Telewizja uraczy nas następną "lekarką dusz ludzkich". Dymna będzie pocieszać niepełnosprawnych. Czyżby brak propozycji aktorskich? Robimy szmal na ludzkiej tragedii !!! Mnie się to wcale nie podoba.

użytkownik usunięty
Jerzy_Zemla

spokojnie
Nie przesadzajmy.Nie wyglada to az tak źle jak przedstawiasz.

mam swoje zdanie
Mam na ten temat swoje zdanie. Nie znaczy to że akurat właściwe. Ja tak to widzę. Czytałem wiele wypowiedzi prasowych na temat programu Dymnej i raczej są podobne do mojego w zdania. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Jerzy_Zemla

Sam niby
taki świety????? Zajmij się lepiej SWOJĄ tragedią.o ile jej nie wymyśliłes.

dziękuję
Dziękuję za radę. Ja też dam Ci radę. Nie rzucaj w kogoś kamieniami, aby te rykoszetem nie odbiły się i nie trafiły w Ciebie. Nie znam Cię , ale życzę Ci wszystkiego dobrego. Pochopnie nie można drugiej osobie robić krzywdy. Zastanów się nad tym. Pozdrawiam

Jerzy_Zemla

Czemuż
Czemuż nie zastanowiłeś sie kiedy sam rzucałeś kamienie.Robisz sobie z ludzi bolesne żarty .

Selma

Jakie żarty?
Ciekaw jestem jakie to bolesne żarty Pan Jerzy robi sobie z ludzi. Dzwoni do nich i podszywa się pod gangsterów? A może zamawia na ich adres dwie wielkie pizzę?

Selma

Dziwiłam się co to jest?!
Ja tego nie pisałam!!!!Pan Zemła nigdy nie zrobił mi żadnej przykrości,wręcz przeciwnie. Na szczęście wyjaśniło się juz skąd się to coś tu wzięło...Pozdrawiam i przepraszam Pana Z.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones