PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 070
ocen
7,7 10 1 11070
5,0 11
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Rozumiem, że dla redakcji nie ma znaczenia dość sensacyjna wiadomość, że ten film w USA zmiótł konkurencję - nawet nowy Indiana Jones mu nie dorównał a różnica w skali budżetu i ilości kin jest GIGANTYCZNA.

Jak dotyczy to filmów zgodnych z ideałami redakcji to na głównej stronie są krzykliwe wstawki i sensacyjne artykuły.
Ale jak chodzi o film o prawdziwych wydarzeniach, które są plamą na establishmencie USA i z nimi współpracujących to jest CICHUTKO!

Redakcjo FILMWEBU - WSTYD!
Jesteście już od dawna TUBĄ PROPAGANDOWĄ!

ocenił(a) film na 1
cpu

Na prawdę? XD

ocenił(a) film na 10
Norblin

Paszoł won.

ocenił(a) film na 1
HRA

Dzięki że mi przypomniałeś. Polskie prawactwo poza tym że debile i obrońcy pedofili to również ruskie onuce. Jesteś w Polsce, mów po polsku

ocenił(a) film na 7
Norblin

Np aktywiszcze albo członcze? Xd

Norblin

Zamknij się zboku

ocenił(a) film na 1
kwieku501

Widzę że ostatnia tura wypłat dla prawackich trolli jeszcze poszła :D ale do kolegów chyba nie doszło bo się od wyborów nie odzywają :*

ocenił(a) film na 9
Norblin

dając temu filmowi tak niską ocenę sam sobie nie wystawiasz najlepszego świadectwa

ocenił(a) film na 1
grzes1962

Idź szczekać pod tvp. Wszystkie ręce na pokład :D

Norblin

podaj adres koleś to ci parę rzeczy wytłumaczę

ocenił(a) film na 1
lukarian1313

Nic co masz w głowie (zakładając optymistycznie, że masz) nie przyda mi się w życiu, prostaku

GunMeat

Co?

ocenił(a) film na 8
ABC_2019

Matole film dotyczy jak najbardziej prawaków z opcji kościółkowej

GunMeat

A te "lewaki", to kto to taki?

eltoro10000

gdy trafiasz na trudne słowo, to możesz poszukać przy pomocy u wujka Google, dzieciaczku :)

GunMeat

Znalazłem prostaczku ;-)
>>W Polsce tym mianem określa się każdego, kto nie jest ani narodowcem, ani sympatykiem partii "Prawo i Sprawiedliwość".<<
Aha, czyli chodzi o ludzi normalnych.

eltoro10000

No więc akurat nie jest to prawdą. Może w środowiskach sympatyków PISu ale nie w szerszych kręgach. Lewak to osoba o lewostronnych (bardziej lub dużo bardziej) poglądach ale przy tym bardzo mocno odklejona od rzeczywistości, niejednokrotnie również głupia, czego dowodzi za każdym razem gdy podejmuje jakiś temat, opierając się w swoich twierdzeniach na emocjach i wyssanych z palca "argumentach".

Piotrek_K79

Zdaje się, że sam jesteś odklejony od rzeczywistości, bo to twoja definicja jest pisowska ;-)

eltoro10000

akurat lewak w tej czy innej formie istnieje nie tylko w Polsce, także fajnie że w swojej główce przypisujesz wszystko co złe PiSowi :) takie bardzo lewackie, hyhyhyhyhh

miroll

"Także" fajnie, że twój styl i ortografia wskazuje na analfabetyzm funkcjonalny. To takie bardzo charakterystyczne dla pisowskiego elektoratu ;-)

eltoro10000

ah rozumiem, tak niskie IQ że odklejka ostra :) Zrozumiałe, powodzonka w życiu :)
Bycie wyśmiewanym na każdym kroku musi Ci sie podobać.

ocenił(a) film na 10
miroll

Specjalnie założyłem dziś konto na tym serwisie mianującym się polskim portalem filmowym. Aż strach pomyśleć kto zarządza tą firmą. Zgadza się, cenzura tu panująca w ostatnim czasie robi się coraz większa. Pomimo tego, rad jestem że widzi się komentarze ludzi stojących w obronie za naturalnymi prawami jakimi jest wolność, rodzina, a przeciwstawiają się propagandzie jaką społeczność jest traktowana. Byle tak dalej! Co do zarządców Filmweb - wstydźcie się! Kara was spotka za to co robicie.

ocenił(a) film na 4
Niedzielludek

Zapisałeś się, ale ci się nie podoba, wiec możesz się wypisać :)

miroll

Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz, ale ty sam pewnie nie wiesz. Lepiej odstaw to co palisz czy tam wąchasz.

eltoro10000

powodzonka =)

eltoro10000

Ty to lubisz prowokować, a jak dyskusja zejdzie na fundamenty to 0 argumentów. Fanatyk.

ABC_2019

A co miałbym argumentować, bo nie bardzo chwytam. Twoja wypowiedź jest cokolwiek niejasna. A czego jesteś fanatykiem? Zresztą, nie wysilaj się, nie chcę wiedzieć.

eltoro10000

Lewactwo i normalność buchacha tos doyebal

eltoro10000

Pis to lewaki

dawid15893

Wygląda na to, że wszyscy są lewakami ;-)

eltoro10000

lewaki to z definicji lemingi czyli zdalnie sterowane imitujace wolnego czlowieka i pozbawione wlasnego swiatopogladu na cokolwiek. to chyba oczywiste

ssijto

A prawaki? ;-)

ssijto

Oczywiscie ze tak dlatego tak łatwo dali sie strolowac wielkiej finansierze

ocenił(a) film na 8
ssijto

Czyli opisałeś typowego PiSowca

eltoro10000

Lewak – człowiek oddany fanatycznie lewicowej propagandzie, ideom marksizmu, leninizmu, maoizmu, stalinizmu i narodowego socjalizmu. Łączący bezkrytycznie wszystkie te elementy. W razie potrzeby albo poddaje je krytyce, albo ślepo w nie wierzy. Bezkrytycznie określający wszystko i wszystkich, którzy nie pasują do jego wizji rzeczywistości i pojęć prawdy , która jest tak samo zmienna i zależna od tego, co sam uzna, że jest prawdą czy nie, aby tylko jak w klasycznej dialektyce marksistowskiej odpowiadała z góry założonej tezie opartej o byle jakie nawet bezsensowne dowody. Co nie jest lewackie – to jest faszyzmem lub nazizmem. Określenie nie ma tu znaczenia, tak jak wiedza co jest faszyzmem czy nazizmem. Różnice mają dla lewaka takie same znacznie jak prawda czy rzeczywistość. Te zawsze są określane podobnie do bytu. Byt określa świadomość, co jest prawdą, fałszem. Podejście do tej świadomości jest też dowolne. Tak jak to, że reprezentuje się najbardziej zbrodniczą i najkrwawszą ideę w historii ludzkości, której istnienie opiera się o miliony ludzkich bytów, które nie spełniały oczekiwań lewactwa. Lewak nie ma problemu z przypisywaniem zbrodni swoich protoplastów innym i nie rozumie problemu z tym związanego, że tych ludzi zamordowano z powodu fikcyjnej selekcji opartej o wymyślone powody. Za to nie ma problemów z rozliczaniem, najczęściej fikcyjnej zbrodni i win innych. Bo umysł lewak nie odróżnia fikcji od faktów. Po prostu nie ma to znaczenia. Dla lewaka faktem i prawdą jest to, co on uważa, a nie to, co podlega logicznemu rozumieniu prawdy.

Czym się różni prawak od lewaka? Prawak denerwuje się , kiedy wmawia mu się kłamstwa. Lewak jest wściekły, kiedy mówi mu się prawdę.

shinobi82

w punkt, szczególe wystarczy ta krótka definicja na samym końcu.

shinobi82

No proszę, nie wiedziałem, że mamy rząd lewaków. Całe życie człowiek się uczy ;-)))

shinobi82

Prawak denerwuje się kiedy mówi mu się kłamstwa ...o ku***dawno się tak nie uśmiałem, większych idiotów łykających wszystko jak leci od prawaków w życiu nie spotkałem

GunMeat

polska prawica - wolno,a nawet trzeba bić dzieci, bo tak nakazuje tradycyjne wychowanie
polska prawica - jeśli ksiądz zgwałcił dziecko to wina dziecka, skusiło biednego kleryka

polska prawica widzi, że film o handlu dziećmi jest cenzurowany - to pewnie sprawka lewaków...

ja pie... czemu "polska prawica" stała się synonimem słów "debil" i " hipokryta"

Pawel_Matczak

a kto cenzuruje film - prawica ?

GunMeat

widzisz, w twoim bardzo małym rozumku świat może być czarno-biały (w tym przypadku prawicowo-lewicowy), ale rzeczywistość jest dużo bardziej skomplikowana

film na pewno nie spodobał się nie tyle prawakom, czy lewakom, ale pedofilom
pytanie jednak, wśród których środowisk ci pedofile czują się lepiej?
pomyślmy (piszę tu o Polsce, oczywiście)

- rządy prawicowe, czy lewicowe układają się z kościołem gwarantując bezkarność pedofilom w sutannach?
- w rządach prawicowych, czy lewicowych mamy polityków złapanych na korzystaniu z nieletnich prostytutek?
- polityk prawicowy, czy lewicowy jest znany z poglądów o pozwoleniu na "lekką pedofilię", czy o tym, że wolałby oddać córkę w ręce pedofila niż pozwolić na wychowanie seksualne w szkole?

wiem, GunMeat, że twój zryty katoprawicową propagandą beret może ekspolodować, kiedy spróbujesz włączyć samodzielne myślenie, ale mimo to spróbuj
będzie to z zyskiem dla ciebie, ale reszty społeczeństwa

Pawel_Matczak

to są wykręty w stylu "a w USA to murzynów biją"
ponawiam pytanie - kto cenzuruje ten film ???

Pawel_Matczak

legalizacja pedofilii już jest w USA dokonana przez lewaków - demokraci organizują publiczne występy i oswajają przedszkolaków ze zboczeńcami
a występy ochrania lewacka Antifa

GunMeat

po takiej rekomendacji już na pewno obejrzę

GunMeat

To kościół tuszuje pedofilię, ziobrysto.

GunMeat

Sądząc po frekwencji w Polsce prawakom też się średnio spodobał xd

ocenił(a) film na 6
GunMeat

E tam, Vega nakręcił o tym problemie film wcześniej, szerzej, bez zadęcia.

gadd

A skoro tak, to już "problemik" zaliczony - nie ma o czym mówić :D :D :D

ocenił(a) film na 6
GunMeat

Na pewno nie nalezy mówić, że to jakiś odkrywczy film.

GunMeat

po TWOJEJ wypowiedzi zastanawiam sie czy nie iść na ten film do kina - jestem lewakiem

ocenił(a) film na 9
GunMeat

Czasami nazywano mnie lewakiem, cokolwiek to znaczy, ale film bardzo mi się podoba i nie widzę tam nic prawicowego czy lewicowego. Także nie mam pojęcia, o co chodzi w tych komentarzach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones