PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042364}

1670

8,0 91 372
oceny
8,0 10 1 91372
7,8 34
oceny krytyków
1670
powrót do forum serialu 1670

Nareszcie

ocenił(a) serial na 10

Serial który wyciąga kij z naszej narodowej rzopy. Humor jest szybki, często cięty, trochę złośliwy ale celny i o zgrozo bez śmiechu z offu, więc rozumiem, że melomani Zenka gubią się w trakcie oglądania. Wszystkim obrażonym tym serialem radzę raczej zająć się wydzwanianiem do TVP w obronie narodowych mediów i pani Danusi, to jest ten poziom, który jakoś ogarniacie.

Heddon

Ty tępaku ze wsi

ocenił(a) serial na 6
Heddon

Obejrzałem, nawet zabawne, ale przede wszystkim za dużo lewicowej i żydowskiej propagandy, wiadomo jak teraz żydzi zabijają wszystkich jak leci, to trzeba ich pokazywać w pozytywnym świetle, jak dla mnie kompletnie zbędne wątki, no ale znak czasów.

ocenił(a) serial na 7
aka34

Jedynym znakiem czasów jest przypier*dalanie się do filmów że propaganda bo czarny bo żyd, bo gej.

Weźcie wszyscy się zbierzcie i zamieszkajcie gdzieś w miasteczku jak amisze i tam będziecie mieli spokój. Biali heteroseksualni katolicy i wasze żony, matki rodzicielki. Janusze i Grażyny i wasze dzieci brajanki i karyny.

Zwykły Ukrainiec co przyjechał na uberze dorobić jest bardziej Polakiem niż wy.

ocenił(a) serial na 6
BartasBartas

Na tym polega wolność i swoboda że w jednym miejscu mieszkają ludzie o różnych poglądach, czego nigdy tacy jak ty lewicowi partacze nie zrozumieją, dlatego odmiennych od ciebie, najchętniej wysłałbyś do jakiejś dziury. Wiem co to "pastiż", nie mam pojęcia czym jest "pastiź", może twój specyficzny słownik ma na to odpowiedź ;)

ocenił(a) serial na 7
aka34

a skąd mam wiedzieć co to jest pastiź?

BartasBartas

Taaa a potem tacy jak ty będą wysylac tam pontoniarzy z Afryki.

BartasBartas

Jasne, geje w każdym filmie, to żadna propaganda :D Wiesz co to było: socrealizm? To teraz masz wokerealizm - tak samo przymusowy, jak socrealizm.

A o polskości się nie wypowiadaj, bo nie wiesz co to jest przedstawicielu narodowości europejskiej (czyli żadnej).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
BartasBartas

Ale, z całym szacunkiem dla homoseksualistów to ułamek społeczeństwa. I nie nie ma ich w każdym filmie. Więc o co chodzi? O to żeby pogadać?

ocenił(a) serial na 7
Pawel_Mi_filmweb

Ps. Socrealizm zakłamywał rzeczywistość. Wokerealizm jak to nazwałeś tego nie robi. Pokazuję jaki jest świat. Osoby homoseksualne istnieją. Są obecne w życiu osoby homo i hetero więc w filmach są i homo i hetero i to jest zgodne z rzeczywistością. A twoja postawa właśnie to jest zakłamywanie rzeczywistości. Lejesz pod wiatr i wmawiasz sobie że pada.

BartasBartas

Wokerealizm to takie samo kłamstwo i taki sam przymus jak socrealizm. Osoby homo są, ale w ilości 2-6%, a nie że wylewają się z każdego filmu (w "Zagładzie Domu Usherów"- 60% potomków starego to homo lub bi). Związki międzyrasowe są, ale w ilości śmiesznej, a nie 100% jak w ostatnim sezonie The Walking Dead. I te idiotyzmy wokerealizmu można mnożyć.


Poza tym ja nie oglądam seriali dla migdalących się homosiów, jeśli taki wątek jest, to jeśli oglądam to MIMO tego wątku. Może dla was, LGBTów powinni kręcić homo-wersje seriali, żeby każdy mógł oglądać swoją wersję bez obrzydzenia.-

ocenił(a) serial na 7
Pawel_Mi_filmweb

Fajnie że procenty 2-6% sobie wyciągnąłeś z dupy.
A jak tak stoisz na straży niesprawiedliwości procentowej to powiedz mi czy przeszkadza ci że w terminatorze, rambo i casablance jest 0% osób homoseksualnych? Czy to ci nie przeszkadza i tylko prujesz się jak jest niesprawiedliwość w drugą strone?

To jest właśnie podejście takich ja ty. Jak jest niezgodnie pokazane w  strone hetero to ok. Ale jak w drugą strone to już jest wielki propblem propaganda i zakłamywanie rzeczywistości.

Taka właśnie jest ta twoja wybiórcza sprawiedliwość.

BartasBartas

2-6% - nawet z wikipedii nie umiesz skorzystać?

Tak, normalność (hetero) jest ok. A wy siedźcie sobie tam, gdzie wasze miejsce, czyli na marginesie.

ocenił(a) serial na 7
Pawel_Mi_filmweb

Umiem korzystać. I umiem też korzystać z przypisów na wikipedii które pokazują że to są dane z sprzed 30 lat.
Aktualne dane z 2016 r. z europejskich badań przeprowadzonych w 9 krajach (w tym w polsce) pokazują 4-10%. Znowu działasz wybiórczo czyli to co pasuje ci do tezy to bierzesz a co nie pasuje to pomijasz.

Co znaczy normalność?
Poczytaj historie. Związki homoseksualne były już normalne w starożytności ( w grecji były wręcz modne wśród elit )
W naturze czyli wśród zwierząt homoseksualizm jest powszechny czyli jest to coś NATURALNEGO czyli normalność.
Wiesz kiedy homoseksualizm przestał być normalny i zaczął być piętnowany? jak kościół tak powiedział i w biblii napisali że to grzech. W tej samej bibli według której jedzenie krewetek to grzech. Ludzie co wymyślili faceta chodzącego po wodzie ukształtowali twój sposób myślenia.

Gratuluje wyboru dobrego źródła w określaniu tego co jest normalne a co nie.

ocenił(a) serial na 1
BartasBartas

Wiesz co jeśli chcesz być szanowany to szanuj innych cyt.,,...facet chodzący po wodzie...,,. Dlaczego kultura Grecji i Rzymu ma być lepsza od np. chrześcijańskiej? Ty oczywiście nie jesteś wybiórczy ????

ocenił(a) serial na 7
ar_g

Jeśli dwóch dorosłych ludzi jednej płci ma ochotę nawiązać bliską relacje to nikomu nic do tego. Ani kościołowi chrześcijańskiemu ani greckiemu ani rzymskiemu. Nie muszę okazywać innym szacunku żeby mieć prawo spotykać się z jaką płcią mam ochotę. Nie muszę mieć racji w poglądach nie muszę nie być wybiórczy czy cokolwiek. Ty masz prawo spotykać się z osobą przeciwnej płci a ja tej samej płci. To podstawowe prawa człowieka.

ocenił(a) serial na 1
BartasBartas

Ty bronisz czy atakujesz LGBT ? Bo nie mogę się zorientować.... ( Nie musisz przestrzegać moich praw a ja muszę przestrzegać twoich praw? To ja mam inne obowiązki nisz ty? Mogę wyszydzić LGBT ?Bo ty możesz pisać o chodzeniu po wodzie? Podstawą prawa jest obowiązek nie to, że się nie musi. Chcesz szacunku, szanuj innych. Nie szanujesz ok, mi pozostaje ocena takiego zachowania.

ocenił(a) serial na 7
ar_g

Dobra ziomuś ja się pogubiłem.Ciągle piszesz jakieś rzeczy o których ja nigdzie nie wspominam.
1. W jakim miejscu ty wyszydzasz lgbt?
2. W jakim miejscu ja ci tego zabraniam?
3. W którym miejscu pisze że mamy inne obowiązki czy prawa??

Poproszę o cytaty bo mam wrażenie że odpowiadasz na jakieś inne posty niż moje.


ocenił(a) serial na 1
BartasBartas

Widzę, że się pogubiłeś. Nie jestem twoją ,,matką opiekunka,, żeby ci tłumaczyć. Widzisz, to działa tak, szanując innych możesz liczyć na szacunek.

ocenił(a) serial na 7
ar_g

W dupie mam twój szacunek. Ja ciebie nie szanuje, uważam cie za idiote jeśli wierzysz w czary i gusła a ty nie musisz mnie szanować. Ale ja tobie nie zabraniam chodzić do kościoła i w ogóle nie wtrącam się w twoje życie. Dlaczego więc ty chcesz się wtrącać w moje i mówić mi czy mogę z partnerem adoptować dziecko czy nie?

ocenił(a) serial na 1
BartasBartas

Bez odbioru bo jak widzę nic nie dociera.

ocenił(a) serial na 8
Pawel_Mi_filmweb

Kolejny biedaczek na którego z każdej strony czyha lewacki gejowska żydowska propaganda! Jak ty dajesz radę? Jak żyć w takim świecie? Jpdl...

aka34

co ty bredzisz wogóle. jakiej lewicowej, bo byl pochod rownosci?
wiesz co to jest PASTIŹ?

ocenił(a) serial na 6
habit_uk

Wiem co to "pastiż", nie mam pojęcia czym jest "pastiź", może twój specyficzny słownik ma na to odpowiedź ;)

aka34

moja wielka wina. mieszkam 14 lat za granica i czasem niestety zapomne poprawnej pisowni. dziękuje

aka34

Chodziło Ci chyba o "prestiż", bo słowo, o które jak się wam wydaje toczycie spór, ma "sz" na końcu i nie wymaga polskich znaków, panie purysto językowy ;-)

ocenił(a) serial na 6
HamiIkar

haha, słuszna uwaga ;)

ocenił(a) serial na 8
aka34

Ha ha ha ha.... To, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy , że jest to lewackie.

Heddon

True.

Heddon

Pan Topa to też Zenek, tak jakby (ja za młodu tak tego aktora poznałem) :-) Oczywiście uwielbiam jego krację w tym serialu (pamiętam go tez z roli w dramacie "Drogówka").

Heddon

niektórzy mają wrodzone poczucie niższości - wszystko co obce jest lepsze, a miarą ich sukcesu jest dostęp do korespondencyjnego kurs europejskości made by tvn

ocenił(a) serial na 10
Heddon

Jeny, gościu, wpisujesz się w ten serial wyśmienicie. Kawałek komedii, leszej, czy gorszej, a ty lecisz z polityką i dzieleniem ludzi. Idż popatrzeć na obrady sejmu, napisz coś na gazecie, bo na Filmebie ludzie chcą komentować filmy, a nie czytać czyjeś frustracje.

ocenił(a) serial na 9
Heddon

Z czego się śmiejecie? Sami z siebie się śmiejecie!
;)
PS. Możliwe, że ci co nie lubią Zenka natychmiast kojarzą, że to cytat ze szkolnej lektury... rosyjskiego autora.... ;)

brochuf

Ładny cytat. Zwłaszcza, że dopiero co odwiedziła nas rewizorka Yurova.

ocenił(a) serial na 10
Heddon

Nie śmieją się ludzie, którzy nie mają pojęcia o historii, nie oglądali polskich komedii i ogólnie mają kij w D.

paulael

Czyli śmianie się na 1670 już oficjalnie uprawnia do manifestowania poczucia wyższości względem tych nieśmiejących się?

ocenił(a) serial na 3
Miku

Dokładnie, żenujące komentarze i wątki. Nie jest dla ciebie śmieszne to jesteś głupi!
A Te typy co dają 10/10 na starcie sprzedają się jako kretyni.
Komedia to jest na pewno, tylko bardzo słaba i nastawiona politycznie na jedną słuszną stronę. Ale to trzeba mieć jakieś obycie w świecie i polityce aby to wychwycić. Dla większości to fajna komedia bo Polska i wyśmiewa nasze wady... szkoda tylko że w mało umiejętny sposób. Ale typom 10/10 nie to przyświeca w ocenianiu. Dla nich to bardziej misja życia, w której nie ważne jakie kretynizmy by nie miały miejsca.
Gdybym miał go ocenić to za aktorstwo mogę dać 6/10. Zaś dowcip jak by nie inteligentny to jednak poziom typu woke. Wylewa się ostra mieszanka LPG+ i woke która udając narrację historyczną przebarwia a momentami wręcz przekłamuje rzeczywistość o Polakach. Ot kolejne szambo do plucia na Polskę. Nawet nie sprawdzałem kto za ten twór odpowiada. Jednak mam przeczucie że nie Polacy go tworzyli tylko polskojezyczni nosacze.

Rafal_Szot_fw

Ja byłem w stanie obejrzeć jeden odcinek - nie chciało mi się dalej, uznałem to za stratę czasu. Jeśli ktoś to namiętnie oglądał i zrywał boki ze śmiechu - to mogę tylko wzruszyć ramionami i skwitować, że to jego sprawa. Natomiast jeśli ktoś twierdzi, że fakt śmiania się na tym serialu go nobilituje i uprawnia do wydawania sądów na temat tych, którzy się nie śmieją, to taki ktoś jest żałosny. I to się tyczy nie tylko obrońców tego serialu ale i każdych innych tego typu zachowań. Obstawiam , że niektórym wzmożonym to nawet ten 1670 się nie bardzo spodobał ale wystarczy im, że kpiny z Polaków, bez względu na jakość tych kpin, są zawsze w dobrym tonie. I tak będą propsować serial i błyszczeć w towarzystwie jako ci bardziej światli, czego mamy tu przykłady.

ocenił(a) serial na 1
paulael

A świstak siedzi i zawija w sreberka. ( Jak coś jest szeroko reklamowane to musi być dobre? )

ocenił(a) serial na 8
Heddon

Twój komentarz bardzo szybko się zestarzał. ;) Już nie mają gdzie się poskarżyć. TVPis wraca do społeczeństwa.
PS
Serial bardzo dobry

typo3job

Do jakiego społeczeństwa wraca TVP? To Tusk jest społeczeństwem? I jakie wraca - to kiedyś TVP należała go społeczeństwa? Może w latach 2007-2015, kiedy w TVP Tuskowi śpiewali sto lat i tytułowali go "profesorem"?

ocenił(a) serial na 2
Heddon

Serial który ma na celu ośmieszać polską historię, kulturę, tradycję i religię, a z każdym kolejnym odcinkiem coraz więcej woke. A humor żenujący i płytki jak kałuża.  No ale czego można było się spodziewać po netflixie. 

davidns

Pelna zgoda

ocenił(a) serial na 1
Heddon

mi się nie podobał ;p

ocenił(a) serial na 7
Heddon

żałosny komentarz fajnopolaczka, który myśli, że jest yntelygencją bo go bawi serial na poziomie kiepskich

ocenił(a) serial na 1
Heddon

Nudne i prymitywne. Ktoś się usiłował silić na dowcip, jak Karol Strasburger.
Poziom umysłowy gimbazy.

ocenił(a) serial na 7
Heddon

Komentarz, z którego wylewa się gorycz, arogancja i uprzedzenia. Serial ok, ale też nie arcydzieło. No chyba, że dla kogoś, kto oprócz politycznej papki wtłaczanej przez media, nie ma zbyt dużo w głowie :)

Heddon

Typowy lewacki netflixowy wys..ryw.Ksiądz zły,Pan zły, chłop dobry,feministkom dobra.Wracają czasy komuny...

ocenił(a) serial na 2
Heddon

Twoja mama to pani Danusia

ocenił(a) serial na 2
Heddon

Aaaaa, to ty jesteś tym rodzicem co przychodzi na zebrania w szkole i poucza nauczycieli, traktuje ich z wysoką, arogancki cham. Tak, to właśnie ten typ.
Jeśli nawet nie jesteś jeszcze rodzicem to właśnie kiedyś taki będziesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones