PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738306}

Tylko z tobą

Asla Vazgeçmem
7,8 2 704
oceny
7,8 10 1 2704
Tylko z tobą
powrót do forum serialu Tylko z tobą

DZIEWCZYNY ZE SPOILERÓW CHYBA NAM SIĘ WYCZERPAŁ LIMIT KOMENTARZY NA FORUM WIĘC ZAKŁADAM NOWY TEMAT!:)

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Jak będzie trzeci sezon tego serialu to ja też pasuje już ten drugi dużo za długi jest a trzeci będzie ciekawe jaki? Krótki długi i najdłuższy? Oby skończyło się na 57 odcinku.po pierwsze jak pisałyście wcześniej serial kończy się 30 czerwca więc skończy się na 57 odcinku ;)

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Niestety jest 3 sezonie nic na to nie poradzimy. Jest streszczenie 56 odc?? Czy coś źle zrozumiałam.

ocenił(a) serial na 3
Elza49

nie bądź taka hop do przodu Elza :) Przed nami 55 odc. i tak jest streszczenie. Mija wkleiła na poprzedniej stronie (nr 3)

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Ale mnie rozbawiłas! Nie jestem aż taka niecierpliwa, streszczenie Mini czytałam. Ale mi przyszło do głowy ze chcieli się nas widzow pozbyć i dali stresxczenie do przodu. Ja juz we wszystko uwierzę po tym co nam zrobili.
A czytam wszystko co piszecie bo jestem baaardzo skrupulatnie w tym temacie ha ha i jak zawsze ciekawość mnie zżera. Chyba zacznę się uczyć tureckiego

gabunia7

Tłumaczenie zapowiedzi :)
Yiğit: Słuchaj moja ukochana, nie ma nawet sekundy żebym nie chciał cię obok mnie.
Fikret: Cholera!
Cahit: Jestem poza domem.
Aytül: Fırat jest jak bomba, on skończy twoje życie. Nie złość mnie Iclal!
Yiğit: Znasz mój problem, ale jaki jest twój problem z Fikret?
Elmas: Powiedziałam, bądź ostrożny z tą kobietą, to wszystko.
Elmas: Będziesz z nią przez cały czas bo ona nagle spojrzała w twoja twarz?
Emin: Kocham Yağmur.
Fatih: Opuścisz to miejsce z hańbą a nie z gracją.
Fikret: Zastanawiam się nad jedną rzeczą, gdy Nur zorientuje się że się w nim zakochałam, jak ty na tym wyjdziesz z tego miejsca?

I na koniec lektor mówi, że ASLA VAZGECMEM będzie mieć finał sezonu! Więc będzie sezon trzeci!!

mija_

Streszczenie 55 odcinka: Nur i Yiğit kontynuują życie swoją miłością.
Wiadomość z zaproszeniem na urodziny Merta stwarza skomplikowaną sytuację. Nur i Yiğit, którzy czekają na odpowiedzieć od Fatih(o tym kto wysłał smsa), będą rozmawiać o tej skomplikowanej sytuacji i rozwiążą problem. Więc będą kontynuować życie swoją miłością . Fatih dowie się że Fikret jest odpowiedzialna za tą gierkę dla Nur i Yiğita i on chce by Fikret zniknęła z ich życia. Ale Fikret nie chce tak szybko się poddawać. Aytül dowie się że Iclal spotyka się z Fıratem znowu i nie chce by to znowu się działo, więc planuje wielką intrygę i idzie z tym do Yiğita. Yaren chce być bardzo blisko Emina, bo chce zrobić Yağmur przykrość więc Yaren odnosi w tej sytuacji sukces. Głowa Emina jest zaprzątniętą pytaniami/niepewnością i oddala się od Yağmur. Elmas zauważa tą sytuację i staje po stronie Yağmur. Fikret zauważa że Fatih jest bardzo zainteresowany Nur. Chce użyć tej wiedzy, by uratować się ze swojej trudnej sytuacji ( chce zagrywać z Fatih bo wie, że on lubi Nur.)

Haha mówiłam, że ta ruda pipa wywinie się szantażem

mija_

I nadal zostanie, aby kopać dołki pod Y i N.
Y na kolacji z F. Myślę, że miała tam być i N ale pewnie F coś jej nagadała i N nie dojedzie.
Kto dołki pod kimś kopie, ten sam w nie wpada. Mam nadzieję, że to przysłowie sprawdzi się w tym wypadku.
Ciekawe też co A chce powiedzieć Y, bo przecież nie powie o ciąży ani o jachcie, bo tym samym wkopałaby swoja córkę. Chyba, że wszystko co złe zrzuci na Firata (że to jego pomysły i realizacja)?

Gosha_5

Pewnie podburzyć tylko go będzie chciała, że I może być i np. chcieć zamieszkać z F i z Mertem wtedy. Wjedzie mu pewnie na ambicje i będzie może znowu zły, stwarzając niechcący pozory zazdrosnego

ocenił(a) serial na 9
mija_

A ja myślę że skoro nur to usłyszała to nie za bardzo się uda ten szantaż. Ale ciekawi mnie intryga Aytul. Mówiłam że coś wykombinuje.
Oj biedni nasi główni bohaterowie, naiwni i zbyt łatwowierni na knucia tych zmij i szakali w jednym. Oby im rozum wrócił a yigit poczuł wreszcie zd nur to kobieta, którą kocha i pokazał nam to.

Elza49

Pewnie nie usłyszała, zapowiedź jak zawsze wprowadza zamęt :)

ocenił(a) serial na 9
mija_

Jak to zajawki lubią mieszać w głowach dzięki mijo za tłumaczenia ;) i poświęcony temu czas :) ja chyba sobie daruje ten serial :/ mam dość go ! Obejrzę ostatni odcinek 3sezonu haha

mija_

Niepotrzebna ta 3 seria. Przez 2 odcinki do końca serialu spokojnie mogły wyjść wszystkie intrygi a ostatni odcinek mógł być poświęcony tylko i wyłącznie związkowi głównych bohaterów. Wcześniej scenariusz był opracowany na 57 odcinków, czyli coś by się do końca powyjaśniało. Jednak pewnie pod wpływem widzów i chęci oglądania dłużej perypetii bohaterów, zmieniono scenariusz i dopisują kolejne sceny niemal na bieżąco. Tak mi się wydaje i takie są przypuszczenia niektórych. Ale skoro teraz dopiero zmienił się reżyser filmu na 3 odcinki przed końcem, to czemu wprowadzono Fikret już 2 odcinki wcześniej. Nie rozumiem. Chyba że zmiana nastąpiła trochę wcześniej.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

Może przez spadek oglądalności to raz a dwa może reżyser nie miał już pomysłów na kręcenie wypalił się haha. myślę że to że wprowadził fikret to specjalnie tak zrobił żeby ludzie dalej oglądali a jak oglądali serial to i trzecia obejrza żeby przekonać się jak się skończy.a fatih mam nadzieję że nie ulegnie szantazowi fikret w końcu Yigit wie co on czuje do Nur.w sumie poczesci Nur też wtedy jej wyznał co czuje jak był z nią na kolacji tylko że obrocil wszystko w żart i niepotrzebnie moim zdaniem wtedy fikret nie miałaby się czego czepnac

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Przysłowie mówi "głupi ma zawsze szczęście" więc mam nadzieję że szczęście i wszystkie intrygi wyjdą na jaw i głupiutka Nur z yigitem będą się po tych wszystkich akcjach śmiać że mimo wszelakich prob rozdzielenia ich nigdy nikomu się to nie uda.skoro iclal się nie udało ich rozdzielić to i wrednej rudej pipie mam nadzieję że się nie uda.po tylu akcjach mam nadzieję że w końcu coś czegoś nauczy to Nur żeby nie ufać do końca ludziom i być ostrożnym co i do kogo się cokolwiek mówi i komu się zwierza.mam nadzieję że i Elmas zazna spokoju z dzieciątkiem a cahit się opamięta w końcu widząc jak troskliwie się Elmas opiekuje dzieckiem kiedy się urodzi.a właśnie mogłaby w końcu urodzić ! I żeby wtedy wszystkie intrygi wyszły na jaw i z nazli i z pseudorozwodem

maja9128

Najlepsze jest to, że jeszcze kilka odcinków temu ludzie wręcz żądali 3 sezonu, robili różne akcje na instagramie i twitterze, męczyli producentów, pisali petycję a teraz większą część tych samych ludzi błaga żeby to się już skończyło :D

mija_

Czyli wymusili na produkcji aby była 3 seria. Chybia nie zdawali sobie sprawy z tego co piszą. My nie chciałyśmy i z niepokojem czekałyśmy na odcinki od 54-57, aby wszystko się wyjaśniło. Możemy mieć więc pretensje do nadgorliwych widzów.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

To się obejrzy ostatni odcinek albo co drugi haha

maja9128

Myślę, że widzowie swoje zrobili ale nie tylko oni, wiecie jak jest kasa kasa kasa

ocenił(a) serial na 9
mija_

Serial się podobał. Przecież nam też, stąd to nasze pisanie juz 3 części forum. Ale każda przyjemność ma swoje granice, zwłaszcza że im dłuższa fabuła tym trudniej wymyślić coś sensownego tak jak w naszych tasiemcach coś się dzieje nieprawdopodobnego i ludzie przestają oglądać. Pamiętacie jak właśnie mówiłysmy ze tym różnią się od naszych seriale tureckie ze są zwarte i dobrze grają aktorzy. A teraz to wszystko wzięło w łeb. Z jednej strony widzowie nają dość.i myślę że właśnie dlatego ze wprowadzono fikret, a z drugiej strony właśnie trochę ba życzenie widzów wprowadzono fikret żeby zacząć nowa intrygę i zrobić na siłę dalszy ciąg. Jakoś to musieli wykombinować żeby wreszcie zwolnic icial i Aytul z knucia samodzielnie intryg. Dodali im fikret.
My możemy się wściekłać a oni zwietrzyli kasę ( widzowie chcą oglądać dalej) i kręcą... Ha ha
A teraz nam pytanie, może któraś z was pamięta ( chodzi o tłum ang lub ros) w odcinku 17 po kolacji (45 min i nast) o czym rozmawiali yigit i firat, mnie chodzi o to ze w polskim tłumaczeniu jakoś to tak wygląda ze yigit wie o miłości Firata do icial? A to przecież bzdura bo dowiedział się dużo później ( rzekoma zazdrość o icial). Wg polskiego tłumaczenia powiedział Firat owi ze tak długo jesr bezpieczny jak długo ona nie dowie się o jego miłości. I to dka mnie nie ma sensu chyba że o tym zapomnieli. Proszę o tłum tego fragmenciku.

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Jeszcze się okaże se po 3serii zrobią kolejna i z krótkich seriali tureckich zrobią tasiemce jak w Polsce

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Dla mnie polskie seriale to nie znają umiaru :/ już wszystko we wszystkich było..klan mogliby zdjąć,na wspólnej na TVN też bo już nudne to się robi,a 1miłość ja Polsacie da się znieść choć i ona robi się nudna zastąpili by nowymi serialami a nie ciągnąć to w nieskończoność jak modę na sukces

ocenił(a) serial na 3
gabunia7

przyznam, że nie bardzo przekonuje mnie argument, że to widzowie wpłynęli na przedłużenie serialu. Pamiętam akcję na twitterze (czytałam o tym na instagramie). Nie znam, co prawda, rezultatu tego głosowania, bo się tym nie interesowałam. ale odzew na inst. był zdecydowanie przeciwny. Dokładnie tak jak u nas (pojedynczy głos poparcia). Poza tym skoro widzowie rzekomo wpłynęli na produkcję, bo tak im się serial podobał to skąd spadek w rankingach na 14 m-ce!! To też się kupy nie trzyma. Zupełnie jak serial.

Elza, zerknęłam na ten 17 odc. od 50 min. Podczas tej rozmowy oni nawiązali z tego co pamiętam do wcześniejszego wydarzenia w biurze, kiedy to Y nieźle poturbował F z powodu zatrudnienia N do kampanii rekl. firmy Kozan bez wiedzy Y. Wówczas nakryła ich I i usłyszała, że Y bije F z powodu "swojej żony". I była cała afera, bo I chciała koniecznie zrozumieć o co chodzi. Natomiast po kolacji F jakby nawiązuje do tej sytuacji i pyta Y, czy nie boi się, że I się czegoś domyśli po zachowaniu Y (rozumiem, że chodzi o bliską relację Y i N). Y wówczas odpowiada, że to wzruszające, że F tak się martwi o matkę jego dziecka, ale troska o jego żonę (!) należy do niego nie do Firata. Ponadto na pytanie F dlaczego Y nie wygonił go z domu, Y odpowiedział: "Wykorzystałeś moją żonę i przekroczyłeś wszelkie granice. Jeśli nie pokazałem ci jeszcze, gdzie jest twoje m-ce to tylko dlatego, że nie chcę denerwować mojej żony. Poza tym chcę, by zrobiła to co sama chce, choćby pod twoim wpływem i otrzymała nauczkę. Ale więcej nie przekraczaj granic". Tu ewidentnie mówiąc o mojej żonie mówi o N. F pyta czy to szantaż, a Y odpowiada: "Nie, jesteś bezpieczny dopóki nie dowiem się dlaczego tak postępujesz." Nic nie wie o miłości F do I. Ale rzeczywiście mogło to być nieco mylące, bo Y nazywa i Iclal i Nur "moją żoną".
A propos polskich odcinków: możesz mi Elza powiedzieć, gdzie można je oberzeć? Na TVP dostępnych jest tylko kilka. Po ros. mam dostęp do wszystkich odcinków bezpłatnie i w każdej chwili. Jest taka możliwość po pol.?

gabriela_De

Alltube tv "dodać kropkę pomiędzy" :)

ocenił(a) serial na 3
mija_

Dzięki Mija. Może dowiem się, co oni mówią po polsku, bo na razie to oni mówią do mnie po ros.:) Doszło do tego, że jak ostatnio pokazali Putina i usłyszałam go jak mówi to moje pierwsze skojarzenie było: Asla Vazgecmem :D Nieźle, prawda?

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Haha bardzo :D

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Dzieki Gabrielo . Wkasnue na polskim tłumaczeniu jest bzdura. Jak pisałam w polskim tłumaczeniu yigit mówi do Firata "tak długo jesteś bezpieczny dopóki ona ( tu raczej chodziło im o iciak) nie dowie się o twojej milosci". Wiec to było bez sensu przetłumaczone i wszyscy moi znajomi myśleli ze to kapsuła lektora j ze yigitowi chodziło o jego miłość do nur. TO CO NAPISAŁAŚ MA DOPIERO SENS.
A teraz podaje ci link do polskich odcinkow. Najlepiej i bez logiwania wpisz :asla vazgeçmem ziomek72" i wyskoczy 2 lub 3 strony. Tam są zapisane wszystkue odc j wystarczy otworzyć, najlepiej 1 link, i wciska aż po kolei j każdy się pięknie otwiera na każdym sprzęcie. Ha to nawet oglądam na tv, a także na laptopie, tablecie czy smartfonie. Dlatego czasem mam prośbę i tłumaczenie bo mi nie zawsze polskie tłumaczenie pasuje.
Jeszcze raz dzięki za tłum.

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Wgl nasze tłumaczenia pewnych słów zwrotów tureckich na polskich jest niezrozumiała i błędna. Bo czasem z polskiego na turecki tłumaczyłam na komputerze to głupoty wychodzily

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Faktycznie ja mam to samo ale to było oficjalne tłum w tv i tez bzdura.
A wiecie jak teraz sobie radzę, albo domyślam się co powiedzieli i wpisuje po polsku i sprawdzam czy się zgadza, albo powtarzam przez głośnik i wyskakuje mi co znaczy. Oczywiście jak daje rade powtórzyć ha ha

ocenił(a) serial na 3
Elza49

dzięki za link do pol. odc. :)
A kontynuując myśl Yigita to kiedy w końcu dowiedział się dlaczego Firat to robił to wylał go z domu na zbity pysk (dlatego, że poczuł się przez niego zdradzony - przez brata ciot. i przyjaciela z dzieciństwa a nie z powodu zazdrości o I - jak wszyscy podejrzewali.) Teraz mamy to ogarnięte, prawda?

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Jasne. Dzięki i nie miej mnie dość ale jeszcze będę pytać o różne dialogi bo polskie tłumaczenie na 26 odc się kończy. No jeszcze 27 mam ogarnięty bo jest po ang. A potem tylko tyle ci sobie sama przetlumacze najlepiej sms lub jakieś kartki gdzie żywcem spiszę do tłumacza. Czasem też z klipów daje się spisać bo tam są tytuły dodane. Ha ha tak sobie radziłam ale nadal mam straszne luki i czasem przez to nie rozumiem dalszego ciągu historii i zachowania bohaterów.
Dzięki Gabrielo

ocenił(a) serial na 3
Elza49

Spoks, Pytaj śmiało:) Przeszłość już za nami. Denerwuje mnie tylko przyszłość!! Czy Fikret będzie skutecznie pogrywać z bratem? Swoją drogą, czy policjant nie powinien umieć poradzić sobie z manipulacjami własnej siostry (nie mówiąc o rozpracowaniu wszelkiej maści szantażystów?) Jednak najwyraźniej nic nie powiedział N i Y o sms i dał F 2 dni na wyjazd. Co z tego wyniknie? Byłabym spokojna, gdyby to był finał. A tak, skoro ma być cd. to nadal tkwimy w szambie po uszy :)

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Niestety tak. Kompletnie nie wiadomo co nas spotka a jakoś nadal tkwimy w tym serialu myślami. Ja to teraz jak oglądam te wcześniejsze odc to znów mam ochotę na ich szczęście po tym wszystkim co ich spotkało i chyba się nie wyzwole od oglądania.trudny mój los ale nawet jak się na nich zloszcze to i tak im kibicuje.
I tal bym chciała żeby yigit odkrył prawdę.! A co do policjanta pożal się Boże to już dawno pisałam że jest kompletnie beznadziejny. Przecież w parę godzin sprawdził kto napisał smsa a inne rzeczy sąpoza jego zasięgiem .jakby się postarał jak w sprawie smsa to też by pewnie coś zdzialal. Ale on się nawet nie stara. Swoją drogą mogliby pokazać że z kimś o tym mówi lub coś sprawdza a wychodzi ze siedzi i myśli jak zdobyć nur bez narażenia się yigitowi. Juz zapomniał ze yigit uratował mu życie. Ot tez wredny egoista

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Jak to fatih do Yigita powiedział " ja zawsze zwyciężam"

ocenił(a) serial na 3
Elza49

wkręcenie się w serial właśnie na tym polega. Nie można się wyzwolić mimo pełnej świadomości (to nasza ciekawość tak działa stąd pewnie powiedzenie: ciekawość to pierwszy stopień do piekła;)
A Fatih i jego miłośc do N wygląda na odpowiednik Firata i jego "miłość" do I. Jedyna różnica to chyba nie będzie aż tak podły, ale to się okaże. Pewnie bojąc się stracić kontakty z N (a tak by się pewnie stało gdyby jego miłość wyszła na jaw) da się zaszachować siostruni. Ale liczę na jego wykształcenie psychologiczne. Może uda mu się tę wiedźmę pokonać. Ona sama świetnie rozgrywa ich psychologicznie. I to każdego inaczej.

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

No on powinien psychologicznie załatwić siostrę żeby się jej pozbyć i pomóc yigitowi i Nur.

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Jeśli zechce... no ale ja wątpię czy on chce aby się wydało to jego uczucie. Ja tylko nadal nie rozumiem jak to było z tym nozem nozem co go firatoli odebrał. Czemu go oddał icial i czy ten wątek cos znaczy i czy do niego wrócą. To był odc 44 min 1.09 u icial w pracowni. Tu mi fatih strasznie podpadl ale nie rozumiem rozmowy f z i.

ocenił(a) serial na 3
Elza49

tu wystarczy czytać kryminały. Ten nóż nic nie znaczy moim zdaniem. Nie było przestępstwa więc nie jest żadnym dowodem w sprawie. Natomiast oddając im to uświadomił im, że jest ktoś kto zna ich zamiary. Na przyszłość to oni będą pierwsi podejrzani. I tak trzyma ich w ręku. Pozdro:)

ocenił(a) serial na 3
gabriela_De

sprawdziłam ten fragment. F uprzedził I, że zna ich zamiary i ostrzega na przyszłość. I się do niczego nie przyznała i odesłała go do Firata (bo ten znalazł nóż u F w kieszeni, a wcześniej spotkał go w domu N) i na policję. Ale Fatih jej odpowiedział, że nie będzie tracić czasu na rękę tej operacji a zwraca się bezpośrednio do mózgu. I ostrzega, by nie popełnili błędu w przyszłości. Jeśli będą OK nie będzie żadnej policji.

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

No to mi dużo wyjaśnia. Wiec jednak jest tak jak myślałam. I jeśli ten temat nie wypłynie to znaczy ze fatih pogrywa. Trochę znam się na kryminałach, wprawdzie z policji nie jestem, ha ha, ale liznelam co nieco z tej dziedziny. I jeśli fatih do tej pory milczy i nic w tej sprawie nie robi to trochę się dziwię bo przecież chodzi o nur. A pamiętacie ten podsłuch z sali bilardowe? Przecież wiadomo ze to męskie miejsce wiec dotyczył yigita. Czemu po takiej historii z nożem nie postarał się i podsłuch w domu. Chicial może go krzywdę. Założył podsłuch nur i byc mozw po to bt ja chronic a nie tylko by skuchac jak i oco kłóci się z Yigitem. Dziwny ten policjant nawet w sprawie nur . Ciekawy wątek

ocenił(a) serial na 3
Elza49

Fatih pogrywa, ale on nie mógł na razie zrobić nic więcej w tej sprawie. Nie było przestępstwa, więc nóż nie jest żadnym dowodem w sprawie (bo nie było sprawy). To że Firat miał nóż w kieszeni to nie jest przestępstwo. żaden sąd go za to nie skaże, a policja nie może prowadzić śledztwa, bo ma za mało przesłanek. Oczywiście Fatih zna ich od środka i rozgryzł o co chodziło, ale to za mało na cokolwiek oficjalnego poza nieoficjalnym nastraszeniem tej dwójki. W ten sposób on chroni N przed ich ponowną próbą zabójstwa. To jest OK.
Natomiast podsłuch u Y był związany ze zbirem, który czatuje właśnie na niego (a Y nie był wówczas tego świadomy). W momencie odkrycia podsłuchu przez Y teoretycznie podsłuch nie jest potrzebny bo Y wiedząc o sprawie i tak współpracuje z Fatihem (czyli z policją).
Inna sprawa, że teraz Fatih powinien podsłuchiwać swoim super sprzętem Fikret. My to wiemy, ale czy on na to wpadnie?

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

No właśnie. Wciąż powtarzam, że z nim jest coś nie tak. Gość niby super glina komisarz policji z Niemiec przysłania dla wykrycia międzynarodowej szajki przestępczej, a tu widać głupio zakochanego niesprawnego faceta, który nie mówi nawet Nur co za zioło z jego siostry. Pozwala jej gościć ja u siebie knuc i zwiedzić wszystkich i nawet my wątpimy czy sobie z siostra da rade. To jakaś paranoja w scenariuszu bo chyba wstyd tak przedstawiać policję. Zauważcie ze ta policja in gremium nic nie odkrywa. To yigit prawie złapał Ganzafera i gdyby nie polivja( która poszła do domu zamiast go szukac), to yigit by go za grają złapał i wszystko odkrył.
No i teraz nie wiem czy można liczyć na fatiha czy czekać aż yigit zmądrzeje od tej naiwności w którą wpadł (może zaraził się od nur w mysl przysłowia kto z kim przestaje takim się staje) i sam wykryje intrygi i rozprawie mafie

Elza49

Właśnie obejrzałam 2 odcinki "Imperium miłości". Tam Petro to przyjaciel Szury i Seyita, który kocha główną bohaterkę (tak jak Fathi kocha Nur). Niestety jego zamiary są niecne (o czym nie zdają sobie sprawy zakochani).
Są sceny pięknej miłości, czułości, namiętności. Nie ma ewidentnych scen rozbieranych, ale aktorzy pięknie grają swoje uczucia gestami, przytulaniem, dotykiem i gorącymi spojrzeniami. Nie ma pocałunków w czoło czy policzek jak w przypadku Yigita i Nur. Przytulanie jest również czułe a nie jak starzy dobrzy znajomi, którzy nawet ciałami się nie potrafią zbliżyć, a gdzie pocałować w usta (Yigit i Nur).
A tak niewiele trzeba byśmy sobie resztę sceny dopowiedziały.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

Tez juz to pisałam. Nie wierze ze tu dziala scenariusz czy cenzura. Oni (yigit i nur) są malzeństwem do licha a ta miłość w imperium milosci to przecież miłość kochanków. Ha ha może miłość kochanków jest bardziej płomienna?
Nie wiem czemu tak się wkręciłam w ten serial ale nadal czekam ze yigit i nur nam swoją miłość pokażą. Oby nie byli to w 1565 odcinku

Elza49

Y i N tak naprawdę tez w chwili obecnej są kochankami. No chyba że byłymi małżonkami. Ale lepiej brzmi to pierwsze. Tym bardziej powinna być namiętność w takim związku. To jest ciągłe staranie się, zabieganie o ukochaną osobę, tęsknota (czasami u niektórych par - jak się słyszy, papierek działa na niekorzyść związku). A u naszych Kozanów jest za dużo kłótni i krzyków, a brak rozmowy, zaufania i zrozumienia. Myślę, że niebawem przez takie zachowania może dojść do kryzysu spowodowanego zwyczajnym zmęczeniem sytuacją.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

Tez się tego boję bo jak wcześniej pisałam gdyby między nimi była namiętność to by sie do siebie garneli mimo przeciwności losu. Widujemy w życiu i w filmach że namiętność między kobietą i mężczyzną potrafi pokonać wszystkie przeszkody . Ludzie wtedy pragną czułości i dotyku 2 osoby. A tu zero namiętności j tylko słowa, które chyba nawet ich samych nie przekonują. Pamiętacie wcześniejsze odc gdy byli niby razem ale w tajemnicy, to kamera przeslizgnela się po nich ze spotykali się w kawiarni raz czy dwa a nawet nigdy nie pokazała ich pocałunku. Juz więcej czułości widziałam m Yigitem a icial, nieważne ze z jej inicjatywy, ale do licha on w tym też był. Czy kiedyś wziął ba ręce nur, nawet jak się upila to ja taszczył do samochodu i potem do łóżka a nie wziął na ręce. Niestety albo coś w reżyserce albo w Tolgahanie jest nie tak., że nie jest to wiarygodne.

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Stawiam na tolgahana on trochę dla mnie jest za sztywny nawet uśmiech ma sztuczny już lepiej wygląda na fotkach z fb czy Instagrama

ocenił(a) serial na 3
maja9128

te jego ostatnie fotki z długą grzywą są STRASZNE. Gdyby nie historie z jego pannami to bym pomyślała, że ma inną orientację :(
Już bardziej męski był na początku serialu, no może nawet do połowy jak mu te włosy odrastały, ale teraz to już przesada. Wypacykowany model i tyle (zwłaszcza na zdjęciach, może w filmie trochę mniej) Oczywiście to rzecz gustu. Wyrażam tylko moja opinię :)

gabriela_De

Dokładnie, ta grzywka już jest przesadą ostatnio

ocenił(a) serial na 9
mija_

Dla mnie ten lalusiowaty yigit jest okropny. Zupełnie zmienił wygląd i niestety zachowanie. Jest NIEWIARYGODNY. I to wtedy gdy mówi o miłości najbardziej jedt sztuczny. Juz lepiej mają się , i znów niestety, sceny z fikret. Ka jakoś od początku nie mogłam stawić jego 1 spotkania z fikret. Jego mina, wiperano w nas ze zakłopotana, nie wróżyla nic dobrego. Jest tak naiwny, a może już mu potrzeba zmiany, że żal patrzeć na nur. Daje się manipulować babom, ale zauważcie, że nigdy nie dał się zmanipulowac nur. JEJ NIGDY NIE WIERZYŁ. Niezależnie co by mówiła. Jej też nie słuchał. A zawsze słuchał Aytul icial a teraz fikret. Im pozwala mówić i poddaje się ich manipulacji. Jest teraz lalusiem głupot kim i trudno mu wierzyć w ta miłość do nur.
Czekam na mafię i na powrót yigita z tamtych odc gdy wyglądał trochę jak mafijny kumpel. Tak kiedy go lubiłam i wtedy był wiarygodny i wierzyłam ze kocha nur. Zresztą grał jednak lepiej niż teraz i brak mi tamtych scen

ocenił(a) serial na 3
gabunia7

Elza, nie pojechałaś za bardzo:) Ja rozumiem te rozhuśtane emocje, ale to zwyczajnie nieprawda, że Y nigdy nie wierzył N. Gdyby tak było to dlaczego chce z nią być? Zauważ, że oni praktycznie mają wszystkich przeciw sobie. A często nawet ci, którzy są po ich stronie zrobią coś przeciw nim :( Dopiero obie się dziwiłyśmy, że oni po tylu i takich przejściach chcą nadal być ze sobą, prawda? Czyli muszą bardzo sobie wierzyć skoro po nieustannych manipulacjach wszystkich wiedźm przeciw nim nie udało się ich rozdzielić. Ponadto w scenariuszu aktualnie miłość kwitnie, a nie przekłada się to na grę aktorską co Gosha świetnie wyżej opisała. I to nas dodatkowo frustruje :) Poza tym zwyczajnie boimy się, że tym razem tej wiedźmie się uda ich rozdzielić, ale to zupełnie inna sprawa. Szkoda tylko, że planują cd. I to jest najgorsze z tego wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones