Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nasza kochana TVP bez przerwy raczy nas powtórkami tych samych pięciu filmów. Mam na myśli tytuły: "Seksmisja", obie części "Vabanku", "Wielki Szu" oraz "Rozmowy kontrolowane". Nie ma miesiąca, żeby któryś z tych filmów nie leciał na którymś z kanałów TVP. I za każdym razem przed puszczeniem filmu widzimy na ekranie...

więcej

Zgadzam się całkowicie z opiniami że Polsat emituje masę powturek i to nie najlepszej jakości filmów. Jest to kpina z telewidzów.

Co to jest ! Co ten Polsat sobie wyobraża! Nie dość, że wkółko puszczają te same filmy i wciskają je pod szyldem Mega Hit, to jeszcze emisja tych hichiorów spóźnia się o 30 min albo więcej, po to tylko by po 5 min władować losowanie lotto. Krew mnie zalewa, bo ile razy mozna ogladać Samych swoich i Dzień...

Telewizja uraczy nas następną "lekarką dusz ludzkich". Dymna będzie pocieszać niepełnosprawnych. Czyżby brak propozycji aktorskich? Robimy szmal na ludzkiej tragedii !!! Mnie się to wcale nie podoba.

CZy ktos wie ,kiedy weszly reklamy do TV,w Polsce i na swiecie?
Widzialam za granica fantastyczne reklamy(Anglia).masz ochote znow je zobaczyc.
Jednak ciagle przerywanie filmu(a jeszcze jak bardzo interesujacy)jest naprawde denerwujace
Czas reklam staram wykorzystuje do przygotowania kolacji,do porazmawiania ...

Dlaczego tak mało dyskutantów o filmowych wyczynach telewizji.Proponuję pokrytykować solidnie naszą TV, może coś się zmieni. Niedobrze się człowiekowi już robi kiedy po włączeniu telewizora spotyka się zdziwaczałych bohaterów naszych seriali.

Seriale na Hallmark-u

użytkownik usunięty

Co sądzicie o "polskiej" telewizji Hallmark?
Ja uwielbiam serial "Córki McLeod'a" - może ktoś zna? Dziś znalazlam ciekawą stronkę - http://www.mcleods.prv.pl , to tak dla fanów ;)

Pozdrawiam!

Jest zle!

użytkownik usunięty

reklamy-bardzo ciekawy temat..duzo by o tym mowic powiem w trzech slowach: TE REKLAMY SA POPIEPRZONE(nie myslcie, ze czarnym pieprzem-tylko czyms gorszym <<cenzura>> :) POZDRAWIAM!! jest zle, jest bardzo zle!! Jedynka ma przewage nad innymi programami tylko dlatego, ze filmy nie sa przerywane jakimis chorymi...

TVN-telewizja jak kazda inna, ale...no wlasnie jest te ale moim zdaniem ma najpiekniejsze prezenterki-np. fakty-Patrycja Redo...pieknosc ktora sie marnuje w telewizji powinna zagrac w jakims filmie... Aha jeszcze jedno w jedynce tez jest jena bardzo wyjatkowa osoba, ktora jest godna uwagi Malgorzata...

Święta, Nowy Rok - a telewizja nas nie rozpieszcza, szkoda. Mimo wszystko jednak w tym morzu słabych produkcji odnaleźć można także perełki. Ciekawy jestem, co wy wypatrzyliście, a może jeszcze zdążycie powiadomić nas o zbliżających się ciekawych filamch w TV. Więc jak...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones