Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
257 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio
alien_2

A Johnny Depp niby za co tego Oscara zgarnąć powinien? :P

totalECLIPSE

Miał swoje momenty, ostatnio gra tylko zakochanego faceta po 50 z kryzysem wieku średniego:)

alien_2

Ok,ale pytam jakie momenty ;)

totalECLIPSE

Mogę nie być obiektywna, bo to moja wielka miłość, widziałam z Deppem ponad 30 filmów. Moim zdaniem najlepsze momenty to:
Edward Nożycoręki, Arizona Dream, Donnie Brasco, Dziewiąte wrota, Jeździec bez głowy, Z Piekła rodem, Blow, potem te nominowane czyli Piraci z Karaibów (lubię ten film, ale nominacja to chyba było jednak za dużo;)) i Marzyciel- tutaj mógłby powalczyć o Oscara gdyby nie Jamie Foxx, który był w tamtym roku bezkonkurencyjny. Po Marzycielu lubiłam jeszcze Sekretne okno, Wrogów publicznych i Charliego i fabrykę czekolady. Depp jest ogólnie dobrym aktorem, nie zgadzam się że gra zawsze tak samo i są filmy gdzie o tego Oscara mógłby powalczyć. Jakieś nominacje przecież miał. Ale to moje zdanie, a ja go kocham:)

arnast

Ja uwazam, ze Oscar nie jest zadną miarą talentu, to ze do tej pory nie zostal nagrodzony absolutnie nie swiadczy o jakiś brakach, ma olbrzymi talent tylko, ze do tej pory nie zostal doceniony przez Akademie i tyle w tym temacie..mam nadzieje, ze przyjdzie w koncu na niego czas bo na to zdecydowanie zasluzyl

arnast

Dla mnie wybitny. A poza tym jak pokazała historia Oscarów nie dostaje się za talent

arnast

Już sam fakt, że gra w filmach Mistrza Scorsese, czyni go, w mojej opinii, wybitnym.

użytkownik usunięty
arnast

Tak jakby fakt dostania Oscara świadczył o poziomie umiejętności aktorskich. :)

arnast

Ta? To Brad Pitt i Edward Norton też "jednak nie tacy dobrzy", bo nie dostali Oscara? Śmieszne.

Karule

Co do Edwarda Nortona to uważam, że kiedyś dostanie. To też niezły potencjał. Co do Pitta chyba będzie musiał się pocieszyć Oscarem za produkcję.

majkalipcowa

Pitt to lepszy aktor niż Norton i Leo. Chociaż cała trójka to ten najwyższy, mistrzowski poziom. Poza tym najmniejszą szansę z nich ma wbrew temu co mówisz Norton - to on jest outsiderem, nie biorą go do filmów, stoi obecnie na uboczu.

Karule

Edward Norton w każdym filmie jest inny. I to jest jego siła. Dla mnie - mimo, że to juz nie młokos - to aktor z przyszłością i jeszcze dostanie swoją szansę.

Za którą rolę dałbyś Oscara Pittowi ?

majkalipcowa

Chociażby 12 małp.

majkalipcowa

Przede wszystkim Ciekawy Przypadek Benjamina Button, chociaż Sean Penn podobno świetnie zagrał w Obywatelu Milku.

arnast

Ja bym jednak nie polegała na opinii innych osób, o tym, czy jest dobry, czy nie (nawet jeśli są to ,,zawodowcy"). Akurat to, że nie dostał Oskara świadczy o tym, że wygrane są ustawione, a DiCaprio po prostu nie jest lubiany. On jest świetnym aktorem. Potrafi wcielić się w każdą postać i jest bardzo wiarygodny. Wystarczy zobaczyć, iż nawet nominacje dostają w większości te same filmy i to z końca roku. Nie wydaje mi się, że w ciągu 12 miesięcy powstaje tylko kilka filmów zasługujących na nominacje. Nie mówię, że te są złe (nie widziałam wszystkich), ale myślę, że kilkanaście nominacji dla niego filmu to już lekka przesada (jest tyle ciekawych i świetnych filmów). Dodam fakt, iż niektórzy reżyserzy i aktorzy na przestrzeni lat zawsze pomiatali tego typu nagrodami i słusznie.

arnast

Jemu i jego fankom wystarczy,że jest ciachem

arnast

xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones