Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Rzucam temat i to myślę, że dość kontrowersyjny.... ;-).

Jak pewnie zauważyliście, żywy relikt komunizmu znaczy reżimowa telewizja publiczna (hę od razu widać moją olbrzymią przychylność do tej instytucji) kończy w tym roku 50 lat. Czyli można by rzec, wchodzi w wiek emerytalny...

Nie wiem jak Wy, ale ja życzę TVP...

więcej

MOŻE WYSTOSUJEMY LIST DO TVP 1 BY NAM SAMYCH SWOICH 1000 RAZ NA ŚWIĘTA POKAZYWALI?! WARTO TERAZ ZACZĄĆ BO DO ŚWIĄT BLISKO A RAMÓWKA W TVP JUŻ PEWNIE ZACZYNAJĄ UKŁADAĆ.
DO PRACY RODACY!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Kiedy bliżają się wakacje to zastanawiam się czy wogóle płacić za używanie telewizora . Oglądanie w tym czasie telewizji to zupełna strata czasu . Poprostu nie ma co obejrzeć , na który kanał bym się nie przerzuciła znowu powtórki . I nie to żeby raz cos powtórzyli ale powtarzaja , powtarzają i powtarzają . A filmy...

Dla polsatu za pokazanie wkońcu czegoś dobrego, a nie wkółko jakiś koszmarnych telenoweli i miernych polskich seriali. Chodzi mi mianowicie o Crime Story jeden z najlepszych seriali w histori kina To się ogląda z przyjemnością.

hmm czy jest ktos kto by chcial zeby Miasteczko TWIN PEAKS
ponownie zagosciło na ekranach TV ? Moze ktos sie przyzna do tego pragnienia i podsunie pomysl w jaki namówic którąs ze stacji TV?

moze jakas seria mejli i wstawiennictwo redakcji filmwebu oraz jeszcze kogos?

Zaraz szlak mnie trafi. Dlaczego? Odpowiedź jest krótka: TVP2. Oto moja przyczyna irytacji, wściekłości, nadszarpniętych nerwów : Puścili 7 lipca br. nowy odcinek w którym to Molder bawi się z chłopcem i buduje z pisku UFO.(tak z grubsza). 14 lipiec br. TVP2 emituje odcinek w którym to inny chłopczyk zjada ludzkie...

czy ktoś może wie kiedy leci/leciał w tv Szymon mówi show Majewskiego???????

Ostatnio zaczęły mnie wkurzać wszelkiego rodzaju przerywniki na Polsacie. Chodzi mi głównie o pasmo po 21.00, gdy zaczyna się emisja wieczornego filmu (lub serialu). Najpierw czekam na zapowiadany film - reklam więcej niż "ustawa przewiduje" a w dodatku opóźnienie w nadawaniu filmu. Wreszcie napisy początkowe, akcja...

więcej

nie wiem jak Wy ale ja sporo oglądam programy na kanałach takich jak Panette i Discovery i dobrze mi z tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones