Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

...wywołuje tylko agresje wśród użytkowników! :) i zawiść...Po co to wszystko? Chyba każdy prowadzi swoją stronę dla przyjemności...my szarzy zjadacze chleba i tak nie jesteśmy w stanie zbliżyć sie do pierwszej piątki

to ja - wirus.... tak ten sam który włamał się Ponkowi na stronę... teraz zawładnąłem duszą Mariana.... ha ha ha a zresztą sam Marian wam to powie kiedy to przeczyta ha ha ha... jestem zły dlatego strzeżcie się.... a na samym początku uderzyłem na sam szczyt... zawładnąłem duszą redaktora naczelnego... tak przez jeden...

więcej

Przeglądając forumy filmwebu zauważyc można że niektóre pytania coś często się powtarzają (jak dodać film/osobę, co robić ze zdjęciami, dlaczego to wszystko tak długo trwa, itp). Może by tak zrobić jakieś FAQ? Co Wy na to szanowna Redakcjo?

RATUNKU!!!

użytkownik usunięty

Ta wredna gadzina, która podawała się za mnie przez kilka dni, to nie ja... Mam nadzieję, że udało wam się to rozszyfrować i nie daliście się zbytnio oszołomić... Jestem na wakacjach i żadnego komentarza, od 2.08, nie napisałem. przepraszam, głupio mi, że ktoś się włamał i moim kosztem was obrażał... Mam nadzieję, że...

więcej

w związku z tym, że są wakacje, a ja dopiero na pare dni przed wyjazdem zapoznałem się z filmwebem jeszcze nie do końca poznałem tajniki przesytłania do Was danych. prawie 2 tygodnie temu wysłałem do Was obszerne informacje o aktorce, której nie mieliście żadnych danych. czekałem na to, aż po tym jak przeczytacie i...

Heja!

Jedna rzecz na tym vortalu jest baardzo denerwujaca. Chodzi mi o to, ze w listach dyskusyjnych czesto znajduja sie ogroomne ilosci psuj. Nie zeby to bylo zle, ze dzielicie sie swoimi przemysleniami. Szkoda tylko, ze teteksty nie sa odpowiednio oznaczane. Co powiecie na to, zeby przed takimi teksami robic duzy...

więcej

pod tym adresem jest cos czego nie powinno byc. gdyby tak zrobc głosowanko na posta najgłupszego na forum to ten miałby dize szanse
http://resident.evil.filmweb.pl/fbkomall.xml?aa=31741&oo=1#w71842

czy w opisie filmu podajac date premiery filmu w polsce moglibyscie dodac date premiery filmu w kraju w którym został wyprodukowany?
np w USA czy Francji? no tak jak jest podawane na stopklatka.pl no sladem ich dobrego pomysłu jeszcze data premiery dvd. nie zeby to było jak jakas kradziesz dobrego pomysłu ale to by...

więcej

Mam mały problem. Mianowicie co mam zrobić jeśli dodając jakiś film chciałbym dorzucić do niego jeszcze pare fotek???.... zwróciłem się z tym do redakcji ale nie dostałem odpowiedzi.. jeśli ktoś wie, to byłbym wdzięczny za pomoc... z góry DZIĘKS...

Czemu na liści dyskusyjnej jezeli ktos odpowie na czyjes pytanie to trzeba pokolei wchodzic do kazdego z komentarzy a nie widac od razu dwóch komentarzy?? Na pewno ułatwiło by to odpowiadanie na nie i stało by się to wygodniejsze! Nie sądzicie??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones