Jak będziecie mieć jakieś linki do transmisji to umieszczajcie tu żeby nie szukać potem na szybko :)

batman12

Podobno Canal+ VOD i na oficjalnej stronie youtubowej Oscarów.

użytkownik usunięty
batman12

Trzymajcie rękę na pulsie ! Szukam, szukam i wciąż dupa albo fake :(

Jeszcze trochę czasu jest

Ho ho chłopie chciałbyś zdobyć link z takim wyprzedzeniem? :D tak dobrze nie ma, trzeba poczekać. Easy, na wieczór w dniu Oscarów będą się pojawiać :)

Ofeflia

słabo szukacie, Canal+ online jest dostępny tutaj: http://www.zobacztv.ugu.pl/tv/?page_id=137
będzie tez pewnie na e-screen.tv (tutaj za sms można oglądać i nie jest to żadna ściema)
no i na weeb.tv tez powinno być, poza tym w czasie gali na pewno pojawi się mnóstwo streamów darmowych.

Mikuu

Wiem, że na Canal+ jest transmisja, ale jeśli ma być polski komentarz w trakcie gali to ja dziękuję.

Ofeflia

No na bank będzie z lektorem, chyba że będzie druga ścieżka z oryginałem ale w poprzednich latach tego nie było.

Mikuu

W każdym razie dobrze wiedzieć. Dzięki za info ;)

Ofeflia

Na profilu na facebooku nc+ napisało że nie będzie drugiej ścieżki dźwiękowej bez lektora. Więc jak chcesz bez lektora to musisz czekać na jakieś zagraniczne streamy :)

Mikuu

Czyli jak co roku :) już jestem wprawiona w bojach. A czy na e-screen.tv i weeb.tv też jest lektor?

Ofeflia

Tak, tu i tu bo to jest normalny canal+ taki jak w tv.

Mikuu

O dzięki tutaj normalnie działa więc w noc Oscarową chyba tutaj będę oglądać

Mikuu

chyba działało, bo teraz jest "ugu.pl Strona zablokowana"...

Mikuu

E-screen jakiej jakości ma streamy? Zastanawiam się nad wykupieniem jednodniowego premium ze względu na Oscary. Chodzi mi o to jakiej jakości jest obraz (żebym nie musiała liczyć pikseli...) i czy się przycina.

Praescientia

HD dosyć wysokie, polecam.

Praescientia

Jeśli masz dobre łącze i szybkie to nie powinno

Mikuu

Internet mam chyba w porządku (2mbps), więc się chyba skuszę, bo raczej nie ma co liczyć na darmowe streamy.

Praescientia

2 mega na HD to minimum, opłać i zobacz to dużo nie kosztuje i zobacz jak chodzi.

stream abc: http://www.stream2watch.me/tv/us/abc-live-stream

marta78_filmweb

A mi każe spadać na bambus :( pokazuje informację o wtyczce, która i tak nie chce mi się pobrać

Ofeflia

Ja wykupiłam premium na 3 dni na weeb.tv. Powinno być ok.

Unimportant

Tylko od wczoraj jest około 1 sekundowe opóźnienie dźwięku względem obrazu... może się jeszcze naprawi...

Unimportant

już jest ok :)

Unimportant

Zastanawiałam się nad tym ale naczytałam się opinii, że jakość transmisji jest do bani.

Ofeflia

Czemu do bani? Ja od kilku lat na tym oglądam i jest ok, jedynie w tamtym roku część kanałów w nocy została wyłączona bo udostępniający wyłączył kanały niektóre w tym canal+. Co do jakości to jest tam tez przełącznik żeby oglądać w HD.

marta78_filmweb

Mi natomiast kiedy próbowałem pobrać wtyczkę wyskoczył monit od antywirusa ze tam jest virus :]
http://screenshooter.net/101973213/ydubnxc

djadamus

To też :/

Ofeflia

To są reklamy!!!! Musie je powyłączać klikając w krzyżyki!!! Nie instalować żadnych wtyczek bo to są wirusy. Wszelkie takie wyskakujące gówna powyłączać!

marta78_filmweb

Po próbie ściągnięcia wtyczki ściągają sie wirusy

juliett_82

nie trzeba żadnej wtyczki, to są zwykłe reklamy które mają na celu ściągniecie właśnie wirusów

batman12

Ma ktoś już jakieś pewne linki?

Unimportant

Linki pojawia się jutro wieczorem jak co roku :)

batman12

Widzę, że jak co roku jest problem z linkami. Ja już sobie darowałem to oglądanie w necie, gdzie jakość pozostawia wiele do życzenia. Czekam na to cały rok, nie po to, żeby potem się wkurzać, że coś się zacina, albo jakość jest do dupy. Polecam wszystkim kanał PRO7, tam jest co roku transmisja. I nikt nie wcina się w obcym języku...

Igopogo

a czy PRO7 jest w Cyfrowym Polsacie może ? :)

SzOpMaN

Tak, ja mam cyfrowy polsat i jest PRO 7. Naprawdę polecam :)

Igopogo

Też mam Cyfrowy Polsat i Pro7 nie mam... Coś muszę inaczej ustawić?

piotras104

Również mam Cyfrowy Polsat i brak PRO 7...

Limkusia

PRO7 nie ma na Cyfrowym Polsacie. Ten program jest dostępny z satelity Astra. Tutaj stream http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/PRO7/PRO%20SIEBEN/

Limkusia

mam Vectrę i złodzieje usuneli PRO7

SzOpMaN

Na którym kanale masz PRO 7?

martuchn

Przepraszam, źle odpisałem. Mam cyfrowy polsat w domu i jak się okazało astrę. PRO 7 nie ma na cyfrowym polsacie, odbieram go z ASTRY ;)

Igopogo

No trudno :)

Igopogo

Jak ktoś nie ma telewizora to musi sobie inaczej radzić. A przegapić nie mam zamiaru. ;)

Igopogo

Dziękuję ci, dobry człowieku. Na szczęście mam Pro 7 ^^

Igopogo

A na tym PRO7 to oscary będą tłumaczone na niemiecki, co nie?

CarolHalvorsen

Na pro7 nie ma tłumacza niemieckiego, wszystko w oryginale :)

batman12

Wykupiłam konto premium na e-screen.tv, ale nie działa mi żaden program, naciskam play, ale nie odpala. Czy ktoś ma podobny problem albo może wie co jest nie tak? Może nie posiadam jakiejś wtyczki lub chodzi o coś podobnego?

hankaanka26

Jedyna wtyczka potrzebna to Flash Player ale to zakładam że masz skoro klikasz w Play a czemu nie działa... hmm... A co ci sie pokazuje jak klikasz na Play?

Mikuu

Nic mi się nie pokazuje. Klikam cały czas play, ale nic nie reaguje.

hankaanka26

Zmiana playera na Flowplayer też nic nie dała. W tym przypadku cały czas pokazuje mi się tylko napis "Buforowanie...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones