PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 066
ocen
7,7 10 1 11066
4,9 10
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Rozumiem, że dla redakcji nie ma znaczenia dość sensacyjna wiadomość, że ten film w USA zmiótł konkurencję - nawet nowy Indiana Jones mu nie dorównał a różnica w skali budżetu i ilości kin jest GIGANTYCZNA.

Jak dotyczy to filmów zgodnych z ideałami redakcji to na głównej stronie są krzykliwe wstawki i sensacyjne artykuły.
Ale jak chodzi o film o prawdziwych wydarzeniach, które są plamą na establishmencie USA i z nimi współpracujących to jest CICHUTKO!

Redakcjo FILMWEBU - WSTYD!
Jesteście już od dawna TUBĄ PROPAGANDOWĄ!

QQBIK

Xd ale pajacówa

ocenił(a) film na 7
PIXA_GOD

PIXA_GOD czy sam jesteś pedobear-em że tak zaciekle ich bronisz?

sylwazx

Polecam psychologa i leki i przerwę od internetu jak widzisz jak gdzieś zniechęcam do filmu i bronie pedofilii.

QQBIK

Oczywiście że film jest niewygodny dla establishmentu USA, afera Epsteina się kłania.

QQBIK

Bo Filmweb to nie redakcja tylko masońscy aktywiści.

QQBIK

No ale Indiana jest o SILNEJ, NIEZALEŻNEJ, PIĘKNEJ KOBIECIE, która pokazuje tym wstrętnym facetom jak się robi w przygody :D Dla filmwebu taka agitacja feminizmu w kontekście samczego bohatera jest ważniejsza ;)

ocenił(a) film na 10
QQBIK

Dokładnie, piszą tylko tam gdzie płacą

maskit

Oceniłeś film na 10. Gdzie go widziałeś?

CyganFilip

Masz jakaś obsesję? Wszystkich pytasz gdzie widzieli ten film xD

hydepark

No bo też chcę go obejrzeć, a ci już oceny dają, choć film w Stanach dopiero poszedł. No ich pytam, gdzie go widzieli? I nie wszystkich tylko tych, co oceny wystawili.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maskit

Próbowałem tam, ale same ślepaki i jeden wirus. Widzę jak na razie tylko spiracone kamerówki. Cóż, będzie trzeba chwilę poczekać.

ocenił(a) film na 10
CyganFilip

Tylko na Twiterze. Elon zapowiedział że udostępni film na swojej platformie. żydowskie platformy cisza, śmierdzą im pieniądze jakimś cudem. Niebywałe, że na tym forum są osoby które tego nie widzą. Ale podejrzewam że nie chcą widzieć lub wspierają narrację że to szurowski film i wymysł.

ocenił(a) film na 2
Rafal_Szot_fw

Wiesz, że Jezus był żydem, co nie?

QQBIK

Z całym szacunkiem, ale nieprawda: pierwszy raz o tym fimie dowiedziałem się WŁAŚNIE Z FILMWEBU. "Cenzura" to grube słowo. W ostatnim podsumowaniu box office była informacja o spektakularnym sukcesie tego filmu - redakcja filmwebu napisała dosłownie "Sound of Freedom wyrasta na największą niespodziankę roku". To sporo jak na film o małym budżecie, braku dużych nazwisk (sorry, Caviezel jest gwiazdą, ale nie najjaśniejszą) i zerowej promocji (nie licząc promocji takiej jaką uprawia się tu w komentarzach - partyzanckiej, trollowej, przyznajmy - dość skutecznej!). W USA powstają tysiące filmów akcji. Ten ma duży temat i ambicję kształtowania światopoglądu. To i dużo i mało. Nie widzę powodu dla którego nagle miałoby być o tym filmie jeszcze więcej na Filmwebie. Tym bardziej że wg mojej wiedzy nie ma dystrybucji w Polsce. W Chinach też są dziesiątki hitów które zarabiają mnóstwo kasy, królują w światowym box office i często są tam lokalnie "ideologicznie słusznie" - a jednak nie ma ich w Polsce i na filmwebie często nie mają nawet plakatu. Spisek zgniłego Zachodu? Cenzura Filmwebu? Dajcie spokój.

ocenił(a) film na 9
nocek

"Nieprawda" - bo Ty dowiedziałeś się o tym filmie z FILMWEBU?

Owszem, jest ogromna ilość produkcji, która nie trafia na główną stronę portalu z różnych powodów - od faktu braku dystrybucji w PL (głównie azjatyckie) po bardzo niszowe produkcje. Produkowanych jest setki filmów więc trudno o to aby o każdym była choćby mała wzmianka.

Nie zmienia to faktu, jakim jaskrawym przykładem realnej cenzury jest to, że FILMWEB na wieść o sensacyjnym debiucie tej produkcji wspomniał w dwóch zdaniach w odrębnym artykule na temat... nowego Mission Impossible!! Mamy tu opis zawodu nad wieloma produkcjami z box office, które mimo dużych kampanii nie przyniosły oczekiwanych zysków.
Cytujesz tu wycinek tego artykułu jako dowód na brak cenzury?
Samego wpisu dokonałeś zapewne zaraz po jego przeczytaniu :)

Rozumiem próbę obrony Twojego spojrzenia bo przecież to zupełnie normalne, że każdy chce być zgody ze swoimi myślami ale niestety bronisz tu przegranej sprawy, która jest NIE DO OBRONY - FILMWEB stoi tu na straży jawnej CENZURY.

QQBIK

Czego się spodziewałeś od takiego Łukasza Muszyńskiego, redaktora Filmwebu, który chełpił się kiedyś, że należał do redakcji skrajnie lewackiej, antypolskiej i antykatolickiej "Krytyki Politycznej"? Teraz do tego się nie przyznaje. Zapewne reszta redakcji FW ma podobne poglądy.

JackHolborn

To mi właśnie u nich nie pasuje, zwłaszcza u pana Muszyńskiego. Ale nie zmienia to faktu, że regularnie ich słucham i przy tym nie cierpię jakoś szcególnie. Jako człowiek o poglądach wolnościowych, szanuję prawo do własnych przekonań u ludzi, z którymi poglądowo się nie zgadzam.. Szkoda, że lewa strona, zazwyczaj, tak nie potrafi.

xxadrianxx

Chyba przestane uzywac polskich znakow, bo jakies szlaczki sie pojawiaja. Czy ktos, kto przeczytal moj powyzszy komentarz, moze to potwierdzic? Moze tylko ja tak widze na moim niemainstreamowym systemie? ;)

xxadrianxx

U mnie normalnie wyświetlają się polskie znaki z Twojej odpowiedzi.

Nick_Valentine

Dzięki za info. Teraz widzę normalnie, ale jestem na tel., może mój linuxowy laptop 'widzi' to inaczej ;)

JackHolborn

to że ktos ma inne poglądy niz twoje, nie oznacza że jest antypolski

F_Z_fw

Niewinne poglądy to dyskusja, która smaczniejsza: pasztetowa, czy wątrobianka.

JackHolborn

Wolę sery, tyle że to nie na temat. Naród to fikcja, nie ma co życia poświęcać na głupoty.

QQBIK

Polecam przeczytać to jaki świat jest chory
https://naodlew.pl/2023/07/22/gwalty-i-tortury/?utm_source=feedly&utm_medium=rss &utm_campaign=gwalty-i-tortury

michalll91

Dzięki za to. Mocna strona, gdybym od dawna nie wiedział, to uznałbym za fikcję. Mam nadzieję, że Sound of Freedom spowoduje pewną lawinę. Głowy powinny polecieć za to. Nie ma gorszej zbrodni niż to co się wyczynia z dziećmi. Te zwyrole to ludzie bez dusz, nie wiem jak mogą spać po tym. To nie tylko Hollyweird, ale też rodziny królewskie, po prostu szeroko pojęte elity. Ja sobie wyobrażam jak to działa: nie jest możliwe by WSZYSCY od prawa do lewa byli w to zaangażowani, więc ci, którzy są mogą przemycać pewne substancje np. kobietom, po prostu tym niezorientowanym. Może też być tak, że np. Jamie Lee Curtis (przykłąd przypadkowy), będąc od lat wtajemniczona, rozpowszechni u jakiejś nieświadomej Jennifer Lawrence info, że ma dostęp do fajnej, dającej wigor i młodość substancji i że poleca, nie wspominając oczywiście, co to za substancja w rzeczywistości. Ja wiem, że ekstrapoluję teraz, ale chcę niedowiarkom wytłumaczyć, że wejście do kultu nie jest tak trudne, że stanie się obiektem manipulacji nie jest takie trudne. Ilu z was nabrało się na skuteczność pewnych specyfików na pewien w*rus tylko dlatego, że nawalano o tym z maistreamu? To tylko jeden, najświeższy przykład.

QQBIK

Filmwebowi należy się krytyka, bo jest pod wieloma względami słaby, nierzetelny i pełen błędów, ale trochę histeryzujesz. No i ociupinkę mijasz się z prawdą. Indiana jest na siódmym miejscu, a "Sound" na trzynastym.
https://www.filmweb.pl/news/Box+Office+USA%3A+Barbie+i+Oppenheimer+przyci%C4%85g aj%C4%85+t%C5%82umy-151542
Oczywiście, o ile FB podaje prawdę ;-)

QQBIK

A może dlatego, że nikt o tym filmie kompletnie nie słyszał XD? Filmweb to nie organizacja charytatywna. To chyba logiczne, że wolą napisać o serii filmowej, która jest legendą, niż o filmie o którym nikt nie słyszał, bo budżet na reklamę mieli taki jak Indiana na catering.

Czorny_Narzeka

Zaraz, zaraz... Film od 04 Lipca zarobił ponad 120 mln USD ( teraz już 150 mln). miał najlepszy weekend otwarcia ( lepiej niż nowy Indiana Jones) a największy portal filmowy nadal udaje , jakby "nic się nie stało", kompletnie milczy, na głównej jego stronie dalej nie ma jego zwiastunu. Rozumiem, że Barbie jest tą nową legendą dla Filmwebu...Jakieś tanie gnioty kina klasy B mają więcej informacji na portalu niż "Sound of Freedom" Chyba coś tu jest nie tak.

krzys25b

wszystko jest tak, prywatny portal, ich kryteria

ocenił(a) film na 5
QQBIK

nie posraj się

ocenił(a) film na 10
QQBIK

Zacznijmy od tego, że ten film nie jest jeszcze u nas dostępny. Po za tym w sieci bardzo wiele się o nim mówi.

ocenił(a) film na 10
Basia_101

Ciekawe ilu takich sk********w siedzi na wiejskiej którzy robią takie rzeczy. Obstawiam ze z 80% bo działają razem i nie chcą obalić nie rządu. Filmweb to kaszana wiec nie spodziewam się z ich strony nic dobrego odnośnie takich filmów. Połowa ich krytyków to pały bez wyobraźni.

ocenił(a) film na 10
QQBIK

lgbt+p będzie robić czarny PR, bo według mnie pedofilia kryje się za tym ruchem i tylko czeka na comming out.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
QQBIK

Cenzura czy nie, ale wyszukiwarka nie działa poprawnie dla tego tytułu:
"sound of" -> sound of metal, sound of music, sound of noise, sound of my voice, sound of freedom, sound of magic
"sound of m" -> sound of metal, sound of music, sound of magic
"sound of n" -> sound of noise
"sound of f" -> brak powyższych
"sound of freedo" -> brak powyższych
"sound of freedom" -> sound of freedom

Inne tytuły nie mają problemów z analogicznymi frazami.

sokarel

https://www.filmweb.pl/api/v1/live/search?query=sound%20of%20freedo
Nadal zwraca Sound of Metal w top 10, ale nie najbardziej pasujący tytuł.

ocenił(a) film na 10
QQBIK

Dokładnie. Film na serio niepoprawny politycznie ale niezwykle potrzebny. Słychać wycie? Znakomicie :-)

ocenił(a) film na 7
QQBIK

Dobrze, że chociaż pozwolili dodać film, inne blokują :)

QQBIK

Na portalu nawet w wyszukiwarce nie można znaleźć tego filmu. Poszukam innej strony o filmach.

ocenił(a) film na 8
QQBIK

Wpisałem angielski tytuł filmu w wyszukiwarkę Filmwebu, tytuł się zgadzał, mimo to film się nie pokazuje odrazu, trzeba szukać ręcznie...


P.S. Filmweb już od paru lat to porażka, w szczególności ich polityka co do reklam.

QQBIK

https://www.dailywire.com/news/sound-of-freedom-adds-more-international-dates-am id-films-success??utm_source=facebook

QQBIK

Zaraz po polskiej premierze dali recenzje ....

ocenił(a) film na 5
QQBIK

Jest informacja o tym filmie na głównej stronie.

ocenił(a) film na 2
QQBIK

taaa, jasne, zmiótł w usa, jak pis w polsce zmiótł demokrację. Weź nie pieprz gościu i idź do psychiatry. Filmik jest dennie płytki z wykonem na poziomie przedszkola w papui nowej gwinei. Idealnie zrobiony dla takich jak ty, pretensjonalnie płytkich prawicowych matołów.

QQBIK

ale czy USA są jakimś wyznacznikiem jakości? Każdy obywatel USA jest koneserem kina czy co? Co mnie obchodzi, ze jest oglądalność w USA.

QQBIK

ziew, bo ktoś ma inne zdanie na temat gniota

QQBIK

Cała ta awantura nie ma najmniejszego sensu. Kościół dopuszczał się obrzydliwych rzeczy z molestowaniem dzieci włącznie, najbardziej ohydna rzecz jaką sobie można wyobrazić a sprawców krył systemowo. Film opowiada o innej nieludzkiej ochydzie jaką jest handel dziećmi. Nie obchodzi mnie jakie poglądy mają twórcy filmu, mają prawo do swojej duchowości, która nie musi być moją, a jeśli film jest dobry tym lepiej. Takie filmy jak ten czy Spotlight są bardzo potrzebne.

ocenił(a) film na 1
QQBIK

Wstyd to był jak praWacki łazily w obronie Bestii z Wadowic odpowiedzialnego za cierpienie tysięcy dzieci

QQBIK

Co za szur xD czyli wymysliles sobie ze ten film jest niewygodny dla filmwebu i probuja go zatuszowac na podstawie tego, ze za malo napisali o nim artykulow? Niezla odklejka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones