PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 956
ocen
7,3 10 1 30956
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Dział z pytaniami;)

użytkownik usunięty

Zakładam ów temat,gdzie będziecie mogli znaleźć odpowiedzi na męczące was pytania.
Macie możliwość zadać pytanie w każdej dziedzinie dotyczącej tego serialu:Ghost Whisperer.(np. o zawiłej fabule,soundtrack,aktorzy gościnni oraz co wam jeszcze przyjdzie na myśl).
Postaram się wypowiadać/odpowiadać na wasze pytania,niezwłocznie z bardzo dokładną odpowiedzą na dany temat.
Zapraszam całą tutejszą społeczność do dyskusji.
Życzę miłych pomysłów i wspaniałego dnia;)
Pozdrawiam;)

mam pytanko z innej beczki, zastanawiam sie cz jennifer jest nadal z jamie kennedy ??? ponoc bardzo sie kochali :)

użytkownik usunięty
lusinka84

Jennifer Love Hewitt na chwilę obecną jest "singielką", nic nigdy nie wiadomo...Związek z Jamie Kennedy rozpadł się po albo w czasie V sezonu Ghost Whisperer;)

dzieki, czytam sobie twoje posty i myslę ze ten serial musi być twoja dużą pasją.
Bardzo fajnie ze ktoś ma taka ogromną wiedzę na temat serialu który bardzo lubie.
dziękuję bardzo i bede zaglądać bo fajnie się was czyta. Pozdrawiam

lusinka84

Hej, chciałam się dowiedzieć czy Rich Payne podkochiwał się w Melindzie??? Ciekawość mnie poprostu zżera.

użytkownik usunięty
Martyna229

To nigdy nie było potwierdzone. Ale sama kwestia Rick'a Payne w pierwszym odcinku III sezonu mówi za siebie. Od samego początku było widać,że jest między nimi chemia.;)

ocenił(a) serial na 7
Martyna229

Ja nie odczytałam jego uczuć jako zauroczenie Melindą. Dla mnie było to uczucie podobne do miłości, ale takiej jaką darzy się ukochaną siostrę czy przyjaciółkę. Melinda była dla niego bardzo ważna bowiem to właśnie ona była przy nim kiedy czuł się najbardziej samotny. Poza tym - Payne był bardzo specyficznym facetem :-) Mam tu na myśli, że wykreował się na "złośliwego" faceta. To była jego tarcza ochronna by nikt sie do niego nie mógł zbliżyć. A Melinda - Melinda jest mega cierpliwa i wytrwała w swoich dążeniach, więc nie tylko udało jej się przegryźć przez ten mur, który Rich zbudował wokół siebie, ale i stać się dla niego przyjaciółką.
Oczywiście to tylko moje zdanie.

Ja chciałabym raczej wiedzieć, czy ten przyjaciel pojawi się jeszcze w serialu - jestem na drugim odcinku ostatniej już części (V sezonie). Pomimo specyficzności profesora, tęsknię za nim jako jednym z bohaterów serialu.

ocenił(a) serial na 10
Eiris_80

niestety profesor Payne nie pojawi się już więcej w serialu a szkoda bo polubiłam postać którą grał :)

użytkownik usunięty
Eiris_80

Przekonałaś mnie;) Muszę się z Tobą zgodzić,że jedynie Melindzie udało się dotrzeć do prawdziwego Rick'a. Cynizm i cięty język było jego obroną przed ludźmi. Obawiał się,ze dalsze relacje międzyludzkie doprowadzą go do skraju wytrzymałości. Pewnie jeszcze ubolewał nad stratą swojej żony. Nie wiem jak Melinda to robi,że każdy potrafi się przed nią otworzyć;)

użytkownik usunięty
lusinka84

Bardzo się cieszę, wpadaj częściej ;)

Dzięki za odpowiedź :)

Martyna229

Jak będę miała więcej pytań to napewno zajrzę :)

ocenił(a) serial na 10

Przeczytałam na jednej ze stron, że Jim będąc jeszcze strażakiem uratował Melindzie życie, wynosząc z płonącego budynku. Była kiedyś o tym mowa w serialu?

użytkownik usunięty
monisia130995

To były retrospekcje z odcinka 8 "The Night We met" II sezonu (bardzo wzruszające i romantyczne wspomnienia Melindy i Jima);)

Wiesz gdzie mogę oglądnać odcinek 18 IV sezonu Leap of Faith, bo nigdzie nie mogę znalesc albo jak jest to caly czas wyskakuje mi limit -.-

użytkownik usunięty
maiteiwendy

Od czasu do czasu oglądałem seriale online na k i n o m a n i a k . t v oraz z a l u k a j . t v (bez spacji).;)

A wiesz co się stało z Profesorem Rick Payne . opuściłam kilka odcinków i widzę że już nie pojawia się w serialu . Zamiast jego jest jakiś Eli James ;)

użytkownik usunięty
maiteiwendy

profesor Rick Payne w pierwszym odcinku IV sezonu wyjechał na badania naukowe: archeologiczne wykopaliska ;)

ocenił(a) serial na 10

A jak to się stało, że ta Nikki opuściła Sama i wyjechała? Zrozumiała, że nie ułoży im sie? Bo przecież mówiła Mel że podoba jej się nowy Sam, który chce mieć dzieci, itd.

użytkownik usunięty
monisia130995

Dobre pytanie;)

ocenił(a) serial na 10

;-) Nom, bo po rozmowie z Mel wywnioskowałam, że Sam jedzie z Nikki...a tu oni się żegnają...

ocenił(a) serial na 10
monisia130995

Moim zdaniem to była taka scenka budująca napięcie z happy end'em. Sama Melinda była zaskoczona... Jim/Sam stał przy aucie po stronie kierowcy, drzwi po stronie pasażera były otwarte i.... Wtedy każdego "krew zalewała".... A tu "ta da"!!! Jim zostaje... Parę minut wcześniej Melinda powiedziała, Jimowi, żeby nie zadowalał się "byle czy" (chyba jakoś tak) tylko poczekał na "wszystko" i między słowami (moim zdaniem) Sam/Jim wyłapał, że to Melinda jest mu bliższa od Nikki... Później ta scenka rozmowy obu Pań była z lekka nie jasna, ale miała prowadzić do tej, którą opisałem wcześniej dlatego to takie zagmatwane... Moim zdaniem (powtarzam się) Sam wcześniej był niedojrzałym lekkoduchem, pokroju "motor, skóra i wiatr we włosach" dlatego Nikki się wahała, po wypadku i po tym jak stracił pamięć dzięki Melindzie (w zamyśle Nikki) odezwał się w nim inny Sam (nie wiedziała, że to już jest Jim) dlatego odjechała z nadzieją na to, że Sam do niej dołączy jak zakończy się cały etap powracającej pamięci, a dokona się tego najlepiej przy Mel... Taka teoria...

ocenił(a) serial na 8
Jarooozg

Witam czy ktoś mi powie z którego odcinka jest scena jak Melinda z przyjaciółmi stoi na ulicy i profesor Rick Payne mówi " To dziwne bo jest nas sześcioro, a tylko 5 cieni" ?

ocenił(a) serial na 10
nestlle

Ostatni odcinek Sezonu III.

ocenił(a) serial na 8
Jarooozg

Dzięki wielkie:)

użytkownik usunięty
Jarooozg

Podzielam Twoje zdanie ;) To miłe choć raz przeczytać czyjąś teorię ;)

ocenił(a) serial na 10

Mateuszu, wcześniej przeczytałem wszystkie Twoje teorie (od pierwszego posta)... Jestem w tej fajnej sytuacji, że oglądam GW po raz pierwszy i jestem jeszcze w sezonie IV dziś obejrzę odcinek 16, a oczywiście czekam do soboty na 18 :). Wciągnął mnie ten serial od pierwszego odcinka - niestety był to 2 lub 3 sezonu II, więc przede mną jeszcze cały sezon I i jeszcze raz pozostałe, ale to z czasem. Jednak mam problem, ponieważ przyzwyczaiłem się do jakości HD (TVN7), a w necie są tylko 4:3 dość kiepskie ripy, a do tego odwrotnie niż Tobie nie podoba mi się kobiecy lektor (beznamiętny i pędzący jak rakieta na jednym tchu bez emocji)... Co prawda czasem kiedy nie zdążę na odcinek z TVN7, to zaciągam z netu i od sezonu III i IV lektorem jest facet, ale to nadal słaba jakość (zrozumiałe jednak kiedy serial nawet w tej jakości zajmuje ponad 40GB)... Może gdzieś "widziałeś" lepsze linki najlepiej w 16:9 (chociaż).

użytkownik usunięty
Jarooozg

Muszę się zamartwić, w necie (o ile wiem) są właśnie linki do RIP-ów z FOXlife. Nawet nie widziałem,aby ktoś zgrywał odcinki z TVN7 czy TVP. Jeśli zależy Ci na jakości to może przerzuć się na oryginalne wydania odcinków-ripy z CBS. opatrzone polskimi napisami (dość na marnym poziomie) .
Gratuluję samodyscypliny i siły aby przeczytać 8 stron samych teorii ;) To miło z Twojej strony ;)

ocenił(a) serial na 10

No wiesz, skoro temat był opatrzony tytułem "pytania i odpowiedzi" to trudno nie przeczytać całości, żeby poznać odpowiedzi na własne pytania, a zadać na takie na które odpowiedzi się nie znalazło... Ogólnie Twoje są na tyle wyczerpujące, że na chwilę obecną nie mam pytań innych, niż zawarte, ale... Ja też jestem teoretykiem i dlatego z czasem przedstawię swoje teorie może będą inne niż Twoje. Zobaczymy. Nie mogę obejrzeć wszystkich odcinków szybciej, ponieważ od tych kilku tygodni ten serial to jeden z ważnych punktów dnia mojej rodzinki. Oglądamy razem z żoną i córkami...

użytkownik usunięty
Jarooozg

Już nie mogę się doczekać Twoich teorii, Jarku (mogę zdrobniale?). Jestem ciekaw wyniku zestawianiu dwóch prac teoretyków ;) To mam nadzieję,że szybko wraz z rodzinką obejrzycie wszystkie odcinki. Szkoda,że zaczęliście serial tak "od środka" ale wszystko możecie nadrobić. Próbowałeś oglądać odcinki online w serwisach internetowych?;)
Pozazdrościć rodzinnych seansów ;)Mój brat jak puściłem mu Pilota skomentował to jednym słowem "Nuda";)

ocenił(a) serial na 10

Co do pierwszego pytania, to tak mam na imię, więc niepotrzebnie pytasz ;). Nie oglądam online, chociaż wiem, że są serwisy darmowe, ale wolę pobrać bezpośrednio na dysk i przez odtwarzacz BR na TV (stąd moje pragnienie jakości - bo to 46 cali). Łącze mam dobre więc odcinek pobiera w 3-5 min. (zależy od stronki). Jesteśmy trochę zapracowaną rodziną, więc jeden odcinek dziennie, najczęściej na timeshift'cie (i najwygodniej ze względu na reklamy) to max co możemy wyciągnąć, ale z czasem się obejrzy. Szkoda, że "od środka", ale po sezonie piątym, będzie do czego wrócić ;) i obejrzeć go raz jeszcze :).

użytkownik usunięty
Jarooozg

Wiadomo wygoda oglądania przede wszystkim ;) U mnie w życiu tez panuję jedna zasada "serial/film w nagrodę". Takim trybem nagród/kar motywuje się do przyuczenia się do matury. Cały dzień kuję/przygotowuję się z biologii i chemii a wieczorem (21/22) pozwalam sobie na chwilę relaksu z jakimś filmem/serialem. Oczywiście w teorii,gdyż po całym dniu kucia z w/w przedmiotów przeznaczam wieczory na długie rozmowy przez telefon/skype/gg/filmweb/wp jednocześnie zamiast sobie coś obejrzeć ;)
Miłego oglądania GW;)

ocenił(a) serial na 10

Tak się też zastanawiam.. bo po tym jak Jim umarł to wchodził do pewnych pomieszczeń i wspominał swoje chwile z życia... i otwierał drzwi... A myślałam, że duchy tego nie potrafią..

użytkownik usunięty
monisia130995

Jeśli weźmiemy pod uwagę,że podróż Jim była ulokowana na planie astralnym,gdzie mają dostęp tylko duchy. To można było dojść do wniosku,że "drzwi" były tylko portalami do danych wspomnień, miejsc. Poza tym jeśli duch się mocno postara oraz nagromadzi sporo energii to jest w stanie materializować/poruszać przedmiotami.

ocenił(a) serial na 9

Nie miałam okazji obejrzeć serialu od początku, dopiero pod koniec 3 sezonu się wciągnęłam - czy Eli i Delia byli przyjaciółmi Melindy od początku i czy Mel prowadziła sklep z antykami od 1 odcinka, czy ten wątek wpletli dopiero w późniejszych etapach?

użytkownik usunięty
Herbivicus

Melinda już od początków serialu prowadziła sklep z antykami ze swoją przyjaciółką Andreą (była później współwłaścicielem). Niemniej jednak dopiero w II sezonie Delia pojawiła się w serialu,a Eli w pierwszym odcinku IV sezonu.

ocenił(a) serial na 9

Dzięki :)

Herbivicus

Hej, chciałam się dowiedzieć w którym odcinku Melinda powiedziała profesorowi Payn-owi że widzi duchy???

użytkownik usunięty
Martyna229

W 11 odcinku II sezonu pt. "Cat's Claw".

cześć :)

przeczytałam cały wątek, mateo jestem zdumiona! :)) Oglądam teraz V serię i ubolewam, że to ostatnia. Dopiero teraz zaczynam rozumieć o co chodzi, na początku myślałam, że to kolejny serial, który się lekko ogląda i za chwilę zapomina, a tu niespodzianka. Chciałabym obejrzeć całość jeszcze raz, żeby bardziej wejść w ten serial. Można gdzieś zobaczyć wszystkie serie? I jest gdzieś cała muzyka z serialu?
Pozdrawiam miłośników GW :D

użytkownik usunięty
eskari

Hej;)
Cieszę się,że ów wątek jest praktyczny i na coś się sprzydał;) Wiadomo nie każdemu specyfika serialu się spodoba ale wyprodukowano tyle różnych seriali,że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie ;)
Serial możesz obejrzeć online na stronach:
-s e r i a l e . t v
-z a l u k a j . t v
Utwory (soundtack) wykorzystane w serialu można znaleźć w serwisie "music heard on tv"

ocenił(a) serial na 8

Dzięki :) Zamknęli kinomaniak i nie za bardzo wiedziałam gdzie mogę oglądać "Zaklinacz...".

użytkownik usunięty
MelindaG

Widzę,że nie tylko ja ubolewam nad zamknięciem tego serwisu ;)

ocenił(a) serial na 8

Dokładnie ;/ Właściwie jedyny serwis, w którym było dosłownie wszystko. Nie trzeba było płacić, żeby oglądać. A teraz? Cóż, muszę się zadowolić jednym odcinkiem na dzień (TV7) xD

eskari

Nie możecie poszukać? Na ch om iku są wszystkie serie, po z napisami, z lektorem, co tylko chcecie.

A nawet na tvn play er wszystko jest...

ocenił(a) serial na 10

A jak to jest z tą Delią .. ona nadal pracuje z Meliną? Bo w dzisiejszym odcinku Zaklinaczki była mowa, że niby Delia już z Melindą nie pracuje, bo zajmuje się tymi nieruchomościami, ale nadal jest w sklepie Melindy i pomaga jej...

użytkownik usunięty
monisia130995

Delia otworzyła swoją własną działalność gospodarczą: biuro nieruchomości tylko od czasu do czasu na potrzeby Melindy zajmuje się sklepem.;) Szkoda,ze Melinda nie zatrudniła kolejną osobę do sklepu. Nabrało by to świeżości ;)

ocenił(a) serial na 10

Co stało się z tą dziewczyną z zaszytymi ustami i oczami? Niestety nie miałam okazji zobaczyć tych odcinków. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

użytkownik usunięty
julita4433

Podejrzewam,że dziewczyny z zaszytymi ustami i oczami oraz duch mężczyzny z kostnicy w niekrótkim odstępie czasu zamienili się w cenie (tak jak miało miejsce z Romano).;) To tylko moja teoria ;)

ocenił(a) serial na 10

a był odcinek o niej po tym jak tamta małą dziewczynkę nakłoniła do wysłania tego łańcuszka? co w nim było? :)

użytkownik usunięty
julita4433

Scenarzyści nie rozwinęli tego wątku-ducha, jedynie historia dziewczynki nabiera rozpędu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones