PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 115
ocen
7,5 10 1 75115
The 100
powrót do forum serialu The 100

Moim zdaniem serial godny polecenia i bije na głowę inne seriale z gatunku sf. Polecam wszystkim miłośnikom gatunku sf.

ocenił(a) serial na 7
KamilFan

Kwatera dla kilku osób, chociaż jego kobita chciała go tam zaciągnąć bodajże ale nie jestem pewien, ciekawe jak z zapasami by sobie poradzili bo jednak to dużo czasu.

ocenił(a) serial na 7
gienek_pa

Wprost wspaniały serial, szczególnie drugi sezon oparty na wojnie z ludzmi z gór. Komandor pieprzy cały czas o poświęceniu, krwi za krwi, a w decydującym momencie po tym jak dała rakietą zabić 250 swoich ludzi dogaduje się z nimi, żeby wypuścili kilkunastu jej wiezniów i odchodzi jak gdyby nigdy nic. Przecież oni ich sobie mogli z powrotem w momencie nałapać i chyba ich celem powinno być całkowite uwolnienie się od nich, a nie wypuszczenie kilkunastu osób. Debilizm do kwadratu.

gienek_pa

Do momentu wyjścia The Expanse, był zdecydowanie najlepszym obecnie serialem scifi. Jednak teraz, bezapelacyjnie The Expanse jest na pierszym miejscu.
Fanom The 100 zdecydowanie polecam!

ocenił(a) serial na 10
gienek_pa

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek 4 sezonu. Podsumowanie: jeden z kilku najlepszych seriali s-f i fantasy w historii. Obok tego serialu do najlepszych zaliczam również m. in. Grę o tron, Zagubieni, 4400, Herosi, Przebłysk jutra. Wciągająca akcja, ciekawe zwroty akcji - faktycznie czasami mocno zaskakujące (bo logika nie zawsze bawi, a ciekawe rozwiązania tak). Czekam na piąty sezon - mam nadzieję że będzie kontynuacja, bo tak dla mnie wynikało z zakończenia czwartego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Reksio77

No ja powiem że kurde zakończenie to zrobili takie że se teraz czekaj człowieku. Fakt ten sezon nie był najlepszy jako najlepszy oceniam 2 sezon, ale kurcze 5 musi byc po po ty co zobaczyłam niedosyt jest ogromny.

ocenił(a) serial na 10
gienek_pa

Nienawidzę seriali s-f ale ten tytuł wielbie

ocenił(a) serial na 10
gienek_pa

podczas 13 odcinka 1 sezonu jak Arka weszła w atmosfere naszej planety to było widać ze 2 statki kosmiczne nie wybuchy , nie pokazali w filmie gdzie wylądował ten drugi statek kosmiczny

ocenił(a) serial na 10
gienek_pa

z tego co zauwazyłem, dopiero oglądałem 4 odcinek 2 sezon, to w tym serialu pojawiają się takie razy Mutanci,Ludzie z Arki,Ziemianie,coś jak Wampiry ale nie piją krew ludzi przez usta tylko w inny sposób z schronu przeciwatomowego

ocenił(a) serial na 10
gienek_pa

serial zajebisty :D myślałam że e tam, kolega polecił włączyłam 1 odc, i nie ma !!!!!! nie ma mnie! naprawdę wciągający serial wow

ocenił(a) serial na 4
gienek_pa

Moim zdaniem to jeden z najsłabszych i najgłupszych seriali z jakimi miałem do czynienia.
Ewidentnie dla grupy wiekowej 10-18 lat.

gienek_pa

Zamówiłem książkę

ocenił(a) serial na 4
gienek_pa

A jakie to są inne, które bije na głowę?

gienek_pa

Chyba mało seriali widziałeś z tego gatunku...Nic mnie tak nie wcisnęło w fotel jak "The expanse", jeśli nie oglądałeś a lubisz ten gatunek to jest to pozycja obowiązkowa...

gienek_pa

Oh God. Oglądam to naprawdę, jeśli ktoś twierdzi, że ten serial to coś więcej niż głupia opowiastka z gatunku YA, gdzie główną rolę odgrywają miłosne rozterki bandy nastolatków, nie ma pojęcia o dobrej scifi -__- Naukowo-technicznie NIC nie ma tu sensu. Każda scena jest kretyńska i nielogiczna.

ocenił(a) serial na 5
gienek_pa

do pierwszego wpisu - naprawdę ???? może to najlepszy serial "fi" ale "si" to tam nie ma. jakaś mordercza ganiatyka wszystkich ze wszystkimi i do tego z sezonu na sezon coraz głupsze pomysły na dalsze wątki

gienek_pa

Zgadzam się z kolegą, serial zajebisty. Po prostu pierwsze pare odcinków średnie.

ocenił(a) serial na 1
gienek_pa

Feministyczne gówno i nic więcej, z resztą jak cały zboczony netflix

ocenił(a) serial na 10
gienek_pa

Czepiacie się czegoś co nie jest ważne

ocenił(a) serial na 9
gienek_pa

to prawda, jeden z najlepszych seriali sci-fi. pod koniec ostatniego sezonu trochę mdły i rozlazły, ale jednak trzyma poziom .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones