PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 956
ocen
7,3 10 1 30956
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Dział z pytaniami;)

użytkownik usunięty

Zakładam ów temat,gdzie będziecie mogli znaleźć odpowiedzi na męczące was pytania.
Macie możliwość zadać pytanie w każdej dziedzinie dotyczącej tego serialu:Ghost Whisperer.(np. o zawiłej fabule,soundtrack,aktorzy gościnni oraz co wam jeszcze przyjdzie na myśl).
Postaram się wypowiadać/odpowiadać na wasze pytania,niezwłocznie z bardzo dokładną odpowiedzą na dany temat.
Zapraszam całą tutejszą społeczność do dyskusji.
Życzę miłych pomysłów i wspaniałego dnia;)
Pozdrawiam;)

ocenił(a) serial na 10

a kim były te duchy kobiety i mężczyzny i mówili że trzeba z czymś skończyć i o co im chodziło?

użytkownik usunięty
julita4433

Nie jestem pewny czy to na pewno były duchy czy tylko podwójny sens wizji sennych Melindy/Aidena. Moim zdaniem to było nawiązanie do praktyk purytańskich na terenach Stanów Zjednoczonych podświadomie "dołączone" do wiadomości-łańcuszka ;)

ocenił(a) serial na 10

aha dzięki ;)

ocenił(a) serial na 7

kim jest dziewczyna z zaszytymi ustami i oczami

i kim jest koleś w szpitalu z maską ( obie postacie z nowego sezonu na tvn7 )

użytkownik usunięty
SzymonekJR

Podejrzewam,że dziewczyny z zaszytymi ustami i oczami oraz duch mężczyzny z kostnicy w niekrótkim odstępie czasu zamienili się w cenie (tak jak miało miejsce z Romano).;) To tylko moja teoria ;)

ocenił(a) serial na 7

cenie ?

użytkownik usunięty
SzymonekJR

Wybacz literówką miało być "cienie"XD

Kurka, serial tak naprawdę rozkręca się w V serii, a tu koniec :(

ocenił(a) serial na 8
eskari

Wgl wątki zostały spłycone, a zakończenie serialu ? Tragedia...

ocenił(a) serial na 7

dzieki ;P

czy wam tez szkoda,ze nie ma sezonu 6?
mi bardzo....................kocham ten serial i przykro mi ze nie będzie dalszej części..........

ocenił(a) serial na 9

Ostatnio mama zadała mi pytanie dlaczego duchy nie pomagają sobie przejść na drugą stronę? I zorientowałam się że nie wiem jak odpowiedzieć, może jesteśmy w błędzie myśląc że chcą one odejść? Z początku myślałam, że chcą one chronić bliskich, ale nie zawsze tak jest.

Em1918

Nie zawsze duch chce pomóc rodzinie, ale chyba zawsze ma niedokończone sprawy, a drugi duch nie jest w stanie wielu rzeczy zrobić, nie może dotrzeć do żyjących w ten sposób, aby oni zrozumieli, czego się od nich chce. Dlatego jest Melinda :D

użytkownik usunięty
Em1918

Zgadzam się z Eskari. Niektóre niedokończone sprawy na Ziemi właśnie dotyczą osób jeszcze żywych, jedynie Melinda jako pośrednik między tymi dwoma światami może coś tu zdziałać. Duch jedynie może wytłumaczyć drugiemu jakie są ogólnie zasady. Większość z nich ma błędne pojęcia o świetle (ze względu np. religijnych boi się osądu i kary). Są też ciemne dusze,które kłamiąc chcą zgromadzić jak najwięcej popleczników. Melinda jako jedyna jest taką ostoją dla duchów, drogowskazem którą drogę mają wybrać.

ocenił(a) serial na 9

Co sądzicie o aktorze grającym synka Melindy? Ja osobiście jestem bardzo zawiedziona.

Semitae

zwyczajny dzieciak, lepiej taki, niż jakiś przerysowany

ocenił(a) serial na 10
Semitae

A co Ci w nim nie pasuje? ... Według mnie chłopak jak chłopak.. mi tam on nie przeszkadza... Tylko wydaje mi się, że on jest trochę za grzeczny i za spokojny...

monisia130995

Mi on strasznie przeszkadza, uważam że przez niego Mel i Jim nie mają tyle czasu dla siebie jak w poprzednich seriach

Martyna229

CZy wie ktoś jak nazywa się ta francuska piosenka z 4 sezonu odc 17 (Iluzje Grandview) Strasznie ładna :)

ocenił(a) serial na 10
Martyna229

Na tej stronie są piosenki z Zaklinaczki dusz ( heardontv . com /tvshow/ Ghost% 20Whisperer ) (oczywiście bez spacji, ale inaczej nie mogłam dodać postu)

Martyna229

To chyba naturalne, że jeśli pojawia się dziecko w rodzinie, to rodzice mają mniej czasu dla siebie. Na tym polega dojrzałość.

ocenił(a) serial na 10
eskari

Ja tak tego bardzo nie zauważyłam.. przecież na początku też nie spędzali ze sobą tak dużo czasu

monisia130995

Tak, ale jakoś bardzo mi to pzreszkadzało :) Dzięki za szybką odpowiedź :)

Martyna229

Ohhhhh..... chyba nie ma !!!

Martyna229

Dobra, znalazłam "alouette" :)

ocenił(a) serial na 9
monisia130995

Właśnie to, że jest taki grzeczny i przerysowany, a do tego brzydki - widziałabym ładniejszego dzieciaszka i jakiegoś rozrabiakę, a ten jest jak aniołek - takie dzieci nie istnieją : D

ocenił(a) serial na 8
Semitae

A ja go lubię. Moim zdaniem jest słodki ;3

ocenił(a) serial na 9
Semitae

Aiden jest przecudny <3 Aktor mega słodki, taki dzieciak, którego nie da się nie kochać ;D

Może mi ktoś powiedzieć w którym odcinku i sezonie grał Kendall Schmidt? Obejrzałem ten serial cały...ale jego jakoś nie pamiętam ;)

użytkownik usunięty
ruda016

Kendall Schmidt odgrywał rolę Jeff-a w 14 odcinku IV sezonu.

ocenił(a) serial na 10

A na jakiej stronie oglądacie w internecie Zaklinaczkę dusz? (tak chociaż by cały jeden odc. można było obejrzeć bez limitów)

użytkownik usunięty
monisia130995

Ostatnio oglądam seriale i filmy na e k i n o . t v (bez spacji xD) w zależności od serweru/playera są odcinki z limitem i bez xD

ocenił(a) serial na 10

Nie mogłam obejrzeć w sobotę 19 odc. i teraz zaczęłam oglądać na maxvideo i zostało i zaledwie 5 min i dalej nie mogę już oglądać bo skończył mi się limit :/ i szukam, szukam chyba tak przez godzinę i nie mogę nigdzie tych ostatnich minut obejrzeć...

ocenił(a) serial na 10
monisia130995

Już w końcu obejrzałam.. ale był z tym niemały problem... Patrzałam na to e k i n o . tv i tam też nie mogłam obejrzeć(nie wiem czemu)
w tym odc. 19 .. o co chodziło z tą poligamią? (ten facet ożenił się z tą nianią, tak?) No ale po co? I ta jego pierwsza żona o tym wiedziała? Czy jakoś to ukrywali? Bo nie rozumiem... Przecież tak naprawdę ją kochał, to po co mu była druga...

użytkownik usunięty
monisia130995

Wszystko było powiedziane w serialu. Oboje pochodzili z grupy społecznej,gdzie aprobowano poligamię. Pomimo,że kochał tylko swoją pierwszą żonę to ożenił się z tą niania (dla jej dobra,gdyż obawiała się ona do jakiej rodziny ona trafi). I żona sądziła,że mieli ze sobą romans a nie tylko robili szopkę przed rodzicami niani.

ocenił(a) serial na 10

ja oglądam na scs.pl wystarczy założyć konto i ma się player bez limitów tylko czasami odcinki nie zgadzają się z opisemczyli trwają np. 5 min ale ja oglądam tam inny serial także nie wiem jak jest z GW

monisia130995

Na w w w . s c s . p l Najlepsza strona :)

ocenił(a) serial na 10

Czemu cienie manipulowały Melindą(weszły w nią i sprawiały by była niemiła dla innych)?

użytkownik usunięty
monisia130995

Jak było pokazane w ostatnich odcinkach. Cienie wzrastały na silę, co jakiś czas podsyłały Melindzie wizję jako formy groźby. Gdy już świecąci byli na tyle wystraszeni,aby ochronić tylko Aiden-a. Cienie zaatakowały Melindę, z każdą chwilą osłabiały jej dar. Na początku nie mogła odróżnić wizji od rzeczywistości, wykryć ducha. Cienie najzwyczajniej na świecie opętały naszą zaklinaczką dusz, tylko dlatego aby przejąc nad nią kontrole i uniemośliwić Aiden-a pójścia w ślady matki. Cienie po narodzinach Aidena czuły się zagrożone, zauważyły,że dar wzrasta z każdym pokoleniem na silę oraz,ze z każdym "przeprowadzonym" duchem słabły...Zatem grupowały się do ostatecznego ataku. (Było widać,że ciemna strona=cienie już od początku serialu chciały przeszkodzić Melindzie oraz ją wystraszyć na tyle aby przestała swoja działalność dla światła: katastrofa lotnicza, prawie śmierć w rocznicę katastrof, manipulowanie ojczyma i jego syna, a nawet do spowodowania wypadku w,którym Jim zmarł.... Wszystko po to, aby Melinda -jedna z najpotężniejszych z zaklinaczy dusz- przestała sprawować pieczy nad równowagą między żywymi a umarłymi.).

Nawiązując do pytania gdzie można ogłądać zaklinaczke. Ja oglądam na w w w.s c s.p l za darmo i bez żadnych reklam cy coś w tym stylu. Tyle że trzeba się zajerestrować :)

Niech mi ktoś proszę powie - w 4 odc 5 sezonu, druga szansa, operowanym chłopakiem okazał się żyjący wciąż dziadek. Kim więc był duch nawiedzający szpital, ten, który tak złowrogo trzęsie głową na samym końcu odcinka? Był przerażający, a do końca sezonu nie wyjaśniono kim był (albo ja tego nie wyłapałam...). Kto wie?

użytkownik usunięty
LittleCrow

Już wcześniej o tym pisałem. Wg mojej teorii, Melinda wówczas była świadkiem przemieniania się ducha w cienia. Duchy panicznie obawiały się "zimnych" istot, gdyż nie chciały przestać istnieć. Melinda nie była w stanie widzieć cienie,więc dla niej to wyglądało jak przerażająca "teleportacja" ducha a nie metamorfoza. U madame Grety było to bardzo widoczne,ze najpierw cienie przywołują wszystkie złe wspomnienia i uczynki jednocześnie pobierając energię od ducha a w finalnym rezultacie duch jest rozrywany na cienie.

Hej, takie pytanko dotyczące THE CLIENT LIST (serial) To ty utworzyłeś napisy ???

użytkownik usunięty
Martyna229

Przetłumaczyłem film: "The Client list" oraz serial pod tym samym tytule (pierwsze trzy bądź cztery odcinki).
A tak z ciekawości zapytam dlaczego pytasz?;)

A tak sobie, zobaczyłam przy jednym z odcinkow twój nick i chciałam się upewnić :)

ocenił(a) serial na 10
Martyna229

Szkoda, że nie zrobili kolejnych sezonów ;/

lilly405

Mateo wracasz dalej do tego serialu ? :) za co go lubisz ?

Czy "Jim" w ciele "Lucasa" chodził na swoj grób?

ocenił(a) serial na 10
Milka_9_filmweb

Nigdy nie było to pokazane

julita4433

jestem przy 3x09.. ale wiem co się stanie w 4x07 czy po tym wszystkim Jim dalej będzie sanitariuszem ? czy to już zamknięty temat jeżeli chodzi o to co robił Jim. ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones