PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789749}

Korona królów

4,3 13 270
ocen
4,3 10 1 13270
2,0 3
oceny krytyków
Korona królów
powrót do forum serialu Korona królów

Oceniajmy serial po obejrzeniu pierwszego odcinka. Dziękuję dobranoc!!!

ocenił(a) serial na 6
Bociek_O_le

ja nie oglądałem pierwszego tylko trzeci.

ocenił(a) serial na 2
Bociek_O_le

nawet wiedźmin lepszy!!!! o niebo!!!

ocenił(a) serial na 4
emielregispl

W Wiedźminie grało jednak paru niezłych aktorów.

ocenił(a) serial na 2
andre_

dokładnie

Bociek_O_le

Ja obejrzałem już 5 odcinków i jestem zadowolony. Dlaczego jest taki szum, że serial jest nieudany itp. Bo nie potrzebnie porównuję się do Wspaniałe Stulecia i Gry o Tron. Serial mimo niskiego poziomu jakie czytam w komentarzach według mnie jest interesujący i rozkręca się z odcinka na odcinek. Mam wrażenie że mamy tu starych wyjadą z i znawców krytyki filmów ale najłatwiej ocenia się po 2 czy 3 odcinkach. Gdybym ja miał zaprzestać oglądać wspaniałe stulecie i większość innych seriali to żaden serial nie ocenilbym wyżej jak 3 no już po 10 odcinkach pewnie ocena wzrosła by. Na chwilę obecną oceniłbym polski serial na 4 a kto wie czy za tydzień dałbym 5 lub 6.

Bociek_O_le

No i rozkręca się po 5 odcinkach. Rodzina królewska jest pobożna, rozmodlona i katolicka a Platforma Obywatelska knuje i podrzuca im trutki do żarcia. Dzieci, co nie lubią czytać, lub mają dysleksję uczą się "historycznej prawdy" z TVP. Tak trzymać

ocenił(a) serial na 4
Pawcio_filmaniak

Niezłe podsumowanie - 100 % racja

a te ich rozmowy przy stole -nic dodać nic ująć -kiepscy w średniowieczu prze obiedzie .

lukasz16

Ee.. no przestań. Kiepskim nikt nie dorówna. Nikt z tej rodziny królewskiej nie wpadnie na coś w rodzaju: "Ja wychodzę. I ja nie wiem, kiedy wrócę!!!" Tej odzywce i za sto lat nic nie dorówna. A pośredniaków w tamtych czasach jeszcze nie było. Pozdrawiam

Pawcio_filmaniak

dzisiaj objerzałem odcinek numer 13 i sie zastanawiam po co powstał ? , cały odcinek w jakieś pseudo karczmie jak królewicz sobie z aldoną siedza i jedzą a wiesniaki się jarają bo króla zobaczyli na oczy
i nie wiem na co te 200 tyś zł wydali w tym odcinku chyba aldonie dali zeby jakąś porzadną szkołe aktorską skończyła, bo w serialu sie nawet rypać dobrze nie umie dlatego zandego zbliżenia jej nie pokazali z królem tylko kamere wyłączyli, może z oszczęności taśma kosztuje

ocenił(a) serial na 2
Bociek_O_le

Czego można się było spodziewać? Z tak niewielkimi środkami finansowymi i w tak krótkim czasie nie ma prawa powstać nic lepszego od M jak miłość. Szkoda, że tak się stało.

Bociek_O_le

Mógłbym ścierpieć te sterylne stroje, piękne makijaże... tylko dlaczego, dialogi są rodem z "M jak..."? Sposób mówienia jest tak współczesny, że aż boli.

Bociek_O_le

Chyba rzeczywiście muszę przyznać Ci rację z pokorą. Nie ma co się kierować uprzedzeniami, a jak tak zrobiłem. Po kilku pierwszych odcinkach, rzeczywiście miałem wrażenie, że mam do czynienia ze średniowieczną wersją "Smoleńska" Krauzego. Zakładałem, że najczarniejszymi charakterami będą siostry Kazimierza oraz: Aldona, Arunas, Egle, Gabija (kucharka), że będą knuć, truć etc, a balsamem na wszelkie zło będzie rozmodlona, rozposzczona i rozróżańcowana królowa Jadwiga-matka oraz najmądrzejszy pod słońcem biskup Grot, a Łepkowska ze wszystkimi szkicami swoich scenariuszy będzie biegać na konsultacje na Nowogrodzką albo do O'Rydzyka. A tu nagle około 20-tego odcinka okazuje się, że nic z tych rzeczy, że jest dokładnie na odwrót. Pan Kurski swoim narcyzmem, megalomanią, buńczucznymi przechwałkami sam strzelił sobie w kolano, zrażając wielu odbiorców do swojego przedsięwzięcia, które zaczyna się wcale ciekawie rozwijać...

ocenił(a) serial na 2
Bociek_O_le

Cóż, nie oceniłem tego serialu po pierwszym odcinku, ale po obejrzeniu paru kolejnych miałem takie samo zdanie

ocenił(a) serial na 6
chemas

A ja na przykład zmieniłem: po pierwszym dałem zdaje się "2", po chyba drugim czy trzecim chciałem już przerwać/darować sobie dalsze męki i zakończyłem na "3", ale u "mamusi na obiadkach" zmuszony jestem biernie to oglądać i nawet się przekonałem... Spokojnie da się oglądać ("5"), lecz nie porywa.

ocenił(a) serial na 2
Bociek_O_le

Sory.. ale tego nie da się oglądać.. nie mowiac juz o "wciągnięciu się". Spacer z psem po osiedlu wyzwala we mnie wiecej emocji..

ocenił(a) serial na 2
meteser_2

Dokładnie, drzewa w parku dają więcej emocji niż "gra aktorska" w tym serialu

ocenił(a) serial na 4
chemas

Masz rację w 100 %,niektóre odcinki są strasznie naciągane i widać też nie mają pomysłu na niektóre postacie.
podobno na planie jest konflikt między aktorkami które grają Annę i Jadwigę ,ta druga wtyka pierwszej ze fatalnie gra .

ocenił(a) serial na 2
lukasz16

Zgadza się, nie mają w ogóle pomysłu na serial historyczny. Czasami mam wrażenie, że wzorowano się na tureckim Stuleciu, a wyszło jeszcze gorzej

użytkownik usunięty
chemas

polecam Mehmed Bir Cihan Fatihi -Mehmed Zdobywca owiele lepszy od KK ...Ja już nie mogę się doczekać 4 odcinka ,ponieważ tak mnie wciągnęło .Turcy nie puszczą byle czego.Tam coś się nie zgadzało i cały sezon już nagrany poszedł do kosza i na nowo ,a tu puszczą nam na uciechę taki gniot . Szkoda ,że zamiast tego Odrodzenia Ertugrul nie dali ale tam za dużo pewna kwestia razy pada. polecam też Soz bo to lepsze niż KK ,którego nie mogę oglądać bo głowa boli.

ocenił(a) serial na 2

rzucę okiem

użytkownik usunięty
chemas

No polecam bo Mehmed gra sexy bomba ,nawet ostatnio robiłam fotomontaż to nawet godnie by zastąpił Jeffreya dean Morgana .oto ten pan https://78.media.tumblr.com/2774ccbf631009324bcc6376b8743f77/tumblr_nwguuoxNlr1s ow507o6_500.gif

ocenił(a) serial na 2
Bociek_O_le

Po pierwszych kilku odc. Przestałem oglądać ten serial, ale ostatnio się nudziłem, więc kliknąłem na jedynkę, żeby zobaczyć choć na chwilę co tam się dzieje. To chyba był odc. 25 i któryś kolejny - niepamietam. Dziwne bo za każdym razem trafiłem na scenę jak się modlą córki i babka, i nie wiem co myśleć bo tylko w sumie 5 min. Z tych dwóch odc. Obejrzałem. Odniósłem wrażenie, że tylko klecza. Jak to jest?

ocenił(a) serial na 4
Bociek_O_le

No i co z tego? dalsze odcinki lepsze? takie samo dno za najniższy budżet.

ocenił(a) serial na 3
Sol1987

News dnia
Do obsady dołączą siostry godlewskiej ,obie wcielą się w dwie mniszki które zawrócą w głowie samemu królowi ,tvp1 liczy ze dzięki temu oglądalność serialu wzrośnie

użytkownik usunięty
Bociek_O_le

Ja obejrzałam 10 odcinków i to zmarnowany czas ,nie dość iż Korona Królów od samego wstępu jest słaba to im dalej tym gorzej ,a dla porównania Mehmed Bir Cihan Fatihi jest o wiele lepszą produkcją już od pierwszego odcinka ,a Kenan İmirzalıoğlu grający Mehmed Zdobywcę jest bardziej przekonujący niż para króloweska.

ocenił(a) serial na 8

Piwerwsze odcinki są takie sobie, z czasem się wyrobiły te postacie, z którymi zrzyli aktorzy. Scenariusz też się robi coraz ciekawsze. Po 20 odcinku było lepiej, a od ok. 40 jeszcze lepiej, poważneijszy klimet, nowi boohaterowie itp.

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

No nie wiem ja wczoraj zostałam nie jako zmuszona to wolałam jednak po 20 minutach spierniczać do góry oglądać 112 odcinek Odrodzenia :Ertugrul gdzie to również trzyma poziom od pierwszego odcinka . Szczerze nawet TWD ten dziwny Bambi był lepszy niż intro z korony królów jednym słowem liczę ,że szybko ten serial zejdzie z anteny .

ocenił(a) serial na 1
Bociek_O_le

kolego, tego tworu nie da się oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones