Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Piosenka

użytkownik usunięty

Cztery piosenki nominowane w tym roku to trochę klops. Jeśli nie wygra Glen, zostanie - podobnie jak Dolly kilka lat temu - ograbiony ze statuetki. A ja stracę zupełnie wiarę w tę kategorię.

Czy są jakieś filmiki, gdzie ekipa filmwebu, lub inni specjaliści typują Oscary?

jw

Witam,
na swoim blogu opublikowałem notkę nt. nominacji Oscarowych.
Jakby ktoś chciał podyskutować itp to zapraszam! :)

http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/566048-I+wish...

Bo czarni nie dostają Oskarów i nie są nawet nominowani. W tamtym roku wszyscy byli usatysfakcjonowani,że wygrał Slave i niektórzy chyba stwierdzili,że takie filmy powinny wygrywać co roku,a aktorzy powinni dostawać komplet nominacji. A co z Eskimosami, Indianami i Pigmejami? Dlaczego rasizm zawsze = biały bije...

Oscar już od dawna nie jest dla mnie wyznacznikiem dobrego kina ,ale jak whiplash nie dostanie oscara za genialną muzykę i za rolę drugoplanową to będe mocno zszokowany.

Znowu nie mogliscie wytrzymac do oscarow bez zmian co? 3 dni zabraklo... Bylo dobrze jeszcze wczoraj. Widziałem ktore filmy obejrzalem, ktore nie, elegancko bylo to wyroznione to teraz musze szukac po calej stronie czego jeszcze nie obejrzalem bo przeciez mam duzo czasu nie? No poprostu wszystko robicie zeby tylko...

Stawiam Wszystko na Interstellar. Dla mnie to przełomowy film. Żałuję tylko, że nie byłem w kinie/

Nigdy nie wiem, czy głosować na te filmy, które według mnie DOSTANĄ Oscara, czy na te, które według mnie POWINNY dostać Oscara. Jak wy głosujecie, jak myślicie jak inni głosują ?:)

Kto jest faworytem do statuetki? Bukmacherzy stawiają na Jak wytresować smoka 2, ale coś czuję ze może wygrać Wielka 6, a wy jak myślicie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones