Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

w sumie to na filmwebie jestem już od przełomu października i grudnia 2001 i ciągle słysze narzekania na czas po jakim wasze informacje sa dodawane, sam długo narzekałem...

ale zrozumcie, tych informacji jest wysyłanych strasznie dużo i nawet gromada ludzi nie dałaby rady i uaktualniać i dodawać, a co dopiero mówić o...

więcej

Jest jeden problem... zawsze po oddaniu do serwisu jakiegoś filmu lub czegoś tam wyskakuje tekścik: bla bla za 7 dni fil zostanie dodany do katalogu... a niektóre filmy dodawane są dopiero po paru tygodniach a nawet miesiącach... nie mam Wam za złe tego, że tyle to trwa. Rozumiem, jest was garstka a filmów cała masa......

więcej

Czemu nie można dodawać kin do swoich ulubionych? Czy to tylko chwilowa awaria, czy zostanie już tak na stałe?

Dlaczego w ocenach ( filmów lub aktorów) punktacja jest tylko od 1do10 ?A pytam się bo w przy przypatku niekturych powiedzmy gwiazd ,nawet zero wydaje się być zawyżoną punktacją.

ja juz chyba mam jakieś zwidy z tymi punktami - dziś wchodze na stronkę - mam 333, popisałam troche komentarzy (z 10), patrzę - mam 355, przy czym zauważyłam, że dodano wreszcie jedną z osób które wpisałam w połowie sierpnia 2001 (wresssszie - po prawie roku, otwieram szampana - chociaz i tak to na razie tylko 2 osoby...

więcej

ja to wzielam na spokojnie juz raz albo dwa tak sie zdazylo ze cos sie z punkatacja porobilo ale zawsze jakos wraca do normy wiec czekalam i chyba juz wszystko jest ok

kiedy wchodze na stronke google.com czy interia.pl to kursos mryga w wyszukiwarce i szybko moge cos wpisac i klikam ENTER i wogole no chodzi mi o to czy na filmwebie moglibyscie tez cos takiego zrobic zeby w wyszukiwarce mrygał kursor bo ja bardzo czesto z niej korzystam. Gdyby tak chciec strednią policzyc to mysle ze...

więcej

Dziś rano miałem ponad 200 punktów zdobytych w tym miesiącu, teraz nagle zrobiło się 4-krotnie mniej. Co jest grane?

Dzisiaj zauważyłem, że pod komentarzami pojawiło się coś takiego, jak możliwość oceniania komentarzy. Nie wiem, czy wcześniej to też istniało - ja przynajmniej nie zauważyłem.
Czy to ma jakiś wpływ na punktacje forumowiczów. Czy mógłby ktoś mnie oświecić? Będe wdzięczny za jakieś szczególiki.

Witam po dłuzszej przerwie spowodowanej - a, nie wane. Wracam pod zmienionym nickiem z chęcią podyskutowania sobie z innymi i co widzę? Filmweb zmarniał. Ludzie piszą komentarze najwyżej dwulinijkowe, na Forum nie zagląda nikt, a koemntarzy do Felietonów jest niewiele - droga Redakcjo o co chodzi? Są jeszcze ludzie w...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones