Cześć :)
Mam prośbę do osób, które często i dużo dodają filmów do bazy : sprawdzajcie czy filmu już w naszej bazie nie ma!
Ostatnio z przykrością wykasowałam kilka świetnych formularzy, niestety nie można dublować :)

Ola

druga prośba...
do tych samych osób, ja również mam często problemy przy sprawdzaniu waszych filmów - jeśli przy danym nazwisku na stronie imdb.com pojawia się (I) to wy też umieście to na filmwebie. no i nie mylcie zdjęć ze scenografią. proszę, to ułatwi i przyspieszy dodawanie filmów do bazy...

Ola

to bedzie problem.....
bo wiele filmów na filmwebie, które już widziałem, ma zupełnie inny tytuł niż ten który ja znam... albo w tytule jest błąd... i to jest powodem wielu nieporozumień. Jeśli ktoś szuka filmu a zna tylko polski tytuł to może nie trafić i wtedy dodaje go do bazy.......

kamo

re:
niby tak, ale zawsze można poszukać też po obsadzie. a co do Twoich formularzy kamo, zachęcałabym do większej staranności i do pisania streszczeń.
pozdrawiam

kamo

No problem
Właśnie dodałem film Kongo, bo gdy co szukałem to nie mogłem go znaleźć. Na opisanie go straciłem troche czasu bo nie było go na kilku moich stronach informacyjnych więc się trochę naszukałem, a pozatym coś mi internet wolno chodził i nie miałem pomysły na strszczenie, ale gdy przeszedłem przez to wszystko z wielką ulgą i zadowoleniem go wpisałem. Potem jakims zrządzeniem losu trafiłem na film Kongo tyle, że przez C. Jakbym nie napisał przez K (polski tytuł jest przez k właśnie) tylko przez C to bym go znalazł, aż mi ręce opdały. Zahlastać się można.
A tak na marginesie to właśnie zauważyłem, że w przeciągu chyba miesiąca został wpisany dwa razy ten sam film Wychodząc z mroku, więc redakcja też powinna się bardziej postarać sprawdzają czy filmu już nie ma :)

Ola

Wspomóc los
ech a ja sie ociagam z dodawaniam :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones