PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 156
ocen
7,5 10 1 75156
The 100
powrót do forum serialu The 100

Wasze Typy?

ocenił(a) serial na 8

Najbardziej ulubiona i najmniej lubiona postać w 100?

dla mnie magnesem jest Raven Reyes a najbardziej nie lubię Abigail Griffin liczę że w 3 sezonie zginie szybko:P

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

po obejrzeniu 14stego odcinka 3 serii dodałbym kilka postaci:

+ Lexa (niestety zginęła) oraz Murphy - jak się okazuje jeden z niewielu który wie jak się dostosowac żeby przetrwać...
- A.L.I.E i Jaha - synonimy upadku serialu w sezonie trzecim (przynajmniej dla mnie) a za niedługo dołączą do nich Octavia i Clarke...

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Ulubione: Clarke,Murphy
Lubię: Octavia,Bellamy,Kane,Emori,Lexa.
Nielubiane : Jaha,Hannah i Jasper mnie w 3 sezonie irytował

Reszta jest mi obojętna.

smoke_city

ulubieni: Kane, Murphy. Obaj bardzo logiczni. Kane robi wszystko dla dobra ogółu i zasady nie zmieni dla nikogo. Murphy kieruje się własnym dobrem i zatańczy tak, jak trzeba będzie by przetrwać. I Octavia, która ze słodziutkiej i wydawać by się mogło tępej dziewczyneczki zrobiła się badassem.

nielubieni: Abby, Jaha, Bellamy. Oh i Finn. Ten to dopiero był.... dobrze, że szybko zginął. Jasperowi też się należy kubeł z zimną wodą na głowe żeby sie chłopak wreszcie ocknął.

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Ulubieni: Bellamy & Lincoln & Kane- moje trio ♥
Neutralna: Lexa. Naprawdę, nie wiem co sądzić o jej postaci. Z jednej strony gardziłam nią przez Mount Weather, ale jednak trzeba mieć to coś, aby się zdecydować na taki krok w celu chronienia "swoich". Potem też się pozytywnie pokazała. Ogólnie to szanuję postać, coś mi nie pozwala jej nie lubić.
Nielubiana: Octavia. Postawa którą przedstawiła w ostatnich odcinkach 3 sezonu mnie załamała, a już wcześniej grała mi na nerwach. Pomijam oczywiście Abby, której nawet nie uznaję jako postaci. Po prostu ignoruję jej egzystencje XD

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Osobiście najbardziej lubię Blake'ów i Raven ♥
Trochę mnie wkurza Clarke i jej mama, ale nie na tyle, żebym ich nienawidziła od razu ;p
Ten cały kanclerz, Jaha, na początku był spoko, a potem jak spadł na ziemię to coś mu odbiło i z całej tej gromadki to chyba właśnie jego najbardziej nie lubię ;d

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Ulubione: Bellamy, Clarke, Lexa, Raven
Nie lubiane: chyba Mojżesz tylko

ocenił(a) serial na 9
koniu14

Ulubiona - Octavia , Lincoln , Bellamy.
Wkurzająca - Abi i jej córeczka...

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

Najmniej lubiane: Bellamy, nie cierpię go. Jaha i Pike.
Ulubione: Clarke, Lincoln, Lexa i Raven.

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

Ulubiona- Murphy
Najmniej lubiana- Matka Clarke no.1 (a w pakiecie jeszcze Jaha, Pike i ta laska w czerwieni, oni wszyscy doprowadzali mnie do szału)

Nie wiem co zrobić z postacią Clarke, przez większość serialu mnie denerwowała, ale nie w takim stopniu jak jej matka więc niech będzie neutralność przepleciona z nielubieniem ;)

smoke_city

Ta cała Clarke trochę psuje wrażenie. Mogliby znaleźć ładniejszą aktorkę.

ocenił(a) serial na 9
smoke_city

Najbardziej do gustu przypadł mi Roan, mam nadzieję, że w 4 sezonie będzie widoczny. Strasznie polubiłam też Anyę, ale za dużo to jej szczerze pisząc nie było.
Od samego pojawienia się nie znosiłam Lexy i Raven. :)

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Ulubiona Lexa Lincoln
Nielubiana Jaha

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

Ulubiona- Bellamy, Octavia, Lincoln
Nielubiana: Jaha, Abigail i Lexa

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Raven Reyes najlepsza ever

ocenił(a) serial na 9
smoke_city

Ulubiona - Octavia, Indra, Anya & Lincoln (smuteczek x2)
Nielubiana - Mojżesz Jaha, Pike & Finn (całe szczęście dwójka już nie żyje)

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Najlepszy Bellamy
Najgorszy Finn

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

Najbardziej lubię Bellamy'ego i Johna (a i Finna też lubiłam ;/)
nie lubię Abby i Lexy

użytkownik usunięty
smoke_city

Ulubiony, dla którego sens miał ten serial To Lincoln i Octavia.
Dobrze, że chociaż została Octavia.
Ulubieni: (Linc), Octavia, Lexa,Monty, Roan, i jeszcze Anya (Była cudowna), Murfy, Marcus.
Najgorsi od samego początku: Finn, Bellamy, Clarke, Maya, Raven, (kiedyś ją lubiłam, ale teraz dołączam ją do tej grupy), Jaha, Abby.

Taka jest moja kolejność :-)

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

Ulubiene:
Clarke, Lexa, Octavia i Raven -aż dziw, że wymieniłem same kobiety, no ale te są wyjątkowe ;)

Nie przepadam:
Jaha (opętany koleś) a tuż za nim Abby (nijaka, mdła)

ocenił(a) serial na 10
eliot84

Ulubione: Lexa, Octavia, Clarke
Najmniej lubiani: Jaha, Pike, Abby

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Ulubieni - Clarke, Octavia, Bleemy, Lincoln, Jasper i Monty
Nielubiani - Lexa, syn prezydenta Dante Wallace'a, radny Marcus Kane (gdyby nie te jego durne zasady i ta wrogość to mógłby być z Abigail Griffin) i Jaha (kanclerz).

ocenił(a) serial na 10
Heigl_Tatum2

Sorry, Bellamy, nie Bleemy xD.

ocenił(a) serial na 9
smoke_city

Ulubione:
-Lexa
-Lincoln
-Clarke
-Octavia.

ocenił(a) serial na 5
smoke_city

Ulubiona : Bellamy, głównie na sezon 1. Marcus bo prawy, ale poza 3 sezonem bo zmiękł i zrobił zamach stanu na Pyka, kiedy powinien go poprzeć.
Nie lubiona : Octavia poza sez. 1, w nim była jedną z normalniejszych postaci xd, a później jest niepoważna. Raven, niby ładna, ale w późniejszych sezonach straszna sucz xd.
Abigail, sucz od początku do końca.

smoke_city

Ulubiona: Marcus ( to ze względu na sentyment do postaci desmonda z lost), Murphy i Raven
Najmniej lubiana: Clarke i jej matka ( i Finn zanim umarł)

ocenił(a) serial na 6
smoke_city

Ulubiona : Bellamy, a następnie Murphy, Monty
Najmniej lubiana : Jaha, Abi

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

najlepsza i najładniejsza - Lexa ( bez wątpienia )
najgorszy - Jaha ( omal co wszystkich nie zabił )

ocenił(a) serial na 5
smoke_city

ulubione:
Raven, Murphy, Kane, Octavia, Bellamy

znienawidzone:
Clarke i ostatnio Abby

ocenił(a) serial na 6
smoke_city

Ulubione - Murphy, Lexa, Octavia, Raven
Najmniej lubiane - Abby wiadomo dlaczego

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Ulubiona: Bellamy, Octavia, Lincoln, Monty, Murphy <333
Najmniej lubiana: Clarke, Abigail, Lexa, Raven :333

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

Ulubione: Murphy, Jasper (nie licząc bierzącego sezonu)i Lexa

Negatywnie odbierane: Clarke jakoś tak za całokształt i miny) i Jaha (tyle razy gość dał ciała, a nadal ma się za najmądrzejszego i pierwszego do rządzenia)

ocenił(a) serial na 10
marcin_sadek

Czy też Was zastanawia fakt, że postacie w tym serialu nie mają zarostu, za przeważają stylowe fryzury?

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Ulubione: Octavia, Raven, Bellamy, Harper, Kane, Lincoln, Indra
Najmniej lubiane: Jaha, Finn, Pike, Echo

ocenił(a) serial na 5
smoke_city

Ulubiona: Finn (mi osobiście jego postać najbardziej się spodobała spośród wszystkich, szkoda, że nie mieli dla niego planu rozwoju i postanowili z nim skończyć, natomiast co do akcji Rambo w wiosce, Finn i Murphy już wycofywali się z wioski i wszystko byłoby ok, gdyby Ziemianie usiedzieli te kilka minut na dupach, zamiast wyskakiwać z kojca, drzeć mordę i biec z gołymi pięśćmi na człowieka z bronią :P , w skrócie, winę ponoszą ziemianie za swój brak inteligencji i robaki w dupie, a nie Finn) poza tym podobały mi się role Jasper i Octavii

Nielubiane: Clarke, Abigail, Jaha Mojżesz,

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

ulubiona: Raven, po niej Bellamy
nie lubię Jahy

ocenił(a) serial na 9
smoke_city

Ulubione: Lincoln, Octavia, Roan, Kaen
Najmniej: Emori, Clark, Jaha, Murphy

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Lincoln najlepsza postać :D tylko zastanawia mnie ten fakt podczas 13 odcinka 1 sezonu jak Arka weszła w atmosfere naszej planety to było widać ze 2 statki kosmiczne nie wybuchy , nie pokazali w filmie gdzie wylądował ten drugi statek kosmiczny

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

dopiero oglądam ten film , Sezon 2 , odcinek 1 , Ludzie z tego schronu przeciwatomowego są Wrazliwi wogule na prawdziwy promień swiatła tak jak wampiry ? widać ze nie ma zadnego promienowania tylko są toktyczne mgły , a Prezydent Schrony ukrywa prawde przed ludzmi

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

ulubiona - Clarke Griffin
nielubiana - Lexa

smoke_city

Ulubiona postać: Murphy <3
Najmniej lubiana: Clarke

ocenił(a) serial na 8
smoke_city

ulubione- Lincoln, Oktavia, Kane, Murphy
najgorsze- Jaha, Pike

ocenił(a) serial na 9
smoke_city

Nielubiana: Raven bo niby zachowuje się jak badass, ale tak naprawdę czuć, że jest słaba. Wydaje mi się ze ucieka od problemów i jestem zawiedziona ze nie rozwinęła się tak jak Octavia, bo teraz ona naprawdę jest badass, no i Clarke od samego początku.

smoke_city

Ulubiona chyba Lincoln Olivia i Bellemy
A z całego serca nienawidzę Clark za każdym razem kiedy na ekranie widzę tą egoistyczna s**e zasłaniająca się zawsze za 'koniecznością' ratowania swoich podczas gdy ratuje tylko sama siebie robi mi się niedobrze..

smoke_city

Ulubione:
1. Clark - nie rozumiem hejtu na nią, zastanówcie się co byście zrobili będąc nią, jest genialna <3
2. Raven - szkoda, że tyle cierpiała, ale jest genialna :D
3. Octavia - dorastała z każdym odcinkiem
4. Mounty - nie rozumiem czemu nikt go nie wymienił, był dosyć opanowany, pomocny
5. Bellamy - już niech mu będzie , jest ważną częścią serialu, choć strasznie jest irytujący
Najgorsze :
1. Murphy - nie pamiętam kiedy widziałem tak okropną postać i gre aktorską, porażka XD

ocenił(a) serial na 10
smoke_city

Uwielbiam Lexe

smoke_city

Ulubiona? Lexa ♡ Nawet gdy już jej nie ma wciąż jest moją ulubioną postacią.. bardzo mi jej brakuje
Nienawidzę Octavi. Od pierwszego odcinka za nią nie przepadam

smoke_city

Ulubiona: Bellamy, Octavia, Lincoln. Po prostu ich losy są dla mnie najciekawsze. Poza tym ich postacie reprezentują siłę i odwagę. Octavia to świetna postać kobieca, natomiast Bellamy nie potrafi często ocenić sytuacji i łatwo daje sobą manipulować, co wpędza go w kłopoty. Dzięki czemu jest bardzo ludzki. Szkoda, że nie poprowadzili dalej postaci Lincolna, bo był świetnym Ziemianinem.
Nie lubię: Abby, Jaha. Są irytujący i kierują się tylko własnym dobrem i ambicjami. Dodatkowo Abby gra kiepska aktorka, która nie potrafi przekazać emocji, które targają jej bohaterką.

smoke_city

Ulubiony
Murphy - przebiegły typek ( na pierwszy rzut oka niepozorny )
Roan - Król Azgedy rządzi
Echo - szpieg, zabójca Azgeda

szarpie nerwy
Clarke
Abby
Jaha dobrze że już padł

ocenił(a) serial na 7
smoke_city

Ulubiona - Clark , Diyoza, Finn, Octavia, Monty, Murphy (tego najbardziej)

Nielubiani - Kane, Abby, Echo

ocenił(a) serial na 7
smoke_city

Jestem dopiero na 3 sezonie i do tego czasu ani razu nie wkurzył mnie tylko Lincoln, Monty i Miller, wiec ich lubię najbardziej. Mam jeszcze jakaś sympatie do Bellamiego i Octavii. Mimo że Octavia czasem jest irytująca, ale idzie to przeżyć.
.
Najbardziej nie lubię Clarke, wręcz czasami nie zniechęca mnie do oglądania serialu, ale fabuła jakoś mnie przyciąga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones