PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 10 970
ocen
7,7 10 1 10970
4,9 10
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Rozumiem, że dla redakcji nie ma znaczenia dość sensacyjna wiadomość, że ten film w USA zmiótł konkurencję - nawet nowy Indiana Jones mu nie dorównał a różnica w skali budżetu i ilości kin jest GIGANTYCZNA.

Jak dotyczy to filmów zgodnych z ideałami redakcji to na głównej stronie są krzykliwe wstawki i sensacyjne artykuły.
Ale jak chodzi o film o prawdziwych wydarzeniach, które są plamą na establishmencie USA i z nimi współpracujących to jest CICHUTKO!

Redakcjo FILMWEBU - WSTYD!
Jesteście już od dawna TUBĄ PROPAGANDOWĄ!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
failedmission

film się nie spodobał lewakom, bo porusza realne problemy, a nie ich fantasmagorie

GunMeat

Nie spodobał się im, bo właśnie dotyczy lewaków !!!

ABC_2019

100% racji !!!

ocenił(a) film na 1
GunMeat

Do tuszowania pedofilii najbardziej przyczynia się prawactwo pod rękę z kościołem, podobno dzieci same się pchają na kolana, jak to mówił jeden z biskupów

ocenił(a) film na 10
Norblin

Piękny temat zastępczy.. tylko pedofilia w KK się liczy ? na resztę ciche przyzwolenie? Dlaczego to nikt nie zainteresował się filmem Bagno który dotyczy pedofili w showbiznesie? Sekielski i reszta pięknie umyli ręce - odruch wymiotny

ocenił(a) film na 1
spartanix

Prawactwo uwielbia nazywać pedofilię w kościele tematem zastępczym albo atakiem na kościół. Kto organizowal niedawno marsze w obronie tuszowania pedofilii?

ocenił(a) film na 10
Norblin

Żenujące argumenty znów KK.. szkoda czasu na twój tęczowy świat..

ocenił(a) film na 1
spartanix

Pretensje to do prawactwa z rządu - stworzyli taką komisję która póki co nic nie robi (poza braniem hajsu), a mieli śledzić pedofilię wszędzie, wśród sprzątaczek i kierowców autobusów też... Aha i to są ludzie z Mordo Juris, o których nie można mówić że są finansowani przez Putina i którzy zachęcają do bicia dzieci

Norblin

Jesteś fanatykiem lewactwa.

ocenił(a) film na 1
ABC_2019

W byciu fanatykami prawactwo nie ma sobie równych. Nadal dzielnie walczycie z 5G i smugami po samolotach?

ocenił(a) film na 10
Norblin

zamilcz, wstydu oszczędź!

ocenił(a) film na 1
Alex_H_K

Wam wstydu? Nie, jednak beka z prawactwa jest bezcenna :)

ocenił(a) film na 10
Norblin

Beką to ty jesteś. W dodatku pustą.

Zamilcz bo nic mądrego nie napisałeś i nie napiszesz.
Tyle co mam do powiedzenia.

ocenił(a) film na 1
Alex_H_K

To dobrze że tylko tyle, ulga dla ludzkości :D

Norblin

Czytam twoje komentarze przyjacielu i przecieram oczy ze zdumienia! Masz jakieś przykre doświadczenia z księdzem z dzieciństwa?? A film oceniłeś na 2 gwiazdki? czy piana na pysku przesłoniła ci rzeczywistość i ruszyłeś na krucjate?

ocenił(a) film na 1
pawel0074

Zajmij się swoim pyskiem i swoim gustem filmowym.

Norblin

A rób.soboe bekę. Każdy trochę ogarnięty wie że lewactwo to ciężki stan umysłu. Przecież to co wyrabia lewactwo w wielu tematach to nawet nie wiem czy płakać czy się śmiać. Bo śmieszne ale w głębi boleśnie smutne to.

Norblin

Walka ze smugami powiadasz ? A co Ty na to, że już około 50 krajów na świecie oficjalnie przyznało się do "sterowania" klimatem poprzez rozpylanie z samolotów substancji wywołujących lub blokujących opady deszczu oraz nasłonecznienie ? Może trochę więcej wiedzy, a mniej bezczelnej ignorancji ?

ocenił(a) film na 1
ostmet

I te nanoroboty w smugach to są te same co w szczepionkach czy inne? ;)

ostmet

Podaj zrodlo tych rewelacji prosze

Krzysztof_Wilkowski

Pierwsze z brzegu, a jest tego multum. Łącznie z deklaracją sprzeciwu i niezadowolenia ONZ w sprawie regulowania pogody. https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2020-02-14/juz-ponad-50-krajow-manipuluje-p ogoda-niektorzy-chca-wykorzystac-deszcze-aby-zniszczyc-wroga/

ostmet

Wywala link jako błąd ,ale ten już wchodził https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2020-02-14/juz-ponad-50-krajow-manipuluje-p ogoda-niektorzy-chca-wykorzystac-deszcze-aby-zniszczyc-wroga/

Krzysztof_Wilkowski

https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2020-02-14/juz-ponad-50-krajow-manipuluje-p ogoda-niektorzy-chca-wykorzystac-deszcze-aby-zniszczyc-wroga/

Krzysztof_Wilkowski

wpisz w przeglądarkę : kraje sterują pogodą.

Norblin

Ty nie nabija się z prawactwa bo jak wiadomo lewaki mają tylko dwie komórki mózgowe i jak tak szalejesz intelektualnie to czy któraś z nich jeszcze pilnuje zwieraczy odbytu i cewki moczowej? zastanów się kto ci będzie podłogę sprzątał? bo Lępart już dawno zadeklarowała, że nie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Norblin

Kolejny baran

ocenił(a) film na 1
sirCharles00

Tak miło mi, a ja jestem Łukasz

Norblin

Baran to dla ciebie zbyt lagodne określenie, niestety do lewaków, socjalistow takich jak ty zadne argumenty i fakty nie przemawiaja, oprócz jednego

ocenił(a) film na 1
gok_U

Ależ mów mi, mów mi jeszcze słonko :*

Norblin

Dziękuję za komplement, piszesz do mnie prawie jak moja kobieta

ocenił(a) film na 1
gok_U

Twoja kobieta też jest baranem? :O

Norblin

Do tej pory wszem i wobec wydawalo sie ze baran to rodzaj meski, ale najwidoczniej myslimy inaczej

ocenił(a) film na 1
gok_U

Naprawdę prawactwo promuje feminatywy? :D a skąd ja mam wiedzieć, może jest wagą albo koziorożcem...

Norblin

Kto?

ocenił(a) film na 1
gok_U

No ta twoja baraninka, skoro już mnie tak upominasz

Norblin

Jaka baraninka?

ocenił(a) film na 1
gok_U

Czy ktoś inny z forum może wytłumaczyć koledze? Pomocy :D

Norblin

Czuje ze mogliśmy się za kumplować

gok_U

bo to jest lewacka ciooota

n_k_2

O kim piszesz?

gok_U

No o tym łysym pedziu ze zdjęciem co tak wytrwale broni pedofilii.

n_k_2

Hehehe, dobre z chęcią bym z toba podyskutowal

ocenił(a) film na 6
Norblin

Słonko i Odbytniku - Myślę, że Odbytniku będzie najtrafniej. Co o tym sądzisz? Pasuje?

ocenił(a) film na 1
Bokciu

Do ciebie jak najbardziej. A jako niepełnosprawny intelektualnie wymienią ci dane w dowodzie bez kolejki

ocenił(a) film na 6
Norblin

Grzecznie pytam, a ten mnie atakuje. Po czym wnosisz, że do mnie pasuje? Patrząc po twoich wypowiedziach, ja przynajmniej mam podstawy aby tak twierdzić. W końcu jesteś zgniłym lewakiem, wtórującym tęczowym sodomitom, więc Odbytnik to chyba właściwe miano. Pewnie sprawia ci radość ubijania gówna w odbycie, więc proszę nie zaprzeczaj.

ocenił(a) film na 1
Bokciu

Ależ ja jestem bardzo miły i zawsze chętnie pomagam upośledzonym w potrzebie. Freud coś tam pisał na temat symboliki g***wna, ja o nim nie fantazjuję ale ty jak widzę tak

ocenił(a) film na 6
Norblin

Ty nie fantazjujesz tylko regularniej w nim się pławisz. Uważaj tylko żebyś nie dostał zatwardzenia, bo wówczas może wyjść uszami podczas zabawy z knurem.

ocenił(a) film na 1
Bokciu

Ja jestem chłopak z miasta, ja się w niczym nie taplam. A ty nadal masz kosmate myśli, co mamy empirycznie potwierdzone powyżej. Diagnoza może być tylko jedna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones