PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738306}

Tylko z tobą

Asla Vazgeçmem
7,8 2 702
oceny
7,8 10 1 2702
Tylko z tobą
powrót do forum serialu Tylko z tobą

DZIEWCZYNY ZE SPOILERÓW CHYBA NAM SIĘ WYCZERPAŁ LIMIT KOMENTARZY NA FORUM WIĘC ZAKŁADAM NOWY TEMAT!:)

ocenił(a) serial na 9
gabunia7

To czas teraz na twój wątek.mój wątek się skończył ;)zostały dwa miejsca na odpowiedzi dziewczyn

maja9128

No to zaczynamy nowy. Ale już 2000 postów wykorzystane. A tu jeszcze 4 odcinki. Czekamy cierpliwie na tłumaczenie Gabrieli.

Gosha_5

ehhh ja już nie mam sił do tego serialu. Czytam posty ale nawet już się nie angażuje za bardzo;/ Jesli będzie rzeczywiście 3 sezon to najgorsze co może byc ;/ ja już wtedy totalnie pasuje... nawet nie wiem co by wymyślili tym serialu;/ tak smao było z "To moje życie" 3 sezon zrobili i klapa według mnie wymyślanie na siłe fabuły

ocenił(a) serial na 3
gabunia7

Jeśli te dialogi będą tak głupie jak ostatnio (tzn. to, że w kółko się powtarza to jedno, ale to że z nich nic sensownego nie wynika to drugie) to ja z tłumaczeniem pasuję. Postać N zepsuta. Nici z walecznej wersji N. Najwyżej wycisnę kwintesencję i dam zdanie czy 2 na poparcie :) Ale swego czasu Gabunia wklejała tu tłumaczenia z fb, to może i tym razem wklei jeśli wam na tym b. zależy (o ile te tłumaczenia są jeszcze dostępne?) No i zniechęca mnie perspektywa dokrętki.....

gabriela_De

jak coś będzie to wkleje:D

gabunia7

Również czuję rozczarowanie od 2 odc.
Aż dziwnie mi się robi na myśl o ewentualnym 3 sezonie, bo albo będzie nadal taka sama koncepcja albo znowu jakieś intrygi, że tylko się płakać będzie chciało nad głównymi bohaterami...
Chyba że ewentualnie po przerwie napłynęłyby nowe pomysły albo rozwiązania zasugerowane od fanów?
Ale wciąż mam nadzieje, że jednak nie popsują całkowicie końcówki.

ocenił(a) serial na 9
Dominika97_

Miejmy nadzieję że nie popsuja tylko że wszystko się wyjaśni w dwóch ostatnich odcinkach i na tym serial się skończy.nie ma sensu na siłę robić 3sezonu jak ten drugi to już totalny nie wypał :/ szczególnie końcówka tego serialu.

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Już wszyscy mamy dość. Przecież oni muszą czytać opinie i komentarze. Ja nie sądzę że będzie 3 sezon. To zwykła histeria. Ktoś puścił taką inf i poszło dalej. Nie dajmy się zwariować

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Pewnie przynajmniej fatih zna intencje fikret żeby tylko dobrze to wykorzystał.i dał jej podsluch w całym domu Yigita i Nur żeby dzięki niemu wyszły wszystkie sprawki kozanow i fikret a później żeby wkroczyła mafia bo już od wypadku helikoptera ucichło z wątkiem mafii teraz dobry moment jest żeby powrócił.wtedy dzialoby się na nowo

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Z reszta jestem ciekawa co by wymyślili w nowym sezonie?już wszystko wyczerpali na te dwa i wątki powtarzające się też.chyba że przedstawili by szczęście Yigita i Nur z gromadka dzieci na czele z mertem

maja9128

Takiego zakończenia serialu oczekujemy.
Intrygi wyjaśnione, ślub Y z N, zamieszkanie razem w tym nowym domu, ciąża N (usg w obecności Y), dzieci lub choćby córeczka ze starszym bratem M.
Elmas z dzieciątkiem mieszkająca blisko N - nie wiem czy powinna być z C (nie podoba mi się jego zachowanie w ostatnim czasie, za bardzo wierzy Nazan i daje się wplątać w jej gierki). Chyba że C się zmieni.
Emin z Yagmur.
A reszta niech robi co chce. Jak I zmądrzeje to może być z Feratem. Fathi pewnie wróci do Niemiec. Fikret z wielkim hukiem niech wraca do Adane.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

I tego się trzymajmy! Czytałam na str producenta że mają kłopoty finansowe płacą 70% Tolgahanowi! Z czym więc do 3 sezonu? Niech już kończąi wstydu sobie oszczędza. Nur z Yigite i Metrem , no i przynajmniej w ciąży. Elmas szczęśliwa (raczej z Cahitem) z całą resztę niech diabli wezmą.

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Ja bym nie chciała zakończenia Elmas z cahitem nie po tym co on wyprawia.wolałabym Elmas u boku i szczęśliwa z innym niż z cahitem.a cahit niech dalej daje się manipulować nazan jak taki zaslepiony jej zmijowatym jadem.iclal chciałabym widzieć u boku firata a fatih może zostać i być dobrym przyjacielem dla Yigita i Nur byle by się nie mieszał w ich "małżeńskie klotnie"Yagmur powinna być z Eminem i do tego powinni dojść sami.a Emin powinien postawić się yaren

ocenił(a) serial na 9
maja9128

A ja myślę że cahit się otrząsnie bo oniobajz Yigitem mają pokręcone w głowach przez te baby. Pamiętajcie że cahit kochał Nazan a icial to matka. Co by o tym nie myśleć to czas zrobił swoje. Yigitw początkach serialu brzydzil się dwulicowoscia a sam grał komedie z icial i to musiało na niego wpłynąć, a co wymyślą scenarzyści to czas pokaze.

ocenił(a) serial na 3
gabunia7

kiedyś zastanawiałam się, jak ten serial mogą oglądać od ponad roku skoro ja miałam go serdecznie dość po 2 tygodniach! Jedynie świadomość wyświetlenia ostatniego odc. na koniec czerwca pozwalała mi (mimo koszmarnych emocji i totalnego niezrozumienia motywów działań bohaterów neg. i ich zapamiętałej wytrwałości) dotrwać do końca. Oczywiście możliwość ulżenia sobie tutaj z Wami też miała niebagatelne znaczenie ;) Teraz okazuje się, że oglądalność spadła na 14 m-ce wg opublikowanego raportu (świetnie to rozumiem), i jeszcze pojawiły się pogłoski o kłopotach finansowych (Elza coś wspominała). Nie wiem, czemu produkcja nie skorzysta z opinii widzów serialu, co zdecydowanie zwiększyłoby oglądalność (i zapewne rozwiązało kłopoty finansowe, jeśli rzeczywiście są). Nawet my tutaj od jakiegoś czasu narzekamy na nieprzekonujący wątek miłosny między N i Y (niezależnie od tego, czy wynika to ze scenariusza czy z prywatnych powodów wokół T) Niech zapłacą mu 100% i niech gra to czego chcą widzowie, bo aktor to zawód do wynajęcia. I tyle. Niechże się wreszcie zrealizuje miłość m. N i Y, knowania wiedźm ujawnić i ukarać. No ostatecznie mogą się pokajać i zawrócić ze złej drogi:) Niech tam. Ale po co te plotki o kolejnej serii?! I po co wprowadzanie kolejnej wiedźmy, którą też trzeba opłacić? Dlaczego N tak zgłupiała? (niby coś tam jej z F nie pasowało, ale ostatecznie razem z rudą małpą urzęduje w gabinecie Y) To tylko powoduje jeszcze większy spadek oglądalności i totalne zniechęcenie widzów. Produkcja działa wbrew własnym interesom. Ja tego nie rozumiem. To przecież nie jest żadne ambitne kino, by tworzyć film na przekór oczekiwaniom. I czemu miałoby to służyć? Że w życiu wygrywają wyłącznie źli, ale wystarczająco zdeterminowani ludzie, którzy nigdy się nie poddają? Świetne przesłanie :)

gabriela_De

Dokładnie masz rację z tym przesłaniem. Przecież jak leci film to chyba jest że dozwolony od 7 lat. tym bardziej powinno się ukazać piętnowanie i karanie zła a nagradzanie dobra. A oni jeszcze w wątkach z dziećmi pokazują sytuacje które nie powinny mieć miejsca. To nie działa edukacyjnie na zachowanie dzieci a wręcz przeciwnie. Uczą dzieci że jak się stroi fochy to rodzice i tak się zlitują i pod drzwiami posiedzą. Albo też uczą manipulacji by osiągnąć jakiś cel (Nazli).

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

Czysty koszmar. I coś tłumaczenia nie ma

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Ostatnie odcinki nadają się na jakiś horror z dobra fabuła

ocenił(a) serial na 3
Elza49

i coś zapowiedzi nowego odcinka też nie ma...

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Myślę że ich całkiem zatkało. Chyba coś się wokół tego serialu dzieje. Albo pospiesznie zmieniają to co nakręcił albo po spadku w rankingu ich wykopali albo faktycznie ma być 3 sezon i robią dokrętkę. Dziwne to. A ta tłumaczka się nie odzywa? Może coś w Turcji wiedzą?

Elza49

Na instsgramie też tak podejrzewają, że skoro po ostatnim odcinku tak spadli w rankingu to coś zmieniają może, dlatego nie ma zapowiedzi. A Tolgahan wstawiał wczoraj albo dziś zdjęcie z samolotu z widokiem na Adane więc może coś dokręcali?

ocenił(a) serial na 9
mija_

No tak mysle. Przecież zawsze wszystko szło jak po sznurku. Coś się skiepscilo i myślę że najgorzej jest jak odc idą jako premiera bo mogą nagle przerwać i powiedzą ze 3 sezon pk przerwie. Nie tak łatwo zrobić dokrętkę w tydzień.

ocenił(a) serial na 3
Elza49

u tłumaczki cicho sza... natomiast na stronie fanów serialu jest informacja, że teaser jeszcze nie został wypuszczony :( I jak tylko się pojawi to zamieszczą.
Ale są zdjęcia N, w zielonej sukni i mocnym makijażu czyli modelka w pracy :) Ja ich nie kojarzę z przeszłości więc może pochodzą z nast. odcinka? Ale głowy nie dam...

gabriela_De

Ja też wcześniej w tej kreacji jej nie widziałam. Myślę tak jak Ty, że to bedzie w następnym odcinku. A jeśli faktycznie twórcy sugerują się tym co o nich piszą, to być może faktycznie doczekamy scen czułości i namiętności między Y i N. Tylko po co Y jedzie do Adane, czyżby N uciekła mu sprzed nosa, bo za bardzo interesował się Fikret? Zobaczymy, Jeszcze miejmy nadzieję tylko 3 odcinki.

ocenił(a) serial na 3
Gosha_5

jeśli Y jest w Adanie, to może jednak Fatih powiedział o Fikret i pojechał tam zbadać jej działalność? A może z nią tam pojechał, bo Fatih nic nie powiedział? N chyba raczej nie rzuciłaby pracy no chyba, że pojechała tam zawodowo. Możliwości multum.

gabriela_De

może przypadek, a może stare zdjęcie no nie wiem ale takie wstawiał wczoraj. a te zdjęcia Nur w sukience to tak, nowe są, pewnie z jakiś najbliższych odcinków

ocenił(a) serial na 9
mija_

Te zdjęcia z samolotem to ja chyba kojarzę. To nie są raczej nowe. Te ostatnie w zielonej sukience to nie widziałam dotąd. Wiec raczej są z nowej części. Oni to wstswiaja czasem nowe a czasem stare zdjęcia bo ktoś sobie coś przypomniał albo takie lubi. Są tam obok zdjęcia Nur w tej niebieskiej sukience po katastrofie.

No ale jednak coś z serialem się dzieje. Jeszcze takiej sytuacji nie pamiętam, żeby zajawka się nie ukazała. A teraz sobie głupio pomyślałam, że może tą końcówkę jakoś przerobią bo w sumie to nam nie pokazali jak się zachowała Nur gdy weszła do gabinetu Yigita i jak tam zastała Fikret. Chyba że przy śniadaniu się umówił że się tam spotkają...

ocenił(a) serial na 3
Elza49

być może się umówiły, ale nawet jeśli nie to N jest wobec niej zupełnie bezwolna (póki co). Nie widzi w niej żadnego zagrożenia, zresztą Y też nie. Teraz wszystko zależy od Fatiha:)

Natomiast nasza tłumaczka powiedziała, że teraz pości (wiecie muzułm. mają Ramadan) więc nie bardzo ma czas, a poza tym nie podobał jej się ten odc. (zupełnie jak nam) i nawet nie oglądała go całego. Napisała,by podać jej konkretny fragm. do przetłumaczenia. Ale zauważyłam, że ktoś tam poprosił o przetł. rozmowy N i Y po katastrofie (my akurat ją znamy) więc nie odniósł się do ostatniego odcinka tylko w ogóle. Zobaczymy, czy i co przetłumaczy. Ale moim zdaniem ciekawe będzie dopiero zachowanie Fatiha i co potem czyli nast. odcinek, o ile się pojawi :)

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

No właśnie- o ile się pojawi! Ja jednak myślę że nas tak całkiem nie zlekceważą,bo chyba by za dużo stracili na wiarygodności a to przecież ich praca i źródła utrzymania. Jeśliby taki producent czy rezyser tak potraktował widzów i kontrahentów z którymi ma umowy to byłby to ich konuec. Nie mogą sobie na to pozwolić.

A może to zagrywka reklamowa aby podnieść oglądalność? Taki myk public relations?

ocenił(a) serial na 3
Elza49

taaaaa, tonący brzytwy się chwyta?! ja nie wiem, czy to im zwiększa czy raczej zmniejsza oglądalność ;) Dobrze, że to już czerwiec i to się JAKOŚ zakończy, a my się odspawamy od tego chorego towarzystwa :)

gabriela_De

Być może scenariusz zakończenia serialu był zupełnie inny. A pod wpływem komentarzy nasiąkniętych niezadowoleniem czy wręcz frustracją widzów, producenci i scenarzyści wzięli się do roboty i spełnią nasze oczekiwania o których wielokrotnie wcześniej pisałyśmy. OBY.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

No ja też tak mysle bo inaczej tej ciszy wytłumaczyć się nie da. Na str asla vazgeçmem 55 czytałam że fragment zostanie udostępniony wkrótce, wiec to moim zdaniem świadczy o tym że coś kręcą na tempo. Oby naszee nadzieje się spełniły bo inaczej to jest zwykła kpina z widza

ocenił(a) serial na 3
Elza49

chyba że oni tam wszyscy poszczą, a nasze nadzieje okażą się płonne!!! Dadzą to, co mieli dać i finito. Co im tam widzowie i ich oczekiwania. Wiadomo, czego bym chciała, ale już się wiele nie spodziewam po tej produkcji. Moja pierwsza i ostatnia tur. telenowela :)

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

Ty wiesz że możesz mieć rację!!! Aż się wkurzyłam.
A widzalyscie zdjęcia Yigita i Nur z podpisami rama dan?
To może rzeczywiście być przyczyną tej ciszy . A wiecie kiedy ten post się kończy?

ocenił(a) serial na 3
Elza49

trwa zawsze 30 dni (m-c księżycowy) i w tym roku kończy się 5 lipca więc raczej nie liczmy na ich nadzwyczajną aktywność. Ten post polega na tym, że oni nie mogą jeść ani pić od wschodu do zachodu słońca. W związku z tym w nocy dopiero się nażerają. A dnie to tylko tyle, co muszą coś zrobić. Także raczej wyświetlą to, co już nakręcili i więcej palcem nie kiwną.

gabriela_De

Poprosiłam tłumaczkę żeby przetłumaczyła rozmowę Fikret i Nur pod domem (co chodziły boso po trawie) i kontynuację w domu, co z ogonka wiśni robiła pierścionek, ciekawa jestem co tam Nur nagadała, pewnie coś o tym, że Y nie chce się na tyle zaangażować żeby jej się oświadczyć itp. Zobaczymy, może przetłumaczy

Elza49

Nie wiem. Może to trwa tydzień? Bo jak długo może trwać post. Miejmy nadzieję że tylko tyle.
A dla Gabrieli - odnośnie tureckich to powiem, że "Imperium miłości" to jest chyba ciekawy film. Gdy leciał chyba w ubiegłym roku to niektóre odcinki oglądałam. Wciąga i nie jest taki długi ok.40 odcinków. Fabuła oparta na faktach, dzieje się w carskiej Rosji. Główny bohater Kurt Seid zakochuje się w pięknej Szurze. Niestety ich drogi się rozejdą przez intrygi jego bliskiego przyjaciela (zdrajcy - który jest także kocha tą sama kobietę).

Gosha_5

Post 30 dni a to pech.Powiedzcie jaki sens takiego postu skoro w dzień nic a w nocy wszystko do woli. Trochę bez sensu.
To niech dokręcają odcinki w nocy. Nam to nie przeszkadza, prawda?

ocenił(a) serial na 3
Gosha_5

Prawda. Pytanie tylko czy z przejedzenia będzie jeszcze im się chciało?!!??

natomiast przykład innego serialu, który mi przytoczyłaś raczej mnie nie przekonał. Rozumiem, że nie zakończył się szczęśliwie i to na skutek intryg (skąd my to znamy??!). Utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że tam stosunki międzyludzkie są mocno porąbane :)

gabriela_De

Tzn. prawdopodobnie "Imperium miłości" jest oparte na faktach. Kurta ojciec powiedział synowi, że on może wiele różnych kobiet ale ożenić musi się z Turczynką. I faktycznie gdy z Szurą się rozstali to on się ożenił z Murvet ( już nie pamiętam dokładnie tego imienia) ale nie był z nią szczęśliwy, chociaż grała ja bardzo ładna dziewczyna. Jeśli masz ochotę to z tego co wiem , to już leci na TVP 2, o 17:05 w miejsce "naszego nałogu".

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

Mnie aż tak nie zachwycił. Oglądałam go kiedyś. Wydaje mi się ze chyba lepszy będzie grzech fatmagil bo na podstawie książki wiec nic tam scenarzyści namieszać nie mogą.
A vo do naszego serialu to chyba musimy czekać bs ros wersje i prosić Gsbriele o tłumaczenie.

gabunia7

zapowiedź już jest, zaraz ma być na instagramie

mija_

ooo Firat wraca

ocenił(a) serial na 10
mija_

Witam serdecznie chciałabym zapytać czy jest gdzieś indziej zapowiedz bo na YouTube nie ma jeszcze zapowiedzi a na instagramie nie umiem zobaczyć bo nie mam. Proszę bardzo o odpowiedź z góry dziękuję

Kasia55_

bez konta też chyba można zobaczyć, proszę tu spróbować https://www.instagram.com/p/BGjc2T4PYCJ/?taken-by=aminegulsefanclub jak się nie uda to będzie na stronie showtv ale później, bo jeszcze nie opublikowali

ocenił(a) serial na 9
mija_

Oj to czekamy gdxie to widzicie?

Elza49

póki co tylko taka wersja słaba jest https://www.instagram.com/p/BGjc2T4PYCJ/

ocenił(a) serial na 9
mija_

Dzieli juz znalazlam. No yo jednak icial z fiatem . Syper

Elza49

Na fb jest wstawka.
Nur hamuje Fatiha, bo już szedł w stronę siostry i coś mówi, wówczas Fikret i Yigit mają nieciekawe miny. Może Nur wspomina że to z powodu Fikret ich rodzice nie żyją? Iclal gdzieś wyjeżdża samochodem , a Ferat jadąc swoim rozmawia z kimś przez telefon. Elmas rozmawia z Eminem a później przytula Yagmur. Na końcu scena jak Nur siedzi w fotelu chyba nowego domu i czeka (być może na Yigita).
Zapowiada się ciekawie.

ocenił(a) serial na 9
Gosha_5

Może coś drgnie!!! Już się nie mogę doczekać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones