PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042364}

1670

8,0 90 382
oceny
8,0 10 1 90382
7,8 34
oceny krytyków
1670
powrót do forum serialu 1670

Nareszcie

ocenił(a) serial na 10

Serial który wyciąga kij z naszej narodowej rzopy. Humor jest szybki, często cięty, trochę złośliwy ale celny i o zgrozo bez śmiechu z offu, więc rozumiem, że melomani Zenka gubią się w trakcie oglądania. Wszystkim obrażonym tym serialem radzę raczej zająć się wydzwanianiem do TVP w obronie narodowych mediów i pani Danusi, to jest ten poziom, który jakoś ogarniacie.

Heddon

Śmiałem się gdy oglądałem, ale miałem przed obejrzeniem nadzieję, że pośmieję się trochę bardziej. Dla mnie niektóre rzeczy były niepotrzebnie na siłę, nietrafione i zbyt banalne, a czasami konfliktujące z klimatem. Lekkie rozczarowanie, ale zadowolony jestem bardzo.

ocenił(a) serial na 7
dowoinis

Mam podobne odczucia. Można to obejrzeć i nawet nie nudzi, ale też nie powala.

ocenił(a) serial na 6
Heddon

Po polsku na dupę nie goda się żopa, ino rzyć. Żopa to po moskalsku, pewnie chłopi tak godali, bo się rusyfikowali, głównie mentalnie i kulturowo, i tak im już zostało do dziś.

ocenił(a) serial na 3
per333

Jee, a sraka po ukraińsku.

Daryzda67

serial o gosciach z wasami, przy ktorych mozna usnac z nudow, a w tle nieco nazistowsko-prawicowego przekazu czesci widowni, z mojej interpretacji wynika. Finalnie mamy wiec duzo szumo, a malo treści.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
ladywhitesnake

Przeczytałem to głosem Jana Pawła :D

per333

No, chłopi się rusyfikuja, nie to co elyty, które najchętniej zostałyby Nimcami.

Heddon

Cięty humor... chyba toporem. Nie do uwierzenia, że kogoś mogą śmieszyć dowcipy płaskie jak stopa kaczora...

ocenił(a) serial na 9
eltoro10000

Toporem to ty jesteś cięty. To serial dla ludzi inteligentnych, nie dla nieosiosanych kloców

peterark66

Jasne, że dla inteligentnych, tylko inaczej. Takich jak ty... ;-)

ocenił(a) serial na 1
eltoro10000

Popieram.

ocenił(a) serial na 3
eltoro10000

Serial dla przygłupów co się śmieją z wszystkiego

eltoro10000

Ludzie uważają się za inteligentnych po śmianiu się na tym serialu? Że niby jest dla tych mądrzejszych?
Dawno mnie nic tak nie zszokowało.

Fryzomaniak

mam to samo, większość żartów jest na siłę. coś tam można się pośmiać, nie zrobiło na mnie wrażenia jak np the Office (oczywiście amerykański)a konwencja jakby ta sama. Chyba mam po prostu awersje do polskich produkcji.

Elwira_Jastrzebska

Nie ma się co dziwić po kilku latach walenia po inteligencji produkcjami Vegi i nieskończonej ilości pseudo komedii.

ocenił(a) serial na 3
eltoro10000

Ha Ha!

peterark66

I ten inteligentny żart dla inteligentnych to gdy typ udający Jezusa „a ch.j, biegne” wpada do wody?
Uuuuu panie, wyżyny inteligencji.

ocenił(a) serial na 8
robrob82

On nie udawał Jezusa. Jprdl nie ogarnąłeś widzę :)

Marten Stone

Sądząc po Twojej wypowiedzi to masz jakieś naście lat. Mentalnie już na pewno - Twoja opinia nie ma znaczenia.

ocenił(a) serial na 8
Fryzomaniak

Mam 12 lat, mentalnie 12 i dwa miesiące. Moja opinia nie ma znaczenia. Kij w twojej dupie ma znaczenie.

ocenił(a) serial na 3
Fryzomaniak

Nie ma co zaczynać dyskusji z idiotami Koleżanko.

ocenił(a) serial na 4
peterark66

inteligentnych? To jest typowy humor z kabaretów dla gawiedzi xD

ocenił(a) serial na 2
pi73r

Z kabaretów, z filmów Vegi i późniejszej szmaciarskiej twórczości Smarzowskiego. Typowy serial dla leminga.

ocenił(a) serial na 3
pi73r

Racja bo to poziom kabaretu Łowcy B.

peterark66

Ale, że jak - serial dla ludzi inteligentnych, a tobie się podobał. Nie widzisz tu sprzeczności?

ocenił(a) serial na 2
ocenił(a) serial na 4
ocenił(a) serial na 1
peterark66

Inteligentnych? Buahahahhahaa!!!! To poziom gimbazy i prostackiego lewactwa.

ocenił(a) serial na 2
Vittorio_B

Tacy właśnie oni są, ale myślą, że są elyta.

ocenił(a) serial na 1
peterark66

Dobry żart śmieszy każdego......zły żart śmieszy, kogo ? Serial to dla mnie reklamowa wydmuszka z której wypada się śmiać. Kiedyś śmiano się z komedii lat 90 a dziś nie ma gdzie oczu podziać jak się to widzi.

ocenił(a) serial na 9
peterark66

Dokładnie. Koleś nie trybi wszystkiego co widzi ale to jego strata.

ocenił(a) serial na 3
makkenzi

Jeśli ktoś nie ogladał memów z ostatnich 10 lat to może nie trybić tych INTELIGENTNYCH dowcipów.

eltoro10000

elttoro, mam złe wieści, zrobiłem Ci badania i wychodzi że masz patyk w rzopie i masz syndrom niedopchniecia. jest źle, a bedzie jak to twoj prezes mówi: będzie gorzej.

habit_uk

Dziwne, że w tych pokojach bez klamek macie dostęp do neta...;-)

eltoro10000

Dziwne, że wydaje ci się tylko iż jesteś błyskotliwy i taki szarmancko odwazny w swojej wysokiej samoocenie, ale to tylko twe życzenia, coś jak Macierewicz, któremu się wydaje że jest geniuszem, bo wysadził parówę w puszce po harnasiu. To ty właśnie jesteś taką parówą.

habit_uk

A ty tą puszką nadzianą parówką...;-)))

ocenił(a) serial na 2
eltoro10000

:-)))))

ocenił(a) serial na 4
eltoro10000

:) Ii tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vittorio_B

No widzę właśnie... ;-)

ocenił(a) serial na 3
eltoro10000

Nie patrz tyle w lustro :-)

eltoro10000

Ja panu nie przerywałem!

Heddon

I po co tak obrażać? To bardzo dobry serial, ale tylko serial i nie ma co się obrzucać błotem.

arti2807

Bo on jest o tych co krzyczą "wolne media" i "stop hejtowi" . Nie ma się co dziwić :)

Heddon

Ale po co mieszasz politykę do wszystkiego co widzisz? Czujesz się lepszy gdy obrażasz innych? Wchodząc na filmweb chce poczytać dyskusje o filmach i serialach, a nie Twój wylew frustracji. Po Twoim komentarzu jestem w stanie stwierdzić, że gdyby serial żartował sobie z Twoich wartości, to byś był pierwszy do krzyczenia "Jak tak można?!". Chętnie obejrzę serial, bo po komentarzach innych użytkowników, serial wydaje się ciekawy, ale gdybym miał kierować się Twoim komentarzem, to bym sobie go odpuścił. Dorośnij.

P0tom

Ponieważ ten serial jest krzywym zwierciadłem właśnie obecnej polityki, w tym historycznej, gloryfikującej czasy "złotej wolności" szlacheckiej - a i tak jest bardzo delikatny. A co do moich wartości - sporo seriali się z nich wyśmiewa, lecz nie przeszkadza to bym dawał im 9 i 10 punktów. Normalni ludzie tak mają - mają dystans.

ocenił(a) serial na 1
harry_garncarz

harry_garncarz nie jest żadnym zwierciadłem chyba, że zwierciadłem tego co siedzi w główkach pewnego odsetka społeczeństwa. I z których konkretnie "twoich wartości" się wyśmiewa i który jest to serial/ seriale?

harry_garncarz

Ktoś teraz gloryfikuje czasy złotej wolności i to jeszcze w ramach polityki? Jesteś w stanie to udowodnić, czy tylko tak se gadasz, żeby dać upust swoim lewackim fobiom?

Pawel_Mi_filmweb

Ty, swoim komentarzem, bełkocząc o lewackich fobiach w stosunku do kogoś, kto śmiał skrytykować "złote wolności". CBDO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones