Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

drogi kolego, mam ogromną prośbę - pisz swoje komentarze do filmów tak, żeby nie ograniczały się do dwóch-trzech zdań... nie na tym rzecz polega - nie musisz skomentować na siłę wszystkich filmów...

tego już za wiele. A ja się dziwiłem dlaczego niektórzy mogą w pare dni mieć kilkaset punktów... A to dlatego, że za byle film, gdzie nic nie napiszą dostają maksymalnś liczbę punktów... podejrzewam, że są to osoby, gdzie dam sobie rękę uciąć, mającemożliwość dodawania bezpośrednio filmów do bazy... Podejrzewam...

mała sugestia dla filmweb - wydaj mie sie ze bardziej klarowne byłoby podzielenie ulubionych (film, postaci kina, etc.) na podkategorie, np. film (polski, zagraniczny), ludzie (aktorzy, scenarzyści,...) w ten sposób łatwiej będzie można przeglądać profile użytkowników. dodatkowo zastanowiłbym się nad alternatywną...

Po rewolucji na filmwebie możemy oceniać komentarze innych użytkowników... Myślę sobie że byłoby miło zobaczyć jak inni ocenili nasze komentarze, tzn. na liście moich komentarzy (w moim profilu) mógłbym widzieć że komentarz "blebleble" otrzymał np. -5 punktów, a inny np. 10. Bo teraz, to nie wiem nic - nawet czy nowy...

więcej

Cześć :)
Mam prośbę do osób, które często i dużo dodają filmów do bazy : sprawdzajcie czy filmu już w naszej bazie nie ma!
Ostatnio z przykrością wykasowałam kilka świetnych formularzy, niestety nie można dublować :)

Od wprowadzenia przez redakcję punktowej rewolucji, która była wydarzeniem bardzo kontrowersyjnym choć potrzebnym, minęło już ponad półtora miesiąca. Czas najwyższy, aby skusić się już o pierwsze podsumowania...

Niestety, zmiany nie przynoszą wymarzonych efektów, jakość komentarzy jest tylko minimalnie (albo wcale nie...

więcej

Witam chcialem sie dowiedziec jak mozna zmienic wlasne haslo na filmwebie?

Przepraszam wszystkich, którzy zostali urażeni przez Virusa, osobę podającą się przez jakiś czas za mnie na FilmWebie. Strasznie głupio wyszło, żeście wszyscy się w porę nie połapali tą zmianą wizerunku - chyba nie jestem taki egocentryczny?! Cóż, najważniejsze, że już wszytsko się wyjaśniło i mam nadzieję, że nie...

mianowicie nie mogę zmienić opisu na swoim koncie w filmwebie... za każdym razem jak próbuję go zmienić to wyskakuję na stronę główną a opis pozostaje taki sam.... czy komuś się to zdarza??
z góry thx za pomoc

Chcialem poruszyc kilka spraw, ktore mnie troszke drecza i pomysly, na ktore wpadlem.
1) Uwazam, ze filmweb jak nazwa wskazuje zajmuje sie filmami, ale przeciez wiekszosc aktorow zaczynala od seriali i czy nie mozna byloby poszerzyc serwisu o seriale???
2) Zastanawia mnie czemu tak dlugo trzeba czekac na dodanie osoby...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones