Ceremonia wręczenia

użytkownik usunięty

Jeśli nie mam Canal+ to gdzie mogę obejrzeć galę Oscarów? Znacie może jakieś strony internetowe, na których będzie transmisja?

Podpinam się pod pytanie.

Unimportant

www . weeb . tv

Ryc

Trzeba coś opłacić?

Unimportant

Polecam weeb.tv ale na ta chwile płacić można tylko przelewem, lub e-screen.tv tam można smsem opłacić.

Mikuu

u mnie nie działa teraz :( mam nadzieje, ze to sie zmieni

nie wiem jak w tym roku, bo jeszcze nie szukałam, ale w zeszłym działały mi te opcje:
1.DrHTV - na stronie transmitują wersję z Canal +, z polskim tłumaczem komentującym na bieżąco, działało bez zarzutu, ale z doświadczenia wiem, że strona lubi im się przeciążać, więc polecam otworzyć z wyprzedzeniem
2. Wszelkie transmisje amerykańskiego ABC - w internecie bez problemu znajdziesz streamy różnych kanałów ABC i wydaje mi się, że Oscary lecą na każdym. Oczywiście nadają po angielsku i w zależności od strony, w lepszej lub gorszej jakości. Na plus jest to, że po gali jest specjalny odcinek pooscarowy Jimmy Kimmel Live i można od razu obejrzeć na żywo ;)

A czy transmisji nie będzie na tvn24 . pl? Bo na stronie jest coś takiego: "Zapraszamy też na wieczór oscarowy w TVN24 i na relację na żywo w tvn24 . pl z oscarowej gali w nocy z 22 na 23 lutego.".

CarolHalvorsen

W Polsce nadaje tylko Canal+ gale na żywo, na TVN24 zapewne będą relacje, lecz samej gali nie będzie na żywo. Tak sam ma być na TVP INFO.

Mikuu

A już się cieszyłam...

użytkownik usunięty
Mikuu

Na stronie Canal+ tak jest napisane:

"Z okazji 20. urodzin CANAL+ w Polsce, zarówno transmisja z gali Oscarów, jak i skrócona relacja z imprezy we wtorkowy wieczór będą dostępne w ramach otwartego okna dla wszystkich abonentów platformy nc+. Także dla tych, którzy nie mają CANAL+ na co dzień w swoich pakietach. Oscary będą także dostępne w usłudze CANAL+ VOD, która jest dostępna dla abonentów CANAL+ m.in. na urządzeniach mobilnych."

Jeśli jesteś abonentem nc+ to obejrzysz, jeśli nie jesteś to nie obejrzysz.

użytkownik usunięty
Mikuu

Obejrzę jak dogadam się z bratem na temat chwilowej wymiany pokoju :D:D:D
OK. Dogadałam się :)))

użytkownik usunięty

Jak co roku gorączkowe poszukiwania :D Też się podpinam pod tym postem.

Witam :) nie wiecie moze czy na jakis zagranicznych kanalach w Cyfrowym Polsacie bedzie transmisja? Obojetnie w jakim jezyku. Slyszalam o PRO7 ale nie moge takiego kanalu odszukac.

real1801

Kanał jest dostępny z satelity Astra a nie HotBird więc w Cyfrowym Polsacie go nie znajdziesz.

real1801

http://drakulastream.tv/others/oscars-opening-ceremony-live-from-the-red-carpet- drs36f8fe

http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html tu będzie pewnie o 1:55

kubazet_filmweb

na sport?

MaX_20

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-28360.html
tutaj raczej

Mikuu

to te same linki, przekierowuje

MaX_20

no tutaj transmisja ma być dopiero o 1:55, ale czy będzie to nie wiadomo.

kubazet_filmweb

Co to ma być? Telewizor ktoś filmuje? xD

Podobno od 23:30 do 5:00 ma być relacja na TVP Info. Sądzicie że będzie normalna transmisja z Oscarów czy tylko jakieś ich ględzenie nocne ze studia?

berecioko

Na żywo będzie tylko na Canal+, TVP INFO i TVN24 będą zdawać tylko relacje.

berecioko

ględzenie niestety :)

berecioko

Nocne ględzenie ze studia :(

berecioko

A o której właściwie zaczyna się ceremonia? (Nie relacja z czerwonego dywanu.)

TightropeWalker

Około 2:30

Mikuu

Dziękuję:)

TightropeWalker

o 1:55 nie 2:30

kubazet_filmweb

O 1:55 będzie się zaczynać studio oraz pół godzinna relacja z czerwonego dywanu.

TightropeWalker

a macie jakieś linki do czerwonego dywanu?

http://www.tvp.info/18973486/oscary-2015-ogladaj-wydanie-specjalne-w-tvp-info-i- sledz-relacje-na-tvpinfo

bokus

a jakaś transmisja z czerwonego dywanu oficjalna (trwająca około 1h)?

bokus

To będzie tylko relacja nie transmisja.

tvp info godz. 23.30 relacja na żywo.

maryjest

chodzi mi o taką oficjalną transmisję po angielsku co jest na czerwonym dywanie

kubazet_filmweb

https://www.youtube.com/watch?v=RL7lX-U8yTk o takie coś :)

kubazet_filmweb

aaa czyli czerwony dywan chcesz oglądać nie galę?
to na E będzie ;-)

maryjest

to chyba oczywiste że chce oglądac galę, ale chce też obejrzeć czerwony dywan. To dziwne?

kubazet_filmweb

nie, ale mówiłeś o czerwonym dywanie...więc poleciłam E bez szukania po necie.
a można albo albo lub całość. jak kto lubi. są osoby, które oglądają tylko dywan, oraz jak ja tylko galę...i tak najważniejsze info będzie pod koniec imprezy....;-)

maryjest

na tvp info nie będzie transmisji z gali a relacja więc nie będzie to przekaz na żywo :)

Mikuu

no to troszkę źle reklamują

maryjest

no niby zamysł był taki że to ma być z czerwonego dywanu na żywo (wiadomo jakoś pewnie z boku) od 23:30 podobno do 6:00 nie wiem po co

kubazet_filmweb

Będą zdawać relacje kto wygrał itd., dlatego do 6 rano bo do tego czasu trwa gala. Zwykła paplanina studyjna będzie i może jakieś urywki i nic więcej.

maryjest

robią coś ale nie robią. bezsensu.

maryjest

a wiecie może, czy w internecie można zobaczyć red carpet za pośrednictwem E!, bo niestety nie mam tego programu :(

kubazet_filmweb

Ja mam E! i szczerze powiedziawszy też się nacięłam na to. Myślałam, że to tegoroczny czerwony dywan, a to się okazało, że red carpet ale 2014. :P

Praescientia

Ja na to nie wpadłem , to czemu pisze na ekranie , że będzie live:)

wiatriwoda

Zgłupiałam już w końcu. Pisze podpis jako Oscary 2014, ale jak przed chwilą włączyłam tv to był wywiad z aktorką z "Jak wytresować smoka 2", czyli wygląda na tegoroczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones