Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mimo dość dobrych tu kategorii to ja się pytam gdzie jest nominacja dla Wiedźmina za postać Barona? Jest najlepszy z tych wszystkich (Joker to w 50% tylko głos Hamila i gdyby nie on Jokera by tu nie było). Świetny głos, idealnie napisane dialogi, zawiłe wątki. Postacią tą zachwycają się gracze, recenzenci, wszyscy więc...

więcej

Brakuje co najmniej połowy najlepszych filmów i seriali które powinny się tu znaleźć. I na co my mamy niby głosować?!

Brakuje Birdmana

No nie mogę. Kategoria NAJLEPSZY SERIAl i nie ma tu tych 2 produkcji. Deredevil miał fenomenalne sceny walki, ciekawą fabułę i genialną grę aktorską a Flash? CW to mała stacja mały budżet. Flash tymczasem miał wielką oglądalność, w dniach premiery odcinki oglądało powyżej 4 mln ludzi. Jak na słaby budżet efekty...

Zastanawiam się czemu nie ma nominacji dla "Get Hard". Trash Talks Ferrela było najśmieszniejszą sceną jaką ostatnio widziałem, a film jest z tego roku :)

DLACZEGO nie ma House of Cards? To serial-dzieło!

Pomimo klikania na inny zwiastun (marsjanin) mój głos idzie na Gwiezdne Wojny, ejże czyżby mamy mały sabotaż? :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones