w sumie to na filmwebie jestem już od przełomu października i grudnia 2001 i ciągle słysze narzekania na czas po jakim wasze informacje sa dodawane, sam długo narzekałem...

ale zrozumcie, tych informacji jest wysyłanych strasznie dużo i nawet gromada ludzi nie dałaby rady i uaktualniać i dodawać, a co dopiero mówić o naszej redakcji. i tak robię co mogą. poza tym dużo roboty mają przez was - często info do osób czy filmów są niepełne, czy w ogóle tylko "zaczęte". w takiej sytuacji redakcja sama musi wszystkiego szukać, a to tylko przedłuża czas oczekiwania. dlatego lepiej jest wysyłac mniej opisów, ale z lepszymi i pewniejszymi informacjami, niż pisac mało a o wsystkim. no i przy okazji więcej punktów dostaniecie. mówię wam, skorzystajcie z mojej rady i starajcie się dodając filmy i osoby zawierać jak najwięcj informacji. no i czekać...

P.S.
na dodanie mojej pierwszej osoby czekałem 8 miesięcy - to duzo. ale się doczekałem wczoraj, nie marudzę... i wy się doczekacie, daję słowo!

użytkownik usunięty
Ponk

...
Słuchaj ja nie mam urazy ze filmy, osoby czy streszczenia są dodawane długo nie! Tylko ja nie wiem czy to był mój bład że ta osoba nie pojawiła się w moich ulubionych czy kogoś innego. Później wychodzi ze ja dałem 2 streszczenia do filmu bo nie wiedziałem że pierwsze już było dane bo nie było napisane. Troche szkoda ale teraz juz cierpliwie czekam aż sie doczekam !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones