Po rewolucji na filmwebie możemy oceniać komentarze innych użytkowników... Myślę sobie że byłoby miło zobaczyć jak inni ocenili nasze komentarze, tzn. na liście moich komentarzy (w moim profilu) mógłbym widzieć że komentarz "blebleble" otrzymał np. -5 punktów, a inny np. 10. Bo teraz, to nie wiem nic - nawet czy nowy system działa. Taka to moja mała propozycja co do rozszerzenia funkcjonalności...

Atom

re:
dokładnie! Popieram.
Ja tak samo nic nie wiem jak mnie oceniają i nawet czy ktos w ogóle ocenia moje komentarze, pewnie nie. Juz nie wspomnę o tym, że ja chyba od tego czasu tylko raz coś oceniłam ;-)

Nostromo

czasem lepiej nie wiedzieć ;-)
eee... no to jak zobacze przy swoich komentarzach same zera, to bedzie mi przykro że nikt tego nie czyta ;-) heh, może czasem lepiej nie wiedzieć...

Atom

tak....
zgadzam się... przydałoby się wiedzieć jak zostaliśmy ocenieni... oczywiście bez podawania tego kto jak głosował, żeby do jakiejś wojny nie doszło...

Atom

racja!!!
to prawda byłoby miło zobaczyć jak są oceniane nasze komentarze, przecież gdy nie znamy tej oceny to ten system nie spełnia swojej roli, bo gdy czyjeś komentarze są ocenane negatywnie to ta osoba nawet o tym nie wie więc dalej pisze tak jak pisała!!!

zwracałam się już z tym pytaniem do redakcji ale nie otrzymałam odpowiedzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones