PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 330
ocen
7,2 10 1 214330
8,5 51
ocen krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Oscary 2016

ocenił(a) film na 6

Nominacja do Oscara za najlepszy film to chyba jakiś żart...

ocenił(a) film na 9
Andy2008

No chyba jednak nie.

ocenił(a) film na 8
Skril3x

No chyba jednak tak ;)

ocenił(a) film na 3
Andy2008

To nie żart. To skandal. O tempora, o mores! Żeby takie gówno dostawało Oskary!? Co się dzieje ze światem!? Oskary dostają dwugodzinne teledyski dla opóźnionych w rozwoju. Nie potrafiłem pojąć jakim cudem ktoś zainwestował tak ogromne pieniądze w produkcję tego filmu dopóki nie zobaczyłem ile Oskarów dostał. Oni tam w Hollywood doskonale wiedzą, że grono upośledzonych intelektualnie na świecie powiększa się szybciej od światła i będzie na kim zarobić. Jakie echo trzeba mieć między uszami aby siedzieć w kinie dwie godziny i gapić się jedynie na popisy specjalistów od efektów specjalnych. Idiokracja pełną gębą.

ocenił(a) film na 10
Janekkowalski2011

Gówno to ty masz avatar. Dokładnie nie zrozumiałeś filmu, więc najwyraźniej rozwój twój gdzieś się zahamował na etapie typka z twojego avka wracaj oglądać głupoty, które jesteś w stanie zrozumieć amebczyku.

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

Dawno nie zastanawiałem się czy nie olać kretynka, który do mnie pisze ;-) Ale jednak olewam cię ciepłym moczem. Nie warto dyskutować z debilkiem takim jak ty.

ocenił(a) film na 10
Janekkowalski2011

Czyli wychodzi, że jako jedna z osób, która uważa film za arcydzieło łącznie z tymi , którzy dali filmowi 6 oscarów i krytykami dającymi filmowi niemal maksymalną notę mylimy się i jesteśmy debilami - ale koleś z avatarem kretyna, który nie zrozumiał filmu to jest ekspert . Brawo.

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

Widzisz jaki ten świat dziwny!? ;-) Taki człowiek z ekscentryczną fryzurą twierdził kiedyś, że to Ziemia lata wokół słońca i kilkaset lat trwało zanim grono najmądrzejszych Ziemian przyznało mu rację. Ty też dorośniesz do podobnej decyzji i za ileś tam lat będziesz się wstydził swojej dzisiejszej opinii o tym durnym filmie.

ocenił(a) film na 10
Janekkowalski2011

Przecież już dawno wszyscy stwierdzili, że jesteś pacan to ty żyjesz w świecie, w którym ziemia jest płaska i słońce lata w okół ziemi.

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

A co to jest okół, analfabeto?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

Jaki ty durny jesteś ;-)

ocenił(a) film na 4
Janekkowalski2011

to debil jest :) nie dyskutuj z nim ;)

ocenił(a) film na 10
gazis

Przybijcie sobie brawo zakompleksione trolle. Nie ma o czym z wami pisać jedna-szesnasta x ćwierć - mózgi.

Powyzywacie ludzi w necie, bo jesteście ciotami bez argumentów. Oceniając mad max 4 swoimi namiastkami mózgów już udowodniliście, że jesteście kretynami. Pisanie z wami jest stratą czasu.

ocenił(a) film na 10
Janekkowalski2011

Przybijcie sobie brawo zakompleksione trolle. Nie ma o czym z wami pisać jedna-szesnasta x ćwierć - mózgi.

Powyzywacie ludzi w necie, bo jesteście ciotami bez argumentów. Oceniając mad max 4 swoimi namiastkami mózgów już udowodniliście, że jesteście kretynami. Pisanie z wami jest stratą czasu.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

bełkocz dalej blekoto :)

ocenił(a) film na 4
Janekkowalski2011

Uf, są tu jeszcze rozsądni ludzie, bo z tymi wielkimi znawcami kina, którzy produkują tu posty, podniecając się przy tym niezdrowo MM, to już nawet nie da się rozmawiać.

ocenił(a) film na 10
elfijka

Chcesz porozmawiać to daj argumenty warte omówienia, bo to, że nie ogarniasz filmu to nie arguement.

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

'ogarniać Mad Maxa' XD Ja pie.dole. W tym sredniawym filmie poza efektami nie ma nic do 'ogarniania'.

Andy2008

Żaden żart. Film nawet powinien Oscara w głównej kategorii ZDOBYĆ, ale wiadomo, że Akademia gatunkowego kina nie lubi nagradzać tytułem 'najlepszego filmu roku', więc nigdy na to nie liczyłem.
Ale Oscary za zdjęcia, efekty specjalne i reżyserię mógł jeszcze "Max" dostać. :) Zwłaszcza za reżyserię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Andy2008

Po "Idzie" jest wszystko możliwe.

Andy2008

IĆ......

ocenił(a) film na 6
Andy2008

Obejrzałem jeszcze raz mając na uwadze opinie tu wyrażane. Powiem tak: zmieniam moją ocenę na 6 ale to wszystko co mogę dać. Moim największym zarzutem dla tego filmu jest brak takiego prawdziwego "post-apokaliptycznego" klimatu, który czuło się w starej serii o Mad Maxie. Oglądając ten film cały czas czuje się pewną "sztuczność", takie podporządkowanie wszystkiego efektom specjalnym i tzw. akcji. Pokazany świat po prostu nie przekonuje. Brak jakiejś głębi. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Andy2008

film jest po prostu słaby fabularnie i tyle, gdyby nie jechał na legendzie poprzednich części tylko powstał jako zwykły film dostałby Maliny

ocenił(a) film na 10
gazis

W maliny to ty wpadłeś stąd twoja frustracja. Na jakiej kurna legendzie skoro ta część jest najlepiej opracowana ze wszystkich i wreszcie pozbawiono serię kiczu - do ciebie to jeszcze widać nie dociera "mózgowcu"

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

tu masz listę specjalistów zgodnie z Twoją prośbą :)
https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=lista+psychiatr%C3%B3w+dobry+lekarz

ocenił(a) film na 10
gazis

Przejrzyj ją sobie dookładnie kretynie.Na początek zalecam tobie gumowy młot i rzut kostką - wylosujesz sobie jednego i cię zamkną w celi bez klamek do wyboru do koloru

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Twoje zachowanie na tym forum to wołanie o pomoc, właściwie pisk i skowyt. W odpowiedzi otrzymałeś powyższą listę. Życzę powodzenia w trakcie leczenia.

ocenił(a) film na 10
gazis

Twoje to ukrywanie choroby psychicznej. Ja jestem absolutnie zdrowy. Zdecydowanie polecam udać się do psychiatry, a nie robić do tego słabe podchody i jakies listy.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Twoja autodiagnoza jest subiektywna i obarczona wysokim prawdopodobieństwem błędu. Sugeruję udać się w ręce specjalistów :)

ocenił(a) film na 10
gazis

Skończyłem z tobą PISAĆ. Ok udałem się okazało się, że jestem zdrowy, ale pokazałem im twoje posty i już wysłali radiowozy po kretyna.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

widzisz? jesteś obłąkany :) nie jest możliwe abyś udał się do psychiatry w ciągu 25 minut (tyle minęło od czasu ostatniego wpisu). Cierpisz na konfabulacje oraz zaburzenia na podłożu schizofrenii (zaburzenia czasu, przestrzeni, zaburzenia maniakalne). :). Pozostaje mi jedno - wzywam Policję na forum Filmweb :D

ocenił(a) film na 10
gazis

Jest możliwe. Why not ? Nie wierzysz ?

ocenił(a) film na 10
Andy2008

pogrzalo cie. to jest fragment wiekszego swiata zeby ten swiat zrozumiec musisz uzyc wyobrazni i podazac fabula

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

'zrozumiec, uzyc wyobrazni i podazac za fabula'. Ty chyba nie wiesz co piszesz. Jestes slepy albo glupi.

ocenił(a) film na 10
kosiciel

nie rozumiesz co ja pisze i dlatego nazywasz mnie glupcem ???
To sie nazywa glupota.

ocenił(a) film na 1
Andy2008

Już trzy razy robiłem podejście do filmu i nie wytrwałem chociaż do 40 minuty...

ocenił(a) film na 10
xoxol

To wracaj do Transformers.

Andy2008

Wypowiedzi najbardziej zagorzałych fanów tego filmu mówi same za siebie o wartości tej produkcji. " Mad Max: Na drodze gniewu" idealnie wpisuje się ramy oczekiwań "współczesnego widza".

ocenił(a) film na 10
Plor_van_Wiskkaod

Film sam dla siebie jest środkiem wyrazu i jakością. Kto nie zrozumie głębi filmu ma problem. W oczekiwania współczesnego widza wpisują się Transformersy - Mad MAX 4 łamie schematy

Movie_Crash_Man

Dlaczego dałeś taką niską ocenę prometeuszowi :( ?

ocenił(a) film na 10
HusariaPoland

bo jest pomieszany po całości pelen nielogicznych głupot.

Movie_Crash_Man

Całkiem przyjemnie się go ogląda i nie nudzi się wgl, nie przesadzajmy że to gniot.Czekam bardzo za drugą częścią.A film Obcy według ciebie warto obejrzeć ?

ocenił(a) film na 10
HusariaPoland

Ile ty masz lat ? 5 ? XD
Oglądaj Obcego. Co za pytanie.

HusariaPoland

Skyfall to jest największa porażka kina a ty taką ocenę dałeś chyba byłeś nietrzeźwy :)

ocenił(a) film na 10
HusariaPoland

skyfall ? arcydzielo kina akcji.

Movie_Crash_Man

Daj spokój to max 5 może dostać.

HusariaPoland

Strasznie nudny ten film tak szczerze.

ocenił(a) film na 10
HusariaPoland

co mnie to obchodzi. to arcydzielo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones