czy w opisie filmu podajac date premiery filmu w polsce moglibyscie dodac date premiery filmu w kraju w którym został wyprodukowany?
np w USA czy Francji? no tak jak jest podawane na stopklatka.pl no sladem ich dobrego pomysłu jeszcze data premiery dvd. nie zeby to było jak jakas kradziesz dobrego pomysłu ale to by naprade dobrze wygladało.

WIDMO82

jeszcze coś innego na FILMWEB.pl
przydałoby tu się miejsce na wypowiedzi pisemne, które są czymś więcej niż zwykły komentarz, a nie podchodzą pod felieton ani recenzje. prace takie mogłby byc oceniane przez redakcję i wg ich oceny wrzucane na portal lub nie. potem mozna by się było zastanowić nad odpowiednim punktowaniem (choć niekoniecznie).
wydaje mi się, ze takie miejsce mogłoby ożywic trochę dyskusje dotyczące wybranych tematów prac etc. ...

Ponk

popieram
własnie o tym pisalem kiedy to wprowadziliscie zmiany punktacji i nie tylko zeby było mozna nadsylac wieksze prace które byłby oceniane przez filmwebowiczow ale wstepna selekcje przeprowadzalaby redakcja.

WIDMO82

Opcja EDYTUJ
Hm właśnie wstałem i sieknąłem kilka komentarzy na forum i juz sie lepiej powstrzymam, bo takie krzaczki tam sa ze...
A gdyby tak opcja Edytuj była dostępna? Ktoś powie jak to wcześniej padało ze lepiej nie, bo jak ktoś cos napisze złego potem inny odpowie na jego wiadomość a autor pierwszej zmieni ja to odpowiedz będzie bez sensu. A może by tak Edytująca opcja była dostępna tylko w tych miejscach gdzie jeszcze nikt nie udzielił odpowiedzi na ten powyższy. Tym samym nie byłoby problemów ze ktoś cos napisał i sie wyparł tego w rozmowie z osoba komentującą jego wypowiedz.
Wiem ze to trudny temat, ale co o takiej możliwości Edytowania wypowiedzi myślicie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones