Co to jest ! Co ten Polsat sobie wyobraża! Nie dość, że wkółko puszczają te same filmy i wciskają je pod szyldem Mega Hit, to jeszcze emisja tych hichiorów spóźnia się o 30 min albo więcej, po to tylko by po 5 min władować losowanie lotto. Krew mnie zalewa, bo ile razy mozna ogladać Samych swoich i Dzień niepoldegłości. Zalewają nas tymi gównianymi chałami które ciągna sie w nieskończoność i są takie durne, nie ma tak strasznego przymiotnika by je opisać, to jest takie dno, że aż człowiek nachodzą mysli samobójcze i przez takie coś opóźnia się emisja jedynego w miesiącu ciekawego filmu, który TV łaskawie zdecydowało się wypuścić. A co ja gadam te filmy mają co najmniej z 6 lat i Mega hitami raczej nie można ich nazwać. Tak się ostatnio zdenerwowałem, ten smieszny Polsat właczyłem pierwszy raz od 2 miesięcy, wyczekałem sie a ta Zdrada okazał się cienutka. Dzisiaj puszczają Tajemnice L.A po raz chyba 5, nie dlatego, że to wybitny film tylko dlatego, że mają nas gdzieś, a ja tez mam Polast gdzieś oglądne sobie dziś L.A Confidential niech mają, ale też go sobie nagram i gdy za 4 miechy puszczą go znowu to ja sobie ogladne z kasety.

P.S Przyjmuje zakłady o ile si spóźnią dzisiaj. Ja stawiam na 35 min.

mash

:)))))
Zupełnie, całkowicie i w całej rozciągłości cię popieram, czuję dokładnie to samo!!! Mnie również niesamowicie irytują i wkur... te zabawy Polsatu, jednak ja ze swojej strony polecam ci kino w niedzielne wieczory na TVP 1 i wtorki na TVP 2 (Kocham kino) - często warto to oglądać. A na podejście Polsatu do swoich widzów, niestety nie mamy wpływu :(((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones