PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738306}

Tylko z tobą

Asla Vazgeçmem
7,8 2 704
oceny
7,8 10 1 2704
Tylko z tobą
powrót do forum serialu Tylko z tobą

DZIEWCZYNY ZE SPOILERÓW CHYBA NAM SIĘ WYCZERPAŁ LIMIT KOMENTARZY NA FORUM WIĘC ZAKŁADAM NOWY TEMAT!:)

gabriela_De

Wydaje się że Amine gra coraz lepiej. Emocje umie okazywać ( zwłaszcza zdziwienie, radość bo piękny uśmiech, zakłopotanie ) widać też szczęście na jej twarzy.
Tylko to przytulanie takie jakby wieszanie się na szyi Yigita a brak dotyku ciał. Wcześniej lepiej się przytulali.
A Yigit tylko głaskanie włosów i czółko. Faktycznie nie widać u niego za bardzo stanu zakochania. ( a przecież są z sobą ok 2 lat - to nie czas na kryzysy tylko na rozkwit miłości ). On najlepiej okazuje swoją miłość przez zazdrość a nie poprzez czułe gesty.
Ja już trochę po ślubie jestem i mimo to zawsze na wyjście do pracy czy wyjazd bądź powrót do domu daje i dostaję od męża całus w usta. Uważam że to jest normalne okazanie uczuć.
Wiecie co mnie denerwowało, że Yigit pozwalał sobie aby Iclal cały czas zwracała się do niego nie po imieniu a "Kochanie". Chyba dawno powinien zwrócić jej na to uwagę ( zwłaszcza gdy Y się zorientował, że I wie o rozwodzie ).

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

No może trochę pojechalam ale chyba mi d głowy uderzyły te ostatnie komentarze w interbecuei na instagramie i właśnie nieprzekonująca gra T. FAKTYCZNIE Nur gra lepiej ale też jest daleko od yigita. I strasznie mnie wkurza ze on tak słucha rudej. Ta wspólna kolacja tez wkurza i trzeba będzie to jutro przeżyć. Ja tez wole nie mastawiac się pozytywnie bo zawsze jak coś niby między nimi jest ok to wcale tak nie jest. Boje się rudej bardzo. Źle mnie nastraja od początku. A jutro 55 odc więc się znów nakręcam, ale owszem to prawda, że ich miłość przetrwała tyle burz, że żal by było żeby ruda wygrała. Jak mówiłam oglądam teraz dawne odc i jednak gra była lepsza. Miejmy nadzieję że T poprawi swoją grę bo to by dało nadzieje że wszystko będzie dobrze. Oglądamy jutro?? To może w przerwie wymienimy uwagi?

gabriela_De


Hej :)
Gabi, jak zwykle, w 100% zgadzam się z tym co napisałaś. Kozan zawsze kochał Nur i będzie ją kochał aż do tragicznej śmierci, bo przecież musi zginąć żeby dramat się dopełnił ;p
ale ja w innej sprawie..
napisałaś wcześniej, że "oni mówią do Ciebie.." (like Putin).. czyli, że masz jakąś stronkę z lektorem ??.. czy może jesteś już tak wkręcona, że czytając opisy słyszysz rosyjski dubbing? :D

więc jeśli masz stronkę, to uprzejmie proszę o namiary, a jeśli nie, to winszuję wyobraźni :D..
a wręcz zazdroszczę..

ocenił(a) serial na 9
martyna_any

Amine poprawiła swoją grę aktorską bardzo się rozwinęła w aktorstwie. Jednak od drugiej serii niepodoba mi się jak gra Tolgahan zmiekl po prostu już nie ma tego wladczego,stanowczego Yigita Kozana z początkowych odcinków który nie dał sobą pomiatać nawet po ślubie z Nur.dopiero jak Iclal cudownie ozdrowiala zaczął być manipulowany przez nie.a teraz tolgahan pokazac powinien Yigita z początku żeby tupnal noga na to wszystko i wziąć wszystkie sprawy w swoje ręce i pozbyć się Rudej siksy czyhajacej na jego majatek

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Popieram. Yigit musi pozbyć się rudej. I chyba masz rację ze ona czycha na majątek . Tak wyrachowanej jędzy przecież nie miłość w głowie a więc majątek. Myślałam o zemście na nur albo pracy dla mafii a jakoś o tym ze jej chodzi o majątek nie pomyślałam. Brawo za pomysł.

maja9128

Dokładnie. Miły i czuły to on ma być tylko i wyłącznie dla Nur i Merta. A pozostali z rezerwą. A tu jakieś zwierzania się Fikret. jak to ona powiedziała Nur "otworzyli przed sobą dusze". O zgrozo. Mam nadzieję że to kłamstwo.
Ale swoją drogą w jednym przyznam Fikret rację. Yigit powinien w nowym domu, już pierwszego dnia oświadczyć się Nur, aby nie był to dom schadzek a dom narzeczonych. To całkiem fajnie brzmi. I ta skotłowana pościel by się przydała wreszcie.

ocenił(a) serial na 3
martyna_any

hej Martyna :) Na mojej stronce zaczynającej się od turkishtv ru tylko pierwsze 9 odc. jest z "russkoj azwuczkoj" a pozostałe to tylko "subtitry" ;)
To, że subtitry dalej słyszę, zadziwiło mnie samą, kiedy z zaskoczenia usłyszałam Putina w jakichś wiadomościach. I wówczas moje pierwsze skojarzenie było AV!!!, a dopiero potem dotarł do mnie sens wypowiedzi. Oczywiście dziad straszył nas, bo cóż innego mógł mówić? :)
Ale to, że odświeżyłam sobie ros. to niewątpliwa zaleta tego serialu :D Chociaż po zakończeniu pewnie znowu pójdzie w odstawkę. Ale zawsze jakaś praktyka...

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Właśnie yigit powinien oświadczyć się nur . Jesli ją kocha to tak jak w początku serialu ta myśl powinna przyjść mu do głowy natychmiast po katastrofie. Oczywiście jest mert i ze ślubem mogliby czekać pamiętacie jak tłumaczył bratu ze powinien wziąć rozwod z Nazan i uregulować stosunki z elmas? Teraz sam jakoś zatracil prawość, za którą można było go szanować mimo jego gwałtownego charakteru.
No cóż wszystkie czekamy na yigita z początki serialu.

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Yigit dobrze radzi bratu a sam ujowo postępuje :/ to prawda powinien jej się od razu oświadczyć po wejściu do nowego domu i wtedy ba pewno byłaby skotlowana koldra :D

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Eee. Chciałyby żeby nur zmieniła yigita, ale nie w takiego niezdecydowanego mięczaka. Chciałabym yigita z charakterem i zarazem najbardziej czułego dla ukochanej osoby. Ta miękkość yigita mnie nie pociąga. Pisalysmy wcześniej ze ma wszystko na glowie a jeszcze fikret wzbudza w nim obawy co do uczuć nur do metra. Pisalysmy, że jednak musi wierzyć nur skoro z nią jest i nie chce być ani chwili bez niej. Jednak już zapomniał te wspomnienia gdy byli razem przez te kilka dni jako małżeństwo w swoim białym ciepłym i pełnym miłości domu. Te chwile tak często kiedyś sobie przypominał i przecież mógłby je mieć od nowa gdyby tylko oświadczył się nur. Nawet ona pytała czy kiedyś to bedxie ich wspólny dom wiec on wie ze nur o tym marzy. A on "duszę otwiera" nie przed nur tylko przed fikret. Szkoda ładnej historii spapranej przez scenarzystów i jakaś bezplciowa grę tolgahana

Elza49

Do dzisiaj nie mogę przeżyć tej 3 serii, bo im dalej w las tym trudniej z ujawnieniem faktów, które miały miejsce na początku filmu. A tu dochodzą cały czas nowe. Nie pozwalają nam się cieszyć szczęściem młodych tylko dają nam kolejne złe emocje. Jak tak dalej będzie to tylko mogą stracić widzów, bo przecież po tym co już przeżyłyśmy z Y i N, to chyba wystarczy i należy nam się nagroda za cierpliwość. Czyż nie?

Gosha_5

Co innego gdyby fabuła była oparta na faktach, ale jeśli nie jest to można było zrobić piękny film o takiej miłości. Gdzie mogą być intrygi i owszem, ale one muszą za chwilę wychodzić na światło dzienne a ich pomysłodawcy winni ponieść konsekwencje. A główni bohaterowie powinno być szczerzy ze sobą do bólu i o wszystkim rozmawiać. Tymczasem Nur nie mówi tłumacząc się że zna Y jest pewna że się zdenerwuje gdy pozna prawdę. Powinni kierować się takim stwierdzeniem "Prawda nas wyzwoli".

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

No tak być powinno ale to nie my piszemy scenariusz do tego serialu. Naprawdę marzy mi się przynajmniej dobra ręką reżysera, który wymusi na Yigicie lepszą profesjonalną grę aktorską. Za słowami muszą iść czyny bo inaczej te słowa są puste. Mozna wszystko powiedzieć a przecież czasem nie trzeba słów a każdy wie o co chodzi. Czekam co się dziś wydarzy i dlaczego yigit siedzi z ta malpa fikret. Zapytam jak fani na instagramie:"gdzie jest n z Yigitem nie może siedzieć fikret bo to strasznie psuje wizję zakochanego yigita.

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Ja już całkowicie pasuje ten serial mogę was poczytać ale mam totalnie gdzieś co się już stanie. fajny serial był dopóki od 50 odcinka go nie zepsuli

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Nie rezygnuj. Asla vazgeçmem Maju asla vazgeçmem.!!
Ja wytrwam wbrew wszelkim przeciwnościom, intrygom i knuciom. Nie dam się pokonać nawet rudej Fikret ani zniewiescialemu Yigitowi ani naiwne Nur. Wytrwać przy show tv do końca. Jak najwierniejszy widz! I nawet zapowiedź 3 sezonu mnie nie odspawa. Tylko nie będę się już denerwować ani żadnej z was. Przyjmę na klatę wszystko co wymyślili scenarzysci i jak aktorów popriwadzi reżyser.
Tak dziś postanowiłam.

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Obejrzę sobie skarbie jak to się wszystko skończy :) dzięki wam nie musiałam oglądać 3odcinków i dziś 4 chyba tak? Dobrze liczę?

maja9128

Elza tzn. że jesteś dobrze przyspawana. U mnie spawy puszczają i jeszcze się miotam czy dzisiaj obejrzeć czy jutro poczytać.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

Nie sądzicie ze bez emocji lepiej? Po prostu puszcze na luz i zobaczę co z tego wyjdzie. W końcu to tylko serial a ze grają na emocjach? To ja dziś emocje wyłącze. No ale niechże mi ktoś towarzyszy.

Elza49

Widocznie masz właściwy przycisk do wyłączania emocji. Mój się blokuje.

Gosha_5

Oj dziewczyny nie róbcie mi tego.. jak przestaniecie oglądać, to czyje komentarze będę czytać?:(
zostanę sama, samiuteńka jak ta biedna Nur - przeciwko całej tej bandzie tureckich szaleńców :D - sama tego nie ogarnę ;p
.. na fejsie tez komentują, ale tam jest zbyt duży galimatias.. wolę być tutaj z Wami.. :)

martyna_any

Bardzo nam miło. Ale jak nie dzisiaj to napewno jutro coś będziemy komentować. Bo jeśli nie dziś to jutro na 100% skusimy się obejrzeć odcinek 55. Stawiam na 80% piszących na naszym forum.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

Wierzę że nie zostanę sama z Martyną. Walczę ze swoimi emocjami ale nie mam aż tyle sił bh walczyć z waszą odmową. Please.

Elza49

Myślę, że Gabriela, Mija, Maja i Ty Elza damy radę unieść się ponad oczekiwania scenarzystów. Tak jak pisałyście przyjmiemy wszystko z dobrodziejstwem inwentarza.
Ostatnio mój kochany braciszek zadał mi super pytanie:
Jak można stracić na wadze?
Jestem ciekawa czy znacie odpowiedź.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

może sprzedać ja poniżej wartości?

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Najlepiej jeść regularne zdrowe gotowane potrawy. W najgorszym wypadku zastosować dietę modelek czego nikomu nie polecam

ocenił(a) serial na 9
maja9128

A co wypowiedzi o nieogladaniu przeze mnie kilku odcinków asla vazgecmem zdecydowanie jestem spokojniejsza i nie boli mnie serce co z nerwów mnie zawsze bolalo

maja9128

Mnie tam nie rusza, jestem dziś jednym okiem na show a drugie powędruje na mecz!! Polska!!

mija_

3 minut do nowego odcinka, na show wszystkie już! :P

maja9128

Elza strzał w 10.
Pytał: siostra czy chcesz stracić na wadze?
A ja: ale o co Ci chodzi masz jakąś dietę dla mnie (oponka u mnie jest, bo przecież pływać nie umiem).
To ja w końcu, że chciałabym.
A On na to:
To kup wagę za 500 i sprzedaj za 300.
No to mnie rozwalił, śmiałam się do siebie przez 2 dni.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

Hahaha dobre

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Ja dziś będę mieć wieczór z nauka jak usnie mi mój mały potworek.weekend niestety uczelnia egz :(. Ostatnio dla relaksu zaczęłam oglądać serial amerykański "tue blood"(czysta krew) i czasem się śmiałam jak głupia z pewnych scen choć to serial o wampirach itp stworzeniach

maja9128

Nie lubię, próbowałam swego czasu go oglądać to po dwóch odcinkach odpuściłam :P

mija_

Cały czas na tapecie sms. Fathi nie wyjawił Nur że to był podstęp Fikret.

Gosha_5

Mam jeszcze jedną uwagę. Jak można pozwolić sobie aby Fikret mieszkała tak długo w domu Nur. Przecież to tylko znajoma z dzieciństwa, której nie widziała kopę lat. A ona żyje sobie za darmo, je, śpi, chodzi na kolacyjki, jeździ darmową taxi Naszego Kozana. A w Adane była bez pracy, biedna jak mysz kościelna, bez faceta bo pewnie ja wystawił do wiatru, gdy poznał jej charakterek.

Gosha_5

I widzicie jak fragmenty mieszają nam w głowach? Owszem Nur weszła ale nic nie usłyszała, bo rozmowa na temat miłości F do Nur będzie dopiero przy kolejnej wizycie rudej w firmie :) ma zresztą wtedy na sobie inne ciuchy, pomiksowali różne sceny

mija_

Yaren to zaraza Emina bierze na litość, że niby chora. Bedzie strasznie mącić w związku z Emina z Yagmur. I to z 2 powodów. Na złość, aby ją poniżyć za to że Yagmur jest córką jej ojca z inną kobietą a po drugie teraz Emin to nie szofer a osoba publiczna z reklam. A nasz Cahicik poszedł z Nazan na zakupy do baby shopu (a to zdrajcy).

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

I nasza ruda skolowala yigita i zabrał ją z sobą pewnie ba te kolacyjke. Ciekawe co mu fatih powiedział bo minę miał nietega

Elza49

Wprosiła się wręcz do samochodu. Znowu darmowe taxi na darmowe jedzonko, co by się nasza pani uspokoiła. Yigit musi przecież ja pocieszyć. Ależ on naiwny tak jak Nur.

Gosha_5

Firat zmiękczył Iclal :P gdyby nie mamusia to już by z nim pewnie była

ocenił(a) serial na 9
mija_

On jej kupił tym samochód?????

Elza49

O ten prezent Ci chodzi? To na urodziny dla Merta, spóźniony prezent

ocenił(a) serial na 9
mija_

Nie o ten samochód który fikret oglądała. Ale chyba nie bo znów ha wiezie

Elza49

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale ona chyba kombinuje do pracy w firmie się wykręcić

mija_

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że ten dupek Kozan więcej czasu spędza z Fikret niż z Nur?.. to chore zaczyna się robić ;/

mija_

Ale ruda bladź dobra jest, na płacz nawet bierze haha

mija_

uhuhu a jednak Nur usłyszała!

mija_

Nooo zajawka mnie zaciekawiła, jeżeli będzie jeszcze ciekawsza na początku przyszłego tygodnia, to oglądam ostatni odc... niestety sezonu :/

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

Uff jaka szkoda ze zrezygnowali z 57 odc i nie skończyli tego serialu. Naprawdę warto by było zobaczyć ją na jaw wychodzą wszystkie gierki. Z zajawki widać wyraźnie jak Nur się zmieniła aż zadziwila yigita. I icial się postawiła. Byłoby fajnie. A tak zostawia nas ze znakami zapytania. Trzeba tylko mieć nadzieję że 3 sezon będzie krótki

Elza49

Dokładnie tak... rozczarowali mnie, tak ciekawie się zaczyna robić, byleby 3 seria byla krótka, niech będzie krótka! :/

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

Zobaczą pewnie jaka będzie oglądalność serialu po 2sezonach i wtedy zobaczą ile nakręcić odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones