PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 480
ocen
8,8 10 1 381480
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Mur pewnie umrze,tron też. W sumie...zima nadejdzie, gdy zacznę jej kibicować - też umrze.

ocenił(a) serial na 10
mooothaaafuckaaa

jak tam niema zimy

ocenił(a) serial na 7
mooothaaafuckaaa

https://www.youtube.com/watch?v=1eXPgQb-fpY Zobaczcie mega :D

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
Komandosik8

pospólstwo

mooothaaafuckaaa

Martin jest jak Shonda. Kill'em all!

mooothaaafuckaaa

to niewątpliwe jedne z najlepszych seriali jakie widziałem ... ma wszystko ... zarąbisych bohaterów, choć ich uśmieracnie troche mnie wkurza.. świetną fabułę i wartą akcje

ocenił(a) serial na 10
dariusz_kwiecien

zgadzam się z Tobą Panie Darku, a tak pozatym szacun za robotę jaką robisz :D !! i proszę o więcej filmików :D

ocenił(a) serial na 10
dariusz_kwiecien

rozgarniacz

ocenił(a) serial na 9
mooothaaafuckaaa

danka z jonem starkiem sie ohajtajo i bendo rzondziły, zobaczycie

ocenił(a) serial na 10
Joimbo

ale drodzy Panowie oraz Panie przecież Hodor zasiądzie na żelaznym tronie ;d i będzie na każde pytanie wydawał polecenie "hodo" :D

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

albo osiem

mooothaaafuckaaa

Ja proponuje, zacznijmy kibicować Innym...

ocenił(a) serial na 10
Charlotte7x7

cóż , jak się tu nie zgodzić ? i bez kibicowania Im uważam, że w tym sezonie poważnie postraszą całe Westeros :)

ocenił(a) serial na 9
mooothaaafuckaaa

A propo zimy - kto pamięta wizję Deanerys z drugiego sezonu? Zniszczona królewska przystań, śnieg zalegający w sali tronowej i jednie praktycznie nienaruszony to sam tron.

mooothaaafuckaaa

Czy mi się wydaje, czy Daenerys przytyła? Jak pierwszy raz ją zobaczyłem...jej ramiona, kurde :D

ocenił(a) serial na 9
Jerich0

Jak się siedzi na tronie w Meereen zamiast maszerować po pustkowiach, to można trochę przybrać na wadze.

ocenił(a) serial na 10
caroline_q

i nagle

Jerich0

Aktorka nie jest w ciąży przypadkiem? Smok ją porwał, by mogła urodzić w spokoju :D

Jerich0

Nie na tyle przytyła co nabrala masy miesniowej, to chyba ten udzial w Terminatorze

ocenił(a) serial na 10
mooothaaafuckaaa

Czytał ktoś książkę ? Tam też tak wszyscy padają ? Jestem właśnie po obejrzenie 3 sezonu i dziw mnie bierze, że ktoś wymyślił coś takiego....
Co prawda oryginalnie, ale widzowie przyzwyczajają się do postaci i lubią dobre zakończenia...
Sam Twórca odniósł się do odcinka 9 s3 iż mordowanie tylu głównych bohaterów w jednym czasie to zbrodnia...
Więc w książce musi być inaczej... A może jeśli chodzi o fabułę serial różni się diametralnie.
Ktoś może wie jak jest naprawdę ? :)

ocenił(a) serial na 10
Danteforum

W książce też mordują, choć niektórzy kopnęli w kalendarz w serialu a w książce jeszcze oddychają:P

Christopher_filmweb

I na odwrót ;)

ocenił(a) serial na 10
Charlotte7x7

Oczywiście, nikt nie jest bezpieczny:P

ocenił(a) serial na 10
Danteforum

w książkach normalne, że akcja trwa dłuzej i nie rzuca się tak w oczy, że tyle bohaterów ginie. Pojawia się też wiecej postaci.

ocenił(a) serial na 10
dzikudzina

lub siedem

ocenił(a) serial na 10
Die_by_the_Sword

lub siedem:-)

ocenił(a) serial na 10
dzikudzina

albo osiem

ocenił(a) serial na 8
mooothaaafuckaaa

a zastanawialiście się kiedyś dlaczego Gra o Tron jest aż tak popularna? dlaczego bije wszelkie rekordy oglądalności?

http://bezdomnaprezentuje.blogspot.com/2016/05/czemu-tak-bardzo-kochamy-gre-o-tr on.html

użytkownik usunięty
bezdomna_

I te oczywiste oczywistości uważasz za satysfakcjonujące odpowiedzi?

ocenił(a) serial na 8

czasem odpowiedź musi być oczywista, skoro innej nie ma. po co zmyślać argumenty, czy dorabiać ideologie. poza tym są to raczej przemyślenia, mały przyczynek do dyskusji, a nie ostateczna odpowiedź i podsumowanie GoTa.
ale wiadomo, lepiej przywalić złośliwym pleonazmem we frajera, który próbuje coś podłubać w temacie:)

ocenił(a) serial na 10
bezdomna_

i nagle

ocenił(a) serial na 10
bezdomna_

bo cycki

ocenił(a) serial na 10
mooothaaafuckaaa

zima zyje xd

ocenił(a) serial na 8
mooothaaafuckaaa

Ja tam kibicuje od początku Johnowi Snow. Danke tez lubię.Na razie z Jaśkiem to jest tak parafrazując starą ludową polską piosenkę : umarł Jasiek umarł i leży na desce, gdyby mu zagrali podskoczył by jeszcze.
Na razie mu grają ,ale czy na długo to się zobaczy:)XD.

ocenił(a) serial na 10
Ami_656

pospólstwo

ocenił(a) serial na 7
mooothaaafuckaaa

A ja myślę że jedyną osobą mogącą przeżyć zimę jest stary dobry Walder Frey :-) kto jak kto ale on może przeżyć wszystkich

ocenił(a) serial na 10
annonimus_filmweb

niekoniecznie ale raczej nagle

ocenił(a) serial na 6
mooothaaafuckaaa

A ja będę kibicować drzewom. Drzewa są wszędzie. Drzewa widzą wszystko. Drzewa słyszą wszystko. Drzewa przeżyją Starków, Lannisterów, Targaryenów i nawet dinozaury... A nie to już było. Ekhem...
Drzewa będą gdy oni wszyscy umrą. Drzewa będą patrzeć jak Inni przyjdą zza muru, jak zaleją świat. Drzewa będą czekać, aż zima ogarnie świat, a później przeminie. Drzewa wciąż tam będą gdy Inni znikną z powierzchni świta. Drzewa będą zawsze, patrząc beznamiętnie na świat. Na ludzi, na Innych. Na Ciebie i mnie. Czekając, w spokoju, aż wszyscy przemienimy, a świat wróci pod ich panowanie. Bo świat zawsze był ich. Myśmy go tylko na chwile pożyczyli.

ocenił(a) serial na 9
Khadi_Ederbald

boszzzz.... ten sezon to jest dopiero nudny... ;/
Już myślałam, że Dany zostanie niewolnicą w khalasarze, albo maergery odbędzie marsz pokutny, a tu nawet w tym sezonie jednego pocalunku nie widziałam.... plus za niebieskich truposzy. :)

ocenił(a) serial na 6
niepokorna_ja.

Nie dadzą nic takiego bo sie boją feministek. Po ich ostatnim okresie, kiedy to darły morde za rzekomy "całościowo widoczny" gwałt Sansy twórcy postanowili być bardziej poprawni politycznie.

ocenił(a) serial na 9
Khadi_Ederbald

Tjjjaa...
a moim zdaniem (oczywicie to ohydne i okropne), ale ten gwałt jakoś ruszył akcję.
tak samo jak np. torturowanie "Fetora"...
to serial i czasem gołą pierś pokazali, seks homoseksualny, a tutaj burzą się, że kogoś zgwałcili (ok w ksiażce tego nie było no ale coz).
wlasnie fajnie bylo, kiedy w GOT łamali zasady nudnych tasiemców, a teraz tak się ogląda ale ciarów nie ma.

ocenił(a) serial na 6
niepokorna_ja.

Moim osobistym zdaniem, widzieliśmy tyle samo kastracji Fetora, ile widzieliśmy gwałtu Sansy. Dosłownie tyle samo, bo kadrowane było tak samo. I jakoś nie wodze facetów płaczących nad sceną kastracji. Czyli mam rozumieć, że według feministek, tak przecież zażarcie walczących o "równość" pokazywanie gwałtu jest niedopuszczalne, ale kastracja jest już ok? Śmiechu warte, nie uważasz?

ocenił(a) serial na 9
Khadi_Ederbald

No dokładnie. Feministki pieją nad gwałtem, którego nie pokazali (ogólnie mało było scen w których Ramsay źle traktował Sansę. Głównie ona o tym mówiła, albo tylko siniaki pokazali...), a inni mogą protestować, bo zabili wilkory, Dany jadła serce konia, czy ścięli komuś łeb. Gdyby tak się oglądać na wszystkie "tego nie" i tak dalej nie pokazujcie - to tym bardziej nie wiem jaki to byłby serial. Nudny?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
niepokorna_ja.

Nie. To byłby serial o niczym, bo musieliby wyciąć 70% materiału.

ocenił(a) serial na 9
Khadi_Ederbald

mam pytanie zaczynam przygode z gra o tron i tak mnie zastanawia czy TA Z BIALYMI WLOSAMI Kalisi czy jak jej tam przez cale szesc sezonow zmierza do tego krolestwa?

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 9
Shattered1

i blisko juz ma?

ocenił(a) serial na 9
Shattered1

i blisko juz ma?

ocenił(a) serial na 6
ANULKA870

A ch*j ją wie. Pewnie jak będzie sie zbliżać to zdąży zawrócić, pokonać królową piratów, zabłądzić, zabić krakena, popłynąć z ekspedycją do nowego świata, i jak będzie miała 40 lat, to sobie przypomni, że, aaaa no tak, miała podbić Westeros.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones