Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czerwony dywan leci na E! 99 kanał polsatu cyfrowego a gala leci za darmo na Prosieben czyli Pro7 niemieckiej stacji na astrze

Tegoroczne nominacje oscarowe były pełne niespodzianek (jak na standard ostatnich lat). Oto moje podsumowanie tegorocznych nominacji:
Zaskoczenia negatywne:
- brak nominacji dla Gyllenhaala,
- duża liczba nominacji dla "Snajpera", w tym 3 z rzędu dla Bradleya Coopera,
- brak nominacji dla J. Aniston (to była jej...

więcej

Cześć,
zadałem pytanie pod postem, ale nikt nie odpowiada. Kiedy, tzn w jakich godzinach spodziewacie się głównych kategorii? Chyba nie uda mi się wstać na 2.30, myślę, że 4 wchodzi w grę. Interesują mnie przede wszystkim nagrody za najlepszy film, reżysersko- scenariuszowe, oczywiście aktorskie, ewentualnie zdjęcia,...

więcej

właśnie zobaczyłem ostatni nominowany film i chciałem oddać głosy a tu dupa - zamknięte - chociaż do gali jeszcze tyle godzin.

oscary -.-

użytkownik usunięty

Żałosny crap od 2011r

Oscary zakończyły się w 2010r. (INCEPTION- soundtrack)

...ile mniej więcej będzie trwała cała ceremonia oscarowa ?

Czy ktoś jeszcze uważa, że są bardzo niedoceniane? Obejrzałam Mandraynki, Lewiatana i Idę i uważam, że każdy z nich jest rewelacyjny, mądry i oryginalny. Uważam, że są dużo lepsze niż te nominowane do głownych kategorii (zachwycił mnie tylko Boyhood). Nie chodzi mi o to, że są złe, ale nie ma w nich tej magii kina,...

więcej

1. Najlepszy film - Birdman,
2. Najlepszy aktor - Eddie Redmayne
3. Najlepsza aktorka - Julianne Moore
4. Najlepsza reżyseria - Alejandro Gonzalez Inarritu - Birdman
5. Najlepszy aktor drugoplanowy - J K Simmons
6. Najlepsza aktorka drugoplanowa - Patricia Arquette
7. Najlepsza animacja - Jak...

Wiecie może, o której zaczyna się oficjalny red carpet? Nie jestem pewny czy może o 0:00 w Polsce? Gdzie można obejrzeć z niego transmisje bo oficjalna strona Oscarów chyba nie transmituje do Polski

Czy pojawi się możliwość zmiany języka na oryginalny angielski (bez lektora)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones