Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jestemod niedawna użytkownikiem filmwebu.Bardzo dobry portal.Nawiązałem dzięki niemu kilka ciekawych znajomości.Dowiaduję się też wiele więcej o filmach i aktorach niż z innych źródeł informacji. Dzięki

bond

użytkownik usunięty

Ciakawe kto wygrał ten zajebisty zestaw DVD z Bondem, konkurs już chyba zakończony? Ktoś wie ilu było chętnych? Ile osób znało odpowiedzi na wszystkie pytania? Pewnie mnóstwo skoro w recenzji podano część odpowiedzi. Nieładnie.

gdzie si? podzia?y polskie znaki?????????????

banner set!

użytkownik usunięty

Psycha mi siadla kiedy po raz koleny pojawil sie banner na cala szerokosc strony i uniemozliwial kozystanie z zasobow Waszego vortalu. Nie mam nic przeciwko reklamie, dopoki nie pochlania mojego czasu oraz nie przeszkadza w kozystaniu z dostepnych zasobow. Gratuluje pomysłu. Macie łby na drewnianym karku.

Ja...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Szlag mnie trafia jak widzę takie komentarze do filmu: "Jeszcze nie widzialem (w trakcie sciagania) ale podejrzewam ze to bedzie zaj... film". Nie będę komentował bo bym musiał mocno przeklinać ale czasami aż sie gotuję. Szkoda że nikt nie wyrzuca takich przypuszczeń że film jest pewnie zaj..... Byłoby zaj...... gdyby...

więcej

W dalszym ciągu nie mogę ujawnić światu do jakich ulubionych kin chodzę ,po kliknięciu na dodaj do ulubionych jestem traktowany tak jak bym nie miał swojej strony??????????

strona o Friends

użytkownik usunięty

Zapraszam wszystkich na stronę poświęcona serialowi "Friends".
www.friendsite.republika.pl

mam prośbę, jeśli dodajecie do bazy film polski, to piszcie czasem swoje info, a nie przeklejacie je tylko z www.filmpolski.pl. ostatnio jest to masowe, wszyscy kopiują tylko streszczenia z tego portalu. ok, ale jest jakiś umiar... dziwnie to będzie wyglądało, jeśli połowa filmów w bazie bedzie miała napisane skąd...

W dalszym ciągu nie mogę dodać swoich ulubinych kin do strony , punkty liczą się jak chcą, postarajcie się żeby poprawić ten bajzel!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones