tego już za wiele. A ja się dziwiłem dlaczego niektórzy mogą w pare dni mieć kilkaset punktów... A to dlatego, że za byle film, gdzie nic nie napiszą dostają maksymalnś liczbę punktów... podejrzewam, że są to osoby, gdzie dam sobie rękę uciąć, mającemożliwość dodawania bezpośrednio filmów do bazy... Podejrzewam również, chociaż nie mam dowodów, że ci właśnie użytkownicy poznając swój opis dają jak najwięcej punktów... co mało wam dziesiąć czy piętnaście tysięcy punktów???? Aż chce się powiedzieć W DUPE SE WSADŹCIE TE WASZE PUNKTY...

P.S. Jeśli chcecie dowodów to mogę podać kilka tytułów filmów, za które pewne osoby otrzymały o wiele za dużo punktów...

kamo

Fair Play
czesc kamo, miło ze interesuje cie sprawiedliwa rywalizacja czy jak to mozna tam nazwac, ja tez jestem za tym ze jak juz są punkty to zeby je sprawiedliwie przydzielac, zeby nie było faforyrowania.
jesli mozna prosze o kontakt na GG.
pozdrawiam

kamo

re: SKANDAL!!! KTO DAJE PUNKTY ZA FILMY???
Tak.... jezeli mozesz, podeslij mi te tytuly....
A co do ilosci punktow i dodawania filmow, to nie krzycz tak.... sam dodajesz filmy i robisz to bardzo niechlujnie. Nie dodajesz streszczen, dodajesz bardzo malo aktorow, wiec sie nie dziw, ze za niektore filmy dostajesz 4 pkt. Postaraj sie bardziej a bedzie na pewno lepiej... i wiedz, ze nie wszystkim zalezy tu na punktach.... nie podobaja ci sie? Wnies postulat o ich zniesieniu.

monaco

błędy
ja spotkałem sie tez z takim przypadkiem ze osoba dodajaca do bufora filmy i sama weryfikujaca inne opisane filmy, nie podaje poprawnie nazwisk aktorów, chodzi mi o : (I), (II)...
a chyba sama wie jak to ciezko jest sprawdzic czy osoba z numerkiem jest własnie tą osobą która powinna, a to wydłuza czas dodawania filmu :(

monaco

haha
postulat o zniesieniu punktów??? haha... dobre. Wiesz co... nie zależy mi na żadnych punktach... powiadasz, że nie dodaję aktorów? To też jest śmieszne, bo wciąż czekam na dodanie kilkunastu opisów różnych osób które nadesłałem... nie dodaję streszczeń? zdarzyło się parę razy, ale 90% filmów ma streszczenia... A co do Ciebie... to może się nauczysz, że jak jest już opis w bazie to nie powinno się dodawać innego, mimo iż może zawiera więcej informacji... jest to po prostu nie fair w stosunku do innych... ciesz się, że masz wtyki w redakcji i mówią Ci jakie filmy masz dodać, przez co Twoje opisy pojawiają się najczęściej i masz duuuużo punktów...
A co do tej propozycji z postulatem, to pomyślę nad tym.....

kamo

re: haha
Ciesze sie, ze mam "wtyki" w redakcji i ze pomagaja mi jak moga. Ciesze sie, ze mowia mi jakie mam dodawac filmy... dzieki temu moje wpisy pojawiaja sie wczesniej. Ciesze sie, ze mam duuuużo punktów. I pomyśl nad propozycją postulatu...

użytkownik usunięty
monaco

Gdzie ta sprawiedliwosc?!
Moze nie wtyki, ale znajomosci na pewno, ja to wiem, ale niestety nie moge powiedziec skad, by innym nie zaszkodzic. Wiem, ze zaraz odpiszesz, ze skoro nie moge powiedziec skad wiem, to pewnie NIC NIE WIEM.
A taki posredni dowod jest taki: prosze wpisac do wyszukiwarki "dragonball" - wiekszosc tych mang nalezy wlasnie o Ciebie, maja opisy 2-4 linijkowe (0 konkretow tylko, ze bohaterowie ratuja swiat), a i ekipa jest niepelna, a czasami wrecz nie ma nikogo z ekipy i wiesz co?!?! ZA WSZYSTKIE TE PUNKTY DOSTALES PIETNASTKI.
Mi osobiscie bardzo nie zalezy na ilosci punktow, ale zalezy mi na sprawiedliwosci.

użytkownik usunięty

Blad
Maly blad Chodzilo oczywiscie, ze za filmy dostajesz same pietnastki, a nie za punkty. Sorry, moj blad.

re: Blad
Tak, oczywiscie, gdybys nie napisal sprostowania, nigdy bym sie nie domyslil, ze chodzilo o filmy a nie o punkty za ktore dostaje pietnastki.

użytkownik usunięty
monaco

Przechodzisz samego siebie
Chodzilo mi tylko o unikniecie jakiegos Twojego glupiego, czepialskiego komentarza. Jak widac pomylilem sie. Oby tak dalej, takimi swietnymi zartami na pewno dajesz o sobie dobre swaidectwo i az zapraszasz ludzi by z Toba chetnie rozmawiali, bo przeciez jestes taki.... no wiesz sam jaki.

re: Przechodzisz samego siebie
Tak wiem jaki jestem.... dziekuje, ze podobaja ci sie moje zarty.

re: Gdzie ta sprawiedliwosc?!
Witam. Masz w zupelnosci racje. Jestem obrzydliwy i gram nie fair. Zalezy mi tylko na punktach. Jezeli chodzi o punkty to nie ma mowy o sprawiedliwosci. Wiesz.... mam taki plan by jeszcze w tym roku jako pierwszy z użytkowników przekroczyc 20.000 pkt. Moze pojde tez za przykladem mojego kolegi (on wie o kogo chodzi) i zaloze nowe konto, by sie moc scigac ze samym soba. Tak jak napisalem wczesniej, jestem okropnym egoistą - mea culpa. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa - w jaki sposob mozesz zaszkodzic innym uzytkownikom mowiac na forum o moich znajomosciach z redakcja? Nie boj sie, po to jest forum, zeby mozna bylo pisac o tym, co sie mysli, co boli, dzieki temu portal bedzie lepszy.... redakcja czyta wszystkie listy i wszystkie wypowiedzi.... moze za twoja podpowiedzia zlikwiduja mi moje kochane punkciki tak zmudnie zbierane przez kilkanascie miesiecy i wyrzuca mnie z portalu? Ups.... zapomnialem, ze i tak tego nie zrobia, przeciez ja mam tam znajomosci... ale o tym cicho sza.

użytkownik usunięty
monaco

Fajna wypowiedz
Taaa... yjjasne.
To calkiem zabawny komentarz, ale badzmy szczerzy Twoje ironiczne wypowiedzi nie robia na mnie wiekszego wrazenia.
To, ze jestes "obrzydliwy" i "grasz nie fair" to sam powiedziales - ja na razie JESZCZE Cie o nic nie oskarzylem.
Powodzenia, znajac Twoje mozliwosci przekroczysz 20 000 do konca pazdzierniak.
Ja nie wiem o kogo chodzi, wiec skoro rozmawiasz ze mna to albo wyrazaj sie jasniej, albo nie poruszaj takich tematow, ktorych nie znam.
Moge zaskodzic tak, ze to od innych wiem pewne rzeczy, a skoro bym powiedzial od kogo to ta osoba by sie juz nic nie dowiedziala, analogicznie ja tez nie.
Mnie nic nie boli, ale mam wrazenie, ze Tobie cos powaznego dolega, bo tak sie potwornie bronisz. Slabo, dostales 14 punktow, czy nie czujesz sie obuzony?! Ja na Twoim miejscu bym sie... zdenerwowal.
Jeszcze jedno pytanie: umiesz rozmawiac normalnie, bo na razie bronisz sie jakimis zarcikami?

re: Fajna wypowiedz
Dostalem 14 pkt.? O Boze.... !!! Nie, nie potrafie normalnie rozmawiac... dlatego bronie sie zarcikami. Czy to cie nie wkurza? Bo mnie sarkazm dobija. Zycze dalszej milej zabawy w dowiadywanie sie i informowanie. Powodzenia.

użytkownik usunięty
monaco

jak nie...
Jak na razie to tylko Ty mnie dobijasz. Co ja jestem, jakims szpiegiem, zebym sie dowiadywal i informowal?! - ale jak bede mial cos waznego do powiedzenia, to nie ukrywam, ze to zrobie.
Jak nie potrafisz normalnie to czesc...

wtrącę swe 3 grosze
"umiesz rozmawiac normalnie"
a co uwazasz Ted za normalne? i tak nie uznasz ze to co monaco powie jest normalnym, ze dobrze robi, ze ma racje, powinien poprosic o sprawdzenie IP filmwebowicza Bundy i poszperacm, kto tak się ukrywa pod inną ksywą.
Skoro juz tyle wiesz o monaco i nie tylko o nim to napisz do redakcji ze ty tez chcesz miec takie przywileje moze jakies profity i bedziesz panem filmwebu.
Rozumię twoj stosunek do ochrony danych informatora, ale moze przyczepisz sie do kogos jeszcze? zobacz ja ciasno bywa czasem w czołówce. oooo... monaco wyraźnie przegrywa na dzien dzisiejszy z Ponkiem hmm a co masz na gonie lub Michał czy jajacka?
nowi a juz tyle punktów natrzepali. to musi byc jakis system, maja program i generują sobie punkty... tak to musi byc przekret jakis.

użytkownik usunięty
WIDMO82

milo, ze sie wlaczasz
Skad w Tobie tyle wrogosci? :))
Twoja wypowiedz uwazam za normalna, bo choc nie nastawiona mi przychylnie to przynajmniej pozbawiona zbednego sarkazmu. To co monaco powie uznalbym za normalne, gdyby bylo pozbawione, tego zbednego (tak specjalnie to powtarzam) humoru.
Oj wy wszyscy punktowi "filmebowicze", wy nadal nie kapujecie, ze tu nie chodzi o punkty. No przynajmniej niektorym.... wam natomiast bardzo na tym zalezy. Gdzie podzialy sie te neewsy, ktore byly kiedy tak wielokrotnie komentowane, te gdzie nie raz wybuchaly duze dyskusje? Dzis, nawet kolejna czesc American Pie (dzisiejszy news) nie wywoluje zadnych wiekszych reakcji, poza klilkoma, ktore naleza jedynie do "nowych" uzytkownikow. Sam sobie odpowiedz na to. A jesli nadal nie rozumiesz czemu pisze, to bardzo mi przykro, al nie wyjasnie tego. A to dlatego, ze moze wtedy ktos sie zastanowi i sam to odkryje, bo jak bedzie mial napisane czarno na bialym to moze czasami nie zrozumiec tresci.
A co do tego "programu do generowania punktow"... to nie chce byc niemily.

Epoka Lodowcowa
lepiej zerknij na ilosc postów jakie padały rok temu, od rozpoczęcia wakacji jest mniejsza aktywnosc na filmwebie, jednak z dnia na dzień wzrasta. Poprawkowa sesja trwa, a ci co mieli farta i zaliczyli wsio przed wakacjami to teraz jeszcze wypoczywają.
A co do American Pie III to chyba nie ma co powtarzac swojego zdania n'ty raz, jak sie pojawiło kiedys info o zamiarach krecenia tej kont. to kto chciał sie wypowiedziec to skrobnol to i owo.
Głównymi czytelnikami i komentatorami filmwebu są w/g mnie studenci wiec poczekaj 2-3 tyg i wtedy moze zobaczymy rozkwit komentatorski :)
Przypomnij sobie jak było na forum 2m-c temu, mało kto wypowiadal się na jaki kolwiek temat a jak juz załadował stronke to przeczytał cos zagłosował na film i uciekł.

To tylko zabawa
Masz rację ten"system generowania punktów" to jakaś bzdura.Czego to sobie ludzie nie wymyślą.Fakt,że są opóżnienia w dodawaniu filmów itp.,ale weryfikacja tych setek danych trochę trwa.I dzięki współpracy filmwebowiczów możemy czytać tyle o filmach i wydarzeniach ze świata X muzy.To miłe zobaczyć swoją pracę na stronie.I nikt nie powinien się obrażać za racjonalne komentarze swojej pracy.A ta uszczypliwość ,podejrzliwość,bez żadnych dowodów jest nie na miejscu.Razem tworzymy tą stronę .Róbmy to więc starannie i bawmy się przy tym.A jak się komuś coś nie podoba ,niech będzie lepszy.Teksty w styku,że ja coś wiem ,ale nie powiem są po prostu dziecinne.

monaco

re:
Monaco ma racje....popieram ;P

Monaco: je reviens a dimanche, donc j'espere que nous parlerons. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones