PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 480
ocen
8,8 10 1 381480
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Mur pewnie umrze,tron też. W sumie...zima nadejdzie, gdy zacznę jej kibicować - też umrze.

octavessens

Daenerys to najnudniejsza, najbardziej irytująca i najbardziej nijaka postać w całym serialu. Na dodatek najgorzej zagrana.

Davus

Ciekawe czy dalej tak myslisz

Sanneya

Raczej tak. :)
Ześwirowała, ale wciąż była nudna i fatalnie zagrana. :P

Davus

A co masz na myśli pisząc fatalnie zagrana? :-P

ocenił(a) serial na 8
Davus

Najlepiej zagrana w całym fatalnym 8 sezonie ,na pewno lepiej niż boska Lena"stoje w oknie i płaczę" Hadey albo Kit "shes my queen" Harington

Danio31b

No cóż, ta kobieta nigdy grać nie potrafiła, ale cieszę się, że przynajmniej na Tobie zrobiła wrażenie. :)

ocenił(a) serial na 8
Davus

Tak kosmiczne i jest zajebista ,nie tylko w serialu

raschel97

Można, akurat wątek Daenerys jest mym ulubionym :V

ocenił(a) serial na 10
Newelowsky

chyba tak

Newelowsky

nudny trochę przez 5 serii wracać do westeros. i tak królem zostanie ragnar lothbrok

ocenił(a) serial na 9
Newelowsky

Dużo bardziej wolałbym aby to Daenerys została uśmiercona w pierwszym sezonie a wątek z Viserysem został bardziej rozbudowany bo wydawał się dużo ciekawszy.........ale nie, lepiej ob*rać swoją książkę Daenerys.

ocenił(a) serial na 8
raschel97

Normalnie

ocenił(a) serial na 6
DawidSt

Już w jesiennej ramówce!
http://postimg.org/image/h57dy7hn3/

ocenił(a) serial na 10
DawidSt

to nie do konca tak ale ja cimoge powiedziec jak jak chcesz no chyba ze nie chcesz to chcesz?

ocenił(a) serial na 9

To niestety widać, słychać i czuć^^.

ocenił(a) serial na 10
WhiteDemon

niby tak ale wiesz..

ocenił(a) serial na 10

denerys to bym trzymal wpiwni jak fricl

ocenił(a) serial na 9
mooothaaafuckaaa

Cicho, bo jeszcze dedeki usłyszą, pominą w serialu Wichry i od razu zaserwują nam Sen o Wiośnie.

ocenił(a) serial na 10
raschel97

tak ale

ocenił(a) serial na 10
mooothaaafuckaaa

Przecież już w 2 sezonie, w wieży łysego magika pokazali jak to się wszystko skończy - trupy na pewno dojdą aż do KL i tam stoczą bitwę z Danką i jej smokami, wynik tego pojedynku jedynie jest nie znany. Przeżyje karzeł,blondi i Arya, która zapewne już nigdy nie wróci do Westeros.

ocenił(a) serial na 9
Lodowy

Możliwe, ale możliwe, że Arya wróci do Westeros i zabije Cersei używają przy tym twarzy Tommena.

ocenił(a) serial na 10
Karirsu

w sumie to by było dobre, no ale kto wie

ocenił(a) serial na 10
Karirsu

Nie wiem, czy ożna nadal sugerować się książką, ale wg przepowiedni maegi Żaby
SPOILER, SPOILER, SPOILER !!!!!




Cersei, kiedy już będzie świadkiem śmierci swoich dzieci, zabije valonquar, czyli młodszy brat. Ona zawsze myślała, że będzie to Tyrion, ale prawdopodobnie to będzie Jaime. W każdym razie na pewno jeden z nich.

ocenił(a) serial na 7
viseRion3

chyba że Arya z twarzą Jaimiego.

ocenił(a) serial na 9
viseRion3

Nie wiem kto dokładnie zabije Cersei, ale "przyjdzie młodsza i piękniejsza i odbierze Ci wszystko co kochasz". Niewątpliwie Cersei obok władzy najbardziej kocha swoje dzieci, więc ta młodsza i piękniejsza musi mieć cos wspólnego ze śmiercią Joffreya. Tu Arya odpada, a zostaje Sansa, która pośrednio na śmierć wpłynęła, bo to ona miała na szyi ten ametyst. Nie do końca wiadomo co z Margaery, czy ona miała też jakiś udział w tym. Myślę, że ta młodsza i piękniejsza pośrednio też będzie związana ze śmiercią Cersei. Przed jej śmiercią na pewno umrą jej wszystkie dzieci, całun ma być złoty, więc Myrcella chwilowo bezpieczna. Z tą Aryą zabijającą z twarzą Tyriona czy Jaime'a zapominacie o jednej rzeczy. Aby przybrać jego twarz on musiałby najpierw zginąć. Czyli możliwe, ale mało prawdopodobne. Jaime w sumie mi też nie do końca pasuje (tak na marginesie, w przepowiedni jest że zaciśnie ręce- a on ma jedną jakby się uprzeć :P). Valonquar znaczy młodszy brat, ale wcale nie mówi "twój". Stannis jest młodszym bratem, Rickon i Bran są młodszymi braćmi, Tommen jest młodszym bratem (:P).. Także to jest chyba w tej chwili bardzo niejasna przepowiednia jednak.

ocenił(a) serial na 10
Lodowy

W którym odcinku to jest pokazane?

Lodowy

Bardzo możliwe jest też, że zakończenie będzie na Murze, bo i tam Danka trafiła w tej wizji po opuszczeniu Kl.

Pani_Zima_1989

Pani Zimo jakie to uczucie widzieć, że tylu Pani kibicuje? :D

emo_waitress

Od piątego sezonu sama sobie kibicuję, więc łączę się z moimi wyznawcami w tej nadziei.:)

Zima zawsze nachodzi:)

Pani_Zima_1989

Ja tam od czasu, kiedy Stannis ten tego, przeniosłam swoje nadzieje na Króla Śniegu - jak rozumiem twojego Królewskiego Małżonka (jeżeli tylko Generaua i nie łączy was nic poza służbowymi relacjami, to wybacz), żeby wpadł do Westeros i rozpieprzył ten burdel w biały puch.

Pani Zimo, Pani wyborcy liczą na Panią!

emo_waitress

Moim Królewskim Małżonkiem jest Wielki Inny. Tak, Król Śniegu to rzeczywiście tylko Generau - w ramach rzucania kiełbasy wyborczem dodam, że taki mam właśnie zamiar - rozpirzyć ten burdel i zrobić Zimę Średniowiecza.
Zaczęłam już od Starków - bo przywłaszczyli sobie moje motto, a skończę na Chlorze, który podprowadził drugie.
Valar Morghulis

Pani_Zima_1989

Pani Zimo Pani jest cudowna, że tak bezczelnie Pani pocukrzę :3 Doskonale wpisuje się Pani w moje poglądy polityczne, a idea, którą się Pani kieruje w tej kampanii jest mi zaprawdę miła.
(choć muszę wyznać, że zanim Król Stannis ten tego, to kibicowałam jemu, ale liczę na zrozumienie z Pani strony. Teraz za to zapewniam, że odkąd Króla Stannisa hym hym tralala, dyszę zemstą i każdy, kto mi obieca białą pustynię w Westeros i Króla Śniegu przechadzającego się po sali tronowej w KL, ma moje poparcie :D )

To nad Królem Śniegu jest jeszcze ktoś MOCARNIEJSZY?? omg omg omg!

emo_waitress

Dziękuję za poparcie. :)
Niestety, niestety, czeka mnie jeszcze debata z niejakim Chlorem - piromanem amatorem i jego nimfomańskimi wyznawcami, ale mogę obiecać, że nie poddam się bez walki. Po zwycięstwie dorzucę też każdemu jego własnego Króla Śniegu, a nawet dwóch.

Pani_Zima_1989

Zaczynam podejrzewać, że siedzi Pani w mojej głowie, bo nie da się inaczej wytłumaczyć, że trafia Pani DOKŁADNIE w moje poczeby. Polityczne poczeby ma się rozumieć :D

Debatę Pani wygra, ma Pani za sobą zmęczone aktualną sytuacją społeczeństwo, a Pani przeciwnikiem jest, no cóż, gadająca para cycków :P

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

Hu hu ha,hu hu ha,nasza zima zła.E tan,pani Zima to tak naprawdę .....Buka z muminków.

Gladiator1000

I WSZYSTKO JASNE.
Pasuje jak w pysk strzelił, bo ja zawsze lubiłam Bukę i jej dopingowałam. Ona tak biedna, nierozumiana...

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

I samotna..więc zabija,by mieć towarzyszy :)

Gladiator1000

Buka to spoko ziom.

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

e tam nie znacie sie

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

osobliwe wiesci tu prawisz nie masz racji

ocenił(a) serial na 7
Pani_Zima_1989

"Zima zawsze nachodzi" - a słyszała szanowna pani o globalnym ociepleniu?
Ostatnio dla paru ładnych lodowców nie nadeszła.

Jak znam dziadka Martina, to na samym końcu może wyciąć szanownej pani podobny numer.

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress


Rozwaliłyście mnie, dobre^^

ocenił(a) serial na 1
Pani_Zima_1989

Sorry za niewiedze ale co to jest KI? Proszę odpowiedz :(

TymekBR

Chodziło o KP - Królewską Przystań, literówka, przepraszam za błąd, nawet nie zauważyłam.

ocenił(a) serial na 1
Pani_Zima_1989

Zdarza się :)

Pani_Zima_1989

A ja zdążyłam to odczytać jako "KL" = King's Landing - i na jedno i to samo wyszło :).
Świetna agitacja przedwyborcza Wam wyszła :D

trajektoria

Prawda, czyli jednak nie błąd:)
Rozumiem, że rozmawiam z kolejnym członkiem Partii Zimy? Dobrze, dobrze, im więcej , tym lepiej. Trzeba zrobić w końcu porządek w Westeros. bo coraz gorzej się tam dzieje.

Pani_Zima_1989

:D Podpiszę listę, jeśli Zima będzie ostatecznie pokonana przez Jona-Snowa-Starka-Targaryena-Azora-Ahai + Daenerys Targaryen-Pierwszą Tego Imienia-Królową Meereen-Królową Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi-Władczynię Siedmiu Królestw-Protektorkę królestwa-Khaleesi Wielkiego Morza Trawy-Zwaną Daenerys Zrodzoną z Burzy, Niespaloną i Matką Smoków.
Dlaczego? Bo JPG pt. 'If Daenerys went to Starbucks...' nadal rozśmiesza mnie najbardziej! :D

ocenił(a) serial na 10
TymekBR

generalizujesz a nie widac orzeczenia w konsensusie do wypowiedzi twej

ocenił(a) serial na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones