Heja!

Jedna rzecz na tym vortalu jest baardzo denerwujaca. Chodzi mi o to, ze w listach dyskusyjnych czesto znajduja sie ogroomne ilosci psuj. Nie zeby to bylo zle, ze dzielicie sie swoimi przemysleniami. Szkoda tylko, ze teteksty nie sa odpowiednio oznaczane. Co powiecie na to, zeby przed takimi teksami robic duzy odstep w tym stylu:

P

S

U

J

A



W


T

E

K

S

C

I

E

!!!

Jezeli caly tekst jest nafaszerowany takimi psujami najlepiej dodac w nawiasie przy temacie [SPOILER]. To naprawde nie duzo a napewno nie zniecheci ludzi do obejrzenia opisywanego filmu. Bo juz kilka razy popsuliscie mi zabawe ;). Mam nadzieje, ze wezmiecie moj pomysl pod uwage i zaczniecie go uzywac.

3mcie se!
katsuYa

użytkownik usunięty
moh

zgadłem?
kałajca się czyta... stąd ten pomysł psujki i spojlerki.

hehe..
Wiesz, nie czytam tego brukowca... Takie spoilerki sa
juz od dawna w necie na zagranicznych stronkach.

[Bakajec to dno]

moh

sorki
do insynuacji, ze czytasz kałajca podpowiedział mi twój nick.....

użytkownik usunięty
dnaoro

Buu.. [nic sie nie stalo]
Nie wszyscy co maja 'japonskawe' nicki musza czytac bakajca ;). Juz wole byc posadzony o czytanie Kaczora Donalda ;>>. BTW w glupku [bakajec] tez zaczynaja sypac gumkami i innymi kapturkami na zime w prezencie ;].

hehe
buahahah. dobre. ;) tak pewnie to czytasz jakies bzdeto o kompach i tam spotykasz spojlerki. zmylil mnie jednak twoj nick. ok. 3maj sie.

dnaoro

Blad^2
Yo!

Znow pudlo :D. Komputerami sie nie interesuje
w ogole :). Jesli juz to pogram w CS ze znajomymi.
Wiesz mi, spoilerki nie ograniczaja sie do pism
komputerowych i bakajca. Chociaz manga rzeczywiscie
sie interesuje ;)

3m sie
katsuYa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones