PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 330
ocen
7,2 10 1 214330
8,5 51
ocen krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Oscary 2016

ocenił(a) film na 6

Nominacja do Oscara za najlepszy film to chyba jakiś żart...

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

bo ten film albo kochasz albo nienawidzisz ja kocham , ale obojetnie kolo niego nie przejdziesz

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

nowy MM to chłam jakich mało :) fabularna żenada. Uciekające "żony", postać Furiozy, która nic nie wnosi i główny gwóźdź do trumny tego durnego filmu - babcie na motorach - kiedy zobaczyłem ten motyw chciało mi się wyć i płakać z bezsilności jak można tak sp******ć Universum Mad Maxa.

ocenił(a) film na 10
gazis

Uniwersum Mad Maxa było znacząco niedorobione w poprzednich częściach dopiero teraz w 4tej części pozbawiono je kiczu i uzyskano czyste szaleństwo i geniusz.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

amen zgadzam sie w 100%

ocenił(a) film na 4
Maniek2008

Zgadzam się. Jednak psychofani tego filmu nie są w stanie pojąć, że nie jest to arcydzieło i że są ludzie, którzy nie podniecają się tym filmem. Niestety nie potrafią wyrazić swoich opinii w kulturalny i merytoryczny sposób.

ocenił(a) film na 10
elfijka

Ty potrafisz wyrazić swoję opinie w sposób kulturalny i merytoryczny ? Piszesz, że czegoś w filmie nie zrozumiałem ? Zrozumiałem cały film doceniłem w nim jeszcze wartość filmową i dałem 10/10. Obejrzałem ten film kilkanaście razy - jest tak świetny. Czego ty jeszcze uważasz, że ktoś czegoś nie zrozumiał ? Jedyną osoba, która nic nie rozumie z filmu jesteś ty !!! Co ty chcesz innym jeszcze tłumaczyć skoro nie zrozumiałaś w ogóle tego filmu ? Żarty sobie stroisz nie ?

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

elfijka ma racje, a z Toba Crash manie to taka rozmowa jak z ludzmi od plaskiej ziemii. Jestes troche otepialy. Jezeli widziales poprzednie odslony Mad Maxa i nadal uwazasz, ze czworka to ta najlepsza to przykro mi ale masz nie rowno pod sufitem. Idz na leczenie.

Andy2008

Obejrzałem Mad Maxa. Myślę, ok ale Oskar za to? Obejrzałem Zjawę. Ok, ten Mad Max nie jest wcale taki kiepski.

ocenił(a) film na 10
jeykey1543

dokladnie jak zjawa to czemu nie mad max?

użytkownik usunięty
ANULKA870

Bo "Zjawa" ma długie ujęcia i alegoryczne sceny ze snami i wizjami, więc jest "yntelygentna".

ocenił(a) film na 10
Andy2008

Nie, to nie żal.

Andy2008

Żartem to muszą być kontrkandydaci. Niestety obejrzałem tylko Zjawę, ale i tak pozostał niesmak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Diego_fw

film który można streścić "tam i nazot" uważasz za głęboki?
nieźle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
S13

Co za pusty komentarz wyrażający niezrozumienie arcydzieła.

ocenił(a) film na 10
S13

zjawa zabije ich wszystkich zgnije ale zabije i jeszcze w zdechłym koniu poleze , głebia
marsjanin jak nie uprawiac ziemniaków na marsie i łapać sie w przestrzeni kosmicznej
spootlight dobry ale nie poraza chyba ZE NA TLE KONKURENCJI
RUDY LUBI BYC KOBIETĄ
pokój to nie cały swiat a to ci nowość

wiec tam i nazot nie wydaje sie takie plytkie

ocenił(a) film na 6
Diego_fw

Zachęciłeś mnie żeby obejrzeć jeszcze raz i spróbować spojrzeć na ten film z innej strony. Choć nie wiem, czy spowoduje to, że zmienię zdanie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Diego_fw

Ja od pierwszego obejrzenia wiedziałem, że to arcydzieło. Obejrzałem około 10 razy.

Andy2008

Już 3 oscary dostał haha :D

użytkownik usunięty
Jennnimdag

4 Oscary

ocenił(a) film na 10
Andy2008

Właśnie otrzymuje 4tego Oskara, a ja do tej pory film widziałem około 10 razy od premiery i nadal mi się nie znudził. Łyso wam teraz pały, które krytykowały arcydzieło kina ?

Movie_Crash_Man

5 Oscar xD

Movie_Crash_Man

Jeżeli twierdzisz że oscary teraz coś znaczą to w sumie jak tam chcesz. PS. Mad Max całkiem spoko no i 6 Oscar :D

ocenił(a) film na 10
Jennnimdag

MAD MAX arcydzieło.

Andy2008

Film zasłużył na Oscary techniczne, ale mam nadzieję, że nie zostanie najlepszym filmem, bo na pewno nie był najlepszy. Pod względem technicznym tak, ale ogólnie - na pewno nie.

ocenił(a) film na 10
Andy2008

5 Oskar. System rozwalony. Główny temat na filmwebie zlikeowany - Mad Max Przerost formy nad Treścią. Mad Max 5 Oskar. Od pierwszego obejrzenia wiedziałem, że to arcydzieło pseudoeksperci. Wstyd mi za was - wasze oczekiwania w większości to oczekiwania crapu nie dostrzegacie głębi arcydzieła.

Movie_Crash_Man

Arcydzieło? Proszę Cię...Ogólnie rzecz biorąc ni jest arcydziełem. Jedynie pod względem technicznym. Podobał mi się montaż, kostiumy, charakteryzacja, efekty, dzwięk, ale ogólnie film dla mnie był jedynie dobry. Nic wyjątkowego. No chyba, że chodzi o Charlize, bo ona była tam bardzo dobra, ale ogólnie film w środku jakoś zaczął mnie nudzić.

ocenił(a) film na 10
agata0707

Arcydzieło. Nie musisz się z niczego tłumaczyć. Przerosło ciebie.

Andy2008

6 oscarów, hahahaha. Zapewne na tylu się skończy ale to i tak największy wygrany tej gali już przed jej zakończeniem.

ocenił(a) film na 10
Andy2008

6 Oskar. Na ziemię pseudo-eksperci. Pisałem, że arcydzieło od początku to mnie wyzywali na FW. Buahaha

Movie_Crash_Man

Ja cię kręcę gościu, weź wyluzuj, nie masz nic lepszego do roboty tylko bronić filmu jak rozgniewana lwica? KAŻDY MA SWOJE ZDANIE. To jest chyba pojęcie, którego nie potrafisz za grosz zrozumieć.

ocenił(a) film na 10
Kedda

Napiszę tak. Lubię zachęcać do arcydzieła.

Andy2008

Żartem jest twój komentarz

ocenił(a) film na 6
Andy2008

Film nie jest zly, bron boże. Ale fabula ? nigdy w żadnym filmie nie widzialem tak dennej fabuly xD ktora jest krotko mowiac logicznie bez sensu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
ttrroonnkk

Wszystko w MAD MAX ma SENS. Arcydzieło, którego nie ogarniasz.

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Wy dwaj tto Arcydziale xD

ocenił(a) film na 5
ttrroonnkk

beka z nich xDD Arcydzielo hahah dobre:D To po prostu efekciarski film i tyle, nie ma kompletnie zadnej tresci ani fabuly, chociaz w 3d musialby prezentowac sie super;p dla mnie miałkie, denne kino, mozna obejrzec przy piwku i pizzy i tyle.

ocenił(a) film na 6
krolowa_sniegu_2

Dokładnie , efekty w filmi w porzadku , reszta to badziewka kompletnie bez sensu.
Jak bym zaplacic za to na premierze z 30 zl to chyba bym sie najebl xD

ocenił(a) film na 10
ttrroonnkk

Bez sensu, bo nie zrozumieliście.

ocenił(a) film na 10
krolowa_sniegu_2

Efekciarskie są wasze marne opinie z waszych oczu nawzajem.

ocenił(a) film na 10
krolowa_sniegu_2

Nie zrozumiało się filmu to pisze się, że nie ma treści i fabuły. Wracaj do filmów, które jesteś w stanie zrozumieć.

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

ty wracaj do kibelka i dalej się spuszczaj nad swoim "arcydziełem"... nie bedziemy Ci przeszkadzac ;)

ocenił(a) film na 10
krolowa_sniegu_2

raczej na galę oskarów. W kibelku to ty sie spuszczaj ale nie nad mad maxem. Dokladnie

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

sie podniecasz tymi oskarami, ktore dostal tylko i wylacznie za efekty techniczne :) i za to jak najbardziej mu sie nalezaly bo jesli chodzi o oprawe wizualna to film prezentuje sie swietnie, kostiumy, scenografia sa na bardzo wysokim poziomie ;] fabularnie natomiast nie zostal nagorodzony, ciekawe dlaczego? Jak myslisz? Moze dlatego, ze brak mu fabuly? Hehe

ocenił(a) film na 10
krolowa_sniegu_2

Fabularnie nie zostało nagrodzone "EX MACHINA" ale dostało za efekty co mnie mocno śmieszy, że "fani" EX MACHINA dodający teorie jakie to ambitne kino, które powinno w związku z tym bronić się wizualnie i treścią nie dostało ani jednej nagrody za treść i obraz, ale za same efekty.

Mad Max ma fabułę i masę postaci, które przedstawia sam obraz. Oskary, które dostały środki wyrazu postaci i fabuły są dla mnie wystarczające, a za oskara dla EX MACHINA za efekty - BEKA

ocenił(a) film na 10
Andy2008

6 Oscarów i największa wygrana gali Oscarowej. Ponadto to pierwszy film akcji, który wygrywa galę z pośród ilości statuetek. Nawet tylu nie dostał Avatar. A tak w ogóle kiedy ostatnio jakiś film otrzymał więcej niż 3 statuetki? Ostatnio w 2010 roku(7 dla Hurt Locker). Tak w ogóle Hurt Locker umywa się do Mad Maxa. Mad Max to pierwszy w historii film akcji który zgarnia najwięcej statuetek!

ocenił(a) film na 7
joan19

Jeszcze "Grawitacja" dostała 7 dwa lata temu ;).

joan19

6 Oscarów technicznych (za kategorie 'techniczne' uznaje się kostiumy, scenografię, dźwięk, montaż dźwięku, charakteryzację, efekty specjalne, zdjęcia i montaż) to jest w ogóle niebywały wynik. Do tej pory w całej prawie już 90-letniej historii Oscarów tylko 4 filmy (licząc już z "Mad Maxem") wygrały 6 lub więcej Oscarów w tych kategoriach. "Więcej" wygrał tylko "Titanic" (7), po 6 jeszcze "Ben-Hur" i "Władca pierścieni: Powrót króla" (przy czym "Ben-Hurowi" udało się to w czasach, kiedy istniały po dwie różne kategorie dla zdjęć, kostiumów i scenografii [oddzielnie dla filmów kolorowych i czarno-białych]), więc miał łatwiej.
Dla porównania "Grawitacja" zdobyła co prawda 7 Oscarów, ale technicznych 'tylko' 5 (pozostałe dwa: za reżyserię i muzykę).
P.S. "Hurt Locker" dostał w sumie 6 Oscarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones