Mam mały problem. Mianowicie co mam zrobić jeśli dodając jakiś film chciałbym dorzucić do niego jeszcze pare fotek???.... zwróciłem się z tym do redakcji ale nie dostałem odpowiedzi.. jeśli ktoś wie, to byłbym wdzięczny za pomoc... z góry DZIĘKS...

kamo

nie da się!!!
nie można dodawć zdjęć, bo po prostu się nie da... ale może redakcja kiedyś to zmieni

kamo

reakcja :)
też już o to kiedyś pytałem... mam nadzieje że liczba pytań związanych z dodawaniem zdjęć, spowoduje jakąś reakcję ze strony redakcji ;-)

Atom

reakcja :(
wiesz co atom, zdjęcia dodawać mozna tylko w jeden sposób - przesyłając je do redakcji...
a jeśll istniałby program pozwalający dodawać je bezpośrednio, to nawet nie wiesz, jaki byłby tu misz-masz... no i portal działałby przez te operacje wolniej...

Ponk

to fakt
być może. no i baza danych filmwebu mogłaby nie wytrzymać naporu i ciężaru dodawanych masowo zdjęć

Ponk

nie o to mi chodzi....
nie chodzi mi o to aby zasypywać portal setkami zdjęć, po prostu..... miałem na myśli to, że aby dodając film lub postać i mając przy sobie jakieś zdjęcie tego aktora to po prostu umieścić tam, żeby każdy film lub aktor mógł mieć zdjęcie ( a jest tu wiele filmów i osób bez zdjęć ).... można to zrobić tak, że w formularzu który jest do wypełnienia umieścić miejsce gdzie możnaby wstawić zdjęcie... jedno a nie dwadzieścia czy trzydzieści.......

kamo

to rób tak...
dodając film lub osobe przesyłaj zdjęcia redakcji, tak po kilka...
tyleże oni do tych nowo dodawanych od razu sami wklejają zdjęcia, braki sa przy tych starych...

Ponk

nie zawsze....
nie zawsze wklejają zdjęcia do nowo dodanych, czasem nie mają..... a jeśliby mieli to od razu mogą te przez użytkownika dodane wyrzucic

kamo

może. . .
może można po prostu wysłać e-maila ze zdjęciami na adres redakcji, napisać do jakiego filmu jest zdjęcie. . . i to wszystko!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones