Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Nie chciałabym nikogo obrażać, ale wielu z was zarzuca niektórym tekst typu "on jest boski", "kocham go", bo twierdzicie, że takie laski patrzą tylko na wygląd a nie na jego umiejętności i ośmieszają zespół. Ale jakby się zastanowić, to Echelon, a przynajmniej spora część Echelonu zachowuje się gorzej niż one. Ja rozumiem, że można wielbić ten zespół, słuchać ich na okrągło, kreować swój wizerunek na któregoś z członków zespołu... Ale żeby traktować Jareda jak boga, a teksty zespołu jak słowa na życie, podążać za nimi ślepo? To już chore. I myślę, że wielu Echelończyków oddałoby za nich życie. Ludzie - to fajnie, że macie jakieś ideały ale nie przeginajmy. I od razu zaznaczam, nie mówie o wszystkich Echelonach, tylko o części!

himsa

"(jestem teraz daleki od prowokacji, raczej ciekawski...)" ale takie łapanie za słówka jest irytujące ==" A ciekawość to pierwszy stopień do piekła :P
Echh no ale rozwinę to, żeby nie było niedomówień.

"mam swoje (wcale nie mówię, że słuszne xD)" ale nie mówię też, że niesłuszne. Po prostu nie chciałam prowokować tekstów typu "Masz zero racji" czy czegoś w tym stylu. I właśnie dlatego tak to powiedziałam. Bo wg mnie mam słuszność ale dla was to może, a nawet podejrzewam, że jest głupota.
Wyjaśniłam tak jasno, jak tylko mogłam :D Jeśli coś jest dla ciebie niejasne to wybacz ale musisz poradzić sobie z tym sam ;]

kroliczyna

kolejna dygresja: po co mieć własne zdanie, jeśli nie chce się określać jego słuszności? w obawie, że zostanie obalona, czy tylko dlatego że nie ma się solidniejszych podstaw by tak uważać i jest ona wynikiem impulsywnego myślenia?

przyjmij fakt, że nie jestem "echelonkiem" i nie robie tego złośliwe, bo przykładowo nie znasz tego zjawiska: jestem postronnym obserwatorem, którego tylko zainteresował przebieg rozmowy (na początku, niestety z góry określonym, bo zabrałem głos przeciwny - dlatego musiałem przyjąć odpowiednią postawę, nieważne: było minęło) - więc możesz ze mną rozmawiać normalnie, bez uprzedzeń "przynależnościowych" :)

interesuje mnie tylko to - można powiedzieć, że badam w tym momencie twoją wiarygodność w wielkim cudzysłowiu :)

himsa

"kolejna dygresja: po co mieć własne zdanie, jeśli nie chce się określać jego słuszności?" Baaaardzo chciałam określić jego słuszność. Stąd ta cała awantura. Ale mi nie wyszło, więc się poddaje ;]

"dlatego musiałem przyjąć odpowiednią postawę, nieważne: było minęło)" taaaa... twoja postawa była powalająca. Dosłownie i w przenośni :D

"więc możesz ze mną rozmawiać normalnie, bez uprzedzeń "przynależnościowych" :)" nie mam uprzedzeń ;] Tylko kurcze blade jak mi ktoś tak gmera i gmera i doszukuje się dziury w całym, to wiesz. Ja chcę dobrze, a przez takie gmeranie, zaczynam się plątać i wychodzi jak zwykle :D

"badam w tym momencie twoją wiarygodność w wielkim cudzysłowiu" badaj dalej ale bez mojego udziału w tym ^^ Jak cię tak bardzo zaintrygowała moja osoba możesz gdzieś coś poszukać. Może coś ciekawego znajdziesz :D

kroliczyna

"nie mam uprzedzeń ;] Tylko kurcze blade jak mi ktoś tak gmera i gmera i doszukuje się dziury w całym, to wiesz. Ja chcę dobrze, a przez takie gmeranie, zaczynam się plątać i wychodzi jak zwykle :D"
wybacz ze sie wtrace ale nie moge. ty zaprzeczasz sama sobie. nie masz uprzedzen? to powiedz mi co uprzedzenie znaczy w twoim słowniku skoro dajac jeden cytat skradziony [tak to moge ujac] z naszego forum okreslasz cały ogoł Echelonu. o.O
pozatym kto tu gmera i szuka? kto ciagle cos nam chce udowadniac na siłe? kto ciagle nam wmawia ze jestesmy poddani Marsom jak niewolnicy i ze PE to sekta? o.O prosze nie mow nam ze my szukamy czegos czego nie ma. Mieszasz i to bardzo i to najgorsze jest w tym wszystkim. Nie przedstawiłyscie nam rzetelnych faktow i tego co macie nam za złe wiec powiele jeszcze raz rade od całego PE ktora była tu 10000 razy powtarzana POMYSL 100 RAZY ZANIM COS NAPISZESZ."

kroliczyna

<<Baaaardzo chciałam określić jego słuszność. Stąd ta cała awantura. Ale mi nie wyszło, więc się poddaje ;]>>

wiesz, że znowu się pogubiłaś? :)

<<taaaa... twoja postawa była powalająca. Dosłownie i w przenośni :D >>

przykro mi to stwierdzić: ale była adekwatna do sytuacji, po reakcji na moje boć co bądź nie głupie spostrzeżenie w sprawie gambona dostałem w twarz głupotą i niemal od razu plakietkę "kretyn" - reakcja domino... która, nie ukrywam była nieunikniona

<<nie mam uprzedzeń ;] Tylko kurcze blade jak mi ktoś tak gmera i gmera i doszukuje się dziury w całym, to wiesz. Ja chcę dobrze, a przez takie gmeranie, zaczynam się plątać i wychodzi jak zwykle :D>>

nie? ciekawe...

<<badaj dalej ale bez mojego udziału w tym ^^ Jak cię tak bardzo zaintrygowała moja osoba możesz gdzieś coś poszukać. Może coś ciekawego znajdziesz :D>>

nie interesujesz mnie coś na pokaz, tylko w relacji i sytuacji :)

kroliczyna

Ja normalnie nie wiem... Jakby to wszystko, co mówię do was nie docierało. No ale będę powtarzać to w kółko do końca świata i jeden dzien więcej.
Tą wypowiedź z PE wzięłam, żeby mieć jakieś pojęcie, czym zajmują się Echeloni, bo nikt się nie pofatygował, żeby to tłumaczyć. I poraz któryś znowu: nie mówiłam o wszystkich Echelonach. Każdy człowiek jest inny. Mówiłam tylko o fanatycznej części Echelonu. I mówiłam od początku: część. A dlatego powiedziałam, że Echelon, bo tacy fanatycy znajdują się w Echelonie, bo chcą być najbliżej zespołu, a Echeloni są najbliżej. Ale nie mówiłam o całym Echelonie. Tylko jakimś tam niewielkim jego kawałku, który zachowuje się gorzej, niż takie piszczące fanki, a nikt na to nie zwraca uwagi. I właściwie o to mi od samego początku chodziło. Do całego Echelonu nie miałam zastrzeżeń. Dobra ale nie będę się już dalej wypowiadać, bo zaczął himsa, później doszła JUD, a zaraz się znowu cała reszta zwali i się zacznie od początku O.o

kroliczyna

Na koniec tylko szczerze Wesołych Świąt :)

kroliczyna

"Tą wypowiedź z PE wzięłam, żeby mieć jakieś pojęcie, czym zajmują się Echeloni, bo nikt się nie pofatygował, żeby to tłumaczyć"
ale co ty uważasz ze mamy wszędzie wszystkim tłumaczyć? czy mi ktoś kiedykolwiek tłumaczył czym sie zajmuje Echelon? nie. jeżeli na podstawie jednej wypowiedzi zaczynasz oceniać ogól to gratulacje.

"Mówiłam tylko o fanatycznej części Echelonu."- wybacz ale to dla mnie śmieszne. mówisz mi o fanatycznej części Echelonu? każdy na swój własny sposób jest fanatykiem.ale nie wiem jeżeli mówisz to o części to wymień nicki ludzi których uważasz za fanatyków. bo juz jak mówisz ze "cześć" ludzi jest fanatykami to wiesz kto to i na podstawie jego wypowiedzi możesz powiedzieć ze jest fanatykiem. tak wiec czekam na rozwiniecie.

"Tylko jakimś tam niewielkim jego kawałku, który zachowuje się gorzej, niż takie piszczące fanki, a nikt na to nie zwraca uwagi."- z wszystkich ludzi których znam w PE [bo nie bede sie powoływała na EE czy Offi]kikt nie zachowuje sie jak fanatyk. nikt nie podnieca sie wygladem członkow tak jak piszczące fungirlsy. mow konkretnie bo jak nie masz dowodow to nie wspominaj takich rzeczy w ogole.

"I właściwie o to mi od samego początku chodziło' to od razu było mówić co ci leży na sercu a nie na podstawie jednej wypowiedzi rzucasz obelgi na całość. My będziemy bronic swojej opinii jak wszyscy chyba i nie pozwolimy żeby ktoś wymyślał na nas jakieś kłamstwa. Chyba nikt sobie tego nie życzy.

Jud_2

Kurcze, a ty dalej nic nie rozumiesz. Ale wybacz, nie będę ci tego tłumaczyć. Nie ma to rzadnego sensu. Próbowałam ale mi się nie udało. I już przestańcie to roztrząsać.
"it's time to forget about the past
to wash away what happened last"
I KROPKA!

kroliczyna

:lol: a to dobre. ja rozumiem dobrze ale to wam trudno wbić sie w poziom. najlepiej sie wycofać a nie przyznać do błędu. Przeproście. Obiecajcie ze więcej bez wcześniejszego upewnienia sie nic nie napiszecie na nas i damy wam spokój. ale pamiętajcie ze jak jakieś obelgi na nasz temat będą to wrócimy.
a i jeszcze jedno dajcie spokój Marsom ze wszelkimi spamami. Nie róbcie chały Polsce i serio spamy ani jakieś petycje nic nie dadzą wiec dajcie sobie siana. Jak będzie coś wiadomo o ich koncercie to na pewno sie dowiecie.

a i powiedz koleżance Juni czy jak jej tam żeby nie kłamała co do swojego wieku bo po jej wypowiedziach od razu widać poziom.

Jud_2

hahaha widzisz ze zostałaś sama na polu bitwy??
"a i powiedz koleżance Juni czy jak jej tam żeby nie kłamała co do swojego wieku bo po jej wypowiedziach od razu widać poziom."-- o jaką ty masz krótką pamięć ..., hmmm okey mogę dla ciebie mieć 6 lat ale nie pisz ze kłamie! moze RAZ skłamałam co do mojego wieku ale juz nie bede tego komentowac bo już pisałam wiele razy o tym :]
":lol: a to dobre. ja rozumiem dobrze ale to wam trudno wbić sie w poziom"-- chcesz szacunku ? to nie pisz takich głupot!!!
"Przeproście. Obiecajcie ze więcej bez wcześniejszego upewnienia sie nic nie napiszecie na nas i damy wam spokój. ale pamiętajcie ze jak jakieś obelgi na nasz temat będą to wrócimy."-- haha po pierwsze nie bede nikogo przepraszać za MOJE WŁASNE ZDANIE!, po drugie to wrócimy? chyba tylko ty wrócisz bo reszta miała dosyć jak my :]Po trzecie nie mam zamiaru(i nie miałam , tylko przez wasze zaczepki dziecinne tak wyszło)was obrażać , no a narazie ty nas urażasz w tym poście.Więc nie wiem jak będzie...
"a i jeszcze jedno dajcie spokój Marsom ze wszelkimi spamami. Nie róbcie chały Polsce i serio spamy ani jakieś petycje nic nie dadzą wiec dajcie sobie siana. Jak będzie coś wiadomo o ich koncercie to na pewno sie dowiecie. "-- Pare postów juz pisałam co o tym myślę i co to dla mnie znaczy , więc cofnij się trochę i nie mów nam co mamy NIE robić , bo i tka nie mam zamiaru cię słuchać:]


Zdaje się na twoją inteligencje i jeszcze raz przeczytaj co napisała ABL to zrozumiesz wszystko....(chyba ze nie skapujesz to twoja sprawa, bo nas juz tu nie bedzie i zostajesz sama JUD!)
KONIEC TEMATU
byebye

Juni93

"....(chyba ze nie skapujesz to twoja sprawa, bo nas juz tu nie bedzie i zostajesz sama JUD!) "- z ytm się nie zgodzę, bo wcale nie zostaje sama. Ja z nią jestem. ale to tylko tyle..nie chce ciągnąć tego dalej...

Juni93

"o jaką ty masz krótką pamięć ..., hmmm okey mogę dla ciebie mieć 6 lat ale nie pisz ze kłamie! może RAZ skłamałam co do mojego wieku ale juz nie bede tego komentować bo już pisałam wiele razy o tym :]"- o.O nie rozumiem cie. jak można pisać takim paradoksem. o.O najpierw piszesz "nie kłamie" a później ze raz skłamałaś co do swojego wieku. o.O to ze skłamałaś to wszyscy już dawno wiedzieli ale na ile to w końcu sie nie zdecydowaliśmy.

"po drugie to wrócimy? chyba tylko ty wrócisz bo reszta miała dosyć jak my :]" reszta. hm. wczoraj była tu jeszcze połowa z tych co pisała wiec nie mów hop. zresztą są święta hello? moze nie wszyscy non stop siedzą przed kompem? ja pisze bo nie mogę patrzeć na to jak sie pod koniec kreci jak kogel mogel. o.O

a co do przepraszania to hm. mam nadzieje ze te wasze "zdania" i cytowanie naszych wypowiedzi z forum nie poszły dalej.

Jud_2

ABL ja twojej pokretnej logiki wogole nie lapie, niestety, wciaz nie rozumiem o co ci tak naprawde chodzi.

Juni po co mowisz ze nie klamiesz skoro tylko w tej dyskusji zostalas przylapana na dwoch klamstwach, nie mowiac o tych na ktorych nie zostalas przylapana jesli takie byly. Znaczna czesc spoleczenstwa klamie, a ty mowiac ze nie klamiesz po wpadce tylko sie pograzasz.

JUD misiek a za co one cie maja przepraszac? One obrazily echelon mniej wiecej w takim samym stopniu w jakim echelon obrazil je, wiec nie oczekujmy zadnych przeprosin, nie sadze zeby nam sie nalezaly.

kroliczyna

Bardzo chętnie wysłucham argumentacji A_Beautiful_Lie dlaczego jestem 'fanatykiem'.

morrigan_2

Morrigan powalasz mnie, wiesz? :D Nie powiedziałam, że wszyscy Echeloni są fanatykami tylko ta CZĘŚĆ. Nie wiem czemu, jakoś nie możecie dopuścić do siebie słowa CZĘŚĆ. I nie powiedziałam, że jesteś "fanatykiem" no ale skoro sądzisz, że jesteś, no to cóż... ;]

kroliczyna

TA CZĘŚĆ, TA CZĘŚĆ ciągle o niej piszesz, to może w końcu nazwałabyś ją po imieniu ?!

a pewna dygresja, następnym razem jak coś kopiujesz radze parzyć na nicki ot co!

Carenzo

Mówię TA CZĘŚĆ bo NIE MOGĘ nazwać jej po imieniu! :/ Mi nawet nie chodziło wtedy o osoby z PE dlatego NIE MOGĘ powiedzieć, o kogo dokładnie mi chodziło. Mówię TA CZĘŚĆ bo chodziło mi o CZĘŚĆ z całości co prawda ale nie z całości PE tylko z całości ludzi należących do Echelonu!
Ale po co ja się wysilam :/ I tak nie zrozumiecie =="

kroliczyna

"Nie powiedziałam, że wszyscy Echeloni są fanatykami tylko ta CZĘŚĆ."-
jeżeli jesteś tak ciemna to cię oświecę. Skopiowałaś jej cytat z naszego forum i dlatego ona sie czuje fanatyczka w twoich słowach.
okresl dokładnie kogo uważasz fanatykiem. i proszę złotko nie mow ogólnikowo.a jeżeli juz tak bardzo chcesz to przedstaw jasno swoje argumenty przeciw naszym działaniom.

Jud_2

JUD to, co mi zarzucasz wyjaśniałam już przynajmniej trzy razy i nie mam zamiaru tego więcej robić :/ I nie mów, że jestem ciemna, bo ja Cię nie obrażam :/ I w ogóle brak mi już słów do Ciebie. I nie będę ci tego poraz czwarty tłumaczyć, bo za parę dni znowu zadasz identyczne pytanie :/

kroliczyna

tak. hm. powiedziałas ze jestesmy fanatykami i ze zachowujemy sie jak sekta. ze jezdzimy na koncerty jak niewolnicy i osoby dorosłe zachowuja sie jak dzieci bedac w PE w tym wieku.
to nam zarzucasz. ale w tym nie ma ani kawałka prawdy wiec chce zebys nam to wyjasniła.
wybacz jezeli słowo "ciemna" cie obraza ;]

Jud_2

a i jeszcze w swojej pierwszej wypowiedzi zarzuciłas nam ze traktujemy J. jak boga. o.O

kroliczyna

A_Beautiful_Lie - bo widzę że tobie trzeba wszystko dokładnie pokazać gdzie i co - po moim cytacie było "Zastanawiam się, jak taki człowiek może normalnie funkcjonować. No właśnie! NIE MOŻE!", później piszesz o fanatykach itp., dlatego proszę o rzeczową argumentację.

I to nie to samo co przez ostatnie parę stron wcześniej - wtedy było o 'części' - teraz chcę personalnie.

morrigan_2

no dokładnie. jak masz cos komus do zarzucenia to mow konkretnie a nie ogólnikowo typu "mowie o czesci". wytłumacz o co ci chodzi bo jak na razie kręcicie. jedna z druga. i na to wychodzi ze nie macie nic konkretnego przeciw nam.

Jud_2

Teraz to juz sie czepiacie. Stwierdzila dziewczyna(szczerze czy nie- to juz niewazne) ze nie chodzilo jej o nas, wiec o co dalej robic raban? JUD co ona ci ma konkretnie powiedziec? Ze uwaza za pomylenca ciotke kuzynki pani eli z warzywniaka ktora rozmawia z drzewami a przy okazji jest w echelonie:)? Ja sama nie moge stwierdzic zeby kazda, na calym swiacie osoba ktora podaje sie za czlonka echelonu byla normalna. Ale jest to grupa mala i nie sadze zeby jej nienormalnosc byla w jakikolwiek sposob powiazana z echelonem, wiec zalozenie tego watku uwazam rowniez za totalna pomylke. Skoro juz jakies 16 stron temu stwierdzilismy wszyscy ze sie niedogadamy za chuja pana, to zadawanie dalszych pytan jest odrazajacym i bezpodstawnym maltretowaniem klawiatury:)

Ja ze swojej strony juz sie nie odzywam, bo marudze i jestem nie do zniesienia, a ponad to juz mnie to znudzilo, ale jesli jeszcze macie sily dziewczyny zeby to ciagnac dalej i w koncu zrozumiec abl to zycze powodzenia:>

tuputup

Dzięki tuputup :D O to mi się przez cały czas rozchodziło :)
A wątek mi się "trochę" z celem wyminął, bo ja nie chciałam obrażać Echelonów czy coś, tylko chciałam zwrócić uwagę na to, że Echeloni potępiają fanki, które uważają Jareda za "słit", a wśrod Echelonów jest grupa ludzi zachowująca się gorzej, o której wspomniałaś :) Ot, wszystko.

kroliczyna

abl wiesz zauważyłam tylko ze ty zamiast napisać sama o co ci chodzi to podpisujesz sie ciągle pod czyjaś wypowiedzią.
mi to ryba już. nic komuś sie łopata nie włoży jak sam nie chce.
mnie to juz znudziło i nie widzę w tym większego sensu. jeżeli przez 16 stron komuś sie coś mówi a to i tak na nic to trudno.
życzę wszystkiego dobrego. róbcie tak dalej a wszyscy będą tak reagować.
krzyżyk na drogę ja mam dosyć.
baj.

kroliczyna

A_Beautiful_Lie

Po pierwsze - nie Echeloni, ewentualnie Believers, bo Echelon to nazwa ich stowarzyszenia.

Po drugie - można jednoczesnie uważać Jareda za "słit" i znać wszystkie ich piosenki. Ale masz rację, że dziewczyny, które uważają się za fanki znając jedynie wygląd Pana Leto i ich klipy są naprawdę żałosne.

Po trzecie - nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią rozpoczynającą ten temat. Można ich wielbi, można bardzo interesować się nimi i ich muzyką. Chodzi o to, że nie można się zamykać tylko w tym jednym zespole. Nie słuchając innych nie da się dostrzec indywidualności.

To chyba tyle z mojej strony.

tuputup

Tuptup ja nie ma zamiaru zrozumieć 'ABL' bo nawet jakbym chciała to wiem, ze sie nie da, tylko jak ktoś sugeruje że jestem 'nienormalna' to chcę usłyszeć albo 'Sorry, pomyliłam się.' albo rzeczowe argumenty. Proste.

morrigan_2

ale z was dziwni ludzie... :/:/:/
Czego wy jeszcze nie rozumiecie? CZEGO?!
I kto Cię nazwał nienormalną?! :/:/:/

Juni93

I kto Cię nazwał nienormalną?! :/:/:/


"tylko jak ktoś sugeruje że jestem 'nienormalna'" - czytaj dokładnie.

morrigan_2

nawet jeśli nikt tak nie uważał :P
już prędzej wy nas tak obrażałyście :P

Juni93

hehe... komuś się nudzi? ^^ Jak coś, to sorry ale ja tu już głosu nie zabieram, bo mam ważniejsze sprawy na głowie xD Ale jak się chcecie dalej kłócić, to proszę bardzo :D Juni pamiętaj, ze masz u mnie zawsze 100% poparcie :D

kroliczyna

'Jak coś, to sorry ale ja tu już głosu nie zabieram, bo mam ważniejsze sprawy na głowie xD Ale jak się chcecie dalej kłócić, to proszę bardzo :D'

jak masz ważniejsze sprawy na głowie to po co tu wchodzisz?! Co za inteligencja ;/

Kun

dla zabawy :P

Kun

jaka oburzona! :D:D
Kuń wiem że to dla ciebie najciekawsze zajęcie tu wchodzić ale uwierz nie każdy tak ma jak ty :D
chociaż naprawdę ubaw gwarantowany! :D

Juni93

Junie, ABL, wasza patologiczna glupota jest mniej wiecej tak dyskretna jak tarantula na biszkoptowym torcie.

tuputup

hihi widze, że komuś się tu nudzi i znowu chce wywołać pyskówę :D Jak macie ochotę, to ok :P Nazbierało mi się sporo pytań :P

"Junie, ABL, wasza patologiczna glupota jest mniej wiecej tak dyskretna jak tarantula na biszkoptowym torcie." I nad tym porównaniem myślałaś cały miesiąc? :D Nie no brawo. A wyjaśnij mi, co rozumiesz pod pojęciem "patologiczna głupota"?

kroliczyna

Eh a ja znowu z moimi genialnymi pytaniami xD Ale tym razem naprawdę nic w sieci nie znalazłam...Przepraszam że tak się dopytuję, ale jestem ciekawa...

Co to jest Mars Army i czym się różni o Echelonu?

marycha_stawska

A ja wpisałam w przeglądarkę i mi znalazło:) I to na pierwszej stronie wyników wyszukiwania:) Dziwne, nie?;)
ABL twierdzi, że się zna i że wie co to jest, to może ona wytłumaczy?
No tak ale ona już tu chyba nie zagląda;)

Evernia

Zaglądam :D
Evernia, ale czasem lepiej zapytać kogoś, niż gdzieś przeczytać, bo różne rzeczy różni ludzie piszą :P

marycha_stawska

spoko, od tego jest forum, żeby pytać :D
Że ci zacytuję mojego posta już gdzieś wstawionego:
"Niby Echelon to coś, co założyli sami członkowie zespołu TSTM. Chodziło o to, żeby stworzyć więź między fanami, a zespołem. Aby byli jedną, wielką rodziną. Nie ma znaczenia wiek, wygląd, rasa. Po prostu. Jedna, wielka kochająca się rodzinka mieszkająca na całym globie nazwana ECHELON. Kto jest Echelonem? Przede wszystkim ktoś, kto czuje się Echelonem. Ale z moich obserwacji wnioskuję, że Echelon to osoba, która nietylko czuje się Echelonem ale także bierze czynny udział w życiu Echelonu, to znaczy: Jeździ na koncerty, pomaga innym Echelonom, robi akcje promo w swoich miastach itp, itd.
To znaczy dla mnie to tak wygląda. Ale podobno każdy Echelon odbiera w inny sposób. Podobno..."
Ja Echelon tak odbieram ale do końca nie wiem, jak to funkcjonuje, bo do niego nie należę. A jeśli chodzi o Mars Army albo o Universe, to się już kompletnie nie orientuję. Musiałby ci odpowiedzieć ktoś bardziej... związany z zespołem ;)
Pozdrawiam ;)

kroliczyna

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) O Universe to wogóle pierwsze słyszę ;) Ale mamy tu przecież kilka Echelonek, więc może one nam powiedzą...?

marycha_stawska

zapytać zawsze można xD Ale chyba faktycznie byłoby prościej, jakbyś coś w internecie poszukała. Echeloni teraz nie mają czasu na tłumaczenie, bo przecież się na koncert do Niemiec wybierają, więc mają czym innym głowy zajęte ;)

kroliczyna

Ciekawe czym...Dobra, nieważne :) Mimo to dzięki za napisanie chociaż o Echelonie, właśnie na Ciebie liczyłam ;)

marycha_stawska

zawsze do usług :D Chociaż zapewne Echeloni zaraz i tak powiedzą, że się nie znam ale sami ci nie wytłumaczą :P
A o Mars Army szukałam w necie ale nie znalazłam :/ No cóż ale widocznie jestem zbyt głupia na to, żeby znaleźć info, które Evernia znalazła ot tak :P

kroliczyna

"zawsze do usług :D Chociaż zapewne Echeloni zaraz i tak powiedzą, że się nie znam ale sami ci nie wytłumaczą :P
A o Mars Army szukałam w necie ale nie znalazłam :/ No cóż ale widocznie jestem zbyt głupia na to, żeby znaleźć info, które Evernia znalazła ot tak :P" - Szukać też trzeba umieć.

morrigan_2

Ja nie umiem. Wiem, że jestem głupia ( :D), więc może mi pomożecie? :)

marycha_stawska

"Mars Army - Nickname for the fan base of the band 30 Seconds to Mars. Often confused with "Echelon", which is the band's street team (a section of the Mars Army)." - Urban Dictionary

Najkrótsza definicja MA jaką znalazłam.

morrigan_2

"Najkrótsza definicja MA jaką znalazłam." - ja bym powiedziała, że to najkrótsza definicja MA i Echelonu jaką znalazłaś:) I tak jak mówiłam była na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Trzeba się naprawdę postarać żeby ją przeoczyć^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones