Dlaczego nie ma w zestawieniu najlepszych filmów Jurassic World przecież to w końcu podium w box office Dlaczego ?

peda123

A co ma boxoffice do jakości filmu?

piczympoom

Że ludziom podobał się seans skoro wydali ponad 1,5 mln dolarów

peda123

To, że się podobał nie znaczy, że zasłużył na nagrody:) Proszę cię Justina Biebera też dużo słuchało, a poziom jego twórczości jest mizerny.

piczympoom

No, ale przecież to lepszy film niż np: Body/Ciało dno dna a dodali tak samo jak Sekrety Morza to chyba jedna z najgorszych animacji jaką widziałem a też dodali no i czy nie mam racji

peda123

Szumowska dostała nagrodę w Berlinie za "Body/Ciało" , Sekrety Morza było nominowane do Oscara, filmów nie znam, ale patrząc po opiniach i ocenach jesteś w mniejszości

peda123

Jedna z najgorszych?! Ło matulu!!! Coś nie jest komputerowym ziemniakiem i nawiązuje do kultury innej niż postmodernistyczna to od razu najgorsze?!

peda123

Ludzie wydali, bo ludzie byli ciekawi. Nie każdy film który obejrzałem w kinie zaraz polubiłem, a oceny JW widzów są różne.

peda123

Wydali nie dlatego, że im się podobał, tylko dlatego, że im się podobały poprzednie części lub po prostu oczekiwali dobrej rozrywki. A czy wyszli z kina zadowoleni? Tego nie można powiedzieć, bo każdy człowiek jest inny i każdy przypadek trzeba rozpatrywać osobno. W tym przypadku mówimy o redakcji filmwebu, która uznała, że "Jurassic World" nie był jednym z najlepszych.

peda123

Bo się redakcji filmweb średnio podobał. Gusta i guściki ;)

peda123

Bo to zwykła masówka, bez szans na żadne nagrody filmowe ;-)

peda123

Właśnie, dlaczego nie ma? Powinno być w kategorii ,,Że co!?'' i scena, gdzie raptory dokonują wyboru pomiędzy I-R, a Owenem - uczłowieczone raptory. A poza tym ten film jest słaby, ale spełnił swoje zadanie - miał nabić kasę i to zrobił.

tomix90

Fakt! Pomysł zmilitaryzowania tresowanych raptorów zasłużył na nominację! x)

Khaosth

A zostając przy dinozaurach :
I-rexa mogliby dać na czarny charakter

Kuba12c

Przerośnięty raptor, do tego mierne CGI, w oryginalnym Parku T-rex to była naprawdę magia, tutaj nie robi nic ciekawego

awksom

Najlepiej cofnijmy się w czasie, albo przestańmy nagrywać filmy bo przecież że nowsze produkcje wnoszą mniej niż te nakręcone wcześniej i że mają sporo dziwacznych momentów. Spoko o gustach się nie dyskutuje, ale takie narzekanie na wszystko jest nie wskazane. CGI nie było takie złe a co do T-rexa, racja wtedy to była magia bo wcześniej nikt takiego czegoś nie zrobił, tylko dlatego (chodzi o tematykę dinozaurów w kinie). Na Jurassic World chyba idzie się żeby dobrze się bawić a nie zastanawiać się nad sensem istnienia?

tomix90

Każdy film ma nabić kasę. Bez żadnego wyjątku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Masz racje w tym co napisałeś. Mad Max przebija oba. Jurassic World dla mnie jest jedynie rozrywką i fajnym powrotem do przeszłości - dawno fajnego filmu o podobnej tematyce nie widziałem, praktycznie od trzeciej części (chociaż była jedną z słabszych).

użytkownik usunięty
peda123

kolejny oszołom

peda123

Jak dla mnie też Jurrasic World powinno się znaleźć w nominowanych :^ Jak i Kraina Jutra xD

peda123

BoxOffice oznacza, że film przyciągną wiele osób do kina. To czy oni wyszli z sali kinowej zadowoleni, to już zupełnie inna bajka. Jurassic World jest nie najgorszym filmem, ale nie zasłużył na jakąkolwiek nagrodę. Nooo... Chyba, że na MTv Movie Awards, które ostatnio rozdawane są kasowym, wysokobudżetowym produkcjom i mnóstwem efektów specjalnych, zamiast docenić samą jakość filmu.

peda123

Bo to najgorsza z wszystkich części... Zarobił tyle bo poprzednie części były świetne i ludzie liczyli na świetną kontynuację.

domelek89

Ma racje ludzie liczyli na coś lepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones