drogi kolego, mam ogromną prośbę - pisz swoje komentarze do filmów tak, żeby nie ograniczały się do dwóch-trzech zdań... nie na tym rzecz polega - nie musisz skomentować na siłę wszystkich filmów...

Ponk

więcej i więcej ...
Troszkę się zgadzam z Ponkiem.... Jeśli masz potrzebę pisania, pisz więcej treści w komentarzach a nie więcej komentarzy...

Ponk

ja również podpisuje się pod tą prośbą!
ja również podpisuje się pod tą prośbą!!!!!!!

użytkownik usunięty
Ponk

re/
hehehe i kto to mowi? ;P ;

re:
ola, jest chyba drobna różnica pomiedzy komentarzami do filmu a uwagami na forum...? nieraz już przerabialiśmy ten temat...

Ponk

hej
teraz postąpiłeś troche nie fair... masz do Michała problem to napisz do niego list, pogadajcie sobie co wam leży na sercu i załatwcie to... nie musisz na forum wszystkich mówić, że ktoś takie a takie komentarze pisze... a poza tym każdy pisze to co chce...
pozdrawiam

kamo

trochę się mylisz...
po pierwsze moja wypowiedź przedstawiała wczesniej zebrana opinię kilku użytkowników, poza tym ta swobodność słowna, jeśli jest tylko zaśmiecaniem, wcale nie jest dozwolona...

wierz mi, jeśli weźmie się pod uwagę takie komentarze jak mój i zacznie pisać trochę dłuższe komentarze, stopniowo, to dojdzie się do już ciekawszych i dłuższych. sam miałem taki problem, bo kiedyś w pierwszym miesiącu działalności na portalu leciałem na łeb na szyje, byleby tylko więcej punktów... dziś to się zmieniło... sam zobacz!

pozdr

użytkownik usunięty
Ponk

re/
taaaak zawsze piszesz o opinii kilku osob, ale one nigdy tego nie popieraja....

czyżby...
tak sę składa, że popierają... ale następnym razem albo będę występował tylko w swoim imieniu, albo będę wymieniał listę popierających mnie osób... może jeszcze podpisy...?!

Ponk

re:
człowieku, pisz w czyim imieniu ci sie podoba, ale jeśli masz problem do jednej konkretnej osoby i problem ten nie dotyczy innych ( pewnie napiszesz, że dotyczy wielu osób, ale jeśli tak jest to nie pisz w temacie wiadomość do Michał...) to napisz do tej osoby list prywatnie i wszyscy będą zadowoleni a nie pierz publicznie jego brudów...

Ponk

ekhm
wiesz jesli to był tylko pierwszy miesiąc to ekhm(Twoje komentarze zawsze były krótkie i schematyczne), ale... fakt faktem lepiej pisz osobiscie do kogos nizeli oczerniaj go na łamach forum, kazdy ma swe poczatki, ale po co go ganic publicznie? w dodatku podpierajac sie opinia innych...

polinqa

droga polinqo...
jeśli uważasz, że moje komentarze są i były schematyczne, to się mylisz... hmmm, te do newsów to są... kto pisze inne? ale te do filmów, to moja droga, są dość obszerne... nie powiem nic o twoich...

Ponk

wiesz,
nie rozchodzi się o to aby odwracać kota ogonem... mniejsza zreszta, nie bede wdawać się w zapamietałą dyskusję. Zas jesli chodzi o Twa pierwsza wypowiedź to lepiej załatwiac sprawy pisząc konkretnie do danej osoby a nie wywlekac to na forum... to tyle:)

Ponk

Mistrzu
Hej kto ma śmialość bluźnić wielkiemu mistrzowi (ja do 20 dojśc nie mogę a ty tu w 1000-cach jeździsz)Naprawde jesteś niezły...Ile siedzisz na necie dziennie?Jak ci sie udaje robić takie ilości punktow?Pomóż poczotkującym?Prosze...

Muldero2_pl

mistrzu...?
cóż, przy komputezre spędzam dziennie od 10 minut do 3 godzin... w czym tu pomagać, wystarczy się zaaklimatyzować i nieźle bawić, a punkty przyjdą same...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones