Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Ród smoka (2022)

Księżniczka i królowa

The Princess and the Queen 1h 7m
6,9 2 747
ocen
6,9 10 1 2747
Ród smoka
powrót do forum s1e6

Nuuuuuda

ocenił(a) serial na 3

Czy tylko ja uważam że ten serial to jedna wielka porażka? Drewniane charaktery, fabuła drętwa. Nudzę się na każdym odcinku, a odc. 6 to powinien się nazywać "Porody". Tak jak Grę o Tron oglądało się z zapartym tchem każdy odc każdego sezonu, tak ten... przy odc. 6 czekam KIEDY TAM SIĘ COŚ ZACZNIE DZIAĆ?

Jesteś nienormalny XD

użytkownik usunięty
magdaxd

Na szczęście ;)

Ale powiedz mi w takim razie - skoro masz normalną rodzinę, to czemu sama krzewisz to lewactwo?

użytkownik usunięty
magdaxd

Normalny nienormalny ;) ale tak właśnie działa lewactwo - możliwe, że zbyt daleko wysunięte wnioski po prostu.

Świat nie jest czarno-biały XD Niczego nie promuję, ale jeśli dla ciebie fakt, że kobieta ma mózg i go używa jest promowaniem jakichś ideologii to naprawdę jesteś osobą nienormalną.

To, co pokazałeś tutaj i co powiedziałeś, świadczy o tym, jak niebezpieczna jest polityka Konfederacji i jak zaburzeni psychicznie są ich wyborcy...

Abstrahując, skoro sądzisz, że kobieta jest bezmózgim kawałkiem mięsa do r*chania, to dlaczego poświęcasz tyle czasu na dyskusję z "przedmiotem", za który uważasz kobiety? Czy nie o szaleństwie świadczy mówienie do "rzeczy"?

użytkownik usunięty
magdaxd

No i widzisz - znowu ta Twoja nienawiść, agresja, obrażanie itd.

Niczego takiego o kobietach nie powiedziałem. Jak spojrzysz na naszą planetę z nieco dalszej perspektywy to zrozumiesz, że ludzie (zarówno kobiety jak i mężczyźni) to nic innego jak zwykłe ROBACTWO i tym właśnie się staje bez Boga.

Masz po prostu manię wielkości i tylko z tego powodu, że coś Ci się udało (rodzina, dzieci, mąż) uważasz, że masz prawo decydować o życiu/śmierci i chcesz zmieniać świat i bawić się w Boga.

Nikt normalny tego nie robi, bo normalność polega na tym, żeby zdać sobie sprawę z tego jakim człowiek jest bezwartościowym pyłem w stosunku do wszechświata.

Wybacz jeśli znowu poczułaś się urażona - nie moja wina - to Twoje rozdmuchane do granic możliwości ego, któremu z powodu sukcesu odbija sodowa do głowy. I dlatego nic kompletnie do Ciebie nie dociera.

Mężczyzna to mężczyzna, kobieta to kobieta - Ty chcesz to wszystko przekręcić na swoje. Ja nie mówię, że mężczyzna jest lepszy, a kobieta gorsza - ale na litość boską - jesteśmy od siebie RÓŻNI!!!

Ja mam matkę feministkę i coś Ci powiem - ona potrafi traktować lepiej psa niż własne dziecko - tylko dlatego, że piesek się słucha, a dziecko buntuje. Tak działa to wasze przeklęte lewactwo...

Ludziom już pomału zaczyna odbijać, bo nie wytrzymują życia w tym przeklętym ZOO.

Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę do czego to wszystko doprowadziło na zachodzie? W USA matki już małym dzieciom podają pigułki zmiany płci, bo np. nie lubi ojca, albo ojciec coś nawywijał i teraz uważa, że wszyscy faceci to świnie i faszeruje dzieciaka. Na zachodzie Europy dzieci faszeruje się od przedszkola/szkoły podstawowej chemią, bo są po prostu dziećmi!

To jest przecież chore.
Więc przestań kobieto myśleć tyle o życiu bo to nie jest k.... rocket-science i zrób dziecku i mężowi kanapkę ;P

Ja też wracam do pracy - good luck, have fun.

użytkownik usunięty
magdaxd

A wiesz dlaczego nic z tego nie zrozumiałaś i obwiniasz o wszystko ludzi jak ja?

Bo Twój pierwszy facet to właśnie był lewak, dla którego nic nie znaczyłaś, wykorzystał Cię i zostawił. Z automatu znienawidziłaś wszystkich facetów.

Później pojawił się kolejny lewak, dla którego nic nie znaczyłaś i wykorzystał Cię po prostu jak zwykłą krowę do rozpłodu.

MY WAM TEGO NIE ROBIMY!!!!!

Wiążemy się z wami na całe życie - bo mamy Boga w sercu. Dlatego kompletnie nic z tego nie rozumiesz i musisz sobie wszystko jakoś wytłumaczyć.

Nie winię Cię, bo ja wiem jakiego kobieta dostaje "kręćka w głowie" gdy ktoś jej złamie serce po raz pierwszy.

Ale jeszcze raz - tego nie robią ludzie jak ja.

użytkownik usunięty
magdaxd

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że ta cała satanistyczna/ateistyczna/lewacka (czy jak to se tam chcesz nazwać) ideologia - uczy was właśnie nas nienawidzić - bo my się nie godzimy na to, żebyście się puszczały, a lewakom tylko i wyłącznie o to chodzi ...

... później nienawidzicie samych siebie i pompujecie sobie ego w nieskończoność ...

... dlatego nas to tak k....a boli.

Ale po tym pierwszym "złamanym sercu" - dostajecie w głowie takiego kręćka, że już wam może tylko pomóc coraz większa i większa p.ła, albo władza, albo pieniądze, albo wymyślanie durnot i pompowanie sobie ego.

Dlatego wybacz, ale zawsze będę gardził tym całym lewactwem - bo to do niczego nie prowadzi.

Dalej dyskutujesz z kawałkiem mięsa bez mózgu i z c*pką XD

użytkownik usunięty
magdaxd

No za to właśnie ma Cię to lewactwo - tylko sobie wymyśliło ideologię, żeby sobie to wytłumaczyć ... Twój mąż nie kocha Ciebie jako kobiety, tylko kocha ideologię, którą ktoś Ci władował do mózgu.

Nie mam na to czasu - nic do Ciebie nie dotrze tak czy inaczej - nazistowskie pranie mózgu - nie poradzę.

użytkownik usunięty
magdaxd

A wiesz jaki jest jedyny powód, dla którego ten wasz lewacki "zbiorowy umysł" działa? Bo zwyczajnie - całe życie sypiasz tylko i wyłącznie z lewakami i im to kompletnie w niczym nie przeszkadza...

... ale jak ja to widzę to chce mi się żygać bo to nie jest żadna "miłość" do kobiety tylko pedalska fascynacja durną ideologią.

Ko-ko-ko... Ko-ko-ko... Gdak!!! XD

użytkownik usunięty
magdaxd

No masz rację :) Dokładnie to z Ciebie ta ideologia zrobiła... ale ważne, że jest na kogo zrzucić winę.

Idź sobie dalej wymyślać ideologie, ale wspomnisz moje słowa - każde kolejne Twoje pokolenie będzie miało coraz gorzej.

Jeśli masz syna to będzie już ostro spedalony, a córka będzie się puszczać jak Ty.

Nic z tym nie zrobisz. Powodzenia.
Ja nic nie poradzę - lewaki i tak Ci powiedzą, że to z zazdrości. Do widzenia :)

użytkownik usunięty
magdaxd

W rzeczywistości cała ta ideologia ma tylko jeden cel i jeden możliwy koniec - w ostatecznej fazie ma zapanować na ziemi jedna wielka orgia, wszyscy będą się już tylko dupczyć i nie robić kompletnie nic więcej, topić się we własnym gównie i wmawiać sobie, że to ta ich wielka lewacka MIŁOŚĆ.

A Ci co tego nie wytrzymają psychicznie dostaną tabletkę na uspokojenie.

Aż wszystko zdechnie z głodu. Bardzo podobnie jest już w Afryce. Dlatego tam jest jak jest.

TO JEST WŁAŚNIE BYCIE ZWIERZĘCIEM.

Które ta wasza idiotyczna propaganda tak szerzy.

Ty jesteś dopiero jednym z pierwszych pokoleń w rodzinie - dlatego nic z tego kompletnie nie rozumiesz, bo zniszczenia są na razie niewielkie.

Ale każde kolejne pokolenie będzie coraz bardziej i bardziej zlewaczałe i coraz bardziej i bardziej zezwierzęcone....

Współczuję Ci - serio, że nie trafiłaś od razu na normalnego faceta, ale dzisiaj to jest rzadkość.

Ko-ko-ko... Ko-ko-ko... Ko-ko! Ku-ku-ryku!!!

użytkownik usunięty
magdaxd

na wilka nie gdacz, bo Cię zje ;)

Ko-ko-ko... Ko-ko-ko ku-ku-kurna robak jesteś, a nie wilk... Ko-ko-ko...

użytkownik usunięty
magdaxd

Wilk, tylko pogryziony przez suki ;)
Wilkowi kobieta może dać jedynie ciepło... wszystko inne odrzuci - dlatego się tak szarpiemy tutaj :P

Gdakać możesz na kogucika ;) jemu to wsio równo.

użytkownik usunięty
magdaxd

Pierwotnie jednak i tak oboje jesteśmy tylko robactwem... ale cóż - życie kształtuje nas w różne formy - dalekie od rzeczywistości i człowieczeństwa... Ty dla świętego spokoju skopiowałaś sobie kurkę i wszystko jest ok :)

Ja wilka i też wszystko jest ok :)

Takie to durne :P

Ty jesteś durny. Twierdzisz, że kobiety tylko siedzą na grzędzie i graczą. To masz... Pół dnia czytasz coś w zwykłym gdakaniu, więc widocznie to jakiś twój język i masz na tyle ptasi móżdżek, że coś w tym rozumiesz. Każdy pospolity idiotą już dawniej by sobie odpuścił... Ale ty kontynuujesz... Niewiarygodne...Widać, co tobą powoduje. Jakaś kobieta zmieszała cie z błotem (nie dziwię jej się), zraniła twoje czułe serduszko, więc teraz nienawidzisz i pogardzasz każdą kobietą... Takie to typowe dla chłopców z miękką fają... Takie niemęskie...Wilk? Żartujesz sobie? Tobą takie kury z grzędy się posilają i grzebią tobą w piachu...

użytkownik usunięty
magdaxd

Staram Ci się pomóc :)

Czym innym jest ta rozmowa jak nie Twoim siedzeniem na grzędzie i gdakaniem? Czemu Ty w takim razie nie odpuścisz skoro uważasz, że jesteś lepsza tylko dalej siedzisz na grzędzie i gdaczesz?

O co Ci dziewczyno chodzi?

Ja już napisałem 2-3 razy, że się odmeldowuję, ale dalej wracasz i na mnie gdaczesz :) No to co? Jesteś kurą... tylko, że gdaczesz na wilka - dlatego to się tak ciągnie.

Bo dla wilka odpisać jest sprawą honoru - nic więcej - dlatego Cię to tak drażni, bo jesteś kurą i prędzej czy później Cię zjem - jeśli zechcę :)

Tylko masz to szczęście, że dzieli nas internet - bo na żywo już byś została skonsumowana - dlatego macie zabronione patrzeć wilkom w oczy - bo tak was to kręci :P

I na prawdę - do widzenia. Jesteś większa mądrzejsza - to nie odpisuj i wracaj do swojego kogucika.

Ko-ko-ko... Ko-ko-ko...

użytkownik usunięty
magdaxd

To mnie nie kręci - mnie kręci Twoje ciepło, a Ciebie mój chłód :P Dlatego w rzeczywistości to działa zupełnie inaczej niż w internecie.

użytkownik usunięty
magdaxd

Dlatego tak gdaczesz o tym naprawianiu świata - bo z Twojego punktu widzenia cała wina to właśnie wilk. To wilki łamią prawo, to wilki się nie podporządkowują i to wilki mają wy....e na wasze wymysły i durne historyjki.

Ale wystarczy jedno spojrzenie i macie mokro.

Zawsze myślałam, że juz w swoim życiu poznałam szczyt kretynizmu... Ale dziś! Stałeś się moim numerem 1. Brawo ty! Jesteś bucem wszech czasów...

użytkownik usunięty
magdaxd

Oczywiście, bo to internet - dlatego nie ma tej nici mistycznego porozumienia ... i dlatego oboje się tak zachowujemy.

Na żywo też byś tak do nikogo nie pisała, prawda?

Mylisz się. Bez oporów bym powiedziała ci w twarz że jesteś idiotą i wyśmiała bez skrupułów XD

To ty udajesz w życiu kogoś innego, a tutaj pieprzysz swoje chłopięce odzywki, jak naczelny prymityw Konfederatów...

użytkownik usunięty
magdaxd

To Ty się mylisz, bo w rzeczywistości ta dyskusja nie miała by miejsca :)

Tak, bo bym cię wyśmiała i poszła w swoim kierunku, a mój mąż miałby z ciebie ubaw do końca dnia i stwierdził, że mam szczęście do przyciągania po*ebów... (jego słowa).

Poza tym, jeśli nie jesteś gotowy powiedzieć czegoś komuś w twarz, to się nie odzywaj. Ty jesteś jak ten robak, co chowa się pod kontem na Filmwebie, aby wylewać swoje żale na kobiety, bo żadna nie chce z nim iść do łóżka. Twoja frustracja seksualna aż z ciebie kipi. to żałosne.

użytkownik usunięty
magdaxd

Teraz to już jest dywagacja na temat "co by było gdyby było" - fakt, ja zacząłem więc wybacz.

Przez "ta dyskusja w rzeczywistości nie miała by miejsca" nie miałem na myśli, że nie powiedziałbym Ci tego w twarz - bo pewnie bym powiedział - ale założyłem (może błędnie), że by do niej nie doszło.

Bo w rzeczywistości jestem znacznie bardziej cywilizowany.

Ostatecznie zgadzam się, że nie powinienem odpisywać na pierwszy komentarz bo był zwykłą zaczepką z Twojej strony.

Ja tylko wyraziłem opinię o filmie.
Więc życzę Ci powodzenia na dalszej drodze życiowej - rób jak uważasz za słuszne, ale proszę się nie staraj się mi mówić tego samego.

Mój pierwszy komentarz był pytaniem, czy znasz źródło owego serialu i jego fabuły... Jak się okazało, nie znasz.

Zaczepki były tylko i wyłącznie z twojej strony, a gdy zacząłeś tracąc seksizmem, to ci o tym napisałam.

Jesteś tak samo niecywilizowany tutaj, co i w życiu. Kwestia tego, gdzie jesteś gotowy pokazać swoją twarz. Przykre jest to, że to co napisałeś jest faktycznie twoimi poglądami o kobietach... Zresztą powodowane frustracją seksualną.

użytkownik usunięty
magdaxd

"tormeeee czytałeś Ogień i Krew?"

"magdaxd Nie, nie czytałem, ale ten serial konstrukcją jest jak Moda na Sukces."

"tormeeee Konstrukcją jest jak Ogień i Krew. Nie podoba ci się, pretensje do Martina, on tak to wymyślił."

Odpisałem Ci z szacunkiem, a Ty mi napisałaś, że mam mieć do kogoś pretensje pisząc przy tym "ci" z małej litery. To był ewidentny akt agresji.

Ostatecznie - ciągle wyciągam do Ciebie rękę, a Ty ją gryziesz. No to jak to jest?

Ja wypowiadałem się tylko i wyłącznie o serialu. Książka mnie nie interesuje, ale zapytałaś więc odpowiedziałem, a z Twojej strony od razu agresja... no to jak jesteś taka mądra to mi to wytłumacz - bo może faktycznie jestem na to za głupi.

To był ewidentny znak znajomości języka polskiego XD Nie ma obowiązku w internecie do okazywania wyższego szacunku rozmówcy, gdy ten jest osobą anonimową XD

Twój szacunek do ludzi jest tak niski, że nawet "ci" małą literą (nie pisze się "z małej" a "małą") ci się nie należy.

Serial jest adaptacją książki, Martin rozpisuje się w niej na temat układów w rodzinie królewskiej, również układów małżeńskich i relacji pozamałżeńskich, co jest normalne w tej sytuacji, ale ty tego nie rozumiesz, więc jak widać pokazałeś swoją twarz... obrzydliwego gnoja, który myśli siurkiem, a że mu nikt tego siurka nie trąca, to jest zły na cały świat i nienawidzi kobiet...

Najpierw naucz się własnego języka panie Konfederato, a potem wypowiadaj się publicznie.

użytkownik usunięty
magdaxd

Dobrze, w takim razie - będzie jak chcesz.
Ja kończę tę szarpaninę i już więcej Ci nie odpiszę, ale nazywając mnie "obrzydliwym gnojem" - tylko udowodniłaś, że specjalnie się ode mnie nie różnisz (bez względu na to, czy rzeczywiście tak jest czy nie jest) - wierz sobie w co chcesz.

Ja się odmeldowuje - ostatecznie.

Staram się zawsze nazywać rzeczy po imieniu. Nigdy nie przeczytałam bardziej prymitywnych opinii, co twoje... toteż zyskałeś miano prymitywa, jesteś obleśny w swoich wypowiedziach, toteż nazwałam cię obleśnym i nie jesteś niczym więcej ponad zawartość psich jelit...

...ale to tylko takie lewackie gadanie kobiety, która zna swoją wartość.

użytkownik usunięty
magdaxd

Próbowałem, ale Twoja buta i ignorancja nie pozwalają przestać Ci odpisywać.

Dotarłaś mentalnie do takiego poziomu, że aż się robi niedobrze ...

... napiszę Ci więc to wprost:

Miejsce kobiety jest przy dzieciach, a to oznacza siedzenie z nimi na podłodze przez cały dzień i zabawa zamiast ładowanie do łba durnych ideologizmów mających na celu "zbawianie" k.... świata.

Wpajasz tylko tym dzieciakom nienawiść do wszystkich i wszystkiego.

Żyj sobie teraz z tym i daj mi spokój.

użytkownik usunięty
magdaxd

Dziecko wtedy się rozwija, uczy się tworzyć, budować (np. z klocków lego). A Ty zamiast tego ładujesz im do łba jakieś polityczne dyrdymały z przed milionów lat i uważasz się za wielce oświeconą....

... daj mi spokój na serio.

Kretyn to kretyn, idiota to idiota - nic tego k..... nigdy nie zmieni.

użytkownik usunięty
magdaxd

Zresztą najbardziej irytujące w ludziach Twojego pokroju jest to, że ja dyskutowałem o serialu i ogólnych zasadach moralnych, a Ty mi wlazłaś z buciorami w prywatę - atakując mnie personalnie...

... naprawdę. Kto tu jest burakiem?

użytkownik usunięty
magdaxd

I dlatego - z mojego punktu widzenia osoba Twojego pokroju to tylko c...a do r....a - bo z Tobą nie ma sensu rozmawiać.

Kręci Cię tylko to kto z kim sypia, a to jest obrzydliwe - po prostu.

Póki co, ja mówię o prawach kobiet, a ty o ich r*chaniu XD

użytkownik usunięty
magdaxd

Zaczęłaś mnie obrażać tylko dlatego, że mam odmienne zdanie od Twojego - to co mam Ci powiedzieć? W takim razie nadajesz się do jednego - sorry - nie mój problem - na prawdę.

Kto tu kogo obraża XD

użytkownik usunięty
magdaxd

No tak to się kończy jak faceci się biorą za chowanie potomstwa i srają kobietom do głowy ich durne własne ideologie.

GOOD LUCK, HAVE FUN!

Ojciec nastał ci do głowy? Są efekty...

użytkownik usunięty
magdaxd

Nie - mojej mamie nasrał

A potem się urodziłeś... :(

użytkownik usunięty
magdaxd

Tak to właśnie się potem kończy ...

Efekty są rażąco widoczne... :(

użytkownik usunięty
magdaxd

To już bez znaczenia Magdaleno... po prostu nie powtarzaj tego błędu...

Usiądź z dziećmi na podłodze, baw się jak dziecko, a ten dureń niech Ci przynosi jedzenie.

Ty myślisz, że mój mąż nie robi nic w domku? Nie umie ugotować i posprzątać? Masz złe wzorce rodzinne...

użytkownik usunięty
magdaxd

On nie ma robić w domku, tylko przynosić jedzenie. Właśnie przez to, że "robi w domku" - jest jak jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones