PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738306}

Tylko z tobą

Asla Vazgeçmem
7,8 2 704
oceny
7,8 10 1 2704
Tylko z tobą
powrót do forum serialu Tylko z tobą

DZIEWCZYNY ZE SPOILERÓW CHYBA NAM SIĘ WYCZERPAŁ LIMIT KOMENTARZY NA FORUM WIĘC ZAKŁADAM NOWY TEMAT!:)

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Ja oglądając Kiraz mevsimi to nawet wredna ruda lubiłam choć dwulicowa pipa z niej była..i nawet tamte intrygi przeciwko öykü i ayazowi takie wredne nie były jak w asla vazgeçmem..

ocenił(a) serial na 3
maja9128

bo KM to tylko pierwowzór dla naszych s-p:) chociaż trzeba przyznać, że KM jak na komedię romantyczną to prawdziwy dramat :) Tyle, że z dobrym zakończeniem :) Ale fakt, było znacznie więcej pozytywnych postaci, no i samego humoru. Ale dla mnie osobiście O była zbyt dziecinna i nawiedzona. To już nawet naiwna N jest zdecydowanie poważniejsza :)

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

No öykü to takie duże dziecko...ale i Burcu ta chuda brzydka co öykü się w jej bracie podkochiwala to też dziecinna była..ale bardziej poważna od öykü i w sumie ona wyczuła ruda że będą mieli przez nią kłopoty i tak było..ale i źli w końcu w dobrych się zamienili..Nur niby poważna ale z drugiej str bardziej naiwna się stała w drugim sezonie niż öykü do tej rudej wiedźmy..

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Hej witam.
Ja Wam powiem, że w AV tez są sceny Y i N , w których śmiałam się do łez. Te ich rozmowy a zwłaszcza gadanie do siebie Yigita to było super. Pamiętacie ich "klotnie" jak Nur powiedziała ze bedxie reklamować płyn pod prysznic? Y wtedy to moim zdanem cudowny Y. A potem jak przyjechał Fâtih to to przecież byli cudowne. Jechał tym samochodem i gadał do siebie jak nawiedzony.
No ale też mial dużo racji o pretensje do N bo ja pytał przed podpisaniem kontraktu z Niemcami czy jest coś w przeszłości Nur i Fâtiha o czym powinien wiedzieć a ona ze nie. I dlatego Iclal mogła go wtedy zdrowo podpuścić. Ale potem ta akcja Nur torem u ich kłótnia w barze i te miny ludzi . Ale moim zdaniem miał prawo się wkurzyc. I to było super jak odpowiedział N , gdy przyznała że on ma rację, że tak ma rację ale na dość i nie chce juz tego, bo zawsze ma racje.
Wtedy Yigit był Yigitem!

Elza49

Zgadzam się Elza w 100%, po tych wszytskich tragediach czasem jak była jakaś scena lekko śmieszna to i tak śmiałem się do łeż, najbardziej śmieszył mnie moment albo przynajmniej w tym momencie mi się przypomniał, to po tym, jak Iclal podsłuchiwała kłotnię Y i N w ogrodzie zimowym, i wtedy I dowiedziała się że to nie żaden chwilowy romans, tylko że oni są małżeństwem! Dostała wtedy histerii, przyleciała Aytul, Iclal mówi jej że oni są małżeństwem, a Aytul jej na to że ona też się przed chwilą dowiedziała - i śmiałem się tu jak cholera, bo znając Aytul no to niby jak się dowiedziała, podsłuchiwała z innych drzwi :D
Mam bardzo pozytywne przeczucia co do 3 sezonu, wierzę, że to będzie to co lubimy i co chcemy i na co tak długo czekaliśmy, wyczuwam że będzie comeback prawdziwego Yigita. Wszystko się wyprostuje. Every little thing its gonna be alright! Asla Vazgecmem!

ocenił(a) serial na 9
pkow_AV

Asla vazgeçmem Plow. Asla! Też wierzę w comback Yigita i w zakończenie tego dramatu mniej dramatycznie niż wieszczą pesymiści W końcu kiedyś musi być też wyjaśnione to wszystko co złego zrobiły wiedźmy im (Y i N) i Elmas Elmas żal mi bardzo bo po tej przemianie to naprawdę fajna dziewczyna z niej się zrobiła. Juz wtedy w hotelu gdy wyznała Nur, że to ona powiedział Iclal o ich ślubie, wiedziałam że będzie dobrze z nią. Potem ta wyprawa po Emina i rozmowy z Nur i z Hafize...Arslan się siostra dla Nur. Tylko żeby Nur jej słuchała.
Szkoda gdyby ją uśmiercili. Zasłużyła na szczęście.
Pisali gdzieś że odejdą 2 osoby i przyjdą nowe. Ja myślę że to nie Elmas ani Mert. To moze być znienawidzona przez wszystkich widzów Fikret i jeszcze ktoś - mam nadzieje ze Nazan. Taki mój mały planik co do dalszego rozwoju akcji.
A kto dojdzie? Może wróci Hazal by odwdzięczyć się Nur za spadek po Keremie? Zapłaci za adwokata i pomoże jej? To wszystko w sferze marzeń. A i tak scenariusz piszą nasze s-p i musimy czekać

Elza49

Też gdzieś czytałem że mają być 2 nowe osoby, ale w zasadzie to nie wiem jakie jest źródło tej informacji. A ty gdzie to czytałaś, to jakieś bardziej oficjalne? Hazal dostała spadek po Keremie? Nur jakoś na nią przekierowała spadek? W którym momencie o tym było, bo nie przypominam sobie bym wcześniej o tym wiedział? Wiem tylko że Nur w którymś momencie powiedziała Elmas że odrzuciła spadek, też nie wiem dokładnie w którym momencie to powiedziała, to było w Bolumie 37. co po pożarze rezydencji do hotelu wszyscy trafili, to chyba Nur jej to powiedziała jak jechała samochodem i przez telefon Elmas jej mówiła gdzie jest ten hotel. Bo ja dokładnie wszystkich kwestii sobie nie tłumaczyłem, to może też w takim układzie zostało wyjaśnione czy Nur jakoś unieważniła te małżeństwo i oczyściła się ze statusu wdowy czy coś?

ocenił(a) serial na 9
pkow_AV

W zasadzie to zbyt oficjalnie to nie bylo. Ona rozmawiała z Elmas o wynajęcia domu. Elmas powiedziała ze na pieniądze pi Keremie skoro na dokumenty zd ślubu. Nur jej powiedziała że nie chce pieniędzy kerema. Elmas ja zrozumiała. I była też rozmiwa Nur z Hazal w szpitalu tam Nur uznała ze Hazal była z keremem 20 lat i ze nie mogła mu pomóc.
Też nie wszystkie rozmowy dokładnie czytałam ale któraś z naszych dziewczyn na naszym forum to pisała. Jako wyjaśnienie dlaczego Nur ma kłopoty finansowe.
A co do tych 2 osób to tez jakieś wieści bez pokrycia. Tyle że zdjęcie Hazal się nagle pojawilo na instragramie. Tak sobie duman bez pokrycia...

Elza49

No dobra, czyli wiadomo tyle co i nic. No ale te sprawy to nie ważne, poprostu nie wzięła spadku po Keremie co jest raczej oczywiste i nie trzeba było tłumaczyć / rozumieć tureckiego żeby to było jasne. Nie warto nawet bić piany na ten temat, to była pomyłka i głupota i tyle, Nur zdała sobie z tego sprawę i na zawsze zamknęła temat tego człowieka, pewnie zrobiła coś żeby nie była uważana za wdowę tylko albo nie zostało to nawet powiedziane tylko tzreba by było się domyślić albo my o tym nie wiemy, nie ważne, i tak później wszyscy znają ją jako żone Yigita a o jakimś tam Keremie i jego grze z Nur nikt nic nie wie i nie był znowu poruszony ten temat, oni sami N i Y też już pewnie zapomnieli o tym i dobrze, teraz nowe i poważne problemy nastały.
Wczoraj nareszcie się przełamałem i po 8 dniach coś obejrzałem, 22 polski odcinek, akurat ten gdzie było ich pierwsze buzi / ostateczne złamanie się Nur w walce uczuć samej ze sobą co ciągnęło się przecież od ślubu, telefonu o wybudzeniu Iclal, i więcej już nie oglądałem bo już nawet nie miałem czasu. Ale się cieszę, mimo że tylko jeden 45 minutowy obejrzałem. Wyrzuty sumienia mam jak cholera za te 8 dni niewytłumaczonej absencji w oglądaniu, ale dzisiaj siadam i oglądam żeby coś nadrobić, bo policzyłem i w dawnym tempie właśnie dziś oglądałbym 56. Bolum a tak jestem na 9. Bolumie...

pkow_AV

Na insta / twitter pojawiły się informacje, że może się okazać że prawdziwy ojciec Nur żyje, i że są wybierani kandydaci do tej roli, i że może być to Pan co się zowie Mahir Günşiray. Czyżby jedna z rzekomych dwóch nowych postaci? Niby podobny wątek już był ze strony Yigita, chociaż tu by się okazało że ojcem Nur jest kompletnie inny człowiek niż całe życie myślała, i na dodatek żyje. Może być ciekawie i napewno wyjdzie to na dobre bo Nur przestałaby być sierotą i nie byłaby taka sama. Boję się tylko że może być pewna analogia do ojca Yigita, że ojciec będzie miał kryminalną przeszłość, tylko ojciec Nur cały czas siedzi, i Nur dowie się o nim sama trafiając do więzienia... No ale to by oznaczało, że wraca bardzo przemyślany scenariusz, w którym wszystko dzieje się po coś, no i w tym momencie jakby Nur trafiła po wypadku do więzienia to właśnie po to, by dowiedzieć się, że ma ojca! A to myślę można przetrawić.

pkow_AV

Wow! Takie coś to bym oglądała

Julia_trololo

Coś by się działo...

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

Kiedyś wspominałam chyba o tym że nie daj bóg zrobią to o czym pisałeś..wtedy byłoby hmm ciekawie...ale widzicie jak przewidzialysmy że coś musi się niedobrego stać :/ z otoczenia Nur i Yigita ??może dzięki wypadkowi merta wyjaśni się wszystko :/ może Nur uratuje życie merta np przeszczepem albo transfuzja krwi?? Ciekawa jestem co by wtedy Yigit zrobił??

maja9128

Teraz to już muszę obejrzeć nowy sezon ;) ciekawość rozbudzona

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

E tam ja odkąd pojawiła się fikret żadnego odcinka nie obejrzałam z jej udziałem wystarczyło mi to co opowiadały tutaj dziewczyny nawet spoilerow nie obejrzałam nawet po tak długim czasie nie zajrzałam do asla vazgeçmem by je nadrobić.po prostu pierwszy odcinek z jej udziałem jak pojechali do adany jak Yigit stał w progu fikret od razu mi się pinda nie spodobała i wyczułam kłopoty z nia

maja9128

Ostatni odc jaki widzialam, to ten, w którym Y pokazał ich dom N... również nie mogę jej znieść i nadal nie widziałam ostatniego odc (no dobra-widzialam ostatnie 5 min), czekam aż wszystko się wyda i ją zniszczą... mam nadzieję, że doczekam się tej przyjemności ;)

Julia_trololo

Nie ma to jak polski odc... chamsko wycięta scena, w której Y przyjeżdża na plażę...

Julia_trololo

też zauważyłam, bo to scenka z moją ulubioną muzyką :)
a w dodatku Yigit taki siuperasty.. zazdrosny i wrzeszczący i cierpiący z miłości :D
..ach :D

martyna_any

Dokładnie tak! Czekałam na tę scenę i tu taki zonk! Również uwielbiam tę muzykę w tle :)

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

https:youtu.bevkcWDrDL2iw to link do tej piosenki "hüsren" Musrafy Ceceli. To nam gest to sabre sabre (cierpliwości cierpliwości) i wołanie do Boga.
A zd tną odc to skandal. Zaraz będzie wycięte 20 min a tam cahit podsłuchal jak nazan spiskujee z tayarem i potem jedzie za Cahitem do pracy i ram go błaga żeby nic nie mówił bratu. Tam też yigit szuka w hotelu szaleńca a potem w pracy słyszy kłótnie cahita z nazan. A w polskim odc id razu jest ta kłótnia i nawet nie wiadomo skąd cahit wie(?).
No ale cóż tylkk my weteranki i weterani AV coś o tym możemy powiedzieć.

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Dlatego dziwię się że inne oglądają tylko po polsku a później dopytuja się co skąd itd się wzięło jak dawno mówiłam że sceny ucinaja może nie we wszystkich odcinkach ale ucinaja

ocenił(a) serial na 9
maja9128

I to mnie drażni w polskich tv albo ucinaja momenty ważne lub mniej ważne a zostawiają te niepotrzebne w serialach a później człowiek nie wie skąd co się wzięło jak itd itp..

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Dla mnie też to straszne jest obcięcie tej sceny gdy po poronieniu nur bierze rysunek nerta idzie do niego w tle słychać kolysankę (belecik belecik ) i Nur mówi do merta ze miałby siistrzyczke lub braciszka. Słyszy to yigit gdy stoi chwile a potem wybiega na zewnątrz i mówi do siebie że juz tego nie wytrzyma. I wtedy podejmuje decyzję o wyjeździe. A w polskim odc jest tylki ze przychodzi nur i mówi jej o tym.
E tam szkoda gadać.

Ale Wy tam jakieś teorie snujecie. Nur tak była związana z ojcem a tu jakiś nowy tatuś tzn mamusia ja oklanala? Chyba to zbyt daleko posunięta teoria. Jeśli tak to raczej wątpliwe by znalazła w nim oparcie skoro tyle lat go nie obchodziła. Chyba ze namusia nue powiedziała tez jemu.

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Chyba że to będzie tatuś iclal?? Co wy na to?

ocenił(a) serial na 9
maja9128

A nawet jakby to był ojciec biologiczny Nur to i tak ta tajemnica poszła do grobu razem z jej matka i tylko ona znała prawdę na ten temat więc ciężko będzie znaleźć kogoś kto znał całą prawdę o życiu matki Nur..

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Zwłaszcza że zmarła b młodo. No ale s-p nie próżnuja. W końcu we wrześniu nowa seria. Ha ha
A jeśli to tatuś iclal to może być ciekawe. Jak to mówił nasz kolega aslomaniak w tym serialu wszystko jest po coś. A my kilka postów poświęciliśmy pytając o tatusia iclal..

Elza49

Elza, oglądałaś pierwsze odcinki oryginalne? Ja tureckie pierwszy raz oglądałem mniej więcej od momentu gdzie tam Yigit z Iclal pojechali do hotelu a tam też Nur z ferajną na sesje dla Kerema, bo wtedy była bierząca emisja po polsku no i zabrakło dalej po polsku to trzeba było w oryginale kontynuować, drugi raz jak oglądałem to po polsku do ok. 65 pl odcinka czyli ok. 25 Bolum. Ale tych pierwszych, pierwsze 20 Bolumów nie oglądałem jeszcze po turecku, powiedziałem sobie że kiedyś obejrzę żeby własnie ucięte sceny zobaczyć, znam kilka, w 2 Bolumie jak Nur kawałek talerza do szyji przystawiła i w polskim ucięli a w oryginale Yigit zabrał i sam do szyji te szkło przystawił, potem właśnie akcja jak ścigał psychola, no i coś tam jeszcze kojarzę tylko teraz mi wyleciało, ale to co napisałaś że Nur już po poronieniu takie łapiące za serce słowa powiedziała to nie wiedziałem. Ucieli bo pewnie uznali, że te słowa już mówiła, bo jak była w ciąży a on spał, a ona czekała na Y aż przyjedzie i chciała mu powiedzieć o ciąży, to do Merta już takie słowa powiedziała.

pkow_AV

Kto o zdrowych zmysłach wycina takie sceny?! Jak można wyciąć 20 min odc, gdzie to takie kluczowe momenty-nienormalne, żenada... dobrze, że znam te odc i wiem co tam było, ale żal mi ludzi, których tak zbijają z tropu... głupota...

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

Ja właściwie wszystkie oglądałam po turecku i tylko te 2 co byly po ang. Dlatego tez mnie wkurzalo ze albo źle tłumacza albo wycinaja. Mnie się serial bardzo podobał wiec oglądałam najpierw po turecku a potem sprawdzałam po polsku czy dobrze zrozumiałam. I wtedy zobaczyłam ze nie ma scen które widziałam. Najpierw to z tym talerzem rozbitym (a w ogóle śmiesznie bo potem w retrospekcjach ta scena jest) potem strasznie mnie wkurzyło ze wycieli te sceny z psycholem (ja opowiadałam ludziom co bedze w odc , a tu nie ma.). Niestety tak skracali jak chcieli. Lepiej by te schody wycinali co to po nich pół odc chodzą.
Jak skończę po ros to wrócę do tych polskich i obejrzę je po ros. Bo jakoś nie wierzę w tłumaczenie. No ale jestem dopiero na 43 odc. To trochę potrwa

Elza49

Mam pytanie, prośbę... czy mogłabyś z dobrego serca przetłumaczyć mi początek odc 38-rozmowa Y i N? Bardzo proszę :/

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

Ja od drugiego sezonu zaczęłam po turecku oglądać i po polsku bardzo dużo scen ucinali z serialu co mnie tak drażniło że zwprzestalam oglądać po polsku.i tylko po turecku oglądam przynajmniej scen nie ucinaja

maja9128

Sezon na miłość przynajmniej był nieucinany na pulsie hehe, cały odcinek dlugi ; gdyby to była telenowela i nagle pojawił się nowy ojciec numer to istniałoby duże prawdopodobieństwo, że byłby bogaty i wpływowy :D

ocenił(a) serial na 9
life777

Albo biedny ze zła przeszłością itd..w sumie nigdy ani aytul ani iclal o ojcu nie wspominaly hmm dziwne

ocenił(a) serial na 9
maja9128

http://m.filmweb.pl/serial/Tylko+z+tobą-2015-738306/discussion/Kolejny+watek+spo ilerowy+cd.,2796725


Tu macie kolejny wątek w razie czego jakby tutaj się skończyło...

ocenił(a) serial na 9
maja9128

No właśnie na tv puls nie byly sceny ucinane i dało się normalnie oglądać choć obejrzałam ten serial na CDA.ale i w tv też przeglądałam a na TVP nie dość że ucinaja to 40min trwają :/

maja9128

No właśnie i do tego kończą się w jakimś beznadziejnym momencie...

Julia_trololo

Wszystko to prawda, ale trzeba na to spojrzeć z takiej strony, że mogłoby w ogóle nie być polskiego tłumaczenia i emisji, w Polsce. Tylko Polska poza Turcją wykupiła i emituje we własnym języku, a przecież serial oglądają fani z całego świata, a nawet nie ma przekładu wszystkich odcinków na angielski, jedyne tłumaczenia to rosyjski i arabski chyba gdzieś widziałem, tak to dwa-trzy Bolumy na YT z napisami i tyle. Także mamy całkiem dobrze, i uważam, że trzeba cieszyć się, że to w ogóle jest, jakie to jest takie jest, ale ważne że jest. I pewnie będzie do końca serialu tłumaczenie/emisja, więc ja nie narzekam tylko się cieszę że kiedyś będzie można obejrzeć cały serial poza kilkoma scenami i wszystko rozumieć, nawet jak coś czasem przeinaczają w tłumaczeniu, zawsze w każdym tłumaczeniu czasem coś będzie pomylone, zwłaszcza jak jeszcze się tłumaczy z dwóch języków, z tureckiego na rosyjski, i z rosyjskiego na polski;

maja9128

ja ogladałam na alltube ale niestety tam odcinki sa z TVP więc prawdopodobnie poucinane

ocenił(a) serial na 9
xxxxsylwiaa

Wszystkie polskie odc są dostosowane do czasu antenowego i nic nie poradzimy. Tak jest i juz. Gdyby nie bylo tego serialu pk polsku to pewnie nikt by nie wiedział ze jest.
Ja oglądałam po polsku wszystkie odc i po turecku wszystkie. Jakoś sobie tłumaczyłam tylko że było trudno. Teraz się ciesze ze jedt z napisami po ros.
Szkoda ze nikomu nie chciało się zrobić tłumaczenia ba ang. Są fani którzy piszą w tym języku ale chyba serialu nikt poza nami nue kupił i dlatego nie na .
Ale my wierni serialowi dajemy rade.

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

Bardzo chętnie przetlumacze ale nie mogę teraz bo nie nam dostępu do komputera a ze nartfonu nie mogę. Jestem na wyjezdzie. Sabre sabre lütfen.

Elza49

Ok, rozumiem :), ale jakbyś w przyszłości miała czas i możliwości, to byłoby świetnie :D cierpliwie zaczekam ;)

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

Na pewno przetlumacze. Wiem jak sama czekalam na takie tłumaczenia
Teraz mogę tylko napisać co pamiętam a dialogi później.
Po pożarze spowodowanym przez iclal yigit kupuje dom. Obok jest dom do wynajęcia. Yigit nawet proponuje cahitowi bh go wynajął dka rodxiny elmas i dla siebie ale cahit tego nie robi.
Tymczasem nur zatrudnia się w firmie yigita j podsłuchuje gdxie yigit kupił dom. Jedzie tam o widzi don do wynajęcia. Nie na kasy ale bierze kredyt i dom wynajmuje
W 38 odc yigit wiezie rodzinę do domu. Iclal zauważa ze ktoś wprowadza die po sąsiedzku j widzą nur. Nur podchodzi i ich pozdrawia. Iclal się wściekła lecz nie mówi ze tez potrzebowała domu. Yigit wysyła iclal do domu i i krzyczy na nur ze zrobiła to specjalnie. Nur mu mówi ze chce być blisko niego i w pracy bo chce go odzyskać i ze bedzue teraz tak za nim chodzic jak on wcześniej za nią. Yigit złości się ze ona próbuje się do niego zbliżyć po tym co z nimi zrobiła wychodząc za kerema . Mowi że między nimi wszystko skończone w dniu gdy powiedziała "tak". Pyta ci suw zmienilo bo przecież nue chcuala mu wybaczyć. Chce odejść i odwraca się plecami. Nur dotyka gi delikatnie i mówi że nie podda się i będzie o niego walczyc . Że będzie walczyć i nie podda się
To w skrócie tyle pamiętam. Oczywiście jak dotrę do iść to napisze dialogi.

Elza49

DZIĘKUJĘ CI BARDZO! :D

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

Odc. 38 00.56.30
I. Sąsiedzi tak? Sąsiedzi? To jakaś kpina? To żart tak? To nieprawda!
N. Mnie też potrzebny dom. Obejrzalam i mi się spodobał. Dlaczego się tak dziwisz?
I. Sąsiedztwo? Przyjemne sąsiedztwo. Słuchaj Nur...
Y. İclal idź do domu
I. Yigit ja tej kobiecie..
Y. İclal do domu. Powiedziałem idź do domu
(Iclal odchodzi przeklinająć.)
N. Ty myślisz...
Y. Co się z tobą dzieje. A? (2×)
N. Ja wiem ty mnie nie rozumiesz, ale...
Y. To powiedz, teraz powiedz. Ja rzeczywiście ciebie nie mogę pojąć. Wytłumacz kiedy ty stałas się taka dziwna. Wytłumacz. Ja jednak niczego o tobie nie wiem. Wytłumacz mi.
(Po przerwie)
Y. Ty w biurze zostałas nasza sekretarką tutaj ty nasza sasiadka..
Co to jest Nur, coś jest nie tak. Kiedy ty stałas się takim człowiekiem?
N. Od tego czasu gdy zrozumiałam, że ty nie dajesz mi drugiego wyjścia yigit.
Y. Wyjście? Jakie wyjście? Nur? Wyjście z czego? Co ty możesz uzyskać grając w takie głupie gry?
N. Do wczorajszego dnia ty biegałes za mną a ja uciekałam. Teraz ja za tobą będę biegać.
Y. Ty? Ty ? Ty będziesz za mną biegać?
Co się zmieniło po tym jak wyszłas za tego człowieka zanąź? Dlaczego ty zaczęłas za mną biegać? A?
Jak uwazasz, może dlatego że twój mąż zmarł? Przez dziecko moze? Dobrze , a ty zapomniałaś o tym, że ja zbliżyłem się do innej kobiety? Powiedz.
Powiedz dlaczego ty o tym zapomniałaś? Podaj mi chociaż jedna rozumna odpowiedz Nur . Ja czekam.
Powiedz mi jedna rozumna przyczynę tego, że ty grasz w ta grę.
Ja pytam:co się zmieniło ze zaczęłas za mną biegać? Dlaczego?
Co się zmieniło? Ja cie pytam! Powiedz! Mów! Nie masz odpowiedzi. Oczywiście.
N. Duzo się zmieniło kochany. Ale.
Y. Wiesz., moze i nic sie nie zmieniło..
Może ty zawsze byłaś taka.
Zawsze byłaś kobieta która wciąż intrygowala. A ja tego nie widziałem.
Bylem ślepy. Bylem ślepy z miłości do ciebie, ale otworzyłas mi oczy. Dzięki tobie wszystko jasno widzę.
N. Co byś mi nie powiedział wszystkiego wysłucham. Będę śledzić ciebie nie odpuszczę cie.( nie poddam się).
Y . ty? będziesz śledzić mnie nie odpuścisz? Oh bezwzględnie! Jak wspaiale! Tylko jest jeden problem. I wiesz jaki? Ty nie jesteś wiarygodna.
N. Ty masz powód by mi nie wierzyć: ta niewiarę spowodowałam sama robiąc ten wielki błąd w moim życiu. Ale zabije te niewiare tak jak ja spowodowałam.
Y. Dosyć juz Nur. Co to za miłość? Taka silna. Rzeczywiście silna miłość twoja.
N. Nie osadzaj mojej miłości. Rób ze mną co chcesz, złość się ba mnie ile chcesz, osadzaj mój rozum, osadzaj moje postępowanie.. także osadzaj gry w które wtedy grałam, osadzaj to jak bardzo się zmieniłam. Osadzaj wszystko. No nie moją miłość do ciebie.Yigit! Błagam, nie osadzaj mojej miłości do ciebie
Y. Ty? Ty która za tym ślubnym stołem powiedziałaś "tak" która wyszła za mąż za tego człowieka? Ty?
N. Ja nie byłam nikim dla tego człowieka. To wszystko tylko na papierze...
Y. Na papierze, pod papierem... zostaw to ! Zostaw to wszystko. Ja to wszystko już zostawiłem w tym momencie kiedy ty patrząc mi w oczy powiedziałaś "tak" temu człowiekowi. (I odchodzi).
N. A mnie zostawiłes? Twój rozum twoja złość zostawiła mnie. Ja to widzę . A twoje serce? Spójrz mi w oczy...( yigit zatrzymuje sie a Nur kładzie mu rękę na plecach delikatnie) ... I powiedz twoje serce odstąpiło ode mnie?
I koniec rozmowy. Fajna była.

,

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Ano właśnie i tak się założyli że Yigit zamiast oświadczyć się Nur ponownie i wziąć z nią ślub to bawil się w podchody :/ a Nur głupia zamiast pozwolić mu powiedzieć o tym że są para to ukrywali się jak nastolatkowie:/..wiadomo tu chodziło o merta ale mert już jest na tyle rozumnym dzieckiem że pozloscilby się ale w końcu by zaakceptował to..ale powinna mu w tym pomóc matka czyli iclal a że iclal już nie odróżnia dobra i zła które wyrzadzila yigitowi i mertowi.mertowi że trula go ,manipulowala przeciwko ojcu i Nur.oraz yigitowi któremu z godnością nie pozwoliła odejść kiedy jeszcze byli małżeństwem i wtedy kiedy za pierwszym razem wyprowadził się z domu z Nur do ich domu w którym byli bardzo szczęśliwy wtedy sceny były piękne widząc uśmiechniętego Yigita i Nur mimo kłopotów

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Kto wie jak by się zakończył ten serial gdyby wątek pociagneli w kierunku, że Yigit i Nur małżeństwem mieszkający w pięknym domu. urządzony średnio ładnie, ale widać w nim było ciepły dom rodzinny. szkoda że wszystko to zniszczyła info o ciąży iclal podającej że to niby Yigita.

maja9128

powiem Wam, że własnie oglądam drugi sezon co prawda po turecku ale jestem mega zniesmaczona...
to juz nie to samo co 1 część ;/

gdzie ta miłość i uczucie Y i N ? cały czas kłotnie, przykro mi ale jestem mega zawiedziona

xxxxsylwiaa

To prawda, kłótnie ciągłe, w pierwszych odcinkach Yigit lepiej wyglądał zdecydowanie wg mnie i charakter miał lepszy

ocenił(a) serial na 9
life777

To prawda z końcem pierwszego sezonu tureckiego Yigit zdecydowanie lepszy był niż obecnie mniej naiwny był choć nie wierzył Nur co mnie wkurzało ale pokazywał zazdrość miłość a q drugim z początkiem większych intryg iclal i aytul to ta miłość gasla w nich szczególnie po "zdradzie" o której był przekonany Yigit

life777

Witam Kochane. Nadal nie obejrzałam 56 odc. Myślę że zajrzę przed rozpoczęciem 3 serii, z nadzieją że wszystko się w niej potoczy pomyślnie dla naszych głównych bohaterów.
A tymczasem obejrzałam sobie "Wieczną miłość" ale sezon kolejny we wrześniu i właśnie skończyłam "Sezon na miłość". szczerze mówiąc przy tym ostatnim trochę się zrelaksowałam,po hustawce moich nastrojów z AV.
Mam pytanie czy możecie mi polecić jeszcze jakiś serial?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones