Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Redakcja dała ciała... W dodatku co było śmiesznego w pojedynku na hełmy?

Nominacja filmu Coś za mną chodzi w kategorii najlepszy film to chyba jakiś żart.

Szkoda że nie został nominowany do gry roku. Wiem że i tak wygra Wiedźmin, ale przykre że tak dobra gra nie ma choćby nominacji.

Dlaczego nie ma w zestawieniu najlepszych filmów Jurassic World przecież to w końcu podium w box office Dlaczego ?

Dla czego nie ma trilera do filmu "Bogowie". Jako jedyny w tym roku a drugi w historii tej nagrody był nominowany do THRILLER AWARDS 2015? Zdumiewające!

Najbardziej zszkokował mnie brak Interstellar. Jest z pewnością lepszy od chociażby połowy nominowanych w tej kategorii.

nic w nim śmiesznego ale zaznaczyłem by Interstellar w ogóle zaistniał...brakuje mi muzyki w kategoriach tu ww. byłby bezkonkurencyjny

Moim zdaniem ten serial powinien się znaleźć w tym zacnym gronie... fakt że jestem fanem tego gatunku... ale myślę że ktoś podzieli moje zdanie... ;)

Muszę przyznać, że akurat scena w kościele z Kingsmana była świetna. Muzyka, sposób filmowania i sam fakt, że Colin Firth skopał ludziom tyłki zasługują na nagrodę :D

... Life is strange

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones