The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek The Last of Us (2023)

Do ostatnich dni

Long, Long Time 1h 15m
6,8 11 110
ocen
6,8 10 1 11110
The Last of Us
powrót do forum s1e3

Gej = spadek ocen, bo homofoby przecież nie mają nic przeciwko gejom, poza tym, że tacy ludzie istnieją xd

ocenił(a) serial na 6
Slonx

Nie jest prawdą w moim przypadku, że nic do nich nie mam. Obrzydzają mnie i nie lubię patrzeć na ich zachowania, które osobiście oceniam jednoznacznie negatywnie. Nie toleruję też nachalnej tęczowej propagandy. Nie należę do osób tolerancyjnych, a dzięki źle rozumianej poprawności politycznej, poziom tejże tolerancji wcale nie wzrasta.

ocenił(a) serial na 7
Slonx

Milczenie jest złotem, nie potrafisz (pisać) nie pchaj się na afisz.

Slonx

No a co masz przeciwko homofobom? Przecież tacy ludzie też istnieją obok świętych homoseksualistów, których kino traktuje jak Nadludzi. Jestem przeciwny propagandzie totalitarnej ideologii LGBT i dlatego będę jedynkował każde kino czyniące z mózgów takich jak Twój, człowieka radzieckiego.

Człowiek ma mieć umysł wolny, a nie zindoktrynowany. Takimi ludźmi są jeszcze owe "homofoby", jeśli mają odwagę zauważyć ideologizowanie LGBT i sprzeciwić się niesionej wraz z tęczą ateizacji, pogardzie wobec Boga i Biblii, drwinie z człowieka i jego wartości. I kiedy czujesz, że cała ta ideologia obraża ludzką godność, bo w swej fizyczności jest odpychająca, wręcz obrzydliwa. Fałszywa, obłudna, aspołeczna, płytka, egoistyczna, zwierzęca.

ocenił(a) serial na 1
mordachamordasinski

Świetny komentarz. Jak ktos mnie nazywa homofobem to uważam to za komplement.

ocenił(a) serial na 4
Pluszak1986

Też czasami tak mam

ocenił(a) serial na 4
mordachamordasinski

Jeśli wolno zapytać , co to znaczy "jedynkować" ???

ROBERTHUNT

Protestować przeciw propagandzie. Takie prawo wolnego człowieka.

ocenił(a) serial na 4
mordachamordasinski

Pierwsze słysze

ocenił(a) serial na 6
Slonx

Czy może mi ktoś wyjaśnić jakim chu*** para z odcinka miała bieżącą wodę i prąd 20 lat po apokalipsie? Nawet papier toaletowy się uchował! TWD było przynajmniej realne. A tu, przecież gdyby naleciala się tam im masa zarażonych, to prędzej czy później sforsowali by to ich ogrodzenie. Tymczasem oni żyją sobie jak gdyby nigdy nic przez tyle lat w jednym miejscu. WTF?

ocenił(a) serial na 8
Slonx

Bo świat schodzi na psy i wszędzie wpychają "poprawność", która nie jest poprawna.

ocenił(a) serial na 4
Danteforum

100% racji, kwestia usilnego przepychania ideologii, aby zmienić wartości moralne całych społeczeństw. Idą na to ogromne pieniądze, pewnie widzisz, że teraz takie wątki są prawie wszędzie, w latach 90, w kinematografii, takie coś było by od razu uznane za pomyłkę... Ale $$$ zmienia wiele.

Slonx

Nie, ten odcinek był przecukrzony, infantylny i pretensjonalny. Razem z odcinkiem 7 był po prostu zapychaczem, czyli takim epizodem butelkowym, jak pamiętna Mucha w Breaking Bad, czyli 10 odc. 3 sezonu. Spokojnie można serial zobaczyć bez niego bez straty fabuły.

ocenił(a) serial na 8
Slonx

W Polsce jest piękniejsze słowo. Pedał. Po co kaleczyć słowem gej. Po drugie to że ty się tym podniecasz to zrozum że nie wszyscy. Hetorofob.

ocenił(a) serial na 8
Slonx

Słaby odcinek, jak można w ogóle tak sobie łapać ludzi do ruch....!

ocenił(a) serial na 5
Slonx

Mnie ten gejowski wątek jest obojętny. Wystawiłem 5 za głupoty fabularne typu: pierwszy dzień pandemii a nad miastami latają myśliwce trójkami; pasażerskie też spadają trójkami; ostatni odcinek to Sylwek w Rambo 10; itp itd.

ocenił(a) serial na 4
Slonx

Masz racje, istnieją jeszcze ludzie mający tzw. "kręgosłup moralny", dla których wynaturzenia seksualne nie są czymś "cool" :) Ja zdaję sobie sprawę, że pewnym grupom wpływów z zachodu bardzo zależy na zmianie w postrzeganiu pewnych dewiacji przez całe społeczeństwa, aby ich "problem" stał się uznawany za normalny. Niestety to walka z wiatrakami, Bóg stworzył człowieka w sposób, który wyklucza możliwość łączenia faceta z facetem/ kobietę z kobietą, powód jest oczywisty - nie mogą się w ten sposób rozmnażać. Ten prosty argument przemawia nawet do zwierząt, niestety ludzie szukając akceptacji pragną usilnie zaprzeczyć naturze i wszelkiej logice. Z resztą, jeżeli ktoś interesuje się tematem handlu ludźmi, który jest bardzo głośny to zdaje sobie sprawę, że dzieci kupują z reguły psychopaci seksualni, którzy wywodzą się z grup o zaburzonym postrzeganiu własnej seksualności... Problem występuje u ludzi, którzy w nie naturalny sposób wykluczają możliwość prokreacji, tj. np. księży, ale również u ludzi o tzw. skłonnościach do sodomii, tj. współżycia z okazem tej samej płci lub co gorsza nawet zwierzętami (głośny temat ostatnio).

Slonx

Najbardziej smieszą te wysrywy o politycznej poprawności HBO i jak to zmienia się w netflixa nie rozumiejąc przy tym, że serial bazuje na grze i to nie jest wymyśl HBO a po drugie HBO ma od dawna masę seriali z tego typu wątkami a niektórzy zachowują się jakby żyli pod kamieniem xDD coś jednak jest w tym że konserwy rozumkiem nie grzeszą

Slonx

I jeszcze to że inne odcinki mają po 10-30 wątków na forum a ten prawie 200 xDDD tak się ludzie sfajdali widząc geja, że rząd powinien wprowadzić program pielucha+ xDD ale wstyd się tak skasztanic :DDD ale oczywiście to nie o gejów chodzi, tylko "słaby odcinek" tylko dziwnym trafem połowa argumentów dotyczy wymyslonej poprawności politycznej i obwiniania o to HBO, tak to jest jak nie zna się materiału źródłowego i robi z siebie ignorantów i pajaców 

ocenił(a) serial na 1
Slonx

trzeba byc czystej krwii lemingiem zeby nie rozumiec tej wojny ideologicznej. tak samo jak z calkowicie jednowymiarowym i plaskim jak decha rownouprawnieniem. co Ci przeszkadzaja te zle homofoby skoro sam jestes taki progresywny ? ano dokladnie to samo Ci w nich przeszkadza co im przeszkadza w Tobie. czego tu nie rozumiec. a kanibale Ci przeszkadzaja? oni tez chca rownouprawnienia i powszechnej akceptacji :D inzyniera spoleczna zrobila wam z mozgow sieczke i to doslownie.

ocenił(a) serial na 8
Slonx

Mnie tam geje są obojętne.Dzięki nim więcej kobiet jest dostępnych dla nas facetów hetero he he.Ale jednak według mnie ten 3 odcinek był długi,nudny,oraz niepotrzebny.Co do całego serialu,wiadomo że nie jest już tak rewelacyjny jak sama gra,jednak jest bardzo dobrze zrealizowany.Ogląda się z ciekawością i w napięciu.Mimo że gdy przeszliśmy grę to wiemy co za chwilę się wydarzy w danej scenie.Uważam że 2 sezon serialu może być jeszcze lepszy,tak samo jak 2 część gry była jeszcze lepsza od tej pierwszej części.

jazdowicz2666

"tak samo jak 2 część gry była jeszcze lepsza od tej pierwszej części"
Dobry żart, doceniam:D

ocenił(a) serial na 8
Nabongodonozor

Każdy ma inny gust i zdanie.Ja się bawiłem jeszcze lepiej grając w 2 część ;)

jazdowicz2666

Lepszych mechanik czy grafiki jej nie odmawiam, ale fabuła w porównaniu do części pierwszej jest mierna. Właściwie można by powiedzieć, że jest to niedoszła pierwotna fabuła jedynki ubrana w inne fatałaszki.

ocenił(a) serial na 7
Slonx

Logiczne, że jak ludzie widzą coś tak obrzydliwego, jak miziających się dwóch facetów to wpływa to na ocenę.

ocenił(a) serial na 1
Slonx

A ty co 10 dałeś gejem jesteś?? Człowieku ile masz lat GEJOSTOW SIĘ SZERZY WSZĘDZIE. Masakra GEJ GEJ GEJ GEJ GEJ CAŁY ODCINEK JEST ZGEJOWIONY CZEMU? Pytam się czemu? CZEMU gejów wsadzili do odcinka skoro wiadomo że w prawdziwym życiu tak by nie było BO NIE MA GEJÓW PREPERSÓW.

użytkownik usunięty
Slonx

miłego płonięcia w piekle sku*wiała ku*wa cw*lozo

użytkownik usunięty
Slonx

ch*jem ci mogę murde zatkać jak tak lubisz

ocenił(a) serial na 4
Slonx

do psychiatry zapierdalaj

ocenił(a) serial na 1
Slonx

Wole byc homofobem.

ocenił(a) serial na 1
Slonx

mozna sie bylo spodziewac, ze lemingi wszystkie argumenty sprowadza do homofobii. masz racje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones