Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

O ile zakład, że wiesiek 3 wygra?

Ile trzeba mieć lat żeby pękać ze śmiechu na scenie z Avengers?

Uogólnienie "najlepsza gra" to pomyłka. Ciężko stwierdzić jednoznacznie czy lepszy jest Wiedźmin czy This War of Mine. Moim zdaniem powinien wygrać drugi tytuł za nietypowość fabuły i wprowadzenie czegoś nowego do gier. Wiesiek za sprzedaż i wielki szał też powinien wygrać. Dodatkowo każda gra z innej parafii.

Nagrody fw

użytkownik usunięty

Na te nagrody powinny głosować osoby co mają konto z 2 lata, a nie każdy użytkownik, który ma nawet konto tydzień.

- zwiastunu Suicide Squad
- piątej serii Gry o Tron (bo nawiasem mówiąc po polsku mówi się seria, a nie sezon)
- nowego filmu Guya Ritchie'ego (Kryptonim U.N.C.L.E.)

Dlaczego nie ma tu ,,Daredevila" w kategorii ,,Najlepszy serial"?! Brak mi słów po prostu.

Najmocniejszca scena i Najlepsza rozróba nie ma co wybierać bo albo są średnie albo są złe. Ale i tak zagłosowałem

Ja od razu na nominację do kategorii ,,Że co?" typuję powiększenie ciuchci Tomka z Ant-Mana. A jakie są wasze typy?

Dlaczego nie ma tego arcydzieła w kategorii Najlepszy film?!Zszokowany jestem.

Już pomijając że przygłupia kategoria, ale co dokładnie robi tam Interstellar i scena pojedynku na hełmy? Naprawdę to było takie "że co"? Nie widzę powodu dla którego miałaby się tam znaleźć, ale hej, z drugiej strony żadna z podanych "śmiesznych scen" mnie nie rozbawiła, więc to może po prostu ja jestem dziwny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones