Najbardziej zszkokował mnie brak Interstellar. Jest z pewnością lepszy od chociażby połowy nominowanych w tej kategorii.

w_kosik

Żarcik ?

w_kosik

Interstellar jest ale w kategorii.. "że, co??" , "że co??" to mam ochotę powiedziec gdy słyszę jak redakcja ocenia ten film... za to w kategorii najlepszych filmów mamy "straznikow galaktyki" i "mad maxa" :) ktoś tu się po raz kolejny "popisał" tworząc nominacje.

anonimka123

Interstellar to nie jest zły film, ale sama nie umieściłabym go w kategorii najlepszego filmu roku. Za dużo monologów o miłości XD

przydacz

A to, że jakaś durna bajeczka dla bezbarwnej nastoletniej widowni, która jara się wyłącznie samym efekciarstwem, mowa o "Strażnicy galaktyki" jest nominowana, to w porządku?

sss_111

Ta durna bezbarwna bajeczka ma dużo bardzo inteligentnego humoru i szerokich nawiązań kulturowych ,a sama jest celowo doskonale przerysowana i to wszystko w miejsce monologów i miłości i dziurawego scenariusza. W SG nawet główny czarny charakter jest kompletnie przerysowany ,a każda pompatyczna scena jest szybko zbijana autożartem. Zaskakująco inteligentny i wyśmienicie napisany film jak na Marvela. Świetnie gra tanimi kliszami z których sam się śmieje. Zasłużył na tą nominację. Inna sprawa że Ciało moim zdaniem powinno zostać zamienione z inną potencjalną nominacją czyli wybitną i wybitnie inteligentną , humanistyczną animacją ,,W głowie się nie mieści" albo z moim prywatnym kandydatem czyli jednym z lepszych filmów geniusza kina amerykańskiego P,T, Andersona ,czyli jego ostatni film ,,Wada Ukryta" , jednak nie został on dobrze odebrany przez publiczność , głównie za sprawą ich złego podejścia do jego treści :P Bywa.

sss_111

Tak. Nie tylko dramaty albo "ambitne" filmy są najlepsze.

Ryloth

No ja wiem, no to ale niech jest nominowany w kategorii... hmm... no nie wiem np. najlepszy blockbusster albo kino rozrywkowe lub coś w tym rodzaju, a nie stawiają go obok wybitnego "Birdman`a" i genialnego "Whiplash`a". SKANDAL!!! Niech, to jakoś bardziej sklasyfikują i podzielą.

sss_111

Napisałem coś. Zarówno dramat jak i blockbuster może być najlepszym filmem roku. I tak dla każdego inny film będzie najlepszy w danym roku. Ja liczyłem na to, że "Bitwa" wszystkich pozamiata w 2014 roku, ale wyszło na to, że Jackson pozamiatał sam siebie. W takim wypadku albo "Strażnicy" albo "Winter Soldier" wygrali. Podium uzupełnia "Days of Future Past".

sss_111

a poza tym dużo innych filmów fajniejszych od większości wystawionych w tej kategorii nie były wystawiona jak chociażby Szybcy 7 czy Jurassic World

przydacz

to nie są monologi ...to bezgłośne dialogi z widzem, inspiracje , które wzniecą fale dyskusji w Twoich własnych myślach. Włącz sobie soundtrack Zimmera i przytocz jeden z takich monologów....ot ćwiczenie na wyobraźnię. Pozdrawiam.

w_kosik

Mi brakuje ,,Gry tajemnic" i ,,Teorii wszystkiego" :)

katarzynka97_filmweb

Mi też zabrakło "Teorii wszystkiego" :)

TheHalszka77

zdecydowanie dziwne nominacje, również brak Jurassic World i Hobbita

w_kosik

Jezu, czemu dla niektórych ludzi jest tak trudno zrozumieć,ze film się redakcji nie spodobał i dlatego Go nie nominowali. Jeśli Tobie się podobał, fajnie, rozdaj własne nagrody :)

awksom

Ja rozdałem. Interstellar dostał ich 6. Z 19 do rozdania.

w_kosik

Bo w żadnym wypadku na to nie zasłużył?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones