Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

po prostu FANTASTYCZNE

użytkownik usunięty

cudowne! po prostu super! tak jak książka! ten, komu się nie podobało, po prostu się nie zna i jest dziwny!

Już 3 razy próbowałam wysłać Wam nowe info dotyczące Charlesa Dance`a - ostatnim razem przeszłam samą siebie - podałam tytuły 10 a może więcej filmów, ich tłumaczenie na język polski, postać, którą grał, dorzuciłam datę ur., stan cywilny i kilka info o życiu. W 'pomocy' piszecie, że jeśli coś takiefo nie pojawi sie w...

więcej

tak sobie wchodze na swoją stronke i patrzę, a tu doszło dziś kilkanaściemoich filmów. ale jest mały problem - filmweb znów nawala, bo punktów za nie nie dostałem... ;-P

TOP20

użytkownik usunięty

Dlaczego w działach filmowych TOP20 (które de facto jest TOP100) nie dodacie opcji "Pokaż xxx najlepszych filmów"? Z punktu technicznego jest to bardzo proste, a bardzo by się przydało, bo TOP100 często nie wysratcza (szczególnie przy TOP20 Światowe i TOP20 ludzie).

Zastanówicie się nad tym, bo roboty mało, a zysk...

Ten portal jest po prostu wspaniały i bardzo mi się podoba. Dzięki niemu moge się wiele dowiedzieć o nowościach filmowych i pochwalić się nimi innym którzy jeszcze tego nie wiedzą. No i serdecznie wszystkich zapraszam do współpracy.

Miałem iść dzisiaj na głupiutką komedię "Straż wiejska". Miałem wejściówki i umówiony odbiór z kina. Usadawiam się wygodnie (hehe, jeśli tego przysłówka można użyć do opisu kina Polonia!), oglądam reklamy i zapowiedzi, i nagle... pojawiają się napisy do zupełnie innego obrazu - "Bez przedawnienia". What's up? No, ale...

więcej

Jestem dopiero drugi miesiąc użytkownikiem portalu filmweb iciągle odkrywam cos nowego.Mimo zaawansowanego wieku znajdujE tu dla siebie dużo interesujących tematów. Obecnie jest to w moim przypadku najczęściej odwiedzany portal. Jednego tylko nie mogę zrozumieć. Jak to jest możliwe że pierwszym osobom naliście...

tak tu sobie przeglądam to całe forum i widze, że coraz więcej postów dotyczy tego, jak to kiedyś było dobrze i jak to teraz jest źle i coraz gorzej... troche to takie żałosne sie wydaje jak starsi użytkownicy rozczulają się nad sobą i wspominają stare czasy... odbierajcie to jak chcecie, ale ja myśle że jest to...

No więc tak - nie wiem jak się za to zabrać, ale może tak... Jestem very happy, że mogę powiedzieć, że (ile tych że?!) właśnie mija rok od mojego pojawienia się na filmwebie... Jaki aktywny i ciekawy rok (oczywiście nie tylko za sprawą filmwebu, bez przesadyzmów!). Warto go podsumować...

Zaczęło się nieźle i ostro,...

więcej

Dzzisiaj znowu przy każdej sposobności włączała się upierdkiwa reklama uniwersytetu,teraz jest spokój ale czy na długo?Ja rozumiem że mogą być,ale czuwajcie aby nie zniechęciły nas do zaglądania na strony filmwebu pozdrawiam...............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones