Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Ród smoka (2022)

Księżniczka i królowa

The Princess and the Queen 1h 7m
6,9 2 747
ocen
6,9 10 1 2747
Ród smoka
powrót do forum s1e6

Nuuuuuda

ocenił(a) serial na 3

Czy tylko ja uważam że ten serial to jedna wielka porażka? Drewniane charaktery, fabuła drętwa. Nudzę się na każdym odcinku, a odc. 6 to powinien się nazywać "Porody". Tak jak Grę o Tron oglądało się z zapartym tchem każdy odc każdego sezonu, tak ten... przy odc. 6 czekam KIEDY TAM SIĘ COŚ ZACZNIE DZIAĆ?

użytkownik usunięty
magdaxd

A Ty już masz głowę pełną ideologizmów...

... przykro mi z tego powodu.

Poszedł dziś na polowanie i gołymi rękoma złapał jelenia w biegu, musiał przy tym walczyć o niego z niedźwiedziem, ale niedźwiedź odpuścił i wrócił do swojego leża lizać rany... Zrobił swoje XD

użytkownik usunięty
magdaxd

https://www.youtube.com/watch?v=XyFpV6tsiGw

XDXD

użytkownik usunięty
magdaxd

To masz zwykłego troglodytę? ;)

Prawdziwy mężczyzna, jedzenie przynosi z lasu...a ty co? W pantoflach po salonie i czekasz na gotowe?

użytkownik usunięty
magdaxd

Nie, ja jestem znanym na całym świecie projektantem... pewnie dlatego nie ten poziom po prostu ...

To trzeba było od razu mówić, że jesteś homoseksualny!

użytkownik usunięty
magdaxd

Taaaa .... ;)

Pasożyt troglodyta żeruje na Twoich genach, a ja jestem homoseksualny bo nie biegam z maczetom po lesie w XXI wieku... ;)

Dobre :)

No raczej. Prawdziwy facet w końcu przynosi jedzenie do domu... Chyba nie sądzisz, że powinien jak baba po sklepach latać i kupować? To przecież damskie zajęcia, tak jak fatałaszki czy urządzanie domu. Tym się zajmują kobiety lub geje... Prawdziwy facet poluje!

użytkownik usunięty
magdaxd

Ta i co? Dom w kredycie, dzieci w długach i co jeszcze? Ja poluje głową, a nie fujarą. Nie ma co dyskutować bo ograniczenie weszło za głęboko...

użytkownik usunięty
magdaxd

Ale masz rację - prawdziwy "facet" - używa tylko siły swoich mięśni. Mężczyzna używa mózgu do polowań, a nie do sranie kobiecie w głowie ...

... do widzenia. Nie chce mi się już z Tobą dyskutować.

użytkownik usunięty
magdaxd

Jak następnym razem dasz dzieciom telefon to niech do Ciebie dotrze, że to wszystko jest wykonane właśnie przez takich "homoseksualnych" ;)

Miłego życia.

użytkownik usunięty
magdaxd

A Ty robisz dla debila... no cóż ;) Sad but true...

Nie jesteś mężczyzną, więc możesz robić co chcesz... Byle by były to sprawunki kobiece lub sprawy homoseksualistów, bo do męskich czynności nie jesteś stworzony. Możesz zawsze się z tego uleczyć i modlić do Boga.

użytkownik usunięty
magdaxd

Jesteś dla mnie za głupia.
Mentalnością w jaskini i to jeszcze do której siłą chłopa przywiązałaś uważając go przy tym za mężczyznę ...

Nie mam na prawdę na to czasu.
Wybacz.

użytkownik usunięty
magdaxd

Traktujesz mnie jak gorszego bo nie daję Ci się związać tylko obdarzam szacunkiem i zaufaniem ...

... to jest po prostu żenujące ...

O k#$&@, ładny ci szacunek i zaufanie ojciec dał w dzieciństwie... Mówił ci, że to taka specjalna miłość ojca do syna?

użytkownik usunięty
magdaxd

Nie idiotko:*

Ja po prostu wiem, że mężczyzna musi mieć swoją jaskinię. Twój jest na to za durny!

użytkownik usunięty
magdaxd

Ja z mojej przegoniłem armię takich durniów jak ten Twój... więc nie mam czasu się z Tobą o to wykłócać.

I zostałeś sam...

Samotny gej w mieście...

użytkownik usunięty
magdaxd

Lepiej być samemu niż otoczony przez idiotów ;)
A geja to Ty masz w domu... tylko napompowanego...

użytkownik usunięty
magdaxd

Dlatego Ci ładuje miłość do homoseksualistów i lewackie teorie do głowy

To ty kochasz homoseksualistów, przecież sam nim jesteś. Tylko że samotnym...to takie smutne... Kobiety, mężczyźni... Nikt cię nie chce...

użytkownik usunięty
magdaxd

Mistrzowska logika ;)
Daj adres to wyślę Ci list z gratulacjami :)

No raczej, nie inaczej! Samotny desperata i frustrat przez ciebie przemawia. Wyzywasz i obrażasz wszystko i wszystkich i jeszcze nazywasz to szacunkiem...

użytkownik usunięty
magdaxd

Ty za to nie obraziłaś nikogo - sugeruję spojrzeć w lustro zanim kogoś obrzucisz inwektywami - zapraszam do ponownej lektury całego wątku to zobaczysz kto tutaj jest agresywny, niekulturalny i pozbawiony dobrych manier :)

A teraz bardzo Cię przepraszam, ale szkoda mi czasu na te przepychanki ...

No właśnie, zacznij od podstaw XD

magdaxd

Zanim trafiłem na tę, ósmą już, rozmowę pełną wyzwisk, udało mi się wreszcie znaleźć twój komentarz pod filmem, który nie jest zalewem agresji i nawet dotyczy filmu, tylko mylisz imiona bohaterów i dopisujesz - po swojemu - ich motywacje.

Ale przyznam, że byłem zaskoczony, na 9 rozmów tylko 8 to seryjny trolling.

Tutaj masz przynajmniej łatwy cel, jakiś mizogin. Ale na twoim miejscu, jeśli bym krytykował seksistowskie uwagi na temat gustów czy wykształcenia kobiet, raczej bym nie stosował równie dyskryminacyjnych uwag na temat ludzi ze wsi i chłopów (w kilkanaście minut bez trudu znalazłem dwie takie uwagi), natomiast gdybym nie pracował i był na czyimś utrzymaniu, oszczędniej stosowałbym wyzwisko "pasożyt". :)

hyrkan

Twoje zachowanie i to, że skomentowałeś moje wypowiedzi na wielu innych forach pokazują, że jesteś człowiekiem zaburzonym, który w sytuacji porażki nie potrafi się z tym pogodzić i zwyczajnie stalkuje rozmówcę. Bardzo słabe zachowanie "dziewczynki".

magdaxd

-> wiesz, że mam rację, dlatego uciekasz od tematu

hyrkan

Jeszcze z 2,5 tysiąca filmie zostało co do skomentowania. Śmiało, zarwij nockę XD Czekam na innych tematach...

magdaxd

Brzmi jak wyzwanie trolla. :D

hyrkan

Śmiało, jeszcze 2,5 tys filmów zostało do skomentowania! Pokazuj, że jak raz udowodniłam, że nie masz racji, to teraz będziesz psychopatyczne biegał i wypisywał, coś czego nie przeczytam, bo jest wyrazem obsesji XD

magdaxd

a kiedyś coś przeczytałaś? :)

hyrkan

Alicję w krainie czarów... W przeciwieństwie do ciebie XD

magdaxd

Ja mam na myśli słowa zapisane, a nie te wizje, którymi je zastępujesz.

Jeszcze raz!

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 50 wiadomości, generując około 2/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 2/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

magdaxd

szybciej piszę, niż ty czytasz

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 50 wiadomości, generując około 2/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 2/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

magdaxd

Mąż jednak nie przyjechał, co nie? :)

Ale przez chwilę żyłaś fantazją.

hyrkan

Mąż nie przyjechał, bo nie jedzie teleportem żeby z 5 minut z zagranicy do Polski się przetransportować XD

Napisałeś do mnie ponad 50 wiadomości, generując około 2/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 2/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

magdaxd

uciekł do innego kraju!

Źle oceniłem jego inteligencję.

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

magdaxd

pewnie wybrał statek :)

hyrkan

Tak, czeskim morzem płynie... On jest pracownikiem transgranicznym, za godzinę będzie w domu, a wyjechał dziś po południu... Rejs życia XD

Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

Jeszcze raz, sprawdź pojęcie trolla. Wykazuję, że na jeden komentarz odpisujesz monologi, w pełnej świadomości, że ich nie czytam, wyzywasz mnie, mojego męża, moje dzieci, pokazujesz swoją inteligencję, kulturę osobistą, a przede wszystkim wychowanie jakie dała ci matka. Współczuję jej. Wstyd mi by było za ciebie na jej miejscu... ;(

magdaxd

I wierzysz w niego tak samo, jak w słowa nieobecne w książkach i spiski forumowiczów przeciwko twojej osobie? :)

hyrkan


Magdalena Turek - avatar


plakat filmu Przez moje okno
PRZEZ MOJE OKNO
A través de mi ventana2022
5,4
7 126
ocen
powrót do forum filmu Przez moje okno
Erotyk
rok
nataliaa90_2
nataliaa90_2
ocenił(a) ten film na: 5
Taki erotyk o zachwianych emocjonalnie nastolatkach.W jednym momencie chcą być ze sobą ale nie mogą, w następnym mogą ale nie chcą i tak w kółko. No i bzykają się na okrągło.

Odpowiedz
44
magdaxd
magdaxd
nataliaa90_2 Tak, bo wszystkie nastolatki chodzą w różowych okularach, a coś takiego jak pressing rodziców nie istnieje... a zakochany 19 latek chodzi za rączkę przez pierwsze 3 lata zanim się pocałuje...

Film jest naprawdę dobry dla przeciętnego 15-20 latka, który jeszcze marzy o miłości i postrzega ją w kryteriach licealnych miłostek. Gdybym miała tyle lat to bym dała 8. Nie mam, więc tylko 6.

Odpowiedz
rok
Lucy_chan
Lucy_chan
magdaxd Film jest słaby i tyle... Można zrobić jakiś ciekawy film o miłości nastolatków, ale ten nim nie jest.

Odpowiedz
rok
magdaxd
magdaxd
Lucy_chan Czy widzisz w mojej ocenie pochwałę do tego filmu? Nigdzie, chyba że masz zaburzenia psychiczne...ale tego nie wiem. Film jest przeciętniakiem, który bije w nastolatki, które marzą o miłości. Wszystko. Dla jest nich powstał i ich zadowoli. Kropka.

Twój komentarz też jest słaby i tyle, a jednak byłaś z siebie taka dumna, gdy go napisałaś, że postanowiłaś go upublicznić bez żadnej chwili samokrytycyzmu. Wyszło średnio, a jednak wyszło...

Odpowiedz
rok
Lucy_chan
Lucy_chan
magdaxd Czy widzisz, że gdzieś napisałam coś negatywnego o twoim komentarzu? Podpięłam się tylko do twojego komentarza i napisałam, że jest słaby, bo faktycznie jest słaby i nudny... Chyba sama masz jakieś zaburzenia psychiczne skoro reagujesz jak jakiś agresywny psychol i jeszcze w dodatku mnie obrażasz, atakujesz. Przypomnę ci tylko, że ocena 6 oznacza, że film jest niezły czyli całkiem dobry... Co najwyżej można dać temu filmowi 5 co już i tak jest dużo... A teraz przeproś ładnie.

Odpowiedz
rok
magdaxd
magdaxd
Lucy_chan Przeorosiłeś swoich nauczycieli i rodziców, którzy nie nauczyli cię czytać regulaminów, które podpisujesz. Jasno z twojej wypowiedzi wynika, że nie zapoznałaś się z regulaminem filmweba, który to zachęca do samodzielnego kreowania skali ocen i nie sugerowanie się ich sugestiami, gdyż te są tylko dla tych, którzy sami dzielnie nie potrafią sobie jej stworzyć. Widocznie do nich należysz, że tak ciasno się nią spięłaś. Dla mnie ocena 6 to ocena filmu przeciętnego, takie 3+ i nie planuję zmieniać oceny, bo jakaś lalunia z internetu twierdzi inaczej. Film jest dobry dla nastolatków, dorosłego niezadowoli. Powtarzam już się setny raz. Nie mój problemy, że nie rozumiesz...widocznie wielu kwestii życiowych nie rozumiesz.

Czytaj regulaminy to nie będziesz sobie głupimi wpisami wstydu robić, a teraz idź ładnie przeprosić rodziców, że im publicznie wstyd przynosisz. Mnie za nic nie musisz, bo tylko o sobie wystawiasz świadectwo. Również ja nie mam cię za co przepraszać, bo tylko potwierdziłaś, że się nie myliłam...

...smuteczek :(

Odpowiedz
rok
Lucy_chan
Lucy_chan
magdaxd Hahah, sorry Madziuxd ale nie mogę brać cię na poważnie. Fajny monolog, ale nie chcę mi się tego czytać i dalej z tobą dyskutować.

Odpowiedz
rok
magdaxd
magdaxd
Lucy_chan To monolog czy dyskusja? XD Widzę, że jesteś nie tylko osobą, która nie czyta regulaminów, ale również nie rozumie, co mówi i nie zna definicji słów, których używa... Poziom master wstydu, jaki sobie sama sprawiasz. Pisz więcej, więcej kompromitacji...brawo ty Lucynko!


Odpowiedz
rok
$user.name
użytkownik usunięty
magdaxd A tu sugerujesz ludziom zaburzenia psychiczne.

Odpowiedz
rok
magdaxd
magdaxd
Tobie powinnam, bo stalkujesz moje konto. Jeszcze około 2 tysięcy forów do przerobienia, nie marnuj czasu...

Odpowiedz
rok
hyrkan
hyrkan
magdaxd O, widzę, że masz te urojenia prześladowcze częściej. ;)

To, nawiasem, kolejna rozmowa, w której w zasadzie wyłącznie obrażasz ludzi.

Odpowiedz
17 minut
magdaxd
magdaxd
hyrkan Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

Jeszcze raz, sprawdź pojęcie trolla. Wykazuję, że na jeden komentarz odpisujesz monologi, w pełnej świadomości, że ich nie czytam, wyzywasz mnie, mojego męża, moje dzieci, pokazujesz swoją inteligencję, kulturę osobistą, a przede wszystkim wychowanie jakie dała ci matka. Współczuję jej. Wstyd mi by było za ciebie na jej miejscu... ;(

Odpowiedz
11 minut
hyrkan
hyrkan
magdaxd Tak jest. :) Kopiuj to samo, nieważne, że bez sensu, byle było o tym, jaka jesteś super, a inni źli. ;)

Odpowiedz
10 minut
Niobe_FW
Niobe_FW
Co Ty się tak tej Magdy uczepiłaś?! Takie zachowania nie są w pełni normalne.

Odpowiedz
rok
$user.name
użytkownik usunięty
Niobe_FW Nie życzę sobie więcej prób kontaktów ze mna z Twojej strony i mówię to po raz ostatni abyś to widziała! Zostawiam tą wiadomosc na forum.

Odpowiedz
rok
hyrkan
hyrkan
magdaxd Oho, dostałaś komentarz o filmie, ruszyłaś z tekstem o zaburzeniach psychicznych.

Napisz mi teraz coś o mojej kulturze. :)

Odpowiedz
18 minut
magdaxd
magdaxd
hyrkan Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

Jeszcze raz, sprawdź pojęcie trolla. Wykazuję, że na jeden komentarz odpisujesz monologi, w pełnej świadomości, że ich nie czytam, wyzywasz mnie, mojego męża, moje dzieci, pokazujesz swoją inteligencję, kulturę osobistą, a przede wszystkim wychowanie jakie dała ci matka. Współczuję jej. Wstyd mi by było za ciebie na jej miejscu... ;(

magdaxd

czyżbyś znów coś skopiowała? :)

Tylko tym razem się pojawia mój nick, a nie tylko twoje obelgi :)

ocenił(a) serial na 6
magdaxd

Ty jesteś jednak głupia xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones