Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bardzo uprzejmie proszę o sprawdzone linki do transmisji dzisiejszej gali. Wiem że są juz te tematy poniżej, ale tam wgl. nie mogę sie połapać każdy pisze co innego i w końcu nie wiem gdzie co i jak. Bardzo proszę o konkrety. (Pierwszy raz bede oglądać w necie) :)

Jeśli nie mam Canal+ to gdzie mogę obejrzeć galę Oscarów? Znacie może jakieś strony internetowe, na których będzie transmisja?

Witam,
skasowałem archiwum ircowych oscarowych corocznych pogadanek. Od lat #pl.rec.film, a gdy tam zdechło, to rok temu znalazłem kanał "firmowany" przez jakąś filmową blogerkę. Nawet nazwy bloga nie pamiętam, bo poza nocą oscarową niewiele mnie tam interesowało. Ktoś wie, o jaki blog może chodzić?

Macie jakiś link do oficjalnej transmisji RED CARPET?

Kto się podejmie i zrobi nam miejscówke do pogadania w trakcie Oscarów?

Jak wyżej. Póki co znalazłem tylko http://oscarlive2015.com, ale przydałyby się jakieś zapasowe bo wiecie jak to bywa - czasami po pol godzinie wyskakuje, że trzeba podać numer karty i jesteśmy w tyłku na 5 minut przed najważniejszymi kategoriami.

Jak będziecie mieć jakieś linki do transmisji to umieszczajcie tu żeby nie szukać potem na szybko :)

jw

??

Jak widzę już wszyscy zaczęli głosować na film,aktorów itp. A ciekawi Mnie czy jest chociażby jedna osoba która oglądała wszystkie nominowane filmy i role i wtedy ocenia który był najlepszy?W innym przypadku takie głosowanie jest bezsensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones